Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | JARBUD | opłacono |
2 | Górniak Jarosław | Pogórze | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | JARBUD | opłacono |
3 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
4 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
5 | Szewczyk Adam | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | BBKTS | opłacono |
6 | Zalewska Karolina | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
7 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
8 | Gryglewski Kacper | Miłoradz | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
9 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | MALBORK | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | KIJOWY FOLK | opłacono |
10 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
11 | Szklarska Alicja | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
12 | Weredycka Monika | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
13 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Biegacze Wolności | opłacono |
14 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | DKS Powiśle/Dzierzgoń Team | opłacono |
15 | Pękalska Monika | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
16 | KOBUS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
17 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | KS Sokół Zblewo | opłacono |
18 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | OSP JELEŃ | opłacono |
19 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | First Malbork Team | opłacono |
20 | Cybulski Karol | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Nyborg-Mawent | opłacono |
21 | Naumczyk Tomasz | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Nyborg-Mawent | opłacono |
22 | Skorek Arkadiusz | Kończewice | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | MiłoRUN | opłacono |
23 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
24 | Wądołowska Alicja | Braniewo | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
25 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Team JK84 | opłacono |
26 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
27 | KOZŁOWSKA ANNA | MALBORK | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
28 | Filipiak Beata | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Jet System Active Team | opłacono |
29 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Team JK84 | opłacono |
30 | Oliński Wojciech | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Active Malbork | opłacono |
31 | Oliński Marcin | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Active Malbork | opłacono |
32 | Bochon Agata | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | BBKTS | opłacono |
33 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | KS Sokół Zblewo | opłacono |
34 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
35 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono |
36 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono |
37 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | ZUT Milewski | opłacono |
38 | Treć Leon | Sztum | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
39 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
40 | Baczewski Robert | Tczew | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
41 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
42 | Rogowski Mariusz | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | 22.BLT | opłacono |
43 | Rogowska Julia | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | SP Nr 3 Malbork | opłacono |
44 | Magnuski Rafał | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
45 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Traktor team gm kwidzyn | opłacono |
46 | Mojek Radosław | Grupa | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Mojsonki | opłacono |
47 | MOJEK Aleksandra | Grupa | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Mojsonki | opłacono |
48 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | KRAM FC / DKS POWIŚLE | opłacono |
49 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
50 | Węsiora Angelika | Hopowo | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
51 | Seniuś Marcin | Egiertowo | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
52 | Puchalski Marcin | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | 22.BLT | opłacono |
53 | Voloshchenko Tymur | Uman | Ukraina | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
54 | Zienkiewicz Piotr | Młynary | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | UKS GIMPAS Pasłęk | opłacono |
55 | Szydłowski Cezary | Stare Pole | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
56 | Szychowski Michał | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
57 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | 5km Bieg - I etap | Spartanie Dzieciom | opłacono |
58 | Przybyła Marta | Janówka | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
59 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
60 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
61 | Stoj Natalia | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
62 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | I LO Malbork | opłacono |
63 | GUZ Robert | Tczew | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
64 | Tamkun-Pawłowska Małgorzata | Braniewo | Polska | 5km Bieg - I etap | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono |
65 | Pawłowska Julia | Braniewo | Polska | 5km Bieg - I etap | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono |
66 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - I etap | drużyna szpiku | opłacono |
67 | Jakubowski Leszek | Szembruk | Polska | 5km Bieg - I etap | RUN SZEMBRUK | opłacono |
68 | Jakubowska Izabela | Szembruk | Polska | 5km Bieg - I etap | RUN SZEMBRUK | opłacono |
69 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono |
70 | Witkowska Kamila | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono |
71 | Mazuchowska Katarzyna | Szembruk | Polska | 5km Bieg - I etap | RUN SZEMBRUK | opłacono |
72 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - I etap | ROCK70RUNNER | opłacono |
73 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | 5km Bieg - I etap | Biegający Tczew | opłacono |
74 | Gachewicz Milena | Szembruk | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
75 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | 5km Bieg - I etap | Team Tapflo | opłacono |
76 | Krzemieniewski Kamil | Poznań | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
77 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | 5km Bieg - I etap | Florian Chojnice | opłacono |
78 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | 5km Bieg - I etap | tRunsformacja Gniew | opłacono |
79 | Kołtonowski Marcin | Gniew | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
80 | Piskorska Emilia | Stare Pole | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
81 | Biegalski Wojciech | Mistów | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
82 | Kujawska Małgorzata | Gniew | Polska | 5km Bieg - I etap | tRUNsformacja Gniewu | opłacono |
83 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
84 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | niezrzeszony | opłacono |
85 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | 5km Bieg - I etap | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
86 | Gleinert Magda | Żukowo | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
87 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
88 | Bakalarz Łukasz | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
89 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | 5km Bieg - I etap | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
90 | Nierzwicki Kacper | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg - I etap | PSP 6 Starogard Gdański | opłacono |
91 | Regliński Jakub | Żukowo | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
92 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg - I etap | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono |
93 | BIELIŃSKI Krzysztof | STAROGARD GD. | Polska | 5km Bieg - I etap | SKL /Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono |
94 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
95 | Włodarczyk Paulina | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | Mrożonki Malbork | opłacono |
96 | Hołub Tomasz | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | Mrożonki Malbork | opłacono |
97 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - I etap | Kwidzyn Biega | opłacono |
98 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
99 | Ziniewicz Leon | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | Waniewski Coaching | opłacono |
100 | Ziniewicz Emil | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | Waniewski Coaching | opłacono |
Wyświetleń: 22279