Gdańskie Biegi Leśne - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 206 ERICHSEN PETTER M 1 M 0-34 1 OSLO KOK 10km 0:43:00 13.95 [km/h] 0:04:18 [min/km]
2 205 STAALE GJELSTEN M 2 M 0-34 2 BARDUFOSS VAOK 10km 0:43:02 13.94 [km/h] 0:04:18 [min/km]
3 12 CIESIELSKI MACIEJ M 3 M 0-34 3 GDYNIA #1512WINGEDHEARTS 10km 0:48:31 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
4 95 TRAPKOWSKI PRZEMYSŁAW M 4 M 35-49 1 GDAŃSK XRUNNERS 10km 0:51:09 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
5 203 PIRKELANO STORMOEN HAVAR M 5 M 0-34 4 KRISTIANSANO VAOK 10km 0:51:15 11.71 [km/h] 0:05:08 [min/km]
6 13 CYBULA PAWEŁ M 6 M 0-34 5 KAZIMIERZ 10km 0:51:18 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
7 92 SZYMAŃSKI ARTUR M 7 M 50-64 1 GDAŃSK LOTOS TEAM 10km 0:53:34 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km]
8 202 ZAREMBA MARCIN M 8 M 35-49 2 GDAŃSK AUTOPAY TEAM 10km 0:54:23 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km]
9 16 FRĄCKOWIAK BARTŁOMIEJ M 9 M 35-49 3 GDAŃSK 10km 0:55:29 10.81 [km/h] 0:05:33 [min/km]
10 10 BABEROWSKI MAREK M 10 M 50-64 2 GDAŃSK MAREK BABEROWSKI 10km 0:59:29 10.09 [km/h] 0:05:57 [min/km]
11 24 KUNCEWICZ SŁAWOMIR M 11 M 35-49 4 GDAŃSK 1976 10km 1:00:07 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
12 29 PACHNIA MICHAŁ M 12 M 0-34 6 ROTMANKA RUN BEACH MORNING 10km 1:03:17 9.48 [km/h] 0:06:20 [min/km]
13 14 CZAPIEWSKI MACIEJ ŁUKASZ M 13 M 35-49 5 GDYNIA 10km 1:04:57 9.24 [km/h] 0:06:30 [min/km]
14 18 IEFYMENKO OLEKSANDR M 14 M 35-49 6 SOPOT 10km 1:05:54 9.10 [km/h] 0:06:35 [min/km]
15 63 PĘŚKO MICHAŁ M 15 M 35-49 7 GDAŃSK 10km 1:06:03 9.08 [km/h] 0:06:36 [min/km]
16 150 WIERZBA-KRYGIEL MONIKA K 1 K 0-34 1 GDANSK KASZUBSKA PONIEWIERKA 10km 1:06:07 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
17 26 LELIWA SYLWIA K 2 K 0-34 2 GDAŃSK RUN BEACH MORNING TEAM 10km 1:06:53 8.97 [km/h] 0:06:41 [min/km]
18 201 WOJDYŁO WOJCIECH M 16 M 35-49 8 GDAŃSK 10km 1:07:04 8.95 [km/h] 0:06:42 [min/km]
19 28 NADOLSKI KRZYSZTOF M 17 M 35-49 9 GDAŃSK XRUNNERS TEAM / WWW.BIEGIZPRZE 10km 1:07:30 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km]
20 207 WAŁDOWSKA ANNA K 3 K 35-49 1 GDAŃSK - 10km 1:08:24 8.77 [km/h] 0:06:50 [min/km]
21 25 KWIDZIŃSKI PIOTR M 18 M 35-49 10 GDAŃSK 10km 1:09:11 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km]
22 208 SZUFARSKI PRZEMYSŁAW M 19 M 35-49 11 GDAŃSK SZUFARY 10km 1:12:13 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km]
23 90 STRADOMSKI ROMAN M 20 M 35-49 12 GDAŃSK TRI MAMA 10km 1:12:58 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km]
24 210 FIAŁEK DANUTA K 4 K 0-34 3 GDAŃSK LPP TEAM 10km 1:13:46 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
25 15 DYLĄG MONIKA K 5 K 0-34 4 GDAŃSK 10km 1:14:27 8.06 [km/h] 0:07:27 [min/km]
26 27 ŁUGIEWICZ KACPER M 21 M 35-49 13 GDAŃSK 10km 1:15:57 7.90 [km/h] 0:07:36 [min/km]
27 209 MOENERT REMEK M 22 M 35-49 14 GDAŃSK - 10km 1:23:53 7.15 [km/h] 0:08:23 [min/km]
- 20 KACZMARZ AGATA K - K 0-34 - GDANSK 10km DNF - [km/h] - [min/km]
- 19 JANKOWSKI MAREK M - M 35-49 - GDAŃSK 10km DNF - [km/h] - [min/km]
- 204 BRASTAD LARSEN M - M 0-34 - OSLO NVDALEN SK 10km DNF - [km/h] - [min/km]

Gdańskie Biegi Leśne - 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 872 KUŚKA ADAM M 1 M 0-34 1 GDAŃSK AZS AWF KATOWICE/ YNOTRENER 5km 0:23:12 12.93 [km/h] 0:04:38 [min/km]
2 885 RECLAF PIOTR M 2 M 0-34 2 BORZESTOWO 5km 0:23:14 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km]
3 903 RUSOŃ BARTOSZ M 3 M 0-34 3 RUMIA II LO 5km 0:23:43 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
4 868 KLEKOTKO FABIAN M 4 M 35-49 1 GDAŃSK TRIEAGELS 5km 0:24:48 12.10 [km/h] 0:04:58 [min/km]
5 862 GOŁĄB JAKUB M 5 M 35-49 2 GDAŃSK 5km 0:25:02 11.98 [km/h] 0:05:00 [min/km]
6 906 WAŁDOWSKI DOMINIK M 6 M 35-49 3 GDAŃSK XRUNNERS 5km 0:25:22 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
7 883 POLAŃSKI MARCIN M 7 M 0-34 4 SZTUTOWO GENERAT ZE SZTUTOWA/UP GDAŃSK6 5km 0:25:40 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km]
8 900 ZATORSKA-RADLIŃSKA KATARZYNA K 1 K 35-49 1 GDAŃSK RPD 5km 0:26:48 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
9 860 DANCEWICZ DANIEL M 8 M 0-34 5 GDAŃSK PG 5km 0:26:55 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
10 881 PASZKOWSKI PAWEŁ M 9 M 0-34 6 GDAŃSK 5km 0:27:05 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km]
11 855 BŁADYKO DAMIAN M 10 M 0-34 7 GDYNIA OLL4FAN/CAFE KWADRAT 5km 0:27:38 10.86 [km/h] 0:05:32 [min/km]
12 895 SZUKALSKI BOLESŁAW M 11 M 0-34 8 GDAŃSK 5km 0:28:03 10.70 [km/h] 0:05:37 [min/km]
13 887 ROZMUS WIKTOR M 12 M 35-49 4 GDAŃSK 5km 0:28:09 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
14 896 SZUMACHER MARTA K 2 K 0-34 1 GDAŃSK 5km 0:29:18 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
15 911 TOMTAŁA MIKOŁAJ M 13 M 0-34 9 GDAŃSK - 5km 0:30:01 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
16 856 BLOCH KAMIL M 14 M 35-49 5 GDYNIA TEAM SZARAKA 5km 0:30:56 9.70 [km/h] 0:06:11 [min/km]
17 858 BUGAJSKI JAKUB M 15 M 0-34 10 GDAŃSK 5km 0:30:58 9.69 [km/h] 0:06:12 [min/km]
18 880 OKONIEWSKI ANDRZEJ M 16 M 35-49 6 KOŚCIERZYNA TURYSTYCZNE KASZUBY REGATTA SP 5km 0:30:59 9.68 [km/h] 0:06:12 [min/km]
19 873 KWIECIEŃ MAŁGORZATA K 3 K 0-34 2 GDAŃSK 5km 0:31:01 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km]
20 864 GRZESIK WOJCIECH M 17 M 0-34 11 BANINO 5km 0:31:42 9.46 [km/h] 0:06:20 [min/km]
21 902 PAZDRO ROBERT M 18 M 0-34 12 GDAŃSK - 5km 0:31:43 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km]
22 893 SMOTER MARIUSZ M 19 M 35-49 7 KOŚCIERZYNA TURYSTYCZNE KASZUBY REGATA SP. 5km 0:32:04 9.36 [km/h] 0:06:25 [min/km]
23 891 ŚLIWIŃSKI GRZEGORZ M 20 M 35-49 8 GDAŃSK 5km 0:32:24 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km]
24 876 LUBECKI BARTŁOMIEJ M 21 M 0-34 13 KOŚCIERZYNA TURYSTYCZNE KASZUBY REGATA SP. 5km 0:32:27 9.24 [km/h] 0:06:29 [min/km]
25 865 GUMIELA KATARZYNA K 4 K 35-49 2 GDAŃSK GUMISIOLAND 5km 0:33:06 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km]
26 908 KOCBUCH JACEK M 22 M 35-49 9 GDAŃSK - 5km 0:33:08 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
27 866 GUMIELA PIOTR M 23 M 35-49 10 GDAŃSK GUMISIOLAND 5km 0:33:36 8.93 [km/h] 0:06:43 [min/km]
28 899 WEILAND KARINA K 5 K 35-49 3 SOPOT 5km 0:33:49 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km]
29 905 BŁASZKOWSKA ZOSIA K 6 K 0-34 3 GDAŃSK - 5km 0:34:00 8.82 [km/h] 0:06:48 [min/km]
30 886 RECLAF DARIA K 7 K 0-34 4 BORZESTOWO 5km 0:35:21 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km]
31 879 MUSZALSKI SEBASTIAN M 24 M 0-34 14 GDAŃSK 5km 0:35:53 8.36 [km/h] 0:07:11 [min/km]
32 907 KOCBUCH KATARZYNA K 8 K 35-49 4 GDAŃSK - 5km 0:36:03 8.32 [km/h] 0:07:13 [min/km]
33 909 BECK MARTIN-SIMON M 25 M 0-34 15 GDAŃSK - 5km 0:36:29 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km]
34 910 INDEO SIMON M 26 M 35-49 11 CAGLIARI - 5km 0:36:30 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km]
35 871 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA K 9 K 35-49 5 GDAŃSK 5km 0:36:56 8.12 [km/h] 0:07:23 [min/km]
36 890 ŚLIWIŃSKA EWELINA K 10 K 35-49 6 GDAŃSK 5km 0:37:50 7.93 [km/h] 0:07:34 [min/km]
37 859 CZAJKOWSKI SEBASTIAN M 27 M 35-49 12 GDAŃSK 5km 0:37:56 7.91 [km/h] 0:07:35 [min/km]
38 888 SEKUŁA ELŻBIETA K 11 K 0-34 5 GDAŃSK 5km 0:38:20 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km]
39 898 TYMIŃSKI KRZYSZTOF M 28 M 65+ 1 GDAŃSK 5km 0:38:36 7.77 [km/h] 0:07:43 [min/km]
40 877 MEYER ANNA K 12 K 0-34 6 SARNOWY TURYSTYCZNE KASZUBY REGATTA SP 5km 0:38:50 7.73 [km/h] 0:07:46 [min/km]
41 867 KLEKOTKO ANNA K 13 K 35-49 7 GDYNIA TRIEAGLES 5km 0:39:08 7.67 [km/h] 0:07:50 [min/km]
42 892 SMOTER ANNA K 14 K 35-49 8 KOŚCIERZYNA TURYSTYCZNE KASZUBY REGATA SP. 5km 0:39:56 7.51 [km/h] 0:07:59 [min/km]
43 851 BABEROWSKA JOLANTA K 15 K 35-49 9 GDAŃSK TREC TEAM 5km 0:40:11 7.47 [km/h] 0:08:02 [min/km]
44 869 KOŁTYŚ SYLWIA K 16 K 0-34 7 GDAŃSK 5km 0:41:06 7.30 [km/h] 0:08:13 [min/km]
45 882 PAWIŃSKA MONIKA K 17 K 0-34 8 GDAŃSK 5km 0:41:07 7.30 [km/h] 0:08:13 [min/km]
46 870 KOŻYCZKOWSKA KRYSTYNA K 18 K 35-49 10 KOŚCIERZYNA KASZUBY BIEGAJĄ REGATA SPORT 5km 0:41:18 7.26 [km/h] 0:08:16 [min/km]
47 889 SIEMBAB MAGDALENA K 19 K 35-49 11 WĘGORZEWO 5km 0:41:43 7.19 [km/h] 0:08:21 [min/km]
48 901 ŻYWICKA ROMA K 20 K 35-49 12 SARNOWY REGATTA SPORT KOSCIERZYNA 5km 0:42:32 7.05 [km/h] 0:08:30 [min/km]
49 853 BARANOWSKA HELENA ZOFIA K 21 K 0-34 9 GDAŃSK 5km 0:43:53 6.84 [km/h] 0:08:47 [min/km]
50 863 GOSTKOWSKA ALICJA K 22 K 35-49 13 KOŚCIERZYNA TURYSTYCZNE KASZUBY-REGATTA 5km 0:43:58 6.82 [km/h] 0:08:48 [min/km]
51 857 BLOCH ALEKSANDRA K 23 K 0-34 10 GDAŃSK TEAM SZARAKA 5km 0:44:20 6.77 [km/h] 0:08:52 [min/km]
52 904 SIENIAWSKI ADAM M 29 M 50-64 1 GDAŃSK - 5km 0:44:44 6.71 [km/h] 0:08:57 [min/km]
53 861 GAWROŃSKI SZYMON M 30 M 0-34 16 WARSZAWA 5km 0:51:23 5.84 [km/h] 0:10:17 [min/km]
54 852 BĄK-TADLA KINGA K 24 K 0-34 11 WARSZAWA 5km 0:51:24 5.84 [km/h] 0:10:17 [min/km]

Gdańskie Biegi Leśne - 5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 502 CIESIELSKI JAN M 1 M 35-49 1 TORUŃ #1512WINGEDHEARTS 5km NW 0:41:51 7.17 [km/h] 0:08:22 [min/km]
2 501 CIESIELSKI JERZY M 2 M 0-34 1 TORUŃ #1512WINGEDHEARTS 5km NW 0:41:51 7.17 [km/h] 0:08:22 [min/km]
3 515 WOCH KRYSTYNA K 1 K 0-34 1 GDAŃSK 5km NW 0:46:14 6.49 [km/h] 0:09:15 [min/km]
4 514 TYMIŃSKA EWA K 2 K 50-64 1 GDAŃSK 5km NW 0:55:56 5.36 [km/h] 0:11:11 [min/km]
5 510 FILIPIAK ALEKSANDRA K 3 K 50-64 2 GDAŃSK 5km NW 1:04:20 4.66 [km/h] 0:12:52 [min/km]
6 512 KULCZYCKI JAN M 3 M 65+ 1 GDAŃSK 5km NW 1:06:58 4.48 [km/h] 0:13:24 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ