II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2 Etap
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chełchowska Agnieszka Chełchowska Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap
2 benderski grzegorz kwidzyn 5km Bieg - 2 etap
3 Babciak Jakub Nowy Staw 5km Bieg - 2 etap
4 Śrutkowski Sylwester Sztum 5km Bieg - 2 etap
5 Ruchlewicz Natalia Sztum 5km Bieg - 2 etap
6 Czopek Jaroslaw EŁK 5km Nordic Walking - 2 etap Maratonka
7 Dominiecki Krzysztof Cisy 5km Bieg - 2 etap KIJOWY FOLK
8 Dominiecka Adriana Cisy 5km Bieg - 2 etap KIJOWY FOLK
9 Adamkowska Anna Starogard Gdański 5km Nordic Walking - 2 etap Malinowa Mamba
10 Adamkowski Jerzy Starogard Gdański 5km Nordic Walking - 2 etap Malinowa Mamba
11 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik 5km Bieg - 2 etap Team Salceson
12 Babalski Krystian Kurzętnik 5km Bieg - 2 etap Kurzętnik Biega
13 Malinowska Monika Sztum 5km Nordic Walking - 2 etap LKS ZANTYR SZTUM
14 Maciejewska Agnieszka Nieporęt 5km Nordic Walking - 2 etap NW CZŁAPSKI TEAM
15 Kowalski Waldemar Borkowo 5km Bieg - 2 etap Leasing Polski Team
16 Rażewski Jan Nowa Wieś Malborska 5km Bieg - 2 etap Godlewski Runners
17 Rażewski Tomasz Nowa Wieś Malborska 5km Bieg - 2 etap Godlewski Runners
18 Szydłowska Jolanta Stare Pole 5km Nordic Walking - 2 etap
19 Rogulska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - 2 etap Nordic Walking Pasłęk
20 Jarczewska Renata Goleniów 5km Bieg - 2 etap
21 Mieszkuniec Wojciech Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap
22 Kołtonowski Marcin Gniew 5km Bieg - 2 etap
23 Bielak Tomasz Tuszów 5km Bieg - 2 etap
24 STASZYŃSKA ANNA STASZYŃSKA Starynia 5km Nordic Walking - 2 etap II LO MALBORK,GOKiS LICHNOWY
25 Olińska Marzena Gardeja 5km Bieg - 2 etap Gmina Gardeja Biega
26 Karlak Marlena Stare Pole 5km Bieg - 2 etap
27 Moszońska Gosia Malbork 5km Bieg - 2 etap
28 Miechowska Iwona Malbork 5km Bieg - 2 etap
29 Kruszyńska Olga Miłobądz 5km Bieg - 2 etap SP Miłobądz
30 Nowak Katarzyna Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew
31 Karczewska Edyta Warszawa 5km Nordic Walking - 2 etap
32 Miklukhin Denis Kaliningrad 5km Bieg - 2 etap Vertikal
33 Rekowski Kazimierz Tczew 5km Bieg - 2 etap Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
34 Eliasz Dawid Hel 5km Nordic Walking - 2 etap
35 Gutowski PAWEŁ Prudnik 5km Nordic Walking - 2 etap Wesoły Borsuk Team
36 Rac Beata Dzierzgoń 5km Nordic Walking - 2 etap
37 Szałucha Jadwiga Gdańsk 5km Nordic Walking - 2 etap
38 Dziewiatowska Joanna Tuchom 5km Bieg - 2 etap Kujawscy runners
39 Sosińska Katarzyna Krotoszyn 5km Nordic Walking - 2 etap
40 Uciechowski Sławomir Malbork 5km Bieg - 2 etap
41 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg - 2 etap Traktor team gm kwidzyn
42 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz 5km Nordic Walking - 2 etap
43 Klimczewski Mirosław Malbork 5km Bieg - 2 etap
44 Maślana Elżbieta Gdańsk 5km Nordic Walking - 2 etap
45 Olejarczyk Piotr Elbląg 5km Bieg - 2 etap
46 Dębski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap


Wyświetleń: 6623

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ