Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Piotrowska Lucyna Wielgłowy Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
102 Pomykała Mariusz Pomykała Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
103 Jankowski Marcin Elbląg Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
104 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
105 Krawczykowska Barbara Czernin Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
106 Wnuk Karolina Zajezierze Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Wnuki Triatrenują opłacono on-line
107 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
108 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg główny - 9,2 km SPRINT S.A. opłacono on-line
109 WOJTCZAK RAFAŁ ELBLĄG Bieg główny - 9,2 km Pułk Wsparcia Elbląg
110 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
111 Szostek Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
112 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
113 Żabiński Michał Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
114 KRAWIEC ANDRZEJ SZTUM Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
115 Zmorzyńska Marta Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
116 Zembrzuski Andrzej Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
117 Skrajda Szymon Pawlice Bieg główny - 9,2 km ZUT Milewski opłacono on-line
118 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg główny - 9,2 km Morsy z Grudziądza opłacono on-line
119 hillar Zbigniew Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
120 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
121 Urbański Daniel Stary Targ Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
122 Brokos Stanisław Malbork Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
123 JASIULEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km opłacono on-line
124 Korda Oliwia Sztum Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km opłacono
125 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
126 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
127 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
128 Kołpak Irena Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
129 Olszewski Ryszard Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
130 KOŁPAK JAN Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum ZANTYR LKS opłacono on-line
131 DULSKI Tadeusz DULSKI Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 Grudziądz opłacono on-line
132 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km
133 Kozioł Michał Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
134 Markowska Anna Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 opłacono on-line
135 Tyburski Igor Sztum Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
136 Tyburska Aniela Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
137 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN Nordic Walking - 4,6 km ZUT Milewski opłacono on-line
138 Jaskot Jerzy Malbork Bieg główny - 9,2 km niezrzeszony opłacono on-line
139 Andrzejczak Rafał Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
140 Najda Sławomir Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
141 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
142 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
143 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
144 Sobieś Alina Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
145 Szot Dawid Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum IRON TRIATHLON TEAM // Marcinek Triathlon Team opłacono on-line
146 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
147 Knitter Monika Sztumska Wieś Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
148 Derengowska Paulina Starogard Gdański Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
149 Wojtaś Jakub Pinczyn Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
150 Skibiński Robert Elbląg Bieg główny - 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team
151 Skibińska Anna Elbląg Bieg główny - 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team
152 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
153 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
154 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
155 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
156 Olińska Marzena Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
157 Radomiński Kamil Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
158 Chabowski Tomasz sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Sztum Biega opłacono on-line
159 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking - 4,6 km ELITE TEAM opłacono on-line
160 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking - 4,6 km CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM
161 Ścisłowska Aleksandra Parpary Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
162 Ścisłowski Rafał Parpary Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
163 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
164 Hoffmann Natalia Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km AZS PG
165 Wnuk Jakub Zajezierze Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Wnuki Triatrenują opłacono on-line
166 Olszewska Magdalena Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
167 Krajnik Oskar Pelplin Bieg główny - 9,2 km GK Gryf Tczew opłacono on-line
168 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny - 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
169 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
170 Janka Maciej Pelplin Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
171 Hermaszewska Renata Hermaszewska Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
172 Oliński Wojciech Malbork Bieg główny - 9,2 km Arkadiusz Gardzielewski Running Team opłacono on-line
173 Maślana Elżbieta Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
174 Lewandowska Marzena Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
175 Tul Paulina Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
176 Talarski Adrian Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
177 Leszczyński Tomasz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
178 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
179 Chabowski Tomasz Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
180 Dmitrzak Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
181 Cebula Bogdan Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
182 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny - 9,2 km Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
183 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
184 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking - 4,6 km E 70 opłacono on-line
185 Kopij Maciej Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum KS VICTORIA SZTUM opłacono on-line
186 Klin Anna Skórcz Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
187 Kowalski Jacek Elbląg Bieg główny - 9,2 km JAC KO opłacono on-line
188 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
189 Jagodda Adam Tczew Bieg główny - 9,2 km CMFT Tczew
190 Malinowski Tadeusz Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
191 Treć Leon Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
192 FILA PIOTR SZTUM Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
193 FILA ANTONI SZTUM Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
194 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
195 Posim Bogumiła Dubiel Nordic Walking - 4,6 km Wataha opłacono on-line
196 Posim Dariusz Dubiel Nordic Walking - 4,6 km Wataha opłacono on-line
197 Tryba Zdzisław Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono
198 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
199 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
200 Zdziennicki Bartek Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line


Wyświetleń: 14146

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ