Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamkowska Anna Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap Malinowa Mamba opłacono
2 Adamkowski Jerzy Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap Malinowa Mamba opłacono
3 Adamowski Andrzej Elbląg 5km Bieg - I etap
4 Babalski Krystian Kurzętnik 5km Bieg - I etap Kurzętnik Biega opłacono
5 Babciak Jakub Nowy Staw 5km Bieg - I etap
6 Babciak Roman Nowy Staw 5km Bieg - I etap LOTOS Running Team opłacono
7 Baczewski Robert Tczew 5km Bieg - 4 etapy opłacono
8 Bakalarz Łukasz Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
9 Barański Daniel Obory 5km Bieg - I etap opłacono
10 Barczykowska Hanna Kwidzyn 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
11 Barska-Mojek Beata Grupa 5km Nordic Walking - 4 etapy Mojsonki opłacono
12 Beczek Magdalena Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono
13 benderski grzegorz kwidzyn 5km Bieg - I etap opłacono
14 Białk Roman Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
15 Biegalski Wojciech Mistów 5km Bieg - I etap opłacono
16 Bielińska Barbara Starogard Gdański 5km Bieg - I etap SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono
17 BIELIŃSKI Krzysztof STAROGARD GD. 5km Bieg - I etap SKL /Filippides/BBL Starogard Gd opłacono
18 Bieńkowski Dawid Malbork 5km Bieg - 4 etapy First Malbork Team opłacono
19 Biniszkiewicz Marcin Tczew 5km Bieg - 4 etapy opłacono
20 Bochon Agata Malbork 5km Bieg - 4 etapy BBKTS opłacono
21 Bogusławska Katarzyna Elblag 5km Nordic Walking - I Etap ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono
22 Borkowska Justyna Sadlinki 5km Bieg - I etap Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
23 Borzyszkowska Jolanta Puck 5km Nordic Walking - 4 etapy BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
24 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA 5km Nordic Walking - 4 etapy BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
25 Bujnicka Magdalena Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
26 Bujnicki Marcin Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
27 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 5km Nordic Walking - I Etap New Village Team #Świry opłacono
28 Bładzikowski Rafał Tczew 5km Bieg - 4 etapy opłacono
29 Chabowski Tomasz Tczew 5km Bieg - 4 etapy Biegający Tczew limit osiągnięty
30 Chełchowska Agnieszka Chełchowska Malbork 5km Nordic Walking - I Etap
31 Chojnicka Joanna Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
32 Chudziński Andrzej Elbląg 5km Nordic Walking - 4 etapy K S Elbląskie Włóczkije limit osiągnięty
33 Cicherska Paulina Malbork 5km Bieg - I etap AbsofuckinlutelyTeam opłacono
34 Cicherski Szymon Malbork 5km Bieg - I etap AbsofuckinlutelyTeam opłacono
35 Cybulski Karol Malbork 5km Bieg - 4 etapy Nyborg-Mawent opłacono
36 Czopek Jaroslaw EŁK 5km Nordic Walking - I Etap Maratonka opłacono
37 Człapski Krzysztof Warszawa 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
38 Dąbrowska Aneta Malbork 5km Nordic Walking - 4 etapy limit osiągnięty
39 Dackiewicz Marek Malbork 5km Bieg - I etap Grupa Malbork opłacono
40 Daniel Kacper Karpiny 5km Bieg - I etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
41 Danielewska Magdalena Stary Targ 5km Bieg - I etap opłacono
42 Dębicki Przemysław Malbork 5km Bieg - I etap
43 Dębski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 4 etapy opłacono
44 Dęga Jadwiga Tralewo 5km Nordic Walking - 4 etapy limit osiągnięty
45 Dęga Lidia Tralewo 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
46 Dywelski Mirosław Tczew 5km Bieg - I etap Biegający Tczew opłacono
47 Dziedzic Aneta Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
48 Dziedzic Marcin malbork 5km Bieg - I etap opłacono
49 Dziewiatowska Joanna Tuchom 5km Bieg - I etap Kujawscy runners
50 Eliasz Dawid Hel 5km Nordic Walking - 4 etapy limit osiągnięty
51 Filipiak Beata Elbląg 5km Bieg - 4 etapy Jet System Active Team opłacono
52 Gachewicz Milena Szembruk 5km Bieg - I etap opłacono
53 GAŁĄZKA KRZYSZTOF MALBORK 5km Bieg - I etap opłacono
54 Gibas Asia Elbląg 5km Nordic Walking - I Etap Bażant NW Elbląg opłacono
55 Gleinert Magda Żukowo 5km Bieg - I etap opłacono
56 godlewski łukasz malbork 5km Bieg - I etap Godlewski Runners opłacono
57 Godzińska Dorota Milejewo 5km Nordic Walking - 4 etapy Bażant NW Elbląg opłacono
58 Godzińska Karolina Milejewo 5km Bieg - I etap Bażant NW Elbląg opłacono
59 Godziński Paweł Milejewo 5km Nordic Walking - 4 etapy Bażant NW Elbląg opłacono
60 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 5km Nordic Walking - 4 etapy Step by Step Trójmiasto opłacono
61 Górniak Jarosław Pogórze 5km Bieg - 4 etapy JARBUD opłacono
62 Gostomski Piotr tczew 5km Nordic Walking - I Etap Team Tapflo opłacono
63 Grabowska Bożena Sztum 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
64 Groszkowski Marcin Malbork 5km Bieg - I etap 22 blt
65 Gryglewski Kacper Miłoradz 5km Bieg - 4 etapy opłacono
66 Grzonka Kamila Bytonia 5km Bieg - 4 etapy KS Sokół Zblewo opłacono
67 Guliman Gabriel Malbork 5km Bieg - I etap EUROFINS opłacono
68 Gutowski PAWEŁ Prudnik 5km Nordic Walking - I Etap Wesoły Borsuk Team
69 GUZ Robert Tczew 5km Bieg - I etap opłacono
70 Halik Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
71 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg - 4 etapy Traktor team gm kwidzyn opłacono
72 Hoffmann Daniel Zblewo 5km Bieg - 4 etapy KS Sokół Zblewo opłacono
73 Hołub Tomasz Malbork 5km Bieg - I etap Mrożonki Malbork opłacono
74 Jakubowska Izabela Szembruk 5km Bieg - I etap RUN SZEMBRUK opłacono
75 Jakubowski Leszek Szembruk 5km Bieg - I etap RUN SZEMBRUK opłacono
76 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 5km Bieg - 4 etapy Team JK84 opłacono
77 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 5km Bieg - 4 etapy Team JK84 opłacono
78 Jankowicz Artur Malbork 5km Bieg - I etap BEZTLENOWI MALBORK opłacono
79 Jankowska Beata Stare Pole 5km Bieg - I etap
80 Jankowski Marcin Elbląg 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
81 Jarczewska Renata Goleniów 5km Bieg - I etap opłacono
82 Jaskot Jerzy Malbork 5km Bieg - I etap niezrzeszony opłacono
83 Jaskot Marek Malbork 5km Bieg - I etap EUROFINS ENVIRO opłacono
84 Jaskot Piotr Gościszewo 5km Bieg - I etap opłacono
85 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
86 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK 5km Bieg - I etap Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork opłacono
87 Justa Beata Gniew 5km Bieg - I etap tRunsformacja Gniew opłacono
88 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE 5km Bieg - I etap opłacono
89 Karczewski Andrzej Sztutowo 5km Bieg - I etap opłacono
90 Karlak Marlena Stare Pole 5km Bieg - I etap
91 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg - I etap Active Malbork opłacono
92 kesz-karczewska magdalena sztutowo 5km Bieg - I etap opłacono
93 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik 5km Bieg - I etap Team Salceson opłacono
94 Klimczewski Mirosław Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
95 Klonowska Katarzyna Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
96 Kmieć Edward Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
97 Kmieć Krystyna Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
98 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Bieg - 4 etapy opłacono
99 Koćko Dorota Kończewice 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
100 Kolassa JAROSŁAW Skowarcz 5km Bieg - 4 etapy limit osiągnięty


Wyświetleń: 10512

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ