Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#BKKSE
1 Stankiewicz Piotr Elbląg 5km Bieg - I etap #BKKSE opłacono
22 BLT/Godlewski Runners
2 Szymkowiak Paweł Malbork 5km Bieg - I etap 22 BLT/Godlewski Runners
22 blt
3 Groszkowski Marcin Malbork 5km Bieg - I etap 22 blt
22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
4 Majer Grzegorz Malbork 5km Bieg - I etap 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
22.BLT
5 Puchalski Marcin Malbork 5km Bieg - 4 etapy 22.BLT opłacono
6 Rogowski Mariusz Malbork 5km Bieg - 4 etapy 22.BLT opłacono
AbsofuckinlutelyTeam
7 Cicherska Paulina Malbork 5km Bieg - I etap AbsofuckinlutelyTeam opłacono
8 Cicherski Szymon Malbork 5km Bieg - I etap AbsofuckinlutelyTeam opłacono
AbsolutlyFuckin/#Swiry
9 Kowalska Marta Malbork 5km Bieg - I etap AbsolutlyFuckin/#Swiry
Active Malbork
10 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg - I etap Active Malbork opłacono
11 Oliński Marcin Malbork 5km Bieg - 4 etapy Active Malbork opłacono
12 Oliński Wojciech Malbork 5km Bieg - 4 etapy Active Malbork opłacono
BBKTS
13 Bochon Agata Malbork 5km Bieg - 4 etapy BBKTS opłacono
14 Szewczyk Adam Malbork 5km Bieg - 4 etapy BBKTS opłacono
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
15 Borzyszkowska Jolanta Puck 5km Nordic Walking - 4 etapy BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
16 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA 5km Nordic Walking - 4 etapy BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
BEZTLENOWI MALBORK
17 Redlin Mateusz Malbork 5km Bieg - I etap BEZTLENOWI MALBORK
18 Witkowska Kamila Malbork 5km Bieg - I etap BEZTLENOWI MALBORK opłacono
19 Jankowicz Artur Malbork 5km Bieg - I etap BEZTLENOWI MALBORK opłacono
Barzant nordic walking Elbląg
20 Wasielewski Mirosław Elbląg 5km Nordic Walking - I Etap Barzant nordic walking Elbląg opłacono
Bażant NW Elbląg
21 Gibas Asia Elbląg 5km Nordic Walking - I Etap Bażant NW Elbląg opłacono
22 Godzińska Karolina Milejewo 5km Bieg - I etap Bażant NW Elbląg opłacono
23 Godzińska Dorota Milejewo 5km Nordic Walking - 4 etapy Bażant NW Elbląg opłacono
24 Godziński Paweł Milejewo 5km Nordic Walking - 4 etapy Bażant NW Elbląg opłacono
Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork
25 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK 5km Bieg - I etap Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork opłacono
Biegacze Wolności
26 Pepliński Marek Elbląg 5km Bieg - 4 etapy Biegacze Wolności opłacono
Biegający Tczew
27 Dywelski Mirosław Tczew 5km Bieg - I etap Biegający Tczew opłacono
28 Chabowski Tomasz Tczew 5km Bieg - 4 etapy Biegający Tczew limit osiągnięty
29 Ulanowska Dorota Tczew 5km Nordic Walking - 4 etapy Biegający Tczew opłacono
30 Ścisłowski Andrzej Tczew 5km Bieg - I etap Biegający Tczew opłacono
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
31 Wądołowska Alicja Braniewo 5km Bieg - 4 etapy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
32 Wądołowski Sławomir Braniewo 5km Bieg - 4 etapy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
DKS Powiśle/Dzierzgoń Team
33 Ołowski Kamil Dzierzgoń 5km Bieg - 4 etapy DKS Powiśle/Dzierzgoń Team opłacono
Drużyna pierścienia
34 Szewczyk Ludmiła Malbork 5km Bieg - I etap Drużyna pierścienia opłacono
ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE
35 Bogusławska Katarzyna Elblag 5km Nordic Walking - I Etap ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono
ELITE TEAM
36 ŁĘCKI JAN GDYNIA 5km Nordic Walking - I Etap ELITE TEAM opłacono
ETT Elbląg Triathlon Team
37 Pawłowska Julia Braniewo 5km Bieg - I etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
38 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 5km Bieg - I etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
EUROFINS
39 Guliman Gabriel Malbork 5km Bieg - I etap EUROFINS opłacono
EUROFINS ENVIRO
40 Jaskot Marek Malbork 5km Bieg - I etap EUROFINS ENVIRO opłacono
Elbląskie Włóczykije
41 Łapinski leszek elbląg 5km Nordic Walking - 4 etapy Elbląskie Włóczykije opłacono
Elita Team
42 Szpilman Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking - I Etap Elita Team
Elite Team
43 Zientkiewicz Witold Banino 5km Nordic Walking - 4 etapy Elite Team opłacono
44 Zientkiewicz Aga Banino 5km Nordic Walking - 4 etapy Elite Team opłacono
FACE NORDIC WALKING TEAM
45 Beczek Magdalena Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono
46 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Nordic Walking - I Etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono
Face Nordic Walking Team
47 Świsłocka Ewa Mikoszewo 5km Nordic Walking - 4 etapy Face Nordic Walking Team opłacono
48 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 5km Nordic Walking - 4 etapy Face Nordic Walking Team opłacono
Face Nordic Walking Team
49 Reseman Sylwia Żukowo 5km Bieg - I etap Face Nordic Walking Team
First Malbork Team
50 Bieńkowski Dawid Malbork 5km Bieg - 4 etapy First Malbork Team opłacono
Florian Chojnice
51 Rudnik Jerzy Chojnice 5km Bieg - I etap Florian Chojnice opłacono
GK Malbork
52 Wolanin Jakub Malbork 5km Bieg - I etap GK Malbork opłacono
GOLDEN TEAM
53 Kurowski Michał Elbląg 5km Bieg - I etap GOLDEN TEAM opłacono
GOSiR Osielsko
54 Zielińska Jolanta OSIELSKO 5km Nordic Walking - 4 etapy GOSiR Osielsko limit osiągnięty
Godlewski Runners
55 godlewski łukasz malbork 5km Bieg - I etap Godlewski Runners opłacono
Grupa Malbork
56 Dackiewicz Marek Malbork 5km Bieg - I etap Grupa Malbork opłacono
57 Kruk Agnieszka Szymankowo 5km Bieg - I etap Grupa Malbork
II LO MALBORK,GOKiS LICHNOWY
58 STASZYŃSKA ANNA STASZYŃSKA Starynia 5km Nordic Walking - I Etap II LO MALBORK,GOKiS LICHNOWY
IKS ATAK ELBLĄG
59 Sowa Sylwester Elbląg 5km Bieg - 4 etapy IKS ATAK ELBLĄG opłacono
60 Sowa Renata Elbląg 5km Bieg - 4 etapy IKS ATAK ELBLĄG opłacono
I LO Malbork
61 Wądołowski Przemysław Malbork 5km Bieg - I etap I LO Malbork opłacono
JARBUD
62 Górniak Jarosław Pogórze 5km Bieg - 4 etapy JARBUD opłacono
63 Küchler Małgorzata Gdynia 5km Bieg - 4 etapy JARBUD opłacono
Jet System Active Team
64 Filipiak Beata Elbląg 5km Bieg - 4 etapy Jet System Active Team opłacono
KIJOWY FOLK
65 NADOLNA ALICJA MALBORK 5km Bieg - I etap KIJOWY FOLK
66 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA MALBORK 5km Bieg - 4 etapy KIJOWY FOLK opłacono
KRAM FC / DKS POWIŚLE
67 Sikora Marcin Dzierzgoń 5km Bieg - 4 etapy KRAM FC / DKS POWIŚLE opłacono
K S Elbląskie Włóczkije
68 Chudziński Andrzej Elbląg 5km Nordic Walking - 4 etapy K S Elbląskie Włóczkije limit osiągnięty
KS Sokół Zblewo
69 Grzonka Kamila Bytonia 5km Bieg - 4 etapy KS Sokół Zblewo opłacono
70 Hoffmann Daniel Zblewo 5km Bieg - 4 etapy KS Sokół Zblewo opłacono
Kazik w biegu
71 Zawadzki Kazimierz Błotnia 5km Bieg - 4 etapy Kazik w biegu limit osiągnięty
Klub Kociewiak Tczew
72 Różycki Ryszard Tczew 5km Bieg - 4 etapy Klub Kociewiak Tczew limit osiągnięty
Koci Pazur
73 Tomczak Ewa Ciechanów 5km Nordic Walking - I Etap Koci Pazur
74 Tomczak Marcin Ciechanów 5km Nordic Walking - I Etap Koci Pazur
Kujawscy S7 Runners
75 Walendziak Alicja Gościszewo 5km Bieg - I etap Kujawscy S7 Runners opłacono
Kujawscy runners
76 Dziewiatowska Joanna Tuchom 5km Bieg - I etap Kujawscy runners
Kurzętnik Biega
77 Babalski Krystian Kurzętnik 5km Bieg - I etap Kurzętnik Biega opłacono
Kwidzyn Biega
78 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5km Bieg - I etap Kwidzyn Biega opłacono
LKS ZANTYR SZTUM
79 Malinowska Monika Sztum 5km Nordic Walking - I Etap LKS ZANTYR SZTUM opłacono
LKS Zantyr Sztum
80 Treć Leon Sztum 5km Bieg - 4 etapy LKS Zantyr Sztum opłacono
LOTOS Running Team
81 Babciak Roman Nowy Staw 5km Bieg - I etap LOTOS Running Team opłacono
Leasing Polski Team
82 Kowalski Waldemar Borkowo 5km Bieg - 4 etapy Leasing Polski Team limit osiągnięty
Malinowa Mamba
83 Kubiak Rafał Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap Malinowa Mamba opłacono
84 Adamkowska Anna Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap Malinowa Mamba opłacono
85 Adamkowski Jerzy Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap Malinowa Mamba opłacono
Maratonka
86 Czopek Jaroslaw EŁK 5km Nordic Walking - I Etap Maratonka opłacono
MiłoRUN
87 Skorek Arkadiusz Kończewice 5km Bieg - 4 etapy MiłoRUN opłacono
Mojsonki
88 MOJEK Aleksandra Grupa 5km Bieg - 4 etapy Mojsonki opłacono
89 Barska-Mojek Beata Grupa 5km Nordic Walking - 4 etapy Mojsonki opłacono
90 Mojek Radosław Grupa 5km Bieg - 4 etapy Mojsonki opłacono
Mrożonki Malbork
91 Hołub Tomasz Malbork 5km Bieg - I etap Mrożonki Malbork opłacono
92 Włodarczyk Paulina Malbork 5km Bieg - I etap Mrożonki Malbork opłacono
NW CZŁAPSKI TEAM
93 Pawlak Agnieszka Płońsk 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM
94 Welenc Marzena Mława 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
95 Człapski Krzysztof Warszawa 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
96 Różańska Helena Płońsk 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
97 Obrębska Elżbieta Płońsk 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
New Village Team #Świry
98 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 5km Nordic Walking - I Etap New Village Team #Świry opłacono
New Village Team/#Świry
99 Kowalski Tomasz Malbork 5km Nordic Walking - I Etap New Village Team/#Świry
Nordic Walking Pasłęk
100 Rogulski Tomasz Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
101 Rogulski Mateusz Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
102 Obszańska Małgorzata Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
103 Kozłowska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
104 Jankowski Marcin Elbląg 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
105 Rogulska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
106 Bujnicka Magdalena Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
107 Bujnicki Marcin Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
108 Chojnicka Joanna Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
109 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk 5km Nordic Walking - 4 etapy Nordic Walking Pasłęk opłacono
Nowy staw biega /Golden team
110 Suchomski Marcin Nowy Staw 5km Bieg - I etap Nowy staw biega /Golden team opłacono
Nyborg-Mawent
111 Naumczyk Tomasz Malbork 5km Bieg - 4 etapy Nyborg-Mawent opłacono
112 Cybulski Karol Malbork 5km Bieg - 4 etapy Nyborg-Mawent opłacono
OSP FROMBORK
113 Rychcik Iza Frombork 5km Bieg - I etap OSP FROMBORK
OSP JELEŃ
114 Kordunowski Tomasz Jeleń 5km Bieg - 4 etapy OSP JELEŃ opłacono
PSP 6 Starogard Gdański
115 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański 5km Bieg - I etap PSP 6 Starogard Gdański opłacono
Pasja Czyni Wolnym / Biuro Obsługi Firm PIO-MAR s.c.
116 Mróz Marek Malbork 5km Bieg - I etap Pasja Czyni Wolnym / Biuro Obsługi Firm PIO-MAR s.c.
ROCK70RUNNER
117 Urban Henryk Kwidzyn 5km Bieg - I etap ROCK70RUNNER opłacono
RUN SZEMBRUK
118 Mazuchowska Katarzyna Szembruk 5km Bieg - I etap RUN SZEMBRUK opłacono
119 Jakubowska Izabela Szembruk 5km Bieg - I etap RUN SZEMBRUK opłacono
120 Jakubowski Leszek Szembruk 5km Bieg - I etap RUN SZEMBRUK opłacono
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD
121 Bielińska Barbara Starogard Gdański 5km Bieg - I etap SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono
SKL /Filippides/BBL Starogard Gd
122 BIELIŃSKI Krzysztof STAROGARD GD. 5km Bieg - I etap SKL /Filippides/BBL Starogard Gd opłacono
SP 1 Malbork
123 Walendziak Jan Gościszewo 5km Bieg - I etap SP 1 Malbork opłacono
SP Nr 3 Malbork
124 Rogowska Julia Malbork 5km Bieg - 4 etapy SP Nr 3 Malbork opłacono
SRS Szansa-Start Gdańsk
125 Matysiak Ewa Gdańsk 5km Bieg - I etap SRS Szansa-Start Gdańsk
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
126 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5km Nordic Walking - 4 etapy STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
Spartanie Dzieciom
127 Zych Dawid Elbląg 5km Bieg - I etap Spartanie Dzieciom opłacono
Step by Step Trójmiasto
128 Olejko Radosław Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap Step by Step Trójmiasto opłacono
129 Panek Aneta Gdynia 5km Bieg - I etap Step by Step Trójmiasto opłacono
130 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 5km Nordic Walking - 4 etapy Step by Step Trójmiasto opłacono
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
131 Daniel Kacper Karpiny 5km Bieg - I etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
Team JK84
132 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 5km Bieg - 4 etapy Team JK84 opłacono
133 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 5km Bieg - 4 etapy Team JK84 opłacono
Team Salceson
134 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik 5km Bieg - I etap Team Salceson opłacono
Team Tapflo
135 Gostomski Piotr tczew 5km Nordic Walking - I Etap Team Tapflo opłacono
136 Steinka Mateusz Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo opłacono
137 Mania Patryk Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo opłacono
138 Żurawski Mariusz Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo opłacono
Traktor Team Gmina Kwidzyn
139 Borkowska Justyna Sadlinki 5km Bieg - I etap Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
Traktor team gm kwidzyn
140 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg - 4 etapy Traktor team gm kwidzyn opłacono
UKS GIMPAS Pasłęk
141 Zienkiewicz Piotr Młynary 5km Bieg - 4 etapy UKS GIMPAS Pasłęk opłacono
Waniewski Coaching
142 Waniewski Łukasz Malbork 5km Bieg - I etap Waniewski Coaching
143 Ziniewicz Emil Malbork 5km Bieg - I etap Waniewski Coaching opłacono
144 Ziniewicz Leon Malbork 5km Bieg - I etap Waniewski Coaching opłacono
Wesoły Borsuk Team
145 Gutowski PAWEŁ Prudnik 5km Nordic Walking - I Etap Wesoły Borsuk Team
XV Koło PZERiI Dywity
146 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny 5km Nordic Walking - I Etap XV Koło PZERiI Dywity opłacono
ZANTYR LKS
147 KOŁPAK JAN Sztum 5km Nordic Walking - 4 etapy ZANTYR LKS opłacono
ZUT Milewski
148 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN 5km Nordic Walking - 4 etapy ZUT Milewski opłacono
149 Skrajda Szymon Pawlice 5km Bieg - 4 etapy ZUT Milewski opłacono
_BRAK NAZWY_
150 Chełchowska Agnieszka Chełchowska Malbork 5km Nordic Walking - I Etap
151 Sparzak Tomasz Elbląg 5km Bieg - I etap
152 Jankowska Beata Stare Pole 5km Bieg - I etap
153 Mieszkuniec Wojciech Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
154 Sawicki Radosław Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
155 Tomkowicz-Spica Monika Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
156 Śpica Tomasz Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
157 Markowicz Paulina Malbork 5km Bieg - I etap
158 Kozłowski Patryk Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
159 Kozłowska Aleksandra Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
160 Szałucha Jadwiga Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
161 Karczewski Andrzej Sztutowo 5km Bieg - I etap opłacono
162 kesz-karczewska magdalena sztutowo 5km Bieg - I etap opłacono
163 Mroczek Sławomir Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
164 Sosińska Katarzyna Krotoszyn 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
165 benderski grzegorz kwidzyn 5km Bieg - I etap opłacono
166 Sarnowski Mateusz Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
167 Petrykowski Grzegorz Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
168 Szczygielski Robert Sztum 5km Bieg - I etap
169 Babciak Jakub Nowy Staw 5km Bieg - I etap
170 Kolodynski Tomasz Gościszewo 5km Bieg - I etap opłacono
171 GAŁĄZKA KRZYSZTOF MALBORK 5km Bieg - I etap opłacono
172 Ruchlewicz Natalia Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
173 Śrutkowski Sylwester Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
174 Szydłowski Bogdan Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
175 Szydłowska Jolanta Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
176 Szczuraszek Jarosław Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
177 Słowik Janusz Miłoradz 5km Bieg - I etap opłacono
178 Stańczak Karolina Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
179 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
180 Motylewski Radosław MALBORK 5km Bieg - I etap opłacono
181 Krawczyk Monika Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
182 Rudzki Adam Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
183 Danielewska Magdalena Stary Targ 5km Bieg - I etap opłacono
184 Michalecki Jarosław Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
185 Michalecka Beata Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
186 Klonowska Katarzyna Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
187 Tyfert Krzysztof Elbląg 5km Bieg - I etap opłacono
188 Szychowski Michał Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
189 Dębicki Przemysław Malbork 5km Bieg - I etap
190 Jaskot Piotr Gościszewo 5km Bieg - I etap opłacono
191 Szydłowski Cezary Stare Pole 5km Bieg - 4 etapy opłacono
192 Nowak Grzegorz Tczew 5km Bieg - I etap opłacono
193 Nowak Katarzyna Tczew 5km Bieg - I etap opłacono
194 Potorski Zbigniew Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
195 Barański Daniel Obory 5km Bieg - I etap opłacono
196 Dąbrowska Aneta Malbork 5km Nordic Walking - 4 etapy limit osiągnięty
197 Nowalińska Aleksandra Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
198 Szpilman Janusz Gdynia 5km Nordic Walking - I Etap
199 Dęga Jadwiga Tralewo 5km Nordic Walking - 4 etapy limit osiągnięty
200 Dęga Lidia Tralewo 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
201 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
202 Kraiński Rafał Kolonia Ostrowicka 5km Bieg - I etap opłacono
203 Zielińska Małgorzata Elbląg 5km Bieg - I etap
204 Sokołowska Ewa Jasna 42 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
205 Koćko Dorota Kończewice 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
206 Zielińska Aleksandra Malbork 5km Nordic Walking - I Etap
207 Warmińska Agnieszka Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
208 Karlak Marlena Stare Pole 5km Bieg - I etap
209 Voloshchenko Tymur Uman 5km Bieg - 4 etapy opłacono
210 Roczyński Krzysztof Gdańsk 5km Bieg - I etap opłacono
211 Tyburska Aniela Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
212 Kulig Bożena Elblag 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
213 Kulig Henryk Elblag 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
214 Majer Justyna Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
215 Orzechowska Magdalena Elbląg 5km Bieg - I etap opłacono
216 Seniuś Marcin Egiertowo 5km Bieg - 4 etapy opłacono
217 Węsiora Angelika Hopowo 5km Bieg - 4 etapy opłacono
218 Tołoczko Paulina Elbląg 5km Bieg - I etap opłacono
219 Pluta Ewelina Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
220 Wierzbicki Jakub Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
221 Bładzikowski Rafał Tczew 5km Bieg - 4 etapy opłacono
222 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
223 Dziedzic Marcin malbork 5km Bieg - I etap opłacono
224 Dziedzic Aneta Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
225 Wasiołek Mariola Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
226 Wasiołek Adam Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
227 Sieniek Krzysztof Licze 5km Bieg - I etap opłacono
228 Grabowska Bożena Sztum 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
229 Kopycińska Katarzyna Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
230 Skowrońska Łopińska Genowefa Piła 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
231 Łopiński Aleksy Piła 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
232 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 5km Bieg - I etap opłacono
233 Tuchułka Aneta Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
234 Magnuski Rafał Malbork 5km Bieg - 4 etapy opłacono
235 Wiaderska Grażyna Elbląg 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
236 Regliński Jakub Żukowo 5km Bieg - I etap opłacono
237 Ruchlewicz Urszula Sztum 5km Bieg - 4 etapy opłacono
238 Bakalarz Łukasz Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
239 Kolassa Paulina Kolassa Gdańsk 5km Bieg - 4 etapy limit osiągnięty
240 Kolassa JAROSŁAW Skowarcz 5km Bieg - 4 etapy limit osiągnięty
241 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
242 Baczewski Robert Tczew 5km Bieg - 4 etapy opłacono
243 Biniszkiewicz Marcin Tczew 5km Bieg - 4 etapy opłacono
244 Klimczewski Mirosław Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
245 Gleinert Magda Żukowo 5km Bieg - I etap opłacono
246 Barczykowska Hanna Kwidzyn 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
247 Kmieć Edward Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
248 Kmieć Krystyna Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
249 Maślana Elżbieta Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
250 Olejarczyk Piotr Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
251 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE 5km Bieg - I etap opłacono
252 Biegalski Wojciech Mistów 5km Bieg - I etap opłacono
253 Piskorska Emilia Stare Pole 5km Bieg - I etap opłacono
254 Kołtonowski Marcin Gniew 5km Bieg - I etap opłacono
255 Rodacka Iwona Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
256 Morglin-Żuralska Beata Rywałd 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
257 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
258 Nowakowski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 4 etapy limit osiągnięty
259 Kopczyk Bożena Malbork 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
260 Krzemieniewski Kamil Poznań 5km Bieg - I etap opłacono
261 KOZŁOWSKA ANNA MALBORK 5km Bieg - 4 etapy opłacono
262 Kozłowski Dariusz Malbork 5km Bieg - 4 etapy opłacono
263 Gachewicz Milena Szembruk 5km Bieg - I etap opłacono
264 Kulczycki Jan GDAŃSK 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
265 Eliasz Dawid Hel 5km Nordic Walking - 4 etapy limit osiągnięty
266 Halik Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
267 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
268 Nitka Monika Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
269 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Bieg - 4 etapy opłacono
270 Pękalska Monika Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
271 Weredycka Monika Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
272 Szklarska Alicja Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
273 Szklarski Andrzej Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
274 Białk Roman Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
275 Popowicz Marzena Malbork 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
276 RYKAŁA Rafał Malbork 5km Bieg - I etap
277 GUZ Robert Tczew 5km Bieg - I etap opłacono
278 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
279 Warachewicz Anna MALBORK 5km Bieg - I etap
280 Wądołowski Daniel Malbork 5km Bieg - I etap
281 Adamowski Andrzej Elbląg 5km Bieg - I etap
282 Gryglewski Kacper Miłoradz 5km Bieg - 4 etapy opłacono
283 Stoj Natalia Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
284 Uciechowski Sławomir Malbork 5km Bieg - 4 etapy opłacono
285 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
286 Zalewska Karolina Starogard Gdański 5km Bieg - 4 etapy opłacono
287 Szpilman Kasia Gdynia 5km Nordic Walking - 4 etapy limit osiągnięty
288 Jarczewska Renata Goleniów 5km Bieg - I etap opłacono
289 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5km Bieg - I etap opłacono
290 Przybyła Marta Janówka 5km Bieg - I etap opłacono
291 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z 5km Bieg - 4 etapy opłacono
292 Dębski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 4 etapy opłacono
drużyna szpiku
293 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5km Bieg - I etap drużyna szpiku opłacono
grupa malbork
294 wiśniewski maciej malbork 5km Nordic Walking - I Etap grupa malbork opłacono
niezrzeszony
295 Jaskot Jerzy Malbork 5km Bieg - I etap niezrzeszony opłacono
run-log.com
296 Wajerski Dawid Tczew 5km Bieg - I etap run-log.com
tRUNsformacja Gniewu
297 Kujawska Małgorzata Gniew 5km Bieg - I etap tRUNsformacja Gniewu opłacono
tRunsformacja Gniew
298 Justa Beata Gniew 5km Bieg - I etap tRunsformacja Gniew opłacono
299 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5km Bieg - I etap tRunsformacja Gniew opłacono


Wyświetleń: 17160

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ