II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2 Etap
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szydłowski Bogdan Stare Pole 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
2 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
3 Białecka Katarzyna Maksymilianowo 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
4 Chachulska Teresa Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
5 Wierzbicki Jakub Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
6 Sparzak Tomasz Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
7 Jaskot Piotr Gościszewo 5km Bieg - 2 etap opłacono
8 Michalecka Beata Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
9 Michalecki Jarosław Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
10 Jankowska Beata Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
11 Łoszajć Justyna Sosnowiec 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
12 Ziniewicz Jadwiga Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
13 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
14 Morglin-Żuralska Beata Rywałd 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
15 Chabowska-Pluta Katarzyna Starogard Gdański 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
16 Justa Beata Gniew 5km Bieg - 2 etap opłacono
17 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5km Bieg - 2 etap opłacono
18 Sawicki Radek Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
19 Kuciński Łukasz Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
20 Ścisłowski Rafał Parpary 5km Bieg - 2 etap opłacono
21 Urban Henryk Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap opłacono
22 GŁĄB ANDRZEJ Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
23 Ścisłowska Aleksandra Parpary 5km Bieg - 2 etap opłacono
24 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
25 STOPA ANNA ELBLĄG 5km Bieg - 2 etap opłacono
26 Minda Ewelina Minda Elblag 5km Bieg - 2 etap opłacono
27 Barczykowska Hanna Kwidzyn 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
28 Stańczak Karolina Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
29 Błaszczyk Dorota Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
30 Pluta Ewelina Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
31 Przybyła Marta Janówka 5km Bieg - 2 etap opłacono
32 Łopiński Aleksy Piła 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
33 Rudzki Adam Sztum 5km Bieg - 2 etap opłacono
34 Koćko Dorota Kończewice 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
35 Kmiec Krystyna Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
36 Skowrońska-Łopińska Genowefa Piła 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
37 Majer Justyna Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
38 Potorski Zbigniew Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
39 Kmieć Edward Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
40 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE 5km Bieg - 2 etap opłacono
41 Szczygielski Robert Sztum 5km Bieg - 2 etap opłacono
42 Krawczyk Monika Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
43 Wasiołek Adam Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
44 Petrykowski Grzegorz Sztum 5km Bieg - 2 etap opłacono
45 Wasiołek Mariola Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
46 Orzechowska Magdalena Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
47 Kuczewska Agnieszka Elblag 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
48 Krzemieniewski Kamil Poznań 5km Bieg - 2 etap opłacono
49 Gleinert Magda Żukowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
50 Roczyński Krzysztof Gdańsk 5km Bieg - 2 etap opłacono
51 Popowicz Marzena Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
52 Regliński Jakub Żukowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
53 kesz-karczewska magdalena sztutowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
54 GAŁĄZKA KRZYSZTOF MALBORK 5km Bieg - 2 etap opłacono
55 Karczewski Andrzej Sztutowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
56 Mroczek Sławomir Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
57 Kolodynski Tomasz Gościszewo 5km Bieg - 2 etap opłacono
58 Sieniek Krzysztof Licze 5km Bieg - 2 etap opłacono
59 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
60 Tomaszewski Arkadiusz Elblag 5km Bieg - 2 etap opłacono
61 Tyfert Krzysztof Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
62 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
63 Babciak Roman Nowy Staw 5km Bieg - 2 etap opłacono
64 Biegalski Wojciech Mistów 5km Bieg - 2 etap opłacono
65 Rodacka Iwona Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
66 Warmińska Agnieszka Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
67 Stoj Natalia Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
68 Tołoczko Paulina Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
69 Klonowska Katarzyna Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
70 Markowicz Paulina Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
71 Barański Daniel Obory 5km Bieg - 2 etap opłacono
72 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap opłacono
73 Kopycińska Katarzyna Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
74 Piskorska Emilia Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
75 Tomkowicz-Spica Monika Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
76 Śpica Tomasz Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
77 Kozłowska Aleksandra Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
78 Kozłowski Patryk Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
79 Zielińska Aleksandra Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
80 Tyburska Aniela Sztum 5km Bieg - 2 etap opłacono
81 Dziedzic Aneta Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
82 Szczuraszek Jarosław Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
83 Dziedzic Marcin malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
84 Stankiewicz Piotr Elbląg 5km Bieg - 2 etap #BKKSE opłacono
85 Groszkowski Marcin Malbork 5km Bieg - 2 etap 22 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
86 GUZ Robert Tczew 5km Bieg - 2 etap 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
87 Majer Grzegorz Malbork 5km Bieg - 2 etap 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
88 Jasińska Monika Malbork 5km Bieg - 2 etap AbsoFuckinLutely Team opłacono
89 Cicherski Szymon Malbork 5km Bieg - 2 etap AbsofuckinlutelyTeam opłacono
90 Cicherska Paulina Malbork 5km Bieg - 2 etap AbsofuckinlutelyTeam opłacono
91 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg - 2 etap Active Malbork opłacono
92 Wasielewski Mirosław Elbląg 5km Nordic Walking - 2 etap Barzant nordic walking Elbląg opłacono
93 Godzińska Karolina Milejewo 5km Bieg - 2 etap Bażant NW Elbląg opłacono
94 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK 5km Bieg - 2 etap Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork/22blt opłacono
95 Ścisłowski Andrzej Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew opłacono
96 Nowak Grzegorz Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew opłacono
97 Dywelski Mirosław Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew opłacono
98 Kruszyńska Barbara Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew opłacono
99 Nowicki Michał Nowa Wieś Malborska 5km Bieg - 2 etap BluMarianTeam opłacono
100 Nowicka Beata Nowa Wieś Malborska 5km Bieg - 2 etap BluMarianTeam opłacono


Wyświetleń: 8097

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ