Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
2 | Sawicki Radosław | Stare Pole | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
3 | Tomkowicz-Spica Monika | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
4 | Śpica Tomasz | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
5 | Szałucha Jadwiga | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
6 | Sosińska Katarzyna | Krotoszyn | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
7 | Rogulski Tomasz | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
8 | Gibas Asia | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Bażant NW Elbląg | opłacono |
9 | Beczek Magdalena | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono |
10 | RAKOWIECKI ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono |
11 | Welenc Marzena | Mława | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
12 | Człapski Krzysztof | Warszawa | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
13 | Różańska Helena | Płońsk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
14 | Szymański Stefan Bolesław | Kieźliny | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | XV Koło PZERiI Dywity | opłacono |
15 | Obrębska Elżbieta | Płońsk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
16 | Szydłowski Bogdan | Stare Pole | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
17 | Szydłowska Jolanta | Stare Pole | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
18 | Rogulski Mateusz | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
19 | Obszańska Małgorzata | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
20 | Stańczak Karolina | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
21 | Stańczak-Mikołajska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
22 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
23 | Gostomski Piotr | tczew | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Team Tapflo | opłacono |
24 | Krawczyk Monika | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
25 | Klonowska Katarzyna | Stare Pole | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
26 | Malinowska Monika | Sztum | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
27 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
28 | Nowalińska Aleksandra | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
29 | Rogulska Anna | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
30 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
31 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
32 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
33 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
34 | Koćko Dorota | Kończewice | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
35 | Kulig Bożena | Elblag | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
36 | Kulig Henryk | Elblag | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
37 | Pluta Ewelina | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
38 | Wasiołek Mariola | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
39 | Wasiołek Adam | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
40 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
41 | Kopycińska Katarzyna | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
42 | Olejko Radosław | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
43 | Skowrońska Łopińska Genowefa | Piła | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
44 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
45 | Wasielewski Mirosław | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Barzant nordic walking Elbląg | opłacono |
46 | Tuchułka Aneta | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
47 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Maratonka | opłacono |
48 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | ELITE TEAM | opłacono |
49 | Bogusławska Katarzyna | Elblag | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono |
50 | Rymaszewska Jolanta | Bydgoszcz | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
51 | Barczykowska Hanna | Kwidzyn | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
52 | Kmieć Edward | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
53 | Kmieć Krystyna | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
54 | wiśniewski maciej | malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | grupa malbork | opłacono |
55 | Rodacka Iwona | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
56 | Morglin-Żuralska Beata | Rywałd | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
57 | Nierzwicka Patrycja | Starogard Gdański | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
58 | Halik Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
59 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
60 | Nitka Monika | Starogard Gdański | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
61 | Kubiak Rafał | Starogard Gdański | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Malinowa Mamba | opłacono |
62 | Adamkowska Anna | Starogard Gdański | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Malinowa Mamba | opłacono |
63 | Adamkowski Jerzy | Starogard Gdański | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Malinowa Mamba | opłacono |
64 | Popowicz Marzena | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
65 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
66 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | New Village Team #Świry | opłacono |
Wyświetleń: 21951