Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wolanin Jakub Malbork 5km Bieg - I etap GK Malbork opłacono
2 Mieszkuniec Wojciech Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
3 Sawicki Radosław Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
4 Tomkowicz-Spica Monika Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
5 Śpica Tomasz Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
6 Kozłowski Patryk Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
7 Kozłowska Aleksandra Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
8 Szałucha Jadwiga Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
9 Karczewski Andrzej Sztutowo 5km Bieg - I etap opłacono
10 kesz-karczewska magdalena sztutowo 5km Bieg - I etap opłacono
11 Mroczek Sławomir Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
12 Sosińska Katarzyna Krotoszyn 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
13 benderski grzegorz kwidzyn 5km Bieg - I etap opłacono
14 Rogulski Tomasz Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
15 Sarnowski Mateusz Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
16 Gibas Asia Elbląg 5km Nordic Walking - I Etap Bażant NW Elbląg opłacono
17 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK 5km Bieg - I etap Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork opłacono
18 Beczek Magdalena Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono
19 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Nordic Walking - I Etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono
20 Petrykowski Grzegorz Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
21 Kolodynski Tomasz Gościszewo 5km Bieg - I etap opłacono
22 Welenc Marzena Mława 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
23 Człapski Krzysztof Warszawa 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
24 Różańska Helena Płońsk 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
25 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny 5km Nordic Walking - I Etap XV Koło PZERiI Dywity opłacono
26 Obrębska Elżbieta Płońsk 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
27 GAŁĄZKA KRZYSZTOF MALBORK 5km Bieg - I etap opłacono
28 Ruchlewicz Natalia Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
29 Śrutkowski Sylwester Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
30 Szydłowski Bogdan Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
31 Szydłowska Jolanta Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
32 Szczuraszek Jarosław Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
33 Walendziak Jan Gościszewo 5km Bieg - I etap SP 1 Malbork opłacono
34 Walendziak Alicja Gościszewo 5km Bieg - I etap Kujawscy S7 Runners opłacono
35 Rogulski Mateusz Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
36 Słowik Janusz Miłoradz 5km Bieg - I etap opłacono
37 Guliman Gabriel Malbork 5km Bieg - I etap EUROFINS opłacono
38 Obszańska Małgorzata Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
39 Stańczak Karolina Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
40 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
41 Suchomski Marcin Nowy Staw 5km Bieg - I etap Nowy staw biega /Golden team opłacono
42 Motylewski Radosław MALBORK 5km Bieg - I etap opłacono
43 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik 5km Bieg - I etap Team Salceson opłacono
44 Kozłowska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
45 Gostomski Piotr tczew 5km Nordic Walking - I Etap Team Tapflo opłacono
46 Krawczyk Monika Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
47 Babalski Krystian Kurzętnik 5km Bieg - I etap Kurzętnik Biega opłacono
48 Dywelski Mirosław Tczew 5km Bieg - I etap Biegający Tczew opłacono
49 Rudzki Adam Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
50 Danielewska Magdalena Stary Targ 5km Bieg - I etap opłacono
51 Cicherska Paulina Malbork 5km Bieg - I etap AbsofuckinlutelyTeam opłacono
52 Cicherski Szymon Malbork 5km Bieg - I etap AbsofuckinlutelyTeam opłacono
53 Steinka Mateusz Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo opłacono
54 Szewczyk Ludmiła Malbork 5km Bieg - I etap Drużyna pierścienia opłacono
55 Michalecki Jarosław Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
56 Michalecka Beata Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
57 Klonowska Katarzyna Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
58 Tyfert Krzysztof Elbląg 5km Bieg - I etap opłacono
59 Mania Patryk Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo opłacono
60 Malinowska Monika Sztum 5km Nordic Walking - I Etap LKS ZANTYR SZTUM opłacono
61 Szychowski Michał Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
62 Daniel Kacper Karpiny 5km Bieg - I etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
63 Dackiewicz Marek Malbork 5km Bieg - I etap Grupa Malbork opłacono
64 Jaskot Piotr Gościszewo 5km Bieg - I etap opłacono
65 Jankowski Marcin Elbląg 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
66 Justa Beata Gniew 5km Bieg - I etap tRunsformacja Gniew opłacono
67 Kurowski Michał Elbląg 5km Bieg - I etap GOLDEN TEAM opłacono
68 godlewski łukasz malbork 5km Bieg - I etap Godlewski Runners opłacono
69 Szydłowski Cezary Stare Pole 5km Bieg - 4 etapy opłacono
70 Zienkiewicz Piotr Młynary 5km Bieg - 4 etapy UKS GIMPAS Pasłęk opłacono
71 Jaskot Marek Malbork 5km Bieg - I etap EUROFINS ENVIRO opłacono
72 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg - I etap Active Malbork opłacono
73 Ulanowska Dorota Tczew 5km Nordic Walking - 4 etapy Biegający Tczew opłacono
74 Nowak Grzegorz Tczew 5km Bieg - I etap opłacono
75 Nowak Katarzyna Tczew 5km Bieg - I etap opłacono
76 Potorski Zbigniew Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
77 Babciak Roman Nowy Staw 5km Bieg - I etap LOTOS Running Team opłacono
78 Barański Daniel Obory 5km Bieg - I etap opłacono
79 Nowalińska Aleksandra Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
80 Rogulska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
81 Stankiewicz Piotr Elbląg 5km Bieg - I etap #BKKSE opłacono
82 Dęga Lidia Tralewo 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
83 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
84 Kraiński Rafał Kolonia Ostrowicka 5km Bieg - I etap opłacono
85 Bujnicka Magdalena Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
86 Bujnicki Marcin Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
87 Chojnicka Joanna Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
88 Sokołowska Ewa Jasna 42 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
89 Koćko Dorota Kończewice 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
90 Świsłocka Ewa Mikoszewo 5km Nordic Walking - 4 etapy Face Nordic Walking Team opłacono
91 Warmińska Agnieszka Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
92 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 5km Nordic Walking - 4 etapy Face Nordic Walking Team opłacono
93 Godzińska Karolina Milejewo 5km Bieg - I etap Bażant NW Elbląg opłacono
94 KOŁPAK JAN Sztum 5km Nordic Walking - 4 etapy ZANTYR LKS opłacono
95 Voloshchenko Tymur Uman 5km Bieg - 4 etapy opłacono
96 Roczyński Krzysztof Gdańsk 5km Bieg - I etap opłacono
97 Tyburska Aniela Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
98 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN 5km Nordic Walking - 4 etapy ZUT Milewski opłacono
99 Kulig Bożena Elblag 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
100 Kulig Henryk Elblag 5km Nordic Walking - I Etap opłacono


Wyświetleń: 17165

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ