Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Kujawska Małgorzata Gniew 5km Bieg - I etap tRUNsformacja Gniewu opłacono
202 Grzonka Kamila Bytonia 5km Bieg - 4 etapy KS Sokół Zblewo opłacono
203 wiśniewski maciej malbork 5km Nordic Walking - I Etap grupa malbork opłacono
204 Biegalski Wojciech Mistów 5km Bieg - I etap opłacono
205 Piskorska Emilia Stare Pole 5km Bieg - I etap opłacono
206 Bochon Agata Malbork 5km Bieg - 4 etapy BBKTS opłacono
207 Kołtonowski Marcin Gniew 5km Bieg - I etap opłacono
208 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5km Bieg - I etap tRunsformacja Gniew opłacono
209 Oliński Marcin Malbork 5km Bieg - 4 etapy Active Malbork opłacono
210 Oliński Wojciech Malbork 5km Bieg - 4 etapy Active Malbork opłacono
211 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5km Nordic Walking - 4 etapy STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
212 Rodacka Iwona Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
213 Kruk Agnieszka Szymankowo 5km Bieg - I etap Grupa Malbork
214 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 5km Bieg - 4 etapy Team JK84 opłacono
215 Morglin-Żuralska Beata Rywałd 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
216 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
217 Nowakowski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 4 etapy limit osiągnięty
218 Rudnik Jerzy Chojnice 5km Bieg - I etap Florian Chojnice opłacono
219 Kopczyk Bożena Malbork 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
220 Krzemieniewski Kamil Poznań 5km Bieg - I etap opłacono
221 Godzińska Dorota Milejewo 5km Nordic Walking - 4 etapy Bażant NW Elbląg opłacono
222 Godziński Paweł Milejewo 5km Nordic Walking - 4 etapy Bażant NW Elbląg opłacono
223 Filipiak Beata Elbląg 5km Bieg - 4 etapy Jet System Active Team opłacono
224 KOZŁOWSKA ANNA MALBORK 5km Bieg - 4 etapy opłacono
225 Kozłowski Dariusz Malbork 5km Bieg - 4 etapy opłacono
226 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 5km Bieg - 4 etapy Team JK84 opłacono
227 Wądołowska Alicja Braniewo 5km Bieg - 4 etapy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
228 Wądołowski Sławomir Braniewo 5km Bieg - 4 etapy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
229 Skorek Arkadiusz Kończewice 5km Bieg - 4 etapy MiłoRUN opłacono
230 Żurawski Mariusz Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo opłacono
231 Naumczyk Tomasz Malbork 5km Bieg - 4 etapy Nyborg-Mawent opłacono
232 Cybulski Karol Malbork 5km Bieg - 4 etapy Nyborg-Mawent opłacono
233 Gachewicz Milena Szembruk 5km Bieg - I etap opłacono
234 Ścisłowski Andrzej Tczew 5km Bieg - I etap Biegający Tczew opłacono
235 Kulczycki Jan GDAŃSK 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
236 Bieńkowski Dawid Malbork 5km Bieg - 4 etapy First Malbork Team opłacono
237 Zientkiewicz Witold Banino 5km Nordic Walking - 4 etapy Elite Team opłacono
238 Zientkiewicz Aga Banino 5km Nordic Walking - 4 etapy Elite Team opłacono
239 Urban Henryk Kwidzyn 5km Bieg - I etap ROCK70RUNNER opłacono
240 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk 5km Nordic Walking - 4 etapy Nordic Walking Pasłęk opłacono
241 Eliasz Dawid Hel 5km Nordic Walking - 4 etapy limit osiągnięty
242 Mazuchowska Katarzyna Szembruk 5km Bieg - I etap RUN SZEMBRUK opłacono
243 Halik Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
244 Witkowska Kamila Malbork 5km Bieg - I etap BEZTLENOWI MALBORK opłacono
245 Jankowicz Artur Malbork 5km Bieg - I etap BEZTLENOWI MALBORK opłacono
246 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
247 Kordunowski Tomasz Jeleń 5km Bieg - 4 etapy OSP JELEŃ opłacono
248 Nitka Monika Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
249 Hoffmann Daniel Zblewo 5km Bieg - 4 etapy KS Sokół Zblewo opłacono
250 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Bieg - 4 etapy opłacono
251 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 5km Nordic Walking - 4 etapy Step by Step Trójmiasto opłacono
252 Pękalska Monika Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
253 Jakubowska Izabela Szembruk 5km Bieg - I etap RUN SZEMBRUK opłacono
254 Jakubowski Leszek Szembruk 5km Bieg - I etap RUN SZEMBRUK opłacono
255 Kubiak Rafał Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap Malinowa Mamba opłacono
256 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5km Bieg - I etap drużyna szpiku opłacono
257 Adamkowska Anna Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap Malinowa Mamba opłacono
258 Adamkowski Jerzy Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap Malinowa Mamba opłacono
259 Ołowski Kamil Dzierzgoń 5km Bieg - 4 etapy DKS Powiśle/Dzierzgoń Team opłacono
260 Pepliński Marek Elbląg 5km Bieg - 4 etapy Biegacze Wolności opłacono
261 Weredycka Monika Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
262 Szklarska Alicja Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
263 Szklarski Andrzej Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
264 Pawłowska Julia Braniewo 5km Bieg - I etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
265 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 5km Bieg - I etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
266 Białk Roman Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
267 Kowalski Tomasz Malbork 5km Nordic Walking - I Etap New Village Team/#Świry
268 Kowalska Marta Malbork 5km Bieg - I etap AbsolutlyFuckin/#Swiry
269 Szpilman Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking - I Etap Elita Team
270 Popowicz Marzena Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
271 Reseman Sylwia Żukowo 5km Bieg - I etap Face Nordic Walking Team
272 RYKAŁA Rafał Malbork 5km Bieg - I etap
273 Rychcik Iza Frombork 5km Bieg - I etap OSP FROMBORK
274 GUZ Robert Tczew 5km Bieg - I etap opłacono
275 Szymkowiak Paweł Malbork 5km Bieg - I etap 22 BLT/Godlewski Runners
276 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA MALBORK 5km Bieg - 4 etapy KIJOWY FOLK opłacono
277 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
278 Warachewicz Anna MALBORK 5km Bieg - I etap
279 Wądołowski Daniel Malbork 5km Bieg - I etap
280 Wądołowski Przemysław Malbork 5km Bieg - I etap I LO Malbork opłacono
281 Adamowski Andrzej Elbląg 5km Bieg - I etap
282 Gryglewski Kacper Miłoradz 5km Bieg - 4 etapy opłacono
283 Stoj Natalia Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
284 Uciechowski Sławomir Malbork 5km Bieg - 4 etapy opłacono
285 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
286 Zalewska Karolina Starogard Gdański 5km Bieg - 4 etapy opłacono
287 Szpilman Kasia Gdynia 5km Nordic Walking - 4 etapy limit osiągnięty
288 Jarczewska Renata Goleniów 5km Bieg - I etap opłacono
289 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5km Bieg - I etap opłacono
290 Przybyła Marta Janówka 5km Bieg - I etap opłacono
291 Szewczyk Adam Malbork 5km Bieg - 4 etapy BBKTS opłacono
292 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z 5km Bieg - 4 etapy opłacono
293 Borzyszkowska Jolanta Puck 5km Nordic Walking - 4 etapy BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
294 Zych Dawid Elbląg 5km Bieg - I etap Spartanie Dzieciom opłacono
295 Dębski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 4 etapy opłacono
296 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA 5km Nordic Walking - 4 etapy BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
297 Górniak Jarosław Pogórze 5km Bieg - 4 etapy JARBUD opłacono
298 Küchler Małgorzata Gdynia 5km Bieg - 4 etapy JARBUD opłacono
299 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 5km Nordic Walking - I Etap New Village Team #Świry opłacono


Wyświetleń: 13138

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ