Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Madej Mateusz Lubin 8 km UKS "Orientpark.pl" Iwiny M
2 Gmur Maciek Polkowice 8 km M 25.00 PLN
3 Kopyściański Aleksander Legnica 8 km
4 Pachnik Wojciech Lubków 8 km UKS "Orientpark.pl" Iwiny M
5 Mech Marta Lubin 8 km Pobiegani
6 Kołodziej Aleksy Złotoryja 8 km Olaws Zlotoryja
7 ŁUKASIK JOANNA RAKOWICE WIELKIE 8 km MLKS ,,RAKOWICE" S
8 Markowski Tomasz Wrocław 8 km NEGOTTI M
9 Krawczak Karolina Głogów 8 km Biegam Bo Lubię Głogów S
10 Żukiewicz Piotr Lubin 8 km Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
11 Dobrowolska Małgorzata Lubin 8 km Biegowa Kasta Miedziowego Miasta
12 Trawińska Agata Głogów 8 km E-Towers FAMABA
13 Kubiak Jerzy Głogów 8 km E-Towers FAMABA
14 Pisek Mateusz Lubin 8 km GRUBIKO ILO LUBIN
15 Jaślar Szymon Polkowice 8 km GRUBIKO ILO LUBIN M 25.00 PLN
16 Jaślar Anna Polkowice 8 km GruBiKo
17 Puchalska-Skrzypek Karolina Szklary Górne 8 km
18 Ławicki Marcin Lubin 8 km MKS Polkowice L
19 Stolarczuk Piotr Chocianów 8 km Dołowi PeBeKa Lubin
20 Nocuń Krzysiek Lubin 8 km
21 Klasowska Agnieszka Głogów 8 km 150.00 PLN
22 Klasowski Przemek Głogów 8 km 150.00 PLN
23 Mirecki Wojciech Nowa wies grodziska 8 km BIEGUSY CZAPLE
24 CUKROWSKI ANDRZEJ Złotoryja 8 km 59-500 ZŁOTORYJA
25 Hucał Tomasz Lubin 8 km
26 Kiełt Ewelina Prochowice 8 km KB Krokus Kwiatkowice
27 Jarosz Rafał Lubin 8 km
28 Barszczewski Rafal Radwanice 8 km M
29 Rycąbel Dawid Proboszczów 8 km OLAWS Złotoryja M
30 Malski Piotr Lubin 8 km GRUBIKO ILO LUBIN 25.00 PLN
31 Hołyszewski Damian Proboszczów 8 km M 25.00 PLN
32 Błażejczak Rafał Wrocław 8 km
33 Krzewiński Marek Ogrodzisko 8 km Ogrodzisko L 25.00 PLN
34 Komaniecka Elzbieta Lubin 8 km Koman
35 Kubero Honorata Lubin 8 km Pink Wolves 150.00 PLN
36 Olechnowski Paweł Legnica 8 km
37 Borowiec Dariusz POLKOWICE 8 km KGHM ZG RUN
38 Kolasińska Marta Złotoryja 8 km 25.00 PLN
39 Pawlus Justyna Bolesławiec 8 km
40 Komaniecki Artur Lubin 8 km Koman
41 Kozłowski Paweł Lubin 8 km Pink Wolves 150.00 PLN
42 Kaliszczak Dawid Kaliszczak Jawor 8 km Przebiegli
43 Suhak Marcin Jawor 8 km Dr. Schneider Automotive Polska 150.00 PLN
44 Olechnowska Anna Lubin 8 km M 190.00 PLN
45 Olechnowski Robert Składowice 8 km L 190.00 PLN
46 Suszko Sylwia Lubin 8 km KGHM ZG RUN
47 Bardziński Rafał Legnica 8 km JanoSport Team Legnica
48 Gołębiowski Arkadiusz Rachów 8 km S
49 Kasprzak Rafał Bytom Odrzański 8 km Ślężak Team L 190.00 PLN
50 Rudyk Wojciech Olszany 8 km 175.00 PLN
51 Żak Krzysztof Iwiny 8 km
52 Kryś Bartosz Lubin 8 km ZH_RUN
53 Sarama Arkadiusz Lubin 8 km Biegowa Kasta Miedziowego Miasta L 25.00 PLN
54 Glapski Krzysztof Chocianów 8 km Ratownicy Polkowice-Sieroszowice L 25.00 PLN
55 Drzewiecki Kamil Zlotoryja 8 km L
56 Rudyk Bartosz Chełmek Wołowski 8 km 150.00 PLN
57 Kamiński Michał Kamiński Lubin 8 km 150.00 PLN
58 Zuber Ireneusz Lubin 8 km M 25.00 PLN
59 Hołówka Tomasz Złotoryja 8 km OLAWS Złotoryja 175.00 PLN
60 Juszczak Maciej Polkowice 8 km 175.00 PLN
61 Rodak Agnieszka Głogów 8 km RMF4RT Gladiators M
62 Skiba Krzysztof Legnica 8 km mSport Team
63 Grzegorzewski Krzysztof Lubin 8 km RMF4RT Gladiators L
64 Kawka Dawid Ręszów 8 km GruBiKo
65 Gościewicz Sara Przemków 8 km ABY DO METY PRZEMKÓW S
66 Ślusarz Mateusz Ślusarz Prochowice 8 km KB KROKUS KWIATKOWICE M
67 Święcicka Ewelina Nowa Sól 8 km S 190.00 PLN
68 Hucał Artur Lubin 8 km
69 Mech Grzegorz Lubin 8 km Pobiegani
70 Piasecki Radosław GŁOGÓW 8 km ISLANDERS 150.00 PLN
71 Owsiannik Grzegorz Legnica 8 km L
72 Krzywicki Piotr Legnica 8 km L
73 Krzak Krzysztof Legnica 8 km
74 Wyszyńska Dorota Wyszyńska Lubin 8 km L 175.00 PLN
75 Karpiak Daniel Głogów 8 km KGHM ZG RUN
76 Piskorz Daria Polkowice 8 km KGHM ZG RUN 150.00 PLN
77 Nowak Anna Lubin 8 km BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA 150.00 PLN
78 Bezkorowajny Pawel Bezkorowajny Legnica 8 km Wolkswagen Motor Polska M
79 Zawadzki Dariusz Zawadzki Lubin 8 km L 190.00 PLN
80 Karwatka Andrzej GŁOGÓW 8 km PeBeKa Lubin L 190.00 PLN
81 Szymański Saturnin Głogów 8 km 150.00 PLN
82 Andrzejewski Drogosz Lubin 8 km RUNATTACK M
83 Chreściak Dorota Proszków 8 km
84 RAPACKI WŁODZIMIERZ LEGNICA 8 km KB LEW LEGNICA M 190.00 PLN
85 Tęcza Krzysztof Tęcza Polkowice 8 km KGHM ZG RUN L 150.00 PLN
86 Leżyński Jarosław Lubin 8 km KGHM ZG RUN M 175.00 PLN
87 Czarnecka Michalina Lubin 8 km XL 25.00 PLN
88 Kopeć Urszula Lubin 8 km M 150.00 PLN
89 Woźniak Aneta Lubin 8 km S 150.00 PLN
90 Ziemnik Wojciech Przemków 8 km Wataha Przemków M
91 Gątkowski Mateusz Lubin 8 km KGHM ZG RUN
92 Popielska Edyta MiŁosna 8 km START SCINAWA
93 Kamińska Marietta Polkowice 8 km KGHM ZG RUN M 150.00 PLN
94 Kałas Wojciech Kunice 8 km GRUPA TECHNICZNA S 190.00 PLN
95 Wuschke Andrzej Lubin 8 km
96 Kaczanowska Magdalena Lubin 8 km LUBIN / LEGNICA GRUPA GŁUCHYCH S 190.00 PLN
97 JARKOWSKI KAMIL LUBIN 8 km M 150.00 PLN
98 Grolewska Agnieszka Księginice 8 km Iskra Księginice
99 Kuratewicz Katarzyna Miłkowice 8 km Przebiegli Miłkowice M
100 Majdan Stanisław Lubin 8 km M 150.00 PLN


Wyświetleń: 2429

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ