Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Wojciechowska Ewa | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
102 | Jagielska Agnieszka | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
103 | Piotrowska Lucyna | Wielgłowy | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
104 | Grabowski Jacek | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
105 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
106 | Napolski Paweł | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line |
107 | Furmaniak Piotr | MALBORK | Polska | Bieg główny - 9,2 km | NYBORG-MAWENT | opłacono on-line |
108 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
109 | FORYŚ KATARZYNA | KWIDZYN | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Wataha | opłacono on-line |
110 | Sałek Wioleta | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
111 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
112 | Jackowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL Filippides | opłacono on-line |
113 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
114 | Kitowski Jaś | starogard gdański | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line | |
115 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
116 | Łucki Mirosław | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
117 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
118 | Krasinska Jadwiga | Rodowo | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
119 | Knitter Monika | Sztumska Wieś | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
120 | Hermaszewska Renata Hermaszewska | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
121 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
122 | Michalak Michał | Poznań | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
123 | Derengowska Paulina | Starogard Gdański | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
124 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
125 | Lewandowski Oskar | Sztum | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | opłacono | |
126 | Kucharczyk Sambor | Sztum | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
127 | Ścisłowski Daniel | Sztum | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
128 | Tyburski Igor | Sztum | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
129 | Wiśniewska Kinga | Sztum | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
130 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
131 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | ZUT Milewski | opłacono on-line |
132 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
133 | Rygielska Antonia | Sztum | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
134 | Korda Oliwia | Sztum | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
135 | skibiński dawid | starogard gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
136 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Sztum Biega | opłacono on-line |
137 | Andrzejczak Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
138 | Robak Aleksandra Robak | Starogard Gdański | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
139 | Zmorzyńska Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
140 | Mrozowski Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
141 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
142 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
143 | Woron Aleksandra | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Leier Polska | opłacono on-line |
144 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
145 | Krajnik Oskar | Pelplin | Polska | Bieg główny - 9,2 km | GK Gryf Tczew | opłacono on-line |
146 | Jaros Piotr | Lubieszewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ||
147 | Dolinski Stanislaw | Lubieszewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
148 | Hillar Zbigniew | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
149 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
150 | DULSKI Tadeusz DULSKI | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SP 8 Grudziądz | opłacono on-line |
151 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
152 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
153 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SP 8 | opłacono on-line |
154 | Markowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Run 4 Fun | opłacono on-line |
155 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny - 9,2 km | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
156 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ZUT Milewski | opłacono on-line |
157 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
158 | Gawrońska Barbara | Koprzywnica | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
159 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
160 | Bianga Michał | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
161 | Stankiewicz Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | #BKKSE | opłacono on-line |
162 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
163 | Zembrzuski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
164 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
165 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
166 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Malbork Biega | opłacono on-line |
167 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line |
168 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
169 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
170 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
171 | WOJTCZAK RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Pułk Wsparcia Elbląg | opłacono on-line |
172 | Brokos Stanisław | Malbork | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
173 | Szostek Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
174 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
175 | JASIULEWICZ SEBASTIAN | ELBLĄG | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | SZKOŁA NR.8 | opłacono on-line |
176 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
177 | Olszewski Ryszard | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
178 | Kołpak Irena | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
179 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | ZANTYR LKS | opłacono on-line |
180 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | niezrzeszony | opłacono on-line |
181 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
182 | Kasprzyk Dorota | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
183 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
184 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | |
185 | Szot Dawid | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | IRON TRIATHLON TEAM // Marcinek Triathlon Team | opłacono on-line |
186 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
187 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
188 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
189 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
190 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
191 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
192 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
193 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
194 | Wnuk Jakub | Zajezierze | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Wnuki Triatrenują | opłacono on-line |
195 | Olszewska Magdalena | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
196 | Leszczyński Tomasz | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
197 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ETT-Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
198 | Berk Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
199 | Talarski Adrian | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line |
200 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM | opłacono on-line |
Wyświetleń: 20799