Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Majer Justyna Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
102 Majer Grzegorz Malbork 5km Bieg - I etap 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
103 Puchalski Marcin Malbork 5km Bieg - 4 etapy 22.BLT opłacono
104 Orzechowska Magdalena Elbląg 5km Bieg - I etap opłacono
105 Seniuś Marcin Egiertowo 5km Bieg - 4 etapy opłacono
106 Węsiora Angelika Hopowo 5km Bieg - 4 etapy opłacono
107 Tołoczko Paulina Elbląg 5km Bieg - I etap opłacono
108 Pluta Ewelina Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
109 Wierzbicki Jakub Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
110 Bładzikowski Rafał Tczew 5km Bieg - 4 etapy opłacono
111 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
112 Dziedzic Marcin malbork 5km Bieg - I etap opłacono
113 Dziedzic Aneta Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
114 Ziniewicz Emil Malbork 5km Bieg - I etap Waniewski Coaching opłacono
115 Ziniewicz Leon Malbork 5km Bieg - I etap Waniewski Coaching opłacono
116 Wasiołek Mariola Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
117 Wasiołek Adam Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
118 Sieniek Krzysztof Licze 5km Bieg - I etap opłacono
119 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5km Bieg - I etap Kwidzyn Biega opłacono
120 Grabowska Bożena Sztum 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
121 Kopycińska Katarzyna Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
122 Olejko Radosław Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap Step by Step Trójmiasto opłacono
123 Skowrońska Łopińska Genowefa Piła 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
124 Łopiński Aleksy Piła 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
125 Sikora Marcin Dzierzgoń 5km Bieg - 4 etapy KRAM FC / DKS POWIŚLE opłacono
126 MOJEK Aleksandra Grupa 5km Bieg - 4 etapy Mojsonki opłacono
127 Barska-Mojek Beata Grupa 5km Nordic Walking - 4 etapy Mojsonki opłacono
128 Mojek Radosław Grupa 5km Bieg - 4 etapy Mojsonki opłacono
129 Hołub Tomasz Malbork 5km Bieg - I etap Mrożonki Malbork opłacono
130 Włodarczyk Paulina Malbork 5km Bieg - I etap Mrożonki Malbork opłacono
131 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 5km Bieg - I etap opłacono
132 Wasielewski Mirosław Elbląg 5km Nordic Walking - I Etap Barzant nordic walking Elbląg opłacono
133 Łapinski leszek elbląg 5km Nordic Walking - 4 etapy Elbląskie Włóczykije opłacono
134 BIELIŃSKI Krzysztof STAROGARD GD. 5km Bieg - I etap SKL /Filippides/BBL Starogard Gd opłacono
135 Bielińska Barbara Starogard Gdański 5km Bieg - I etap SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono
136 Tuchułka Aneta Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
137 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg - 4 etapy Traktor team gm kwidzyn opłacono
138 Magnuski Rafał Malbork 5km Bieg - 4 etapy opłacono
139 Czopek Jaroslaw EŁK 5km Nordic Walking - I Etap Maratonka opłacono
140 ŁĘCKI JAN GDYNIA 5km Nordic Walking - I Etap ELITE TEAM opłacono
141 Rogowska Julia Malbork 5km Bieg - 4 etapy SP Nr 3 Malbork opłacono
142 Rogowski Mariusz Malbork 5km Bieg - 4 etapy 22.BLT opłacono
143 Wiaderska Grażyna Elbląg 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
144 Bogusławska Katarzyna Elblag 5km Nordic Walking - I Etap ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono
145 Regliński Jakub Żukowo 5km Bieg - I etap opłacono
146 Ruchlewicz Urszula Sztum 5km Bieg - 4 etapy opłacono
147 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański 5km Bieg - I etap PSP 6 Starogard Gdański opłacono
148 Panek Aneta Gdynia 5km Bieg - I etap Step by Step Trójmiasto opłacono
149 Bakalarz Łukasz Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
150 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
151 Baczewski Robert Tczew 5km Bieg - 4 etapy opłacono
152 Biniszkiewicz Marcin Tczew 5km Bieg - 4 etapy opłacono
153 Klimczewski Mirosław Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
154 Treć Leon Sztum 5km Bieg - 4 etapy LKS Zantyr Sztum opłacono
155 Skrajda Szymon Pawlice 5km Bieg - 4 etapy ZUT Milewski opłacono
156 Gleinert Magda Żukowo 5km Bieg - I etap opłacono
157 Borkowska Justyna Sadlinki 5km Bieg - I etap Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
158 Barczykowska Hanna Kwidzyn 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
159 Sowa Sylwester Elbląg 5km Bieg - 4 etapy IKS ATAK ELBLĄG opłacono
160 Sowa Renata Elbląg 5km Bieg - 4 etapy IKS ATAK ELBLĄG opłacono
161 Jaskot Jerzy Malbork 5km Bieg - I etap niezrzeszony opłacono
162 Kmieć Edward Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
163 Kmieć Krystyna Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
164 Maślana Elżbieta Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
165 Olejarczyk Piotr Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
166 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE 5km Bieg - I etap opłacono
167 Kujawska Małgorzata Gniew 5km Bieg - I etap tRUNsformacja Gniewu opłacono
168 Grzonka Kamila Bytonia 5km Bieg - 4 etapy KS Sokół Zblewo opłacono
169 wiśniewski maciej malbork 5km Nordic Walking - I Etap grupa malbork opłacono
170 Biegalski Wojciech Mistów 5km Bieg - I etap opłacono
171 Piskorska Emilia Stare Pole 5km Bieg - I etap opłacono
172 Bochon Agata Malbork 5km Bieg - 4 etapy BBKTS opłacono
173 Kołtonowski Marcin Gniew 5km Bieg - I etap opłacono
174 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5km Bieg - I etap tRunsformacja Gniew opłacono
175 Oliński Marcin Malbork 5km Bieg - 4 etapy Active Malbork opłacono
176 Oliński Wojciech Malbork 5km Bieg - 4 etapy Active Malbork opłacono
177 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5km Nordic Walking - 4 etapy STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
178 Rodacka Iwona Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
179 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 5km Bieg - 4 etapy Team JK84 opłacono
180 Morglin-Żuralska Beata Rywałd 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
181 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
182 Rudnik Jerzy Chojnice 5km Bieg - I etap Florian Chojnice opłacono
183 Kopczyk Bożena Malbork 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
184 Krzemieniewski Kamil Poznań 5km Bieg - I etap opłacono
185 Godzińska Dorota Milejewo 5km Nordic Walking - 4 etapy Bażant NW Elbląg opłacono
186 Godziński Paweł Milejewo 5km Nordic Walking - 4 etapy Bażant NW Elbląg opłacono
187 Filipiak Beata Elbląg 5km Bieg - 4 etapy Jet System Active Team opłacono
188 KOZŁOWSKA ANNA MALBORK 5km Bieg - 4 etapy opłacono
189 Kozłowski Dariusz Malbork 5km Bieg - 4 etapy opłacono
190 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 5km Bieg - 4 etapy Team JK84 opłacono
191 Wądołowska Alicja Braniewo 5km Bieg - 4 etapy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
192 Wądołowski Sławomir Braniewo 5km Bieg - 4 etapy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
193 Skorek Arkadiusz Kończewice 5km Bieg - 4 etapy MiłoRUN opłacono
194 Żurawski Mariusz Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo opłacono
195 Naumczyk Tomasz Malbork 5km Bieg - 4 etapy Nyborg-Mawent opłacono
196 Cybulski Karol Malbork 5km Bieg - 4 etapy Nyborg-Mawent opłacono
197 Gachewicz Milena Szembruk 5km Bieg - I etap opłacono
198 Ścisłowski Andrzej Tczew 5km Bieg - I etap Biegający Tczew opłacono
199 Kulczycki Jan GDAŃSK 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
200 Bieńkowski Dawid Malbork 5km Bieg - 4 etapy First Malbork Team opłacono


Wyświetleń: 16329

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ