Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chełchowska Agnieszka Chełchowska Malbork 5km Nordic Walking - I Etap
2 Sparzak Tomasz Elbląg 5km Bieg - I etap
3 Pawlak Agnieszka Płońsk 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM
4 Jankowska Beata Stare Pole 5km Bieg - I etap
5 Dziewiatowska Joanna Tuchom 5km Bieg - I etap Kujawscy runners
6 Wolanin Jakub Malbork 5km Bieg - I etap GK Malbork opłacono
7 Waniewski Łukasz Malbork 5km Bieg - I etap Waniewski Coaching
8 Mieszkuniec Wojciech Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
9 NADOLNA ALICJA MALBORK 5km Bieg - I etap KIJOWY FOLK
10 Sawicki Radosław Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
11 Tomkowicz-Spica Monika Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
12 Śpica Tomasz Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
13 Markowicz Paulina Malbork 5km Bieg - I etap
14 Kozłowski Patryk Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
15 Kozłowska Aleksandra Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
16 Szałucha Jadwiga Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
17 Karczewski Andrzej Sztutowo 5km Bieg - I etap opłacono
18 kesz-karczewska magdalena sztutowo 5km Bieg - I etap opłacono
19 Mroczek Sławomir Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
20 Sosińska Katarzyna Krotoszyn 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
21 benderski grzegorz kwidzyn 5km Bieg - I etap opłacono
22 Rogulski Tomasz Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
23 Sarnowski Mateusz Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
24 Gibas Asia Elbląg 5km Nordic Walking - I Etap Bażant NW Elbląg opłacono
25 Redlin Mateusz Malbork 5km Bieg - I etap BEZTLENOWI MALBORK
26 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK 5km Bieg - I etap Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork opłacono
27 Beczek Magdalena Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono
28 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Nordic Walking - I Etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono
29 Petrykowski Grzegorz Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
30 Szczygielski Robert Sztum 5km Bieg - I etap
31 Babciak Jakub Nowy Staw 5km Bieg - I etap
32 Kolodynski Tomasz Gościszewo 5km Bieg - I etap opłacono
33 Welenc Marzena Mława 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
34 Człapski Krzysztof Warszawa 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
35 Różańska Helena Płońsk 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
36 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny 5km Nordic Walking - I Etap XV Koło PZERiI Dywity opłacono
37 Obrębska Elżbieta Płońsk 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
38 GAŁĄZKA KRZYSZTOF MALBORK 5km Bieg - I etap opłacono
39 Ruchlewicz Natalia Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
40 Śrutkowski Sylwester Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
41 Szydłowski Bogdan Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
42 Szydłowska Jolanta Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
43 Szczuraszek Jarosław Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
44 Walendziak Jan Gościszewo 5km Bieg - I etap SP 1 Malbork opłacono
45 Walendziak Alicja Gościszewo 5km Bieg - I etap Kujawscy S7 Runners opłacono
46 Rogulski Mateusz Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
47 Słowik Janusz Miłoradz 5km Bieg - I etap opłacono
48 Guliman Gabriel Malbork 5km Bieg - I etap EUROFINS opłacono
49 Obszańska Małgorzata Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
50 Stańczak Karolina Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
51 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
52 Suchomski Marcin Nowy Staw 5km Bieg - I etap Nowy staw biega /Golden team opłacono
53 Groszkowski Marcin Malbork 5km Bieg - I etap 22 blt
54 Motylewski Radosław MALBORK 5km Bieg - I etap opłacono
55 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik 5km Bieg - I etap Team Salceson opłacono
56 Kozłowska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
57 Gostomski Piotr tczew 5km Nordic Walking - I Etap Team Tapflo opłacono
58 Krawczyk Monika Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
59 Babalski Krystian Kurzętnik 5km Bieg - I etap Kurzętnik Biega opłacono
60 Dywelski Mirosław Tczew 5km Bieg - I etap Biegający Tczew opłacono
61 Rudzki Adam Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
62 Danielewska Magdalena Stary Targ 5km Bieg - I etap opłacono
63 Cicherska Paulina Malbork 5km Bieg - I etap AbsofuckinlutelyTeam opłacono
64 Cicherski Szymon Malbork 5km Bieg - I etap AbsofuckinlutelyTeam opłacono
65 Steinka Mateusz Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo opłacono
66 Szewczyk Ludmiła Malbork 5km Bieg - I etap Drużyna pierścienia opłacono
67 Michalecki Jarosław Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
68 Michalecka Beata Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
69 Klonowska Katarzyna Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
70 Tyfert Krzysztof Elbląg 5km Bieg - I etap opłacono
71 Mania Patryk Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo opłacono
72 Malinowska Monika Sztum 5km Nordic Walking - I Etap LKS ZANTYR SZTUM opłacono
73 Szychowski Michał Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
74 Dębicki Przemysław Malbork 5km Bieg - I etap
75 Daniel Kacper Karpiny 5km Bieg - I etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
76 Dackiewicz Marek Malbork 5km Bieg - I etap Grupa Malbork opłacono
77 Jaskot Piotr Gościszewo 5km Bieg - I etap opłacono
78 Jankowski Marcin Elbląg 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
79 Justa Beata Gniew 5km Bieg - I etap tRunsformacja Gniew opłacono
80 Kurowski Michał Elbląg 5km Bieg - I etap GOLDEN TEAM opłacono
81 godlewski łukasz malbork 5km Bieg - I etap Godlewski Runners opłacono
82 Szydłowski Cezary Stare Pole 5km Bieg - 4 etapy opłacono
83 Zienkiewicz Piotr Młynary 5km Bieg - 4 etapy UKS GIMPAS Pasłęk opłacono
84 Jaskot Marek Malbork 5km Bieg - I etap EUROFINS ENVIRO opłacono
85 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg - I etap Active Malbork opłacono
86 Chabowski Tomasz Tczew 5km Bieg - 4 etapy Biegający Tczew limit osiągnięty
87 Mróz Marek Malbork 5km Bieg - I etap Pasja Czyni Wolnym / Biuro Obsługi Firm PIO-MAR s.c.
88 Ulanowska Dorota Tczew 5km Nordic Walking - 4 etapy Biegający Tczew opłacono
89 Nowak Grzegorz Tczew 5km Bieg - I etap opłacono
90 Nowak Katarzyna Tczew 5km Bieg - I etap opłacono
91 Potorski Zbigniew Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
92 Babciak Roman Nowy Staw 5km Bieg - I etap LOTOS Running Team opłacono
93 Barański Daniel Obory 5km Bieg - I etap opłacono
94 Dąbrowska Aneta Malbork 5km Nordic Walking - 4 etapy limit osiągnięty
95 Nowalińska Aleksandra Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
96 Rogulska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
97 Stankiewicz Piotr Elbląg 5km Bieg - I etap #BKKSE opłacono
98 Szpilman Janusz Gdynia 5km Nordic Walking - I Etap
99 Dęga Jadwiga Tralewo 5km Nordic Walking - 4 etapy limit osiągnięty
100 Dęga Lidia Tralewo 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono


Wyświetleń: 9357

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ