Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | ZUT Milewski | opłacono |
2 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | ZUT Milewski | opłacono |
3 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | ZANTYR LKS | opłacono |
4 | Szymański Stefan Bolesław | Kieźliny | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | XV Koło PZERiI Dywity | opłacono |
5 | Ziniewicz Leon | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | Waniewski Coaching | opłacono |
6 | Ziniewicz Emil | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | Waniewski Coaching | opłacono |
7 | Zienkiewicz Piotr | Młynary | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | UKS GIMPAS Pasłęk | opłacono |
8 | Kujawska Małgorzata | Gniew | Polska | 5km Bieg - I etap | tRUNsformacja Gniewu | opłacono |
9 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | 5km Bieg - I etap | tRunsformacja Gniew | opłacono |
10 | Justa Beata | Gniew | Polska | 5km Bieg - I etap | tRunsformacja Gniew | opłacono |
11 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | 5km Bieg - I etap | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono |
12 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | 5km Bieg - I etap | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
13 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Traktor team gm kwidzyn | opłacono |
14 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | 5km Bieg - I etap | Team Tapflo | opłacono |
15 | Mania Patryk | Tczew | Polska | 5km Bieg - I etap | Team Tapflo | opłacono |
16 | Gostomski Piotr | tczew | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Team Tapflo | opłacono |
17 | Steinka Mateusz | Tczew | Polska | 5km Bieg - I etap | Team Tapflo | opłacono |
18 | Kirzeniewski Adrian | Kurzętnik | Polska | 5km Bieg - I etap | Team Salceson | opłacono |
19 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Team JK84 | opłacono |
20 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Team JK84 | opłacono |
21 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
22 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono |
23 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | 5km Bieg - I etap | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
24 | Olejko Radosław | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
25 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | 5km Bieg - I etap | Spartanie Dzieciom | opłacono |
26 | Rogowska Julia | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | SP Nr 3 Malbork | opłacono |
27 | Walendziak Jan | Gościszewo | Polska | 5km Bieg - I etap | SP 1 Malbork | opłacono |
28 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg - I etap | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono |
29 | BIELIŃSKI Krzysztof | STAROGARD GD. | Polska | 5km Bieg - I etap | SKL /Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono |
30 | Jakubowski Leszek | Szembruk | Polska | 5km Bieg - I etap | RUN SZEMBRUK | opłacono |
31 | Jakubowska Izabela | Szembruk | Polska | 5km Bieg - I etap | RUN SZEMBRUK | opłacono |
32 | Mazuchowska Katarzyna | Szembruk | Polska | 5km Bieg - I etap | RUN SZEMBRUK | opłacono |
33 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - I etap | ROCK70RUNNER | opłacono |
34 | Nierzwicki Kacper | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg - I etap | PSP 6 Starogard Gdański | opłacono |
35 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | OSP JELEŃ | opłacono |
36 | Cybulski Karol | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Nyborg-Mawent | opłacono |
37 | Naumczyk Tomasz | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Nyborg-Mawent | opłacono |
38 | Człapski Krzysztof | Warszawa | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
39 | Różańska Helena | Płońsk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
40 | Obrębska Elżbieta | Płońsk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
41 | Welenc Marzena | Mława | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
42 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | 5km Bieg - I etap | Nowy staw biega /Golden team | opłacono |
43 | Rogulski Tomasz | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
44 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
45 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
46 | Obszańska Małgorzata | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
47 | Rogulski Mateusz | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
48 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
49 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
50 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
51 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
52 | Rogulska Anna | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
53 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | niezrzeszony | opłacono |
54 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | New Village Team #Świry | opłacono |
55 | Włodarczyk Paulina | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | Mrożonki Malbork | opłacono |
56 | Hołub Tomasz | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | Mrożonki Malbork | opłacono |
57 | Mojek Radosław | Grupa | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Mojsonki | opłacono |
58 | Barska-Mojek Beata | Grupa | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | Mojsonki | opłacono |
59 | MOJEK Aleksandra | Grupa | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Mojsonki | opłacono |
60 | Skorek Arkadiusz | Kończewice | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | MiłoRUN | opłacono |
61 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Maratonka | opłacono |
62 | Adamkowski Jerzy | Starogard Gdański | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Malinowa Mamba | opłacono |
63 | Adamkowska Anna | Starogard Gdański | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Malinowa Mamba | opłacono |
64 | Kubiak Rafał | Starogard Gdański | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Malinowa Mamba | opłacono |
65 | Babciak Roman | Nowy Staw | Polska | 5km Bieg - I etap | LOTOS Running Team | opłacono |
66 | Treć Leon | Sztum | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
67 | Malinowska Monika | Sztum | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
68 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - I etap | Kwidzyn Biega | opłacono |
69 | Babalski Krystian | Kurzętnik | Polska | 5km Bieg - I etap | Kurzętnik Biega | opłacono |
70 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Polska | 5km Bieg - I etap | Kujawscy S7 Runners | opłacono |
71 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | KS Sokół Zblewo | opłacono |
72 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | KS Sokół Zblewo | opłacono |
73 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | KRAM FC / DKS POWIŚLE | opłacono |
74 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | MALBORK | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | KIJOWY FOLK | opłacono |
75 | Filipiak Beata | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Jet System Active Team | opłacono |
76 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | JARBUD | opłacono |
77 | Górniak Jarosław | Pogórze | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | JARBUD | opłacono |
78 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono |
79 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono |
80 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | I LO Malbork | opłacono |
81 | wiśniewski maciej | malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | grupa malbork | opłacono |
82 | Dackiewicz Marek | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | Grupa Malbork | opłacono |
83 | Kurowski Michał | Elbląg | Polska | 5km Bieg - I etap | GOLDEN TEAM | opłacono |
84 | godlewski łukasz | malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | Godlewski Runners | opłacono |
85 | Wolanin Jakub | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | GK Malbork | opłacono |
86 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | 5km Bieg - I etap | Florian Chojnice | opłacono |
87 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | First Malbork Team | opłacono |
88 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | Face Nordic Walking Team | opłacono |
89 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | Face Nordic Walking Team | opłacono |
90 | Beczek Magdalena | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono |
91 | RAKOWIECKI ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono |
92 | Jaskot Marek | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | EUROFINS ENVIRO | opłacono |
93 | Guliman Gabriel | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | EUROFINS | opłacono |
94 | Tamkun-Pawłowska Małgorzata | Braniewo | Polska | 5km Bieg - I etap | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono |
95 | Pawłowska Julia | Braniewo | Polska | 5km Bieg - I etap | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono |
96 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | Elite Team | opłacono |
97 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | Elite Team | opłacono |
98 | Łapinski leszek | elbląg | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | Elbląskie Włóczykije | opłacono |
99 | Bogusławska Katarzyna | Elblag | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono |
100 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - I etap | drużyna szpiku | opłacono |
Wyświetleń: 21950