5km Nordic Walking - 1 ETAP

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub PARA MAŁ DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 298 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 1 M 40-49 1 MALBORK GRUPA MALBORK 0 5km NW 0:31:05 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km]
2 242 CZŁAPSKI KRZYSZTOF M 2 M 50-59 1 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 0 5km NW 0:32:06 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
3 225 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 3 M 50-59 2 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM Świsłoccy 5km NW 0:32:14 9.31 [km/h] 0:06:27 [min/km]
4 294 WASIELEWSKI MIROSŁAW M 4 M 50-59 3 ELBLĄG BARZANT NORDIC WALKING ELBLĄG 0 5km NW 0:33:15 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km]
5 248 JANKOWSKI MARCIN M 5 M 40-49 2 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 0 5km NW 0:33:20 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
6 244 GIBAS ASIA K 1 K 40-49 1 ELBLĄG BAŻANT NW ELBLĄG 0 5km NW 0:33:36 8.93 [km/h] 0:06:43 [min/km]
7 271 OLEJKO RADOSŁAW M 6 M 40-49 3 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 0 5km NW 0:33:49 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km]
8 274 RAKOWIECKI ZBIGNIEW M 7 M 50-59 4 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 0 5km NW 0:33:57 8.84 [km/h] 0:06:47 [min/km]
9 209 GODZIŃSKA DOROTA K 2 K 40-49 2 MILEJEWO BAŻANT NW ELBLĄG Godzińscy 5km NW 0:34:21 8.73 [km/h] 0:06:52 [min/km]
10 210 GODZIŃSKI PAWEŁ M 8 M 40-49 4 MILEJEWO BAŻANT NW ELBLĄG Godzińscy 5km NW 0:34:22 8.73 [km/h] 0:06:52 [min/km]
11 237 BŁĄDEK RAFAŁ M 9 M 40-49 5 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM #ŚWIRY 0 5km NW 0:34:30 8.70 [km/h] 0:06:54 [min/km]
12 214 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 10 M 40-49 6 LASOWICE WIELKIE 0 5km NW 0:34:32 8.69 [km/h] 0:06:54 [min/km]
13 243 CZOPEK JAROSLAW M 11 M 30-39 1 EŁK MARATONKA 0 5km NW 0:34:38 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
14 226 TELEGA MAŁGORZATA K 3 K 30-39 1 KWIDZYN ZUT MILEWSKI 0 5km NW 0:34:40 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
15 240 BUJNICKI MARCIN M 12 M 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 5km NW 0:34:44 8.64 [km/h] 0:06:57 [min/km]
16 130 PANEK ANETA K 4 K 40-49 3 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 0 5km NW 0:34:55 8.59 [km/h] 0:06:59 [min/km]
17 258 KULIG HENRYK M 13 M 60-69 1 ELBLAG Kuligowie 5km NW 0:35:07 8.54 [km/h] 0:07:01 [min/km]
18 263 MALINOWSKA MONIKA K 5 K 40-49 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 5km NW 0:35:07 8.54 [km/h] 0:07:01 [min/km]
19 229 ZIELIŃSKA JOLANTA K 6 K 50-59 1 OSIELSKO GOSIR OSIELSKO 0 5km NW 0:35:09 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
20 204 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ M 14 M 70+ 1 ELBLĄG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZKIJE 0 5km NW 0:35:16 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km]
21 234 ADAMKOWSKI JERZY M 15 M 60-69 2 STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA 0 5km NW 0:35:34 8.43 [km/h] 0:07:07 [min/km]
22 212 KOŁPAK JAN M 16 M 70+ 2 SZTUM ZANTYR LKS 0 5km NW 0:35:43 8.40 [km/h] 0:07:09 [min/km]
23 262 ŁOPIŃSKI ALEKSY M 17 M 70+ 3 PIŁA Łopińscy 5km NW 0:36:02 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km]
24 216 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 18 M 70+ 4 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 0 5km NW 0:36:22 8.25 [km/h] 0:07:16 [min/km]
25 257 KUBIAK RAFAŁ M 19 M 40-49 8 STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA 0 5km NW 0:36:23 8.25 [km/h] 0:07:17 [min/km]
26 238 BOGUSŁAWSKA KATARZYNA K 7 K 30-39 2 ELBLAG ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE 0 5km NW 0:36:45 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km]
27 269 OBRĘBSKA ELŻBIETA K 8 K 60-69 1 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI TEAM 0 5km NW 0:37:10 8.07 [km/h] 0:07:26 [min/km]
28 278 ROGULSKI TOMASZ M 20 M 40-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK Rogulscy 5km NW 0:37:12 8.06 [km/h] 0:07:26 [min/km]
29 231 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 21 M 50-59 5 BANINO ELITE TEAM Zientki Elite Team 5km NW 0:37:18 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km]
30 285 STAŃCZAK-MIKOŁAJSKA MAŁGORZATA K 9 K 40-49 5 GDAŃSK 0 5km NW 0:37:26 8.01 [km/h] 0:07:29 [min/km]
31 247 HALIK-LEWANDOWSKA JADWIGA K 10 K 60-69 2 KWIDZYN Lewandowscy 5km NW 0:37:29 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km]
32 246 GRABOWSKA BOŻENA K 11 K 40-49 6 SZTUM 0 5km NW 0:37:32 7.99 [km/h] 0:07:30 [min/km]
33 202 BIAŁK ROMAN M 22 M 60-69 3 GDAŃSK 0 5km NW 0:37:48 7.94 [km/h] 0:07:34 [min/km]
34 207 DĘGA LIDIA K 12 K 30-39 3 TRALEWO 0 5km NW 0:38:05 7.88 [km/h] 0:07:37 [min/km]
35 221 MAZURKIEWICZ ANTONI M 23 M 70+ 5 RYJEWO 0 5km NW 0:38:05 7.88 [km/h] 0:07:37 [min/km]
36 198 ŚWIERCZYŃSKA JOANNA K 13 K 50-59 2 ELBLĄG ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJE 5km NW 0:38:08 7.87 [km/h] 0:07:38 [min/km]
37 261 ŁĘCKI JAN M 24 M 30-39 2 GDYNIA ELITE TEAM 0 5km NW 0:38:09 7.86 [km/h] 0:07:38 [min/km]
38 239 BUJNICKA MAGDALENA K 14 K 0-19 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 5km NW 0:38:12 7.85 [km/h] 0:07:38 [min/km]
39 241 CHOJNICKA JOANNA K 15 K 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 5km NW 0:38:12 7.85 [km/h] 0:07:38 [min/km]
40 213 KOPCZYK BOŻENA K 16 K 50-59 3 MALBORK 0 5km NW 0:38:20 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km]
41 236 BECZEK MAGDALENA K 17 K 30-39 4 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 0 5km NW 0:38:23 7.82 [km/h] 0:07:41 [min/km]
42 260 LEWANDOWSKI ROMAN M 25 M 60-69 4 KWIDZYN Lewandowscy 5km NW 0:38:37 7.77 [km/h] 0:07:43 [min/km]
43 264 MIESZKUNIEC WOJCIECH M 26 M 30-39 3 MALBORK 0 5km NW 0:38:42 7.75 [km/h] 0:07:44 [min/km]
44 266 NIERZWICKA PATRYCJA K 18 K 30-39 5 STAROGARD GDAŃSKI 0 5km NW 0:38:45 7.74 [km/h] 0:07:45 [min/km]
45 195 GUTOWSKI PAWEŁ M 27 M 40-49 10 PRUDNIK WESOŁY BORSUK TEAM 0 5km NW 0:38:45 7.74 [km/h] 0:07:45 [min/km]
46 227 ULANOWSKA DOROTA K 19 K 50-59 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 0 5km NW 0:39:01 7.69 [km/h] 0:07:48 [min/km]
47 217 ŁAPINSKI LESZEK M 28 M 70+ 6 ELBLĄG ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJE 0 5km NW 0:39:21 7.62 [km/h] 0:07:52 [min/km]
48 297 WELENC MARZENA K 20 K 40-49 8 MŁAWA NW CZŁAPSKI TEAM 0 5km NW 0:39:23 7.62 [km/h] 0:07:53 [min/km]
49 280 RYMASZEWSKA JOLANTA K 21 K 50-59 5 BYDGOSZCZ 0 5km NW 0:39:29 7.60 [km/h] 0:07:54 [min/km]
50 256 KRAWCZYK MONIKA K 22 K 30-39 6 MALBORK 0 5km NW 0:39:40 7.56 [km/h] 0:07:56 [min/km]
51 218 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 23 K 50-59 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 5km NW 0:39:43 7.55 [km/h] 0:07:57 [min/km]
52 211 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 24 K 40-49 9 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 0 5km NW 0:39:45 7.55 [km/h] 0:07:57 [min/km]
53 284 STAŃCZAK KAROLINA K 25 K 0-19 2 MALBORK 0 5km NW 0:39:51 7.53 [km/h] 0:07:58 [min/km]
54 275 RODACKA IWONA K 26 K 50-59 7 MALBORK 0 5km NW 0:40:09 7.47 [km/h] 0:08:02 [min/km]
55 245 GOSTOMSKI PIOTR M 29 M 40-49 11 TCZEW TEAM TAPFLO 0 5km NW 0:40:12 7.46 [km/h] 0:08:02 [min/km]
56 277 ROGULSKI MATEUSZ M 30 M 0-19 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 5km NW 0:40:28 7.41 [km/h] 0:08:06 [min/km]
57 276 ROGULSKA ANNA K 27 K 40-49 10 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK Rogulscy 5km NW 0:40:28 7.41 [km/h] 0:08:06 [min/km]
58 205 DĄBROWSKA ANETA K 28 K 40-49 11 MALBORK 0 5km NW 0:40:33 7.40 [km/h] 0:08:07 [min/km]
59 233 ADAMKOWSKA ANNA K 29 K 40-49 12 STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA 0 5km NW 0:40:41 7.37 [km/h] 0:08:08 [min/km]
60 295 WASIOŁEK ADAM M 31 M 40-49 12 MALBORK WASIOŁEK ADAM 5km NW 0:40:49 7.35 [km/h] 0:08:10 [min/km]
61 259 KULIG BOŻENA K 30 K 60-69 3 ELBLAG Kuligowie 5km NW 0:40:50 7.35 [km/h] 0:08:10 [min/km]
62 255 KOZŁOWSKA ANNA K 31 K 40-49 13 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 5km NW 0:40:59 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]
63 201 BARSKA-MOJEK BEATA K 32 K 40-49 14 GRUPA MOJSONKI 0 5km NW 0:41:13 7.28 [km/h] 0:08:15 [min/km]
64 282 SKOWROŃSKA-ŁOPIŃSKA GENOWEFA K 33 K 60-69 4 PIŁA Łopińscy 5km NW 0:41:22 7.25 [km/h] 0:08:16 [min/km]
65 273 POPOWICZ MARZENA K 34 K 20-29 1 MALBORK 0 5km NW 0:41:25 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km]
66 296 WASIOŁEK MARIOLA K 35 K 50-59 8 MALBORK WASIOŁEK ADAM 5km NW 0:41:31 7.23 [km/h] 0:08:18 [min/km]
67 251 KMIEĆ KRYSTYNA K 36 K 60-69 5 MALBORK KMIEĆ 5km NW 0:41:41 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km]
68 252 KMIEĆ EDWARD M 32 M 70+ 7 MALBORK KMIEĆ 5km NW 0:41:45 7.19 [km/h] 0:08:21 [min/km]
69 272 PLUTA EWELINA K 37 K 40-49 15 MALBORK 0 5km NW 0:41:47 7.18 [km/h] 0:08:21 [min/km]
70 232 BUDZISZ JOANNA K 38 K 40-49 16 KUŹNICA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 0 5km NW 0:41:55 7.16 [km/h] 0:08:23 [min/km]
71 222 SOKOŁOWSKA EWA K 39 K 60-69 6 JASNA 42 0 5km NW 0:41:58 7.15 [km/h] 0:08:24 [min/km]
72 224 ŚWISŁOCKA EWA K 40 K 50-59 9 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM Świsłoccy 5km NW 0:42:18 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km]
73 203 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 41 K 60-69 7 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 0 5km NW 0:42:50 7.00 [km/h] 0:08:34 [min/km]
74 196 PAWLAK AGNIESZKA K 42 K 40-49 17 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI TEAM 0 5km NW 0:42:54 6.99 [km/h] 0:08:35 [min/km]
75 293 TUCHUŁKA ANETA K 43 K 40-49 18 MALBORK 0 5km NW 0:42:57 6.98 [km/h] 0:08:35 [min/km]
76 192 GÓRECKA SYLWIA K 44 K 40-49 19 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km NW 0:43:13 6.94 [km/h] 0:08:39 [min/km]
77 288 SZYDŁOWSKA JOLANTA K 45 K 50-59 10 STARE POLE Szydłowscy 5km NW 0:43:25 6.91 [km/h] 0:08:41 [min/km]
78 289 SZYDŁOWSKI BOGDAN M 33 M 60-69 5 STARE POLE Szydłowscy 5km NW 0:43:25 6.91 [km/h] 0:08:41 [min/km]
79 235 BARCZYKOWSKA HANNA K 46 K 50-59 11 KWIDZYN 0 5km NW 0:43:43 6.86 [km/h] 0:08:45 [min/km]
80 230 ZIENTKIEWICZ AGA K 47 K 40-49 20 BANINO ELITE TEAM Zientki Elite Team 5km NW 0:44:09 6.80 [km/h] 0:08:50 [min/km]
81 265 MORGLIN-ŻURALSKA BEATA K 48 K 40-49 21 RYWAŁD 0 5km NW 0:44:15 6.78 [km/h] 0:08:51 [min/km]
82 254 KOPYCIŃSKA KATARZYNA K 49 K 40-49 22 MALBORK 0 5km NW 0:44:21 6.76 [km/h] 0:08:52 [min/km]
83 267 NITKA MONIKA K 50 K 40-49 23 STAROGARD GDAŃSKI 0 5km NW 0:44:26 6.75 [km/h] 0:08:53 [min/km]
84 215 KULCZYCKI JAN M 34 M 70+ 8 GDAŃSK 0 5km NW 0:44:27 6.75 [km/h] 0:08:53 [min/km]
85 279 RÓŻAŃSKA HELENA K 51 K 70+ 1 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI TEAM 0 5km NW 0:44:57 6.67 [km/h] 0:08:59 [min/km]
86 249 JONATOWSKI ZYGMUNT M 35 M 70+ 9 MALBORK 0 5km NW 0:44:59 6.67 [km/h] 0:09:00 [min/km]
87 270 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 52 K 50-59 12 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 5km NW 0:45:41 6.57 [km/h] 0:09:08 [min/km]
88 194 CHACHULSKA TERESA K 53 K 50-59 13 MALBORK 5km NW 0:45:42 6.56 [km/h] 0:09:08 [min/km]
89 191 REC BEATA K 54 K 40-49 24 DZIERZGOŃ 5km NW 0:45:46 6.55 [km/h] 0:09:09 [min/km]
90 206 DĘGA JADWIGA K 55 K 60-69 8 TRALEWO 0 5km NW 0:45:51 6.54 [km/h] 0:09:10 [min/km]
91 193 CHEŁCHOWSKA AGNIESZKA K 56 K 30-39 7 MALBORK 5km NW 0:47:18 6.34 [km/h] 0:09:28 [min/km]
92 228 WIADERSKA GRAŻYNA K 57 K 60-69 9 ELBLĄG 0 5km NW 0:47:35 6.30 [km/h] 0:09:31 [min/km]
93 291 ŚPICA TOMASZ M 36 M 0-19 2 MALBORK 0 5km NW 0:47:48 6.28 [km/h] 0:09:34 [min/km]
94 286 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA K 58 K 40-49 25 MALBORK 0 5km NW 0:47:49 6.27 [km/h] 0:09:34 [min/km]
95 292 TOMKOWICZ-SPICA MONIKA K 59 K 40-49 26 MALBORK 0 5km NW 0:47:49 6.27 [km/h] 0:09:34 [min/km]
96 197 MACIEJEWSKA AGNIESZKA K 60 K 40-49 27 NIEPORĘT NW CZŁAPSKI TEAM 5km NW 0:48:04 6.24 [km/h] 0:09:37 [min/km]
97 300 JERECZEK MARIA K 61 K 60-69 10 TCZEW 5km NW 0:48:44 6.16 [km/h] 0:09:45 [min/km]
98 200 KOMOROWSKA KAROLINA K 62 K 30-39 8 TCZEW 5km NW 0:48:44 6.16 [km/h] 0:09:45 [min/km]
99 199 ZIELIŃSKA ALEKSANDRA K 63 K 30-39 9 MALBORK 0 5km NW 0:48:47 6.15 [km/h] 0:09:45 [min/km]
100 253 KOĆKO DOROTA K 64 K 40-49 28 KOŃCZEWICE 0 5km NW 0:48:48 6.15 [km/h] 0:09:46 [min/km]
101 219 MAŚLANA ELŻBIETA K 65 K 50-59 14 GDAŃSK 0 5km NW 0:53:06 5.65 [km/h] 0:10:37 [min/km]
102 287 SZAŁUCHA JADWIGA K 66 K 70+ 2 GDAŃSK 0 5km NW 0:53:06 5.65 [km/h] 0:10:37 [min/km]
- 208 ELIASZ DAWID M - M 20-29 - HEL 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 220 MAZUR RENATA K - K 30-39 - WROCŁAW 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 223 SZPILMAN KASIA K - K 50-59 - GDYNIA 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 301 NOWALIŃSKA ALEKSANDRA K - K 40-49 - MALBORK 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 306 SZYMAŃSKI STEFAN M - M 70+ - KIEŹLINY XV KOŁO PZERII DYWITY 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 307 SOSIŃSKA KATARZYNA K - K 30-39 - KROTOSZYN 0 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

5km Bieg - 1 ETAP

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Pary Mał. DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 85 GODLEWSKI ŁUKASZ M 1 M 35-39 1 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 0 5km Bieg 0:17:20 17.31 [km/h] 0:03:28 [min/km]
2 19 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 2 M 25-29 1 ROZADNY GMINA GARDEJA 5km Bieg 0:17:31 17.13 [km/h] 0:03:30 [min/km]
3 35 OŁOWSKI KAMIL M 3 M 35-39 2 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE/DZIERZGOŃ TEAM 0 5km Bieg 0:17:37 17.03 [km/h] 0:03:31 [min/km]
4 34 OLIŃSKI WOJCIECH M 4 M 50-54 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 0 5km Bieg 0:17:46 16.89 [km/h] 0:03:33 [min/km]
5 165 ZINIEWICZ LEON M 5 M 16-19 1 MALBORK WANIEWSKI COACHING 0 5km Bieg 0:17:52 16.79 [km/h] 0:03:34 [min/km]
6 43 SENIUŚ MARCIN M 6 M 40-44 1 EGIERTOWO 0 5km Bieg 0:18:07 16.56 [km/h] 0:03:37 [min/km]
7 64 ZIENKIEWICZ PIOTR M 7 M 45-49 1 MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK 0 5km Bieg 0:18:07 16.56 [km/h] 0:03:37 [min/km]
8 77 DANIEL KACPER M 8 M 20-24 1 KARPINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:18:07 16.56 [km/h] 0:03:37 [min/km]
9 13 HAPKE TOMASZ M 9 M 40-44 2 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 0 5km Bieg 0:18:33 16.17 [km/h] 0:03:43 [min/km]
10 2 BIEŃKOWSKI DAWID M 10 M 25-29 2 MALBORK FIRST MALBORK TEAM 0 5km Bieg 0:19:01 15.78 [km/h] 0:03:48 [min/km]
11 142 SIENIEK KRZYSZTOF M 11 M 40-44 3 LICZE 0 5km Bieg 0:19:14 15.60 [km/h] 0:03:51 [min/km]
12 101 KASZUBOWSKI ZENON M 12 M 55-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 0 5km Bieg 0:19:36 15.31 [km/h] 0:03:55 [min/km]
13 158 WALENDZIAK JAN M 13 M 0-15 1 GOŚCISZEWO SP 1 MALBORK 0 5km Bieg 0:19:43 15.22 [km/h] 0:03:57 [min/km]
14 182 BABCIAK JAKUB M 14 M 16-19 2 NOWY STAW 0 5km Bieg 0:19:51 15.11 [km/h] 0:03:58 [min/km]
15 166 ZINIEWICZ EMIL M 15 M 0-15 2 MALBORK WANIEWSKI COACHING 0 5km Bieg 0:19:53 15.09 [km/h] 0:03:59 [min/km]
16 12 GRZONKA KAMILA K 1 K 30-34 1 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 0 5km Bieg 0:19:55 15.06 [km/h] 0:03:59 [min/km]
17 114 KUROWSKI MICHAŁ M 16 M 30-34 1 ELBLĄG GOLDEN TEAM 0 5km Bieg 0:19:59 15.01 [km/h] 0:04:00 [min/km]
18 138 RUCHLEWICZ NATALIA K 2 K 25-29 1 SZTUM 0 5km Bieg 0:20:26 14.68 [km/h] 0:04:05 [min/km]
19 49 SZEWCZYK ADAM M 17 M 30-34 2 MALBORK BBKTS Szewczyk 5km Bieg 0:20:37 14.55 [km/h] 0:04:07 [min/km]
20 125 NIERZWICKI KACPER M 18 M 0-15 3 STAROGARD GDAŃSKI PSP 6 STAROGARD GDAŃSKI 0 5km Bieg 0:20:42 14.49 [km/h] 0:04:08 [min/km]
21 97 JÓZEFOWICZ DAWID M 19 M 40-44 4 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK/GRUPA KOLARSKA MALBORK 0 5km Bieg 0:20:50 14.40 [km/h] 0:04:10 [min/km]
22 184 PLUTOWSKI ROBERT M 20 M 30-34 3 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5km Bieg 0:20:57 14.32 [km/h] 0:04:11 [min/km]
23 140 RUDZKI ADAM M 21 M 35-39 3 SZTUM 0 5km Bieg 0:20:58 14.31 [km/h] 0:04:12 [min/km]
24 88 GUZ ROBERT M 22 M 45-49 2 TCZEW 0 5km Bieg 0:21:00 14.29 [km/h] 0:04:12 [min/km]
25 56 VOLOSHCHENKO TYMUR M 23 M 30-34 4 UMAN 0 5km Bieg 0:21:06 14.22 [km/h] 0:04:13 [min/km]
26 66 BABCIAK ROMAN M 24 M 40-44 5 NOWY STAW LOTOS RUNNING TEAM 0 5km Bieg 0:21:07 14.21 [km/h] 0:04:13 [min/km]
27 170 DZIEWIATOWSKA JOANNA K 3 K 45-49 1 TUCHOM KUJAWSCY RUNNERS 0 5km Bieg 0:21:12 14.15 [km/h] 0:04:14 [min/km]
28 76 DACKIEWICZ MAREK M 25 M 35-39 4 MALBORK GRUPA MALBORK 0 5km Bieg 0:21:16 14.11 [km/h] 0:04:15 [min/km]
29 155 TYFERT KRZYSZTOF M 26 M 40-44 6 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:21:20 14.06 [km/h] 0:04:16 [min/km]
30 128 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 27 M 35-39 5 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 5km Bieg 0:21:20 14.06 [km/h] 0:04:16 [min/km]
31 177 KOMASARA PIOTR M 28 M 25-29 3 MALBORK JRG MALBORK 5km Bieg 0:21:31 13.94 [km/h] 0:04:18 [min/km]
32 120 MICHALECKI JAROSŁAW M 29 M 30-34 5 MALBORK Michaleccy 5km Bieg 0:21:33 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km]
33 141 SARNOWSKI MATEUSZ M 30 M 16-19 3 MALBORK 0 5km Bieg 0:21:44 13.80 [km/h] 0:04:21 [min/km]
34 151 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 31 M 25-29 4 SZTUM 0 5km Bieg 0:21:52 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km]
35 83 GAŁĄZKA KRZYSZTOF M 32 M 45-49 3 MALBORK 0 5km Bieg 0:21:56 13.68 [km/h] 0:04:23 [min/km]
36 169 SIKORA ANDRZEJ M 33 M 50-54 2 NOWA WIEŚ MALBORSKA 22 BLT 5km Bieg 0:21:58 13.66 [km/h] 0:04:24 [min/km]
37 21 JURCZYK MATEUSZ M 34 M 30-34 6 OTEÓWKO GMINA GARDEJA BIEGA 5km Bieg 0:22:01 13.63 [km/h] 0:04:24 [min/km]
38 281 SAWICKI RADOSŁAW M 35 M 40-44 7 STARE POLE 0 5km Bieg 0:22:06 13.57 [km/h] 0:04:25 [min/km]
39 171 WANIEWSKI ŁUKASZ M 36 M 0-15 4 MALBORK WANIEWSKI COACHING 5km Bieg 0:22:08 13.55 [km/h] 0:04:26 [min/km]
40 91 JAKUBOWSKI LESZEK M 37 M 35-39 6 SZEMBRUK RUN SZEMBRUK Jaqubki 5km Bieg 0:22:15 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km]
41 8 DĘBSKI TOMASZ M 38 M 50-54 3 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:22:18 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km]
42 144 STANKIEWICZ PIOTR M 39 M 40-44 8 ELBLĄG #BKKSE 0 5km Bieg 0:22:20 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
43 157 WALENDZIAK ALICJA K 4 K 40-44 1 GOŚCISZEWO KUJAWSCY S7 RUNNERS 0 5km Bieg 0:22:23 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km]
44 96 JASKOT PIOTR M 40 M 50-54 4 GOŚCISZEWO 0 5km Bieg 0:22:25 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
45 150 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 41 M 60-64 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 0 5km Bieg 0:22:30 13.33 [km/h] 0:04:30 [min/km]
46 41 RÓŻYCKI RYSZARD M 42 M 60-64 2 TCZEW KLUB KOCIEWIAK TCZEW 0 5km Bieg 0:22:32 13.31 [km/h] 0:04:30 [min/km]
47 164 WOLANIN JAKUB M 43 M 35-39 7 MALBORK GK MALBORK 0 5km Bieg 0:22:34 13.29 [km/h] 0:04:31 [min/km]
48 186 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 44 M 25-29 5 ELGLĄG 5km Bieg 0:22:37 13.26 [km/h] 0:04:31 [min/km]
49 185 SZCZYGIELSKI ROBERT M 45 M 35-39 8 SZTUM 0 5km Bieg 0:22:37 13.26 [km/h] 0:04:31 [min/km]
50 139 RUDNIK JERZY M 46 M 65-69 1 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 0 5km Bieg 0:22:41 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km]
51 290 SPARZAK TOMASZ M 47 M 25-29 6 ELBLĄG 5km Bieg 0:22:48 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
52 14 HOFFMANN DANIEL M 48 M 35-39 9 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 0 5km Bieg 0:22:48 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
53 99 KAMINSKI JANUSZ M 49 M 55-59 2 STARE POLE 0 5km Bieg 0:22:53 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km]
54 5 BOCHON AGATA K 5 K 25-29 2 MALBORK BBKTS 0 5km Bieg 0:22:59 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km]
55 45 SKOREK ARKADIUSZ M 50 M 35-39 10 KOŃCZEWICE MIŁORUN 0 5km Bieg 0:22:59 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km]
56 6 CHABOWSKI TOMASZ M 51 M 40-44 9 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 0 5km Bieg 0:23:00 13.04 [km/h] 0:04:36 [min/km]
57 73 BORKOWSKA JUSTYNA K 6 K 25-29 3 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:23:01 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
58 58 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 52 M 45-49 4 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 0 5km Bieg 0:23:04 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
59 175 JASIŃSKA MONIKA K 7 K 40-44 2 MALBORK ABSOUCKIINLUTELY TEAM 5km Bieg 0:23:11 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
60 78 DANIELEWSKA MAGDALENA K 8 K 40-44 3 STARY TARG 0 5km Bieg 0:23:15 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
61 54 TREĆ LEON M 53 M 60-64 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 5km Bieg 0:23:16 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km]
62 136 REGLIŃSKI JAKUB M 54 M 25-29 7 ŻUKOWO 0 5km Bieg 0:23:20 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km]
63 23 KOZŁOWSKI DARIUSZ M 55 M 50-54 5 MALBORK Kozłowscy Anna&Dariusz 5km Bieg 0:23:31 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
64 16 JANCZYNSKI KAROL M 56 M 35-39 11 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 0 5km Bieg 0:23:35 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km]
65 132 PETRYKOWSKI GRZEGORZ M 57 M 45-49 5 SZTUM 0 5km Bieg 0:23:40 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
66 161 WIERZBICKI JAKUB M 58 M 50-54 6 MALBORK 0 5km Bieg 0:23:43 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
67 24 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 9 K 35-39 1 M I Ł O B Ą D Z 0 5km Bieg 0:23:45 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
68 67 BAKALARZ ŁUKASZ M 59 M 25-29 8 MALBORK 0 5km Bieg 0:23:57 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
69 4 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 60 M 40-44 10 TCZEW 0 5km Bieg 0:23:59 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
70 102 KESZ-KARCZEWSKA MAGDALENA K 10 K 40-44 4 SZTUTOWO Karczewscy 5km Bieg 0:24:08 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km]
71 154 TYBURSKA ANIELA K 11 K 35-39 2 SZTUM 0 5km Bieg 0:24:13 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km]
72 32 OLEJARCZYK PIOTR M 61 M 60-64 4 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:24:23 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
73 100 KARCZEWSKI ANDRZEJ M 62 M 45-49 6 SZTUTOWO Karczewscy 5km Bieg 0:24:24 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
74 68 BARAŃSKI DANIEL M 63 M 20-24 2 OBORY 0 5km Bieg 0:24:26 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km]
75 148 SZCZURASZEK JAROSŁAW M 64 M 50-54 7 MALBORK 0 5km Bieg 0:24:29 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]
76 39 ROGOWSKA JULIA K 12 K 0-15 1 MALBORK SP NR 3 MALBORK 0 5km Bieg 0:24:29 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]
77 92 JANKOWICZ ARTUR M 65 M 35-39 12 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 5km Bieg 0:24:31 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
78 137 ROCZYŃSKI KRZYSZTOF M 66 M 50-54 8 GDAŃSK 0 5km Bieg 0:24:43 12.14 [km/h] 0:04:57 [min/km]
79 167 ZYCH DAWID M 67 M 45-49 7 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 0 5km Bieg 0:24:49 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
80 135 PRZYBYŁA MARTA K 13 K 30-34 2 JANÓWKA 0 5km Bieg 0:24:54 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km]
81 117 MANIA PATRYK M 68 M 25-29 9 TCZEW TEAM TAPFLO 0 5km Bieg 0:24:58 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km]
82 190 JANKOWSKA BEATA K 14 K 30-34 3 STARE POLE 5km Bieg 0:24:59 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
83 40 ROGOWSKI MARIUSZ M 69 M 40-44 11 MALBORK 22.BLT 0 5km Bieg 0:25:02 11.98 [km/h] 0:05:00 [min/km]
84 122 MOTYLEWSKI RADOSŁAW M 70 M 40-44 12 MALBORK 0 5km Bieg 0:25:05 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km]
85 7 CYBULSKI KAROL M 71 M 35-39 13 MALBORK NYBORG-MAWENT 0 5km Bieg 0:25:07 11.94 [km/h] 0:05:01 [min/km]
86 103 KIRZENIEWSKI ADRIAN M 72 M 25-29 10 KURZĘTNIK TEAM SALCESON 0 5km Bieg 0:25:14 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
87 65 BABALSKI KRYSTIAN M 73 M 35-39 14 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 0 5km Bieg 0:25:14 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
88 87 GULIMAN GABRIEL M 74 M 30-34 7 MALBORK EUROFINS 0 5km Bieg 0:25:20 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km]
89 71 BIELIŃSKA BARBARA K 15 K 40-44 5 STAROGARD GDAŃSKI SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD Bielińscy 5km Bieg 0:25:25 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
90 119 MICHALECKA BEATA K 16 K 30-34 4 MALBORK Michaleccy 5km Bieg 0:25:27 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
91 127 NOWAK GRZEGORZ M 75 M 35-39 15 TCZEW Nowak Power Team 5km Bieg 0:25:39 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
92 126 NOWAK KATARZYNA K 17 K 35-39 3 TCZEW Nowak Power Team 5km Bieg 0:25:39 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
93 53 SZYDŁOWSKI CEZARY M 76 M 35-39 16 STARE POLE 0 5km Bieg 0:25:42 11.67 [km/h] 0:05:08 [min/km]
94 121 MIZURA-STENCEL ANETTA K 18 K 45-49 2 STAROGARD GDAŃSKI 0 5km Bieg 0:25:42 11.67 [km/h] 0:05:08 [min/km]
95 131 PAWŁOWSKA JULIA K 19 K 0-15 2 BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0 5km Bieg 0:25:43 11.67 [km/h] 0:05:09 [min/km]
96 105 KOLODYNSKI TOMASZ M 77 M 40-44 13 GOŚCISZEWO 0 5km Bieg 0:25:48 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km]
97 111 KRAIŃSKI RAFAŁ M 78 M 25-29 11 KOLONIA OSTROWICKA 0 5km Bieg 0:25:53 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km]
98 46 SKRAJDA SZYMON M 79 M 50-54 9 PAWLICE ZUT MILEWSKI 0 5km Bieg 0:25:54 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km]
99 51 SZKLARSKI ANDRZEJ M 80 M 45-49 8 ELBLĄG SZKLARSCY 5km Bieg 0:25:56 11.57 [km/h] 0:05:11 [min/km]
100 70 BIEGALSKI WOJCIECH M 81 M 25-29 12 MISTÓW 0 5km Bieg 0:26:01 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
101 1 BACZEWSKI ROBERT M 82 M 45-49 9 TCZEW 0 5km Bieg 0:26:06 11.49 [km/h] 0:05:13 [min/km]
102 152 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA K 20 K 45-49 3 BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0 5km Bieg 0:26:11 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
103 86 GODZIŃSKA KAROLINA K 21 K 20-24 1 MILEJEWO BAŻANT NW ELBLĄG 0 5km Bieg 0:26:25 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
104 82 GACHEWICZ MILENA K 22 K 30-34 5 SZEMBRUK 0 5km Bieg 0:26:26 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
105 112 KRZEMIENIEWSKI KAMIL M 83 M 35-39 17 POZNAŃ 0 5km Bieg 0:26:36 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
106 187 GROSZKOWSKI MARCIN M 84 M 35-39 18 MALBORK 22 BLT 0 5km Bieg 0:26:41 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
107 106 KOŁTONOWSKA AGNIESZKA K 23 K 30-34 6 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW Kołtunki 5km Bieg 0:26:44 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
108 107 KOŁTONOWSKI MARCIN M 85 M 30-34 8 GNIEW Kołtunki 5km Bieg 0:26:44 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
109 60 WĘSIORA ANGELIKA K 24 K 35-39 4 HOPOWO 0 5km Bieg 0:26:50 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
110 178 STANKIEWICZ DAWID M 86 M 30-34 9 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA 5km Bieg 0:26:53 11.16 [km/h] 0:05:23 [min/km]
111 147 SUCHOMSKI MARCIN M 87 M 30-34 10 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA /GOLDEN TEAM 0 5km Bieg 0:26:54 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
112 145 STEINKA MATEUSZ M 88 M 25-29 13 TCZEW TEAM TAPFLO 0 5km Bieg 0:26:54 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
113 3 BINISZKIEWICZ MARCIN M 89 M 40-44 14 TCZEW 0 5km Bieg 0:26:55 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
114 20 KORDUNOWSKI TOMASZ M 90 M 25-29 14 JELEŃ OSP JELEŃ 0 5km Bieg 0:26:57 11.13 [km/h] 0:05:23 [min/km]
115 168 ŻURAWSKI MARIUSZ M 91 M 40-44 15 TCZEW TEAM TAPFLO 0 5km Bieg 0:26:58 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km]
116 81 DZIEDZIC MARCIN M 92 M 35-39 19 MALBORK Dziedzice 5km Bieg 0:27:01 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
117 69 BENDERSKI GRZEGORZ M 93 M 45-49 10 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:27:06 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km]
118 149 SZEWCZYK LUDMIŁA K 25 K 30-34 7 MALBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA Szewczyk 5km Bieg 0:27:20 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
119 123 MROCZEK SŁAWOMIR M 94 M 45-49 11 MALBORK 0 5km Bieg 0:27:26 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
120 52 SZYCHOWSKI MICHAŁ M 95 M 30-34 11 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:27:27 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km]
121 283 MARKOWICZ PAULINA K 26 K 30-34 8 MALBORK 0 5km Bieg 0:27:32 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
122 183 KARLAK MARLENA K 27 K 25-29 4 STARE POLE 0 5km Bieg 0:27:32 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
123 173 ŻUKOWSKA DIANA K 28 K 35-39 5 MALBORK 5km Bieg 0:27:39 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
124 42 RUCHLEWICZ URSZULA K 29 K 50-54 1 SZTUM 0 5km Bieg 0:27:40 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
125 179 SZELSKI KRYSTIAN M 96 M 40-44 16 ELBLĄG 5km Bieg 0:27:41 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
126 180 REKOWSKI KAZIMIERZ M 97 M 60-64 5 TCZEW EATON RUNNING TEAM 5km Bieg 0:27:42 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
127 143 SŁOWIK JANUSZ M 98 M 55-59 3 MIŁORADZ 0 5km Bieg 0:27:43 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km]
128 61 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 30 K 45-49 4 MALBORK KIJOWY FOLK 0 5km Bieg 0:27:45 10.81 [km/h] 0:05:33 [min/km]
129 162 WITKOWSKA KAMILA K 31 K 35-39 6 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 0 5km Bieg 0:27:55 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
130 26 MAGNUSKI RAFAŁ M 99 M 40-44 17 MALBORK 0 5km Bieg 0:28:03 10.70 [km/h] 0:05:37 [min/km]
131 72 BIELIŃSKI KRZYSZTOF M 100 M 45-49 12 STAROGARD GD. SKL /FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD Bielińscy 5km Bieg 0:28:03 10.70 [km/h] 0:05:37 [min/km]
132 110 KOZŁOWSKI PATRYK M 101 M 30-34 12 MALBORK Kozłowscy Ola&Patryk 5km Bieg 0:28:14 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km]
133 104 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 102 M 55-59 4 MALBORK 0 5km Bieg 0:28:22 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km]
134 38 PUCHALSKI MARCIN M 103 M 40-44 18 MALBORK 22.BLT 0 5km Bieg 0:28:29 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
135 90 JAKUBOWSKA IZABELA K 32 K 35-39 7 SZEMBRUK RUN SZEMBRUK Jaqubki 5km Bieg 0:28:36 10.49 [km/h] 0:05:43 [min/km]
136 75 CICHERSKI SZYMON M 104 M 16-19 4 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 0 5km Bieg 0:28:41 10.46 [km/h] 0:05:44 [min/km]
137 98 JUSTA BEATA K 33 K 50-54 2 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 0 5km Bieg 0:28:43 10.45 [km/h] 0:05:45 [min/km]
138 146 STOJ NATALIA K 34 K 30-34 9 MALBORK 0 5km Bieg 0:28:49 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
139 172 WORON ALEKSANDRA K 35 K 60-64 1 MALBORK 5km Bieg 0:28:52 10.39 [km/h] 0:05:46 [min/km]
140 55 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 105 M 55-59 5 MALBORK 0 5km Bieg 0:28:57 10.36 [km/h] 0:05:47 [min/km]
141 74 CICHERSKA PAULINA K 36 K 40-44 6 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 0 5km Bieg 0:28:58 10.36 [km/h] 0:05:48 [min/km]
142 11 GRYGLEWSKI KACPER M 106 M 25-29 15 MIŁORADZ 0 5km Bieg 0:28:59 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km]
143 268 NADOLNA ALICJA K 37 K 35-39 8 MALBORK KIJOWY FOLK 0 5km Bieg 0:29:03 10.33 [km/h] 0:05:49 [min/km]
144 174 WERKOWSKI DARIUSZ M 107 M 45-49 13 MALBORK 5km Bieg 0:29:07 10.30 [km/h] 0:05:49 [min/km]
145 79 DYWELSKI MIROSŁAW M 108 M 60-64 6 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 0 5km Bieg 0:29:09 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
146 176 MIECHOWSKA IWONA K 38 K 40-44 7 MALBORK 5km Bieg 0:29:10 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
147 116 MAJER JUSTYNA K 39 K 35-39 9 MALBORK Majerki 5km Bieg 0:29:29 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km]
148 115 MAJER GRZEGORZ M 109 M 35-39 20 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO Majerki 5km Bieg 0:29:29 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km]
149 160 WĄDOŁOWSKI PRZEMYSŁAW M 110 M 50-54 10 MALBORK I LO MALBORK 0 5km Bieg 0:29:37 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km]
150 134 POTORSKI ZBIGNIEW M 111 M 60-64 7 MALBORK 0 5km Bieg 0:29:38 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
151 163 WŁODARCZYK PAULINA K 40 K 25-29 5 MALBORK MROŻONKI MALBORK 0 5km Bieg 0:29:40 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
152 89 HOŁUB TOMASZ M 112 M 45-49 14 MALBORK MROŻONKI MALBORK 0 5km Bieg 0:29:40 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
153 84 GLEINERT MAGDA K 41 K 25-29 6 ŻUKOWO 0 5km Bieg 0:29:56 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
154 94 JASKOT JERZY M 113 M 70+ 1 MALBORK NIEZRZESZONY 0 5km Bieg 0:30:12 9.93 [km/h] 0:06:02 [min/km]
155 118 MAZUCHOWSKA KATARZYNA K 42 K 40-44 8 SZEMBRUK RUN SZEMBRUK 0 5km Bieg 0:30:19 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km]
156 37 PĘKALSKA MONIKA K 43 K 40-44 9 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:30:43 9.77 [km/h] 0:06:09 [min/km]
157 109 KOZŁOWSKA ALEKSANDRA K 44 K 30-34 10 MALBORK Kozłowscy Ola&Patryk 5km Bieg 0:30:47 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
158 113 KUJAWSKA MAŁGORZATA K 45 K 50-54 3 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 0 5km Bieg 0:30:55 9.70 [km/h] 0:06:11 [min/km]
159 57 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 46 K 16-19 1 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 0 5km Bieg 0:30:57 9.69 [km/h] 0:06:11 [min/km]
160 25 KÜCHLER MAŁGORZATA K 47 K 40-44 10 GDYNIA JARBUD 0 5km Bieg 0:31:01 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km]
161 10 GÓRNIAK JAROSŁAW M 114 M 35-39 21 POGÓRZE JARBUD 0 5km Bieg 0:31:01 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km]
162 80 DZIEDZIC ANETA K 48 K 35-39 10 MALBORK Dziedzice 5km Bieg 0:31:12 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km]
163 9 FILIPIAK BEATA K 49 K 45-49 5 ELBLĄG JET SYSTEM ACTIVE TEAM 0 5km Bieg 0:31:30 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km]
164 153 TOŁOCZKO PAULINA K 50 K 30-34 11 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:31:38 9.48 [km/h] 0:06:20 [min/km]
165 250 KLONOWSKA KATARZYNA K 51 K 45-49 6 STARE POLE 0 5km Bieg 0:31:39 9.48 [km/h] 0:06:20 [min/km]
166 129 ORZECHOWSKA MAGDALENA K 52 K 40-44 11 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:31:42 9.46 [km/h] 0:06:20 [min/km]
167 50 SZKLARSKA ALICJA K 53 K 40-44 12 ELBLĄG SZKLARSCY 5km Bieg 0:31:57 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km]
168 15 JANCZYNSKA MARIA K 54 K 60-64 2 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 0 5km Bieg 0:32:02 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
169 62 ZALEWSKA KAROLINA K 55 K 40-44 13 STAROGARD GDAŃSKI 0 5km Bieg 0:32:27 9.24 [km/h] 0:06:29 [min/km]
170 93 JARCZEWSKA RENATA K 56 K 50-54 4 GOLENIÓW 0 5km Bieg 0:32:27 9.24 [km/h] 0:06:29 [min/km]
171 159 WARMIŃSKA AGNIESZKA K 57 K 40-44 14 MALBORK 0 5km Bieg 0:32:33 9.22 [km/h] 0:06:31 [min/km]
172 189 GAWROŃSKA BARBARA K 58 K 30-34 12 MALBORK 5km Bieg 0:32:40 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km]
173 188 BIANGA MICHAŁ M 115 M 30-34 13 MALBORK 5km Bieg 0:32:40 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km]
174 133 PISKORSKA EMILIA K 59 K 35-39 11 STARE POLE 0 5km Bieg 0:32:48 9.15 [km/h] 0:06:34 [min/km]
175 18 DOMINIECKA ADRIANA K 60 K 45-49 7 CISY KIJOWY FOLK 5km Bieg 0:33:00 9.09 [km/h] 0:06:36 [min/km]
176 36 PEPLIŃSKI MAREK M 116 M 60-64 8 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 0 5km Bieg 0:33:05 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
177 59 WEREDYCKA MONIKA K 61 K 40-44 15 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:33:26 8.97 [km/h] 0:06:41 [min/km]
178 22 KOZŁOWSKA ANNA K 62 K 45-49 8 MALBORK Kozłowscy Anna&Dariusz 5km Bieg 0:33:26 8.97 [km/h] 0:06:41 [min/km]
179 299 CHARZEWSKI MAREK M 117 M 50-54 11 MALBORK 5km Bieg 0:33:27 8.97 [km/h] 0:06:41 [min/km]
180 17 KOBUS ZBIGNIEW M 118 M 45-49 15 GDAŃSK 0 5km Bieg 0:33:44 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km]
181 30 NAUMCZYK TOMASZ M 119 M 40-44 19 MALBORK NYBORG-MAWENT 0 5km Bieg 0:35:03 8.56 [km/h] 0:07:01 [min/km]
182 156 URBAN HENRYK M 120 M 60-64 9 KWIDZYN ROCK70RUNNER 0 5km Bieg 0:35:09 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
183 28 MOJEK ALEKSANDRA K 63 K 16-19 2 GRUPA MOJSONKI 0 5km Bieg 0:35:18 8.50 [km/h] 0:07:04 [min/km]
184 29 MOJEK RADOSŁAW M 121 M 45-49 16 GRUPA MOJSONKI 0 5km Bieg 0:35:22 8.48 [km/h] 0:07:04 [min/km]
185 181 KARGÓL DORTA K 64 K 35-39 12 TCZEW LATIF TEAM 5km Bieg 0:37:08 8.08 [km/h] 0:07:26 [min/km]
186 124 MROCZKOWSKA JOANNA K 65 K 50-54 5 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:40:21 7.43 [km/h] 0:08:04 [min/km]
187 48 SOWA SYLWESTER M 122 M 40-44 20 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG Sowy 5km Bieg 0:40:49 7.35 [km/h] 0:08:10 [min/km]
188 47 SOWA RENATA K 66 K 45-49 9 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG Sowy 5km Bieg 0:40:49 7.35 [km/h] 0:08:10 [min/km]
189 108 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 67 K 55-59 1 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 0 5km Bieg 0:40:51 7.34 [km/h] 0:08:10 [min/km]
- 31 NOWAKOWSKI TOMASZ M - M 45-49 - KWIDZYN 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 33 OLIŃSKI MARCIN M - M 16-19 - MALBORK ACTIVE MALBORK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 44 SIKORA MARCIN M - M 45-49 - DZIERZGOŃ KRAM FC / DKS POWIŚLE 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 63 ZAWADZKI KAZIMIERZ M - M 55-59 - BŁOTNIA KAZIK W BIEGU 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 95 JASKOT MAREK M - M 30-34 - MALBORK EUROFINS ENVIRO 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 303 KOLASSA PAULINA K - K 20-24 - GDAŃSK 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 304 KOLASSA JAROSŁAW M - M 45-49 - SKOWARCZ 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 305 KOWALSKI WALDEMAR M - M 35-39 - BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 0 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ