II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2 Etap
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Babciak Roman Nowy Staw 5km Bieg - 2 etap opłacono
2 Barański Daniel Obory 5km Bieg - 2 etap opłacono
3 Barczykowska Hanna Kwidzyn 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
4 Beczek Magdalena Gdańsk 5km Nordic Walking - 2 etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono
5 Białecka Katarzyna Maksymilianowo 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
6 Białkowski Krzysztof Rozajny 5km Bieg - 2 etap Gmina Gardeja Biega opłacono
7 Biegalski Wojciech Mistów 5km Bieg - 2 etap opłacono
8 Bielińska Barbara Starogard Gdański 5km Bieg - 2 etap SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono
9 BIELIŃSKI Krzysztof STAROGARD GD. 5km Bieg - 2 etap SKL /Filippides/BBL Starogard Gd opłacono
10 Borkowska Justyna Sadlinki 5km Bieg - 2 etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
11 Brodzik Martyna Malbork 5km Bieg - 2 etap PANACHE opłacono
12 Brzozowska Renata Pasłęk 5km Nordic Walking - 2 etap NW Pasłęk opłacono
13 Bujnicka Magdalena Pasłęk 5km Nordic Walking - 2 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
14 Bujnicki Marcin Pasłęk 5km Nordic Walking - 2 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
15 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 5km Nordic Walking - 2 etap New Village Team #Świry opłacono
16 Błaszczyk Dorota Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
17 Chabowska-Pluta Katarzyna Starogard Gdański 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
18 Chachulska Teresa Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
19 Chojnicka Joanna Pasłęk 5km Nordic Walking - 2 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
20 Cicherska Paulina Malbork 5km Bieg - 2 etap AbsofuckinlutelyTeam opłacono
21 Cicherski Szymon Malbork 5km Bieg - 2 etap AbsofuckinlutelyTeam opłacono
22 Człapski Krzysztof Warszawa 5km Nordic Walking - 2 etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
23 Dackiewicz Marek Malbork 5km Bieg - 2 etap Grupa Malbork opłacono
24 Daniel Kacper Karpiny 5km Bieg - 2 etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
25 Dywelski Mirosław Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew opłacono
26 Dziedzic Aneta Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
27 Dziedzic Marcin malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
28 Gachewicz Milena Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
29 GAŁĄZKA KRZYSZTOF MALBORK 5km Bieg - 2 etap opłacono
30 Gleinert Magda Żukowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
31 godlewski łukasz malbork 5km Bieg - 2 etap Godlewski Runners opłacono
32 Godzińska Karolina Milejewo 5km Bieg - 2 etap Bażant NW Elbląg opłacono
33 Gostomski Piotr tczew 5km Nordic Walking - 2 etap Team Tapflo opłacono
34 Grabowska Bożena Sztum 5km Nordic Walking - 2 etap LKS Zantyr Sztum opłacono
35 Groszkowski Marcin Malbork 5km Bieg - 2 etap 22 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
36 Guliman Gabriel Malbork 5km Bieg - 2 etap EUROFINS opłacono
37 GUZ Robert Tczew 5km Bieg - 2 etap 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
38 GŁĄB ANDRZEJ Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
39 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
40 Jakubowska Izabela Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
41 Jakubowski Leszek Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
42 Jankowska Beata Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
43 Jankowski Marcin Pasłęk 5km Nordic Walking - 2 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
44 Jasińska Monika Malbork 5km Bieg - 2 etap AbsoFuckinLutely Team opłacono
45 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG 5km Bieg - 2 etap ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono
46 Jasiulewicz Sebastian Elblag 5km Bieg - 2 etap Sp. 8 opłacono
47 Jaskot Jerzy Malbork 5km Bieg - 2 etap niezrzeszony opłacono
48 Jaskot Marek Malbork 5km Bieg - 2 etap EUROFINS opłacono
49 Jaskot Piotr Gościszewo 5km Bieg - 2 etap opłacono
50 Jereczek Maria Tczew 5km Nordic Walking - 2 etap Crosselite opłacono
51 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK 5km Nordic Walking - 2 etap GK MALBORK opłacono
52 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK 5km Bieg - 2 etap Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork/22blt opłacono
53 Jurczyk Mateusz Gardeja 5km Bieg - 2 etap Gmina Gardeja Biega opłacono
54 Justa Beata Gniew 5km Bieg - 2 etap opłacono
55 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE 5km Bieg - 2 etap opłacono
56 Karczewski Andrzej Sztutowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
57 Kargól Dorota Tczew 5km Bieg - 2 etap Latif Team opłacono
58 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg - 2 etap Active Malbork opłacono
59 kesz-karczewska magdalena sztutowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
60 Klonowska Katarzyna Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
61 Kmieć Edward Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
62 Kmiec Krystyna Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
63 Koćko Dorota Kończewice 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
64 Kolodynski Tomasz Gościszewo 5km Bieg - 2 etap opłacono
65 Komasara Piotr Malbork 5km Bieg - 2 etap JRG Malbork opłacono
66 Komorowska Karolina Lubiszewo Tczewskiie 5km Nordic Walking - 2 etap Crosselite opłacono
67 Kopycińska Katarzyna Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
68 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap drużyna szpiku opłacono
69 Kozłowska Aleksandra Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
70 Kozłowska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - 2 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
71 Kozłowski Patryk Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
72 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5km Bieg - 2 etap opłacono
73 Kraiński Rafał Kolonia Ostrowicka 5km Bieg - 2 etap tRUNsformacja Gniewu opłacono
74 Krawczyk Monika Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
75 Kruszyńska Barbara Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew opłacono
76 Krzemieniewski Kamil Poznań 5km Bieg - 2 etap opłacono
77 Kuciński Łukasz Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
78 Kuczewska Agnieszka Elblag 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
79 Kujawska Małgorzata Gniew 5km Bieg - 2 etap tRUNsformacja Gniewu opłacono
80 Kulig Bożena Elblag 5km Nordic Walking - 2 etap K S Elbląskie Włóczkije opłacono
81 Kulig Henryk Elblag 5km Nordic Walking - 2 etap K S Elbląskie Włóczkije opłacono
82 Kurowski Michał Elbląg 5km Bieg - 2 etap GOLDEN TEAM opłacono
83 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
84 Majer Grzegorz Malbork 5km Bieg - 2 etap 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
85 Majer Justyna Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
86 Mania Patryk Tczew 5km Bieg - 2 etap Team Tapflo opłacono
87 Markowicz Paulina Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
88 Markowska Halina Elbląg 5km Nordic Walking - 2 etap KS Elbląskie Włoczykije opłacono
89 Mazuchowska Katarzyna Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
90 Mazur Renata Wrocław 5km Nordic Walking - 2 etap BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
91 Michalecka Beata Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
92 Michalecki Jarosław Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
93 Minda Ewelina Minda Elblag 5km Bieg - 2 etap opłacono
94 Morglin-Żuralska Beata Rywałd 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
95 Mroczek Sławomir Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
96 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap opłacono
97 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
98 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański 5km Bieg - 2 etap PSP 6 Starogard Gdański opłacono
99 Nowak Grzegorz Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew opłacono
100 Nowicka Beata Nowa Wieś Malborska 5km Bieg - 2 etap BluMarianTeam opłacono


Wyświetleń: 5402

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ