Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Kolassa Paulina Kolassa Gdańsk 5km Bieg - 4 etapy limit osiągnięty
102 Kolodynski Tomasz Gościszewo 5km Bieg - I etap opłacono
103 Kopczyk Bożena Malbork 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
104 Kopycińska Katarzyna Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
105 Kordunowski Tomasz Jeleń 5km Bieg - 4 etapy OSP JELEŃ opłacono
106 Kowalska Marta Malbork 5km Bieg - I etap AbsolutlyFuckin/#Swiry
107 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5km Bieg - I etap drużyna szpiku opłacono
108 Kowalski Tomasz Malbork 5km Nordic Walking - I Etap New Village Team/#Świry
109 Kowalski Waldemar Borkowo 5km Bieg - 4 etapy Leasing Polski Team limit osiągnięty
110 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
111 Kozłowska Aleksandra Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
112 Kozłowska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
113 KOZŁOWSKA ANNA MALBORK 5km Bieg - 4 etapy opłacono
114 Kozłowski Dariusz Malbork 5km Bieg - 4 etapy opłacono
115 Kozłowski Patryk Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
116 KOŁPAK JAN Sztum 5km Nordic Walking - 4 etapy ZANTYR LKS opłacono
117 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5km Bieg - I etap tRunsformacja Gniew opłacono
118 Kołtonowski Marcin Gniew 5km Bieg - I etap opłacono
119 Kraiński Rafał Kolonia Ostrowicka 5km Bieg - I etap opłacono
120 Krawczyk Monika Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
121 Kruk Agnieszka Szymankowo 5km Bieg - I etap Grupa Malbork
122 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z 5km Bieg - 4 etapy opłacono
123 Krzemieniewski Kamil Poznań 5km Bieg - I etap opłacono
124 Kubiak Rafał Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap Malinowa Mamba opłacono
125 Küchler Małgorzata Gdynia 5km Bieg - 4 etapy JARBUD opłacono
126 Kujawska Małgorzata Gniew 5km Bieg - I etap tRUNsformacja Gniewu opłacono
127 Kulczycki Jan GDAŃSK 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
128 Kulig Bożena Elblag 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
129 Kulig Henryk Elblag 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
130 Kurowski Michał Elbląg 5km Bieg - I etap GOLDEN TEAM opłacono
131 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5km Nordic Walking - 4 etapy STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
132 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
133 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk 5km Nordic Walking - 4 etapy Nordic Walking Pasłęk opłacono
134 Magnuski Rafał Malbork 5km Bieg - 4 etapy opłacono
135 Majer Grzegorz Malbork 5km Bieg - I etap 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
136 Majer Justyna Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
137 Malinowska Monika Sztum 5km Nordic Walking - I Etap LKS ZANTYR SZTUM opłacono
138 Mania Patryk Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo opłacono
139 Markowicz Paulina Malbork 5km Bieg - I etap
140 Maślana Elżbieta Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
141 Matysiak Ewa Gdańsk 5km Bieg - I etap SRS Szansa-Start Gdańsk
142 Mazuchowska Katarzyna Szembruk 5km Bieg - I etap RUN SZEMBRUK opłacono
143 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
144 Michalecka Beata Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
145 Michalecki Jarosław Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
146 Mieszkuniec Wojciech Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
147 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 5km Bieg - I etap opłacono
148 MOJEK Aleksandra Grupa 5km Bieg - 4 etapy Mojsonki opłacono
149 Mojek Radosław Grupa 5km Bieg - 4 etapy Mojsonki opłacono
150 Morglin-Żuralska Beata Rywałd 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
151 Motylewski Radosław MALBORK 5km Bieg - I etap opłacono
152 Mroczek Sławomir Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
153 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5km Bieg - I etap opłacono
154 Mróz Marek Malbork 5km Bieg - I etap Pasja Czyni Wolnym / Biuro Obsługi Firm PIO-MAR s.c.
155 NADOLNA ALICJA MALBORK 5km Bieg - I etap KIJOWY FOLK
156 Naumczyk Tomasz Malbork 5km Bieg - 4 etapy Nyborg-Mawent opłacono
157 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
158 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański 5km Bieg - I etap PSP 6 Starogard Gdański opłacono
159 Nitka Monika Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
160 Nowak Grzegorz Tczew 5km Bieg - I etap opłacono
161 Nowak Katarzyna Tczew 5km Bieg - I etap opłacono
162 Nowakowski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 4 etapy limit osiągnięty
163 Nowalińska Aleksandra Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
164 Obrębska Elżbieta Płońsk 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
165 Obszańska Małgorzata Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
166 Olejarczyk Piotr Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
167 Olejko Radosław Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap Step by Step Trójmiasto opłacono
168 Oliński Marcin Malbork 5km Bieg - 4 etapy Active Malbork opłacono
169 Oliński Wojciech Malbork 5km Bieg - 4 etapy Active Malbork opłacono
170 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5km Bieg - I etap Kwidzyn Biega opłacono
171 Orzechowska Magdalena Elbląg 5km Bieg - I etap opłacono
172 Ołowski Kamil Dzierzgoń 5km Bieg - 4 etapy DKS Powiśle/Dzierzgoń Team opłacono
173 Panek Aneta Gdynia 5km Bieg - I etap Step by Step Trójmiasto opłacono
174 Pawlak Agnieszka Płońsk 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM
175 Pawłowska Julia Braniewo 5km Bieg - I etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
176 Pękalska Monika Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
177 Pepliński Marek Elbląg 5km Bieg - 4 etapy Biegacze Wolności opłacono
178 Petrykowski Grzegorz Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
179 Piskorska Emilia Stare Pole 5km Bieg - I etap opłacono
180 Pluta Ewelina Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
181 Popowicz Marzena Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
182 Potorski Zbigniew Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
183 Przybyła Marta Janówka 5km Bieg - I etap opłacono
184 Puchalski Marcin Malbork 5km Bieg - 4 etapy 22.BLT opłacono
185 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Nordic Walking - I Etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono
186 Redlin Mateusz Malbork 5km Bieg - I etap BEZTLENOWI MALBORK
187 Regliński Jakub Żukowo 5km Bieg - I etap opłacono
188 Reseman Sylwia Żukowo 5km Bieg - I etap Face Nordic Walking Team
189 Roczyński Krzysztof Gdańsk 5km Bieg - I etap opłacono
190 Rodacka Iwona Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
191 Rogowska Julia Malbork 5km Bieg - 4 etapy SP Nr 3 Malbork opłacono
192 Rogowski Mariusz Malbork 5km Bieg - 4 etapy 22.BLT opłacono
193 Rogulska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
194 Rogulski Mateusz Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
195 Rogulski Tomasz Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
196 Różańska Helena Płońsk 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
197 Różycki Ryszard Tczew 5km Bieg - 4 etapy Klub Kociewiak Tczew limit osiągnięty
198 Ruchlewicz Natalia Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
199 Ruchlewicz Urszula Sztum 5km Bieg - 4 etapy opłacono
200 Rudnik Jerzy Chojnice 5km Bieg - I etap Florian Chojnice opłacono


Wyświetleń: 17187

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ