Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Küchler Małgorzata Gdynia 5km Bieg - 4 etapy JARBUD opłacono
2 Górniak Jarosław Pogórze 5km Bieg - 4 etapy JARBUD opłacono
3 Dębski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 4 etapy opłacono
4 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z 5km Bieg - 4 etapy opłacono
5 Szewczyk Adam Malbork 5km Bieg - 4 etapy BBKTS opłacono
6 Zalewska Karolina Starogard Gdański 5km Bieg - 4 etapy opłacono
7 Uciechowski Sławomir Malbork 5km Bieg - 4 etapy opłacono
8 Gryglewski Kacper Miłoradz 5km Bieg - 4 etapy opłacono
9 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA MALBORK 5km Bieg - 4 etapy KIJOWY FOLK opłacono
10 Szklarski Andrzej Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
11 Szklarska Alicja Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
12 Weredycka Monika Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
13 Pepliński Marek Elbląg 5km Bieg - 4 etapy Biegacze Wolności opłacono
14 Ołowski Kamil Dzierzgoń 5km Bieg - 4 etapy DKS Powiśle/Dzierzgoń Team opłacono
15 Pękalska Monika Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
16 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Bieg - 4 etapy opłacono
17 Hoffmann Daniel Zblewo 5km Bieg - 4 etapy KS Sokół Zblewo opłacono
18 Kordunowski Tomasz Jeleń 5km Bieg - 4 etapy OSP JELEŃ opłacono
19 Bieńkowski Dawid Malbork 5km Bieg - 4 etapy First Malbork Team opłacono
20 Cybulski Karol Malbork 5km Bieg - 4 etapy Nyborg-Mawent opłacono
21 Naumczyk Tomasz Malbork 5km Bieg - 4 etapy Nyborg-Mawent opłacono
22 Skorek Arkadiusz Kończewice 5km Bieg - 4 etapy MiłoRUN opłacono
23 Wądołowski Sławomir Braniewo 5km Bieg - 4 etapy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
24 Wądołowska Alicja Braniewo 5km Bieg - 4 etapy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
25 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 5km Bieg - 4 etapy Team JK84 opłacono
26 Kozłowski Dariusz Malbork 5km Bieg - 4 etapy opłacono
27 KOZŁOWSKA ANNA MALBORK 5km Bieg - 4 etapy opłacono
28 Filipiak Beata Elbląg 5km Bieg - 4 etapy Jet System Active Team opłacono
29 Nowakowski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 4 etapy limit osiągnięty
30 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 5km Bieg - 4 etapy Team JK84 opłacono
31 Oliński Wojciech Malbork 5km Bieg - 4 etapy Active Malbork opłacono
32 Oliński Marcin Malbork 5km Bieg - 4 etapy Active Malbork opłacono
33 Bochon Agata Malbork 5km Bieg - 4 etapy BBKTS opłacono
34 Grzonka Kamila Bytonia 5km Bieg - 4 etapy KS Sokół Zblewo opłacono
35 Olejarczyk Piotr Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
36 Sowa Renata Elbląg 5km Bieg - 4 etapy IKS ATAK ELBLĄG opłacono
37 Sowa Sylwester Elbląg 5km Bieg - 4 etapy IKS ATAK ELBLĄG opłacono
38 Skrajda Szymon Pawlice 5km Bieg - 4 etapy ZUT Milewski opłacono
39 Treć Leon Sztum 5km Bieg - 4 etapy LKS Zantyr Sztum opłacono
40 Biniszkiewicz Marcin Tczew 5km Bieg - 4 etapy opłacono
41 Baczewski Robert Tczew 5km Bieg - 4 etapy opłacono
42 Kolassa JAROSŁAW Skowarcz 5km Bieg - 4 etapy limit osiągnięty
43 Kolassa Paulina Kolassa Gdańsk 5km Bieg - 4 etapy limit osiągnięty
44 Ruchlewicz Urszula Sztum 5km Bieg - 4 etapy opłacono
45 Rogowski Mariusz Malbork 5km Bieg - 4 etapy 22.BLT opłacono
46 Rogowska Julia Malbork 5km Bieg - 4 etapy SP Nr 3 Malbork opłacono
47 Magnuski Rafał Malbork 5km Bieg - 4 etapy opłacono
48 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg - 4 etapy Traktor team gm kwidzyn opłacono
49 Mojek Radosław Grupa 5km Bieg - 4 etapy Mojsonki opłacono
50 MOJEK Aleksandra Grupa 5km Bieg - 4 etapy Mojsonki opłacono
51 Sikora Marcin Dzierzgoń 5km Bieg - 4 etapy KRAM FC / DKS POWIŚLE opłacono
52 Zawadzki Kazimierz Błotnia 5km Bieg - 4 etapy Kazik w biegu limit osiągnięty
53 Bładzikowski Rafał Tczew 5km Bieg - 4 etapy opłacono
54 Węsiora Angelika Hopowo 5km Bieg - 4 etapy opłacono
55 Seniuś Marcin Egiertowo 5km Bieg - 4 etapy opłacono
56 Puchalski Marcin Malbork 5km Bieg - 4 etapy 22.BLT opłacono
57 Kowalski Waldemar Borkowo 5km Bieg - 4 etapy Leasing Polski Team limit osiągnięty
58 Voloshchenko Tymur Uman 5km Bieg - 4 etapy opłacono
59 Różycki Ryszard Tczew 5km Bieg - 4 etapy Klub Kociewiak Tczew limit osiągnięty
60 Chabowski Tomasz Tczew 5km Bieg - 4 etapy Biegający Tczew limit osiągnięty
61 Zienkiewicz Piotr Młynary 5km Bieg - 4 etapy UKS GIMPAS Pasłęk opłacono
62 Szydłowski Cezary Stare Pole 5km Bieg - 4 etapy opłacono
63 Szychowski Michał Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
64 Zych Dawid Elbląg 5km Bieg - I etap Spartanie Dzieciom opłacono
65 Przybyła Marta Janówka 5km Bieg - I etap opłacono
66 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5km Bieg - I etap opłacono
67 Jarczewska Renata Goleniów 5km Bieg - I etap opłacono
68 Stoj Natalia Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
69 Adamowski Andrzej Elbląg 5km Bieg - I etap
70 Wądołowski Przemysław Malbork 5km Bieg - I etap I LO Malbork opłacono
71 Wądołowski Daniel Malbork 5km Bieg - I etap
72 Warachewicz Anna MALBORK 5km Bieg - I etap
73 Szymkowiak Paweł Malbork 5km Bieg - I etap 22 BLT/Godlewski Runners
74 GUZ Robert Tczew 5km Bieg - I etap opłacono
75 Rychcik Iza Frombork 5km Bieg - I etap OSP FROMBORK
76 RYKAŁA Rafał Malbork 5km Bieg - I etap
77 Reseman Sylwia Żukowo 5km Bieg - I etap Face Nordic Walking Team
78 Kowalska Marta Malbork 5km Bieg - I etap AbsolutlyFuckin/#Swiry
79 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 5km Bieg - I etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
80 Pawłowska Julia Braniewo 5km Bieg - I etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
81 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5km Bieg - I etap drużyna szpiku opłacono
82 Jakubowski Leszek Szembruk 5km Bieg - I etap RUN SZEMBRUK opłacono
83 Jakubowska Izabela Szembruk 5km Bieg - I etap RUN SZEMBRUK opłacono
84 Jankowicz Artur Malbork 5km Bieg - I etap BEZTLENOWI MALBORK opłacono
85 Witkowska Kamila Malbork 5km Bieg - I etap BEZTLENOWI MALBORK opłacono
86 Mazuchowska Katarzyna Szembruk 5km Bieg - I etap RUN SZEMBRUK opłacono
87 Urban Henryk Kwidzyn 5km Bieg - I etap ROCK70RUNNER opłacono
88 Ścisłowski Andrzej Tczew 5km Bieg - I etap Biegający Tczew opłacono
89 Gachewicz Milena Szembruk 5km Bieg - I etap opłacono
90 Żurawski Mariusz Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo opłacono
91 Krzemieniewski Kamil Poznań 5km Bieg - I etap opłacono
92 Rudnik Jerzy Chojnice 5km Bieg - I etap Florian Chojnice opłacono
93 Kruk Agnieszka Szymankowo 5km Bieg - I etap Grupa Malbork
94 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5km Bieg - I etap tRunsformacja Gniew opłacono
95 Kołtonowski Marcin Gniew 5km Bieg - I etap opłacono
96 Piskorska Emilia Stare Pole 5km Bieg - I etap opłacono
97 Biegalski Wojciech Mistów 5km Bieg - I etap opłacono
98 Kujawska Małgorzata Gniew 5km Bieg - I etap tRUNsformacja Gniewu opłacono
99 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE 5km Bieg - I etap opłacono
100 Jaskot Jerzy Malbork 5km Bieg - I etap niezrzeszony opłacono


Wyświetleń: 11018

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ