II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2 Etap
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dębski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap
2 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap opłacono
3 Zych Dawid Elbląg 5km Bieg - 2 etap Spartanie Dzieciom opłacono
4 Żurawski Mariusz Tczew 5km Bieg - 2 etap Team Tapflo opłacono
5 Krzemieniewski Kamil Poznań 5km Bieg - 2 etap opłacono
6 Rudnik Jerzy Chojnice 5km Bieg - 2 etap Florian Chojnice opłacono
7 Olejarczyk Piotr Elbląg 5km Bieg - 2 etap
8 Klimczewski Mirosław Malbork 5km Bieg - 2 etap
9 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE 5km Bieg - 2 etap opłacono
10 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg - 2 etap Traktor team gm kwidzyn
11 Uciechowski Sławomir Malbork 5km Bieg - 2 etap
12 Daniel Kacper Karpiny 5km Bieg - 2 etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
13 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap Kwidzyn Biega opłacono
14 Szczuraszek Jarosław Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
15 Jakubowski Leszek Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
16 Jakubowska Izabela Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
17 Dziewiatowska Joanna Tuchom 5km Bieg - 2 etap Kujawscy runners
18 Przybyła Marta Janówka 5km Bieg - 2 etap opłacono
19 Mazuchowska Katarzyna Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
20 Borkowska Justyna Sadlinki 5km Bieg - 2 etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
21 Stoj Natalia Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
22 Klonowska Katarzyna Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
23 Kuciński Łukasz Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
24 Mroczek Sławomir Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
25 Babciak Roman Nowy Staw 5km Bieg - 2 etap opłacono
26 Warmińska Agnieszka Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
27 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 5km Bieg - 2 etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
28 Pawłowska Julia Braniewo 5km Bieg - 2 etap ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
29 Rekowski Kazimierz Tczew 5km Bieg - 2 etap Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
30 Dziedzic Aneta Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
31 Dziedzic Marcin malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
32 Bielińska Barbara Starogard Gdański 5km Bieg - 2 etap SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono
33 BIELIŃSKI Krzysztof STAROGARD GD. 5km Bieg - 2 etap SKL /Filippides/BBL Starogard Gd opłacono
34 Piskorska Emilia Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
35 Wądołowski Przemysław Malbork 5km Bieg - 2 etap I LO Malbork opłacono
36 Urban Henryk Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap opłacono
37 Gachewicz Milena Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
38 Roczyński Krzysztof Gdańsk 5km Bieg - 2 etap opłacono
39 Markowicz Paulina Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
40 Mania Patryk Tczew 5km Bieg - 2 etap Team Tapflo opłacono
41 godlewski łukasz malbork 5km Bieg - 2 etap Godlewski Runners opłacono
42 Trygalska Paulina Pinczyn 5km Bieg - 2 etap KS Sokół Zblewo opłacono
43 Miklukhin Denis Kaliningrad 5km Bieg - 2 etap Vertikal
44 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg - 2 etap Active Malbork opłacono
45 Komasara Piotr Malbork 5km Bieg - 2 etap JRG Malbork opłacono
46 Waniewski Łukasz Malbork 5km Bieg - 2 etap Waniewski Coaching opłacono
47 Zawadzki Kazimierz Błotnia 5km Bieg - 2 etap Straszyn biega Pruszcz biega opłacono
48 Potorski Zbigniew Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
49 Nowak Katarzyna Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew
50 Nowak Grzegorz Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew opłacono
51 Kruszyńska Olga Miłobądz 5km Bieg - 2 etap SP Miłobądz
52 Ścisłowski Andrzej Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew opłacono
53 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK 5km Bieg - 2 etap Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork/22blt opłacono
54 Regliński Jakub Żukowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
55 Wierzbicki Jakub Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
56 Wolanin Jakub Malbork 5km Bieg - 2 etap GK Malbork opłacono
57 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG 5km Bieg - 2 etap ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono
58 Miechowska Iwona Malbork 5km Bieg - 2 etap
59 Moszońska Gosia Malbork 5km Bieg - 2 etap
60 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap drużyna szpiku opłacono
61 Karlak Marlena Stare Pole 5km Bieg - 2 etap
62 Suchomski Marcin Nowy Staw 5km Bieg - 2 etap Nowy staw biega /Golden team opłacono
63 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 5km Bieg - 2 etap OSP POGRODZIE opłacono
64 Piotrowska Dominika Pinczyn 5km Bieg - 2 etap KS Sokół Zblewo opłacono
65 Olińska Marzena Gardeja 5km Bieg - 2 etap Gmina Gardeja Biega
66 Tyfert Krzysztof Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
67 Bielak Tomasz Tuszów 5km Bieg - 2 etap
68 Kujawska Małgorzata Gniew 5km Bieg - 2 etap tRUNsformacja Gniewu opłacono
69 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5km Bieg - 2 etap opłacono
70 Kołtonowski Marcin Gniew 5km Bieg - 2 etap
71 Sawicki Radek Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
72 Stankiewicz Piotr Elbląg 5km Bieg - 2 etap #BKKSE opłacono
73 Barański Daniel Obory 5km Bieg - 2 etap opłacono
74 Jarczewska Renata Goleniów 5km Bieg - 2 etap
75 Tołkacz Wojciech Malbork 5km Bieg - 2 etap Malbork Biega opłacono
76 kesz-karczewska magdalena sztutowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
77 Karczewski Andrzej Sztutowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
78 Michalecka Beata Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
79 Michalecki Jarosław Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
80 Biegalski Wojciech Mistów 5km Bieg - 2 etap opłacono
81 Kraiński Rafał Kolonia Ostrowicka 5km Bieg - 2 etap tRUNsformacja Gniewu opłacono
82 STOPA ANNA ELBLĄG 5km Bieg - 2 etap opłacono
83 Majer Grzegorz Malbork 5km Bieg - 2 etap 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
84 Majer Justyna Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
85 Szczygielski Robert Sztum 5km Bieg - 2 etap opłacono
86 Petrykowski Grzegorz Sztum 5km Bieg - 2 etap opłacono
87 Gleinert Magda Żukowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
88 Kurowski Michał Elbląg 5km Bieg - 2 etap GOLDEN TEAM opłacono
89 Tołoczko Paulina Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
90 Stankiewicz Dawid Nowy Staw 5km Bieg - 2 etap Nowy Staw Biega opłacono
91 Sparzak Tomasz Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
92 Jaskot Jerzy Malbork 5km Bieg - 2 etap niezrzeszony opłacono
93 Nowicki Michał Nowa Wieś Malborska 5km Bieg - 2 etap BluMarianTeam opłacono
94 Nowicka Beata Nowa Wieś Malborska 5km Bieg - 2 etap BluMarianTeam opłacono
95 GŁĄB ANDRZEJ Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
96 Dackiewicz Marek Malbork 5km Bieg - 2 etap Grupa Malbork opłacono
97 Jasiulewicz Sebastian Elblag 5km Bieg - 2 etap Sp. 8 opłacono
98 Tomaszewski Arkadiusz Elblag 5km Bieg - 2 etap opłacono
99 Kargól Dorota Tczew 5km Bieg - 2 etap Latif Team opłacono
100 Rażewski Tomasz Nowa Wieś Malborska 5km Bieg - 2 etap Godlewski Runners


Wyświetleń: 7940

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ