Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Markowski Łukasz Grudziądz Bieg główny - 9,2 km Run 4 Fun opłacono on-line
2 Schodowski Przemysław Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
3 test test test test test test test tes test test test test test test test te Bieg główny - 9,2 km
4 Anaczkowski Mirosław Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
5 Andrzejczak Rafał Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
6 Bianga Michał Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
7 Bieszke Artur Malbork Bieg główny - 9,2 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
8 Brokos Stanisław Malbork Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
9 błaszczak dominik Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
10 Cebula Bogdan Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
11 Cepurdej (Tsepurdey) Katarzyna Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km opłacono on-line
12 Cepurdej (Tsepurdey) Nina Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km opłacono on-line
13 Cepurdej (Tsepurdey) Władysław Kwidzyn Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km opłacono on-line
14 Chabowski Tomasz sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Sztum Biega opłacono on-line
15 Chabowski Tomasz Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
16 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
17 Czarnecki Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
18 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking - 4,6 km Maratonka opłacono on-line
19 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
20 Derengowska Paulina Starogard Gdański Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
21 Dmitrzak Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
22 Dolinski Stanislaw Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
23 duda tomasz sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
24 DULSKI Tadeusz DULSKI Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 Grudziądz opłacono on-line
25 Dyas Krzysztof Elbląg Bieg główny - 9,2 km EKK Elbląg opłacono on-line
26 Engler Zuzanna Kokoszkowy Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km Skl Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
27 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
28 FILA ANTONI SZTUM Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
29 FILA PIOTR SZTUM Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
30 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Nordic Walking - 4,6 km Wataha opłacono on-line
31 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg główny - 9,2 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
32 Gąsior Rafał Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
33 Gawrońska Barbara Koprzywnica Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
34 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
35 Grabkowski Andrzej Iława Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
36 Grabowska Bożena Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
37 Grabowski Jacek Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
38 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny - 9,2 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd. opłacono on-line
39 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
40 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
41 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny - 9,2 km Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
42 Hermaszewska Renata Hermaszewska Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
43 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
44 hillar Zbigniew Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
45 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
46 Hoffmann Natalia Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km AZS PG
47 Jackowski Piotr Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono on-line
48 Jagielska Agnieszka Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
49 Jagodda Adam Tczew Bieg główny - 9,2 km CMFT Tczew
50 JAKUBCZYK Dariusz Malbork Bieg główny - 9,2 km NYBORG - MAWENT opłacono on-line
51 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg główny - 9,2 km SPRINT S.A. opłacono on-line
52 Janka Maciej Pelplin Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
53 Jankowski Marcin Elbląg Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
54 Jaros Piotr Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
55 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny - 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
56 JASIULEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km opłacono on-line
57 Jaskot Jerzy Malbork Bieg główny - 9,2 km niezrzeszony opłacono on-line
58 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
59 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
60 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
61 Jaźwińska Czesława Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
62 Jędras Przemysław Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
63 Jesionkowski Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
64 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
65 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
66 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
67 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
68 Kitowski Jaś starogard gdański Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
69 kitowski krzysztof pruszcz gdański Bieg główny - 9,2 km U-LONG 2020 opłacono on-line
70 Klin Anna Skórcz Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
71 Knitter Monika Sztumska Wieś Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
72 Kopecki Marcin Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Olimpia Sztum opłacono on-line
73 Kopij Maciej Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum KS VICTORIA SZTUM opłacono on-line
74 Korda Oliwia Sztum Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km opłacono
75 Kowalski Jacek Elbląg Bieg główny - 9,2 km JAC KO opłacono on-line
76 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
77 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
78 Kozioł Michał Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
79 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
80 Kołpak Irena Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
81 KOŁPAK JAN Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum ZANTYR LKS opłacono on-line
82 Krajnik Oskar Pelplin Bieg główny - 9,2 km GK Gryf Tczew opłacono on-line
83 Krawczykowska Barbara Czernin Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
84 KRAWIEC ANDRZEJ SZTUM Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
85 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
86 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg główny - 9,2 km ECM El Hurt Elbląg opłacono on-line
87 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking - 4,6 km E 70 opłacono on-line
88 Kusztal Dagmara Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono
89 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
90 Leszczyński Tomasz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
91 Lewandowska Marzena Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
92 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
93 Lisogórski Krzysztof Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
94 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
95 Ludwik Andrzej Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
96 Machnikowski Adrian Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
97 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
98 Malinowska Grażyna Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
99 Malinowska Monika Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
100 Malinowski Tadeusz Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line


Wyświetleń: 14150

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ