Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Szewczyk Ludmiła | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | Drużyna pierścienia | opłacono |
202 | Szklarska Alicja | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
203 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
204 | Szychowski Michał | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
205 | Szydłowska Jolanta | Stare Pole | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
206 | Szydłowski Bogdan | Stare Pole | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
207 | Szydłowski Cezary | Stare Pole | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
208 | Szymański Stefan Bolesław | Kieźliny | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | XV Koło PZERiI Dywity | opłacono |
209 | Słowik Janusz | Miłoradz | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
210 | Tamkun-Pawłowska Małgorzata | Braniewo | Polska | 5km Bieg - I etap | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono |
211 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | ZUT Milewski | opłacono |
212 | Tomkowicz-Spica Monika | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
213 | Tołoczko Paulina | Elbląg | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
214 | Treć Leon | Sztum | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
215 | Tuchułka Aneta | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
216 | Tyburska Aniela | Sztum | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
217 | Tyfert Krzysztof | Elbląg | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
218 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
219 | Ulanowska Dorota | Tczew | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | Biegający Tczew | opłacono |
220 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - I etap | ROCK70RUNNER | opłacono |
221 | Voloshchenko Tymur | Uman | Ukraina | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
222 | Wądołowska Alicja | Braniewo | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
223 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | I LO Malbork | opłacono |
224 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
225 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Polska | 5km Bieg - I etap | Kujawscy S7 Runners | opłacono |
226 | Walendziak Jan | Gościszewo | Polska | 5km Bieg - I etap | SP 1 Malbork | opłacono |
227 | Warmińska Agnieszka | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
228 | Wasielewski Mirosław | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | Barzant nordic walking Elbląg | opłacono |
229 | Wasiołek Adam | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
230 | Wasiołek Mariola | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono | |
231 | Welenc Marzena | Mława | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
232 | Weredycka Monika | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
233 | Węsiora Angelika | Hopowo | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
234 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | opłacono | |
235 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | opłacono | |
236 | wiśniewski maciej | malbork | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | grupa malbork | opłacono |
237 | Witkowska Kamila | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono |
238 | Wolanin Jakub | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | GK Malbork | opłacono |
239 | Włodarczyk Paulina | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | Mrożonki Malbork | opłacono |
240 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | MALBORK | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | KIJOWY FOLK | opłacono |
241 | Zalewska Karolina | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | opłacono | |
242 | Zienkiewicz Piotr | Młynary | Polska | 5km Bieg - 4 etapy | UKS GIMPAS Pasłęk | opłacono |
243 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | Elite Team | opłacono |
244 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | Elite Team | opłacono |
245 | Ziniewicz Emil | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | Waniewski Coaching | opłacono |
246 | Ziniewicz Leon | Malbork | Polska | 5km Bieg - I etap | Waniewski Coaching | opłacono |
247 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | 5km Bieg - I etap | Team Tapflo | opłacono |
248 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | 5km Bieg - I etap | Spartanie Dzieciom | opłacono |
249 | Łapinski leszek | elbląg | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etapy | Elbląskie Włóczykije | opłacono |
250 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | ELITE TEAM | opłacono |
251 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | 5km Nordic Walking - I Etap | opłacono |
Wyświetleń: 21945