Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Rudzki Adam Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
202 Rychcik Iza Frombork 5km Bieg - I etap OSP FROMBORK
203 RYKAŁA Rafał Malbork 5km Bieg - I etap
204 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
205 Sarnowski Mateusz Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
206 Sawicki Radosław Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
207 Ścisłowski Andrzej Tczew 5km Bieg - I etap Biegający Tczew opłacono
208 Seniuś Marcin Egiertowo 5km Bieg - 4 etapy opłacono
209 Sieniek Krzysztof Licze 5km Bieg - I etap opłacono
210 Sikora Marcin Dzierzgoń 5km Bieg - 4 etapy KRAM FC / DKS POWIŚLE opłacono
211 Skorek Arkadiusz Kończewice 5km Bieg - 4 etapy MiłoRUN opłacono
212 Skowrońska Łopińska Genowefa Piła 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
213 Skrajda Szymon Pawlice 5km Bieg - 4 etapy ZUT Milewski opłacono
214 Sokołowska Ewa Jasna 42 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
215 Sosińska Katarzyna Krotoszyn 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
216 Sowa Renata Elbląg 5km Bieg - 4 etapy IKS ATAK ELBLĄG opłacono
217 Sowa Sylwester Elbląg 5km Bieg - 4 etapy IKS ATAK ELBLĄG opłacono
218 Sparzak Tomasz Elbląg 5km Bieg - I etap
219 Śpica Tomasz Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
220 Śrutkowski Sylwester Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
221 Stańczak Karolina Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
222 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
223 Stankiewicz Piotr Elbląg 5km Bieg - I etap #BKKSE opłacono
224 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
225 STASZYŃSKA ANNA STASZYŃSKA Starynia 5km Nordic Walking - I Etap II LO MALBORK,GOKiS LICHNOWY
226 Steinka Mateusz Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo opłacono
227 Stoj Natalia Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
228 Suchomski Marcin Nowy Staw 5km Bieg - I etap Nowy staw biega /Golden team opłacono
229 Świsłocka Ewa Mikoszewo 5km Nordic Walking - 4 etapy Face Nordic Walking Team opłacono
230 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 5km Nordic Walking - 4 etapy Face Nordic Walking Team opłacono
231 Szałucha Jadwiga Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
232 Szczuraszek Jarosław Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
233 Szczygielski Robert Sztum 5km Bieg - I etap
234 Szewczyk Adam Malbork 5km Bieg - 4 etapy BBKTS opłacono
235 Szewczyk Ludmiła Malbork 5km Bieg - I etap Drużyna pierścienia opłacono
236 Szklarska Alicja Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
237 Szklarski Andrzej Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
238 Szpilman Janusz Gdynia 5km Nordic Walking - I Etap
239 Szpilman Kasia Gdynia 5km Nordic Walking - 4 etapy limit osiągnięty
240 Szpilman Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking - I Etap Elita Team
241 Szychowski Michał Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
242 Szydłowska Jolanta Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
243 Szydłowski Bogdan Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
244 Szydłowski Cezary Stare Pole 5km Bieg - 4 etapy opłacono
245 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny 5km Nordic Walking - I Etap XV Koło PZERiI Dywity opłacono
246 Szymkowiak Paweł Malbork 5km Bieg - I etap 22 BLT/Godlewski Runners
247 Słowik Janusz Miłoradz 5km Bieg - I etap opłacono
248 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 5km Bieg - I etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
249 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN 5km Nordic Walking - 4 etapy ZUT Milewski opłacono
250 Tomczak Ewa Ciechanów 5km Nordic Walking - I Etap Koci Pazur
251 Tomczak Marcin Ciechanów 5km Nordic Walking - I Etap Koci Pazur
252 Tomkowicz-Spica Monika Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
253 Tołoczko Paulina Elbląg 5km Bieg - I etap opłacono
254 Treć Leon Sztum 5km Bieg - 4 etapy LKS Zantyr Sztum opłacono
255 Tuchułka Aneta Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
256 Tyburska Aniela Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
257 Tyfert Krzysztof Elbląg 5km Bieg - I etap opłacono
258 Uciechowski Sławomir Malbork 5km Bieg - 4 etapy opłacono
259 Ulanowska Dorota Tczew 5km Nordic Walking - 4 etapy Biegający Tczew opłacono
260 Urban Henryk Kwidzyn 5km Bieg - I etap ROCK70RUNNER opłacono
261 Voloshchenko Tymur Uman 5km Bieg - 4 etapy opłacono
262 Wądołowska Alicja Braniewo 5km Bieg - 4 etapy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
263 Wądołowski Daniel Malbork 5km Bieg - I etap
264 Wądołowski Przemysław Malbork 5km Bieg - I etap I LO Malbork opłacono
265 Wądołowski Sławomir Braniewo 5km Bieg - 4 etapy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
266 Wajerski Dawid Tczew 5km Bieg - I etap run-log.com
267 Walendziak Alicja Gościszewo 5km Bieg - I etap Kujawscy S7 Runners opłacono
268 Walendziak Jan Gościszewo 5km Bieg - I etap SP 1 Malbork opłacono
269 Waniewski Łukasz Malbork 5km Bieg - I etap Waniewski Coaching
270 Warachewicz Anna MALBORK 5km Bieg - I etap
271 Warmińska Agnieszka Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
272 Wasielewski Mirosław Elbląg 5km Nordic Walking - I Etap Barzant nordic walking Elbląg opłacono
273 Wasiołek Adam Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
274 Wasiołek Mariola Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
275 Welenc Marzena Mława 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
276 Weredycka Monika Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
277 Węsiora Angelika Hopowo 5km Bieg - 4 etapy opłacono
278 Wiaderska Grażyna Elbląg 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
279 Wierzbicki Jakub Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
280 wiśniewski maciej malbork 5km Nordic Walking - I Etap grupa malbork opłacono
281 Witkowska Kamila Malbork 5km Bieg - I etap BEZTLENOWI MALBORK opłacono
282 Wolanin Jakub Malbork 5km Bieg - I etap GK Malbork opłacono
283 Włodarczyk Paulina Malbork 5km Bieg - I etap Mrożonki Malbork opłacono
284 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA MALBORK 5km Bieg - 4 etapy KIJOWY FOLK opłacono
285 Zalewska Karolina Starogard Gdański 5km Bieg - 4 etapy opłacono
286 Zawadzki Kazimierz Błotnia 5km Bieg - 4 etapy Kazik w biegu limit osiągnięty
287 Zielińska Aleksandra Malbork 5km Nordic Walking - I Etap
288 Zielińska Jolanta OSIELSKO 5km Nordic Walking - 4 etapy GOSiR Osielsko limit osiągnięty
289 Zielińska Małgorzata Elbląg 5km Bieg - I etap
290 Zienkiewicz Piotr Młynary 5km Bieg - 4 etapy UKS GIMPAS Pasłęk opłacono
291 Zientkiewicz Aga Banino 5km Nordic Walking - 4 etapy Elite Team opłacono
292 Zientkiewicz Witold Banino 5km Nordic Walking - 4 etapy Elite Team opłacono
293 Ziniewicz Emil Malbork 5km Bieg - I etap Waniewski Coaching opłacono
294 Ziniewicz Leon Malbork 5km Bieg - I etap Waniewski Coaching opłacono
295 Żurawski Mariusz Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo opłacono
296 Zych Dawid Elbląg 5km Bieg - I etap Spartanie Dzieciom opłacono
297 Łapinski leszek elbląg 5km Nordic Walking - 4 etapy Elbląskie Włóczykije opłacono
298 ŁĘCKI JAN GDYNIA 5km Nordic Walking - I Etap ELITE TEAM opłacono
299 Łopiński Aleksy Piła 5km Nordic Walking - I Etap opłacono


Wyświetleń: 17190

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ