Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Team Tapflo | opłacono |
2 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Spartanie Dzieciom | opłacono |
3 | Ziniewicz Leon | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Waniewski Coaching | opłacono |
4 | Ziniewicz Jadwiga | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
5 | Ziniewicz Emil | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Waniewski Coaching | opłacono |
6 | Zielińska Aleksandra | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
7 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono |
8 | Wolanin Jakub | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | GK Malbork | opłacono |
9 | wiśniewski maciej | malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | grupa malbork | opłacono |
10 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
11 | Welenc Marzena | Mława | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
12 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | I LO Malbork | opłacono |
13 | Wasiołek Mariola | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
14 | Wasiołek Adam | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
15 | Wasielewski Mirosław | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Barzant nordic walking Elbląg | opłacono |
16 | Warmińska Agnieszka | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
17 | Waniewski Łukasz | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Waniewski Coaching | opłacono |
18 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
19 | Tyfert Krzysztof | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
20 | Tyburska Aniela | Sztum | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
21 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | 5km Bieg - 2 etap | KS Sokół Zblewo | opłacono |
22 | Tomkowicz-Spica Monika | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
23 | Tomaszewski Arkadiusz | Elblag | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
24 | Tołoczko Paulina | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
25 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Malbork Biega | opłacono |
26 | Tamkun-Pawłowska Małgorzata | Braniewo | Polska | 5km Bieg - 2 etap | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono |
27 | Śpica Tomasz | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
28 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | opłacono |
29 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | 5km Bieg - 2 etap | OSP POGRODZIE | opłacono |
30 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
31 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Biegający Tczew | opłacono |
32 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
33 | Szydłowski Bogdan | Stare Pole | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
34 | Szczygielski Robert | Sztum | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
35 | Szczuraszek Jarosław | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
36 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Nowy staw biega /Golden team | opłacono |
37 | STOPA ANNA | ELBLĄG | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
38 | Stoj Natalia | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
39 | Steinka Mateusz | Tczew | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Team Tapflo | opłacono |
40 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
41 | Stańczak-Mikołajska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
42 | Stańczak Karolina | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
43 | Stankiewicz Piotr | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 2 etap | #BKKSE | opłacono |
44 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Nowy Staw Biega | opłacono |
45 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
46 | Skowrońska-Łopińska Genowefa | Piła | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
47 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
48 | Sawicki Radek | Stare Pole | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
49 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
50 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Florian Chojnice | opłacono |
51 | Różańska Helena | Płońsk | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
52 | Rozewicz Bogumila | TCZEW | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono |
53 | Rogulski Tomasz | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nord | opłacono |
54 | Rogulski Mateusz | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
55 | Rodacka Iwona | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
56 | Roczyński Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
57 | Regliński Jakub | Żukowo | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
58 | RAKOWIECKI ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono |
59 | Przybyła Marta | Janówka | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
60 | Potorski Zbigniew | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
61 | Popowicz Marzena | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
62 | Pluta Ewelina | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
63 | Piskorska Emilia | Stare Pole | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
64 | Piotrowska Dominika | Pinczyn | Polska | 5km Bieg - 2 etap | KS Sokół Zblewo | opłacono |
65 | Petrykowski Grzegorz | Sztum | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
66 | Pawłowska Julia | Braniewo | Polska | 5km Bieg - 2 etap | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono |
67 | Pawlak Agnieszka | Płońsk | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
68 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono |
69 | Orzechowska Magdalena | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
70 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Kwidzyn Biega | opłacono |
71 | Olejko Radosław | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
72 | Obszańska Małgorzata | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
73 | Nowicki Michał | Nowa Wieś Malborska | Polska | 5km Bieg - 2 etap | BluMarianTeam | opłacono |
74 | Nowicka Beata | Nowa Wieś Malborska | Polska | 5km Bieg - 2 etap | BluMarianTeam | opłacono |
75 | Nowak Grzegorz | Tczew | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Biegający Tczew | opłacono |
76 | Nierzwicki Kacper | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg - 2 etap | PSP 6 Starogard Gdański | opłacono |
77 | Nierzwicka Patrycja | Starogard Gdański | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
78 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
79 | Mroczek Sławomir | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
80 | Morglin-Żuralska Beata | Rywałd | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
81 | Minda Ewelina Minda | Elblag | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
82 | Michalecki Jarosław | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
83 | Michalecka Beata | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
84 | Mazur Renata | Wrocław | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono |
85 | Mazuchowska Katarzyna | Szembruk | Polska | 5km Bieg - 2 etap | RUN SZEMBRUK | opłacono |
86 | Markowska Halina | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | KS Elbląskie Włoczykije | opłacono |
87 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
88 | Mania Patryk | Tczew | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Team Tapflo | opłacono |
89 | Majer Justyna | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
90 | Majer Grzegorz | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono |
91 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
92 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
93 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
94 | Kurowski Michał | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 2 etap | GOLDEN TEAM | opłacono |
95 | Kulig Henryk | Elblag | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | K S Elbląskie Włóczkije | opłacono |
96 | Kulig Bożena | Elblag | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | K S Elbląskie Włóczkije | opłacono |
97 | Kujawska Małgorzata | Gniew | Polska | 5km Bieg - 2 etap | tRUNsformacja Gniewu | opłacono |
98 | Kuczewska Agnieszka | Elblag | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
99 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
100 | Krzemieniewski Kamil | Poznań | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono |
Wyświetleń: 15038