Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Kozioł Michał | Gardeja | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
102 | TOMASZEK MARITA | GARDEJA | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
103 | Szymkowiak Paweł | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Godlewski Runners | opłacono on-line |
104 | Szot Dawid | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | IRON TRIATHLON TEAM // Marcinek Triathlon Team | opłacono on-line |
105 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | JAC KO | opłacono on-line |
106 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
107 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
108 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
109 | Kopij Maciej | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | KS VICTORIA SZTUM | opłacono on-line |
110 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
111 | Olszewska Magdalena | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
112 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
113 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
114 | Zmorzyńska Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
115 | Szostek Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
116 | Mrozowski Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
117 | Goc-Kozakiewicz Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
118 | Kozakiewicz Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
119 | Kwiatkowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
120 | Zdziennicki Bartek | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
121 | FILA ANTONI | SZTUM | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
122 | Malinowski Tadeusz | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
123 | LIZIŃCZYK RAFAŁ | WĘGRY | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
124 | Olszewski Ryszard | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
125 | Kołpak Irena | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
126 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
127 | Rygielska Antonia | Sztum | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
128 | duda tomasz | sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
129 | Mazerska Maria | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
130 | Rozenberg Sławomir | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
131 | Tryba Zdzisław | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
132 | Treć Leon | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
133 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
134 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
135 | Tyburski Igor | Sztum | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
136 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
137 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
138 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
139 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
140 | Grabowski Jacek | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
141 | Dolinski Stanislaw | Lubieszewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
142 | Jaźwińska Czesława | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
143 | Anaczkowski Mirosław | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
144 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
145 | Niemyjska Beata | Starocin | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
146 | Piotrowski Lech | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
147 | Ludwik Andrzej | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
148 | Malinowska Monika | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
149 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
150 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Maratonka | opłacono on-line |
151 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | Bieg główny - 9,2 km | MiłoRUN | opłacono on-line |
152 | Sowiński Patryk | Olsztyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | MKS Sambor Tczew | opłacono on-line |
153 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line |
154 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | niezrzeszony | opłacono on-line |
155 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
156 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
157 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
158 | JAKUBCZYK Dariusz | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | NYBORG - MAWENT | opłacono on-line |
159 | Suski Karol | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | NYBORG-MAWENT | opłacono on-line |
160 | Kopecki Marcin | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Olimpia Sztum | opłacono on-line |
161 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny - 9,2 km | OSP POGRODZIE | |
162 | Piróg Arkadiusz | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | PISFAK | opłacono on-line |
163 | WOJTCZAK RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Pułk Wsparcia Elbląg | |
164 | Mikuś Marcin | Tczew | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Ruliński Running Team | opłacono on-line |
165 | Markowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Run 4 Fun | opłacono on-line |
166 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
167 | Wojtaś Jakub | Pinczyn | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
168 | Derengowska Paulina | Starogard Gdański | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
169 | Skibiński Dawid | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
170 | Kitowski Jaś | starogard gdański | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line | |
171 | SPRĘGA aurelia | starogard gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
172 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
173 | Jackowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line |
174 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
175 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SP 8 | opłacono on-line |
176 | DULSKI Tadeusz DULSKI | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SP 8 Grudziądz | opłacono on-line |
177 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SPRINT S.A. | opłacono on-line |
178 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
179 | Nyan Cat | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | Szkoła Kocenia PHP | ||
180 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Sztum Biega | opłacono on-line |
181 | Zarębski Sławomir | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line |
182 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
183 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Traktor team gmina kwidzyn | opłacono on-line |
184 | kitowski krzysztof | pruszcz gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | U-LONG 2020 | opłacono on-line |
185 | Jędras Przemysław | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
186 | Perfikowska Hanna | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
187 | Muller Wiktor | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
188 | Pudlis Natalia | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
189 | Muller Iga | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
190 | Gąsior Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
191 | Wąsik Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
192 | Posim Dariusz | Dubiel | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Wataha | opłacono on-line |
193 | Posim Bogumiła | Dubiel | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Wataha | opłacono on-line |
194 | FORYŚ KATARZYNA | KWIDZYN | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Wataha | opłacono on-line |
195 | Wnuk Jakub | Zajezierze | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Wnuki Triatrenują | opłacono on-line |
196 | Wnuk Karolina | Zajezierze | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Wnuki Triatrenują | opłacono on-line |
197 | Tabor Leszek | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | Zantyr | opłacono on-line |
198 | Ruczyńska Ewa | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | Zantyr | opłacono on-line |
199 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | ZANTYR LKS | opłacono on-line |
200 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | ZUT Milewski | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21244