II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2 Etap
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zawadzki Kazimierz Błotnia 5km Bieg - 2 etap Straszyn biega Pruszcz biega opłacono
2 Kowalski Waldemar Borkowo 5km Bieg - 2 etap Leasing Polski Team
3 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 5km Bieg - 2 etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
4 Pawłowska Julia Braniewo 5km Bieg - 2 etap ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
5 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz 5km Nordic Walking - 2 etap
6 Rudnik Jerzy Chojnice 5km Bieg - 2 etap Florian Chojnice opłacono
7 Dominiecka Adriana Cisy 5km Bieg - 2 etap KIJOWY FOLK
8 Dominiecki Krzysztof Cisy 5km Bieg - 2 etap KIJOWY FOLK
9 Rac Beata Dzierzgoń 5km Nordic Walking - 2 etap
10 Minda Ewelina Minda Elblag 5km Bieg - 2 etap opłacono
11 Kulig Henryk Elblag 5km Nordic Walking - 2 etap K S Elbląskie Włóczkije opłacono
12 Kulig Bożena Elblag 5km Nordic Walking - 2 etap K S Elbląskie Włóczkije opłacono
13 Kuczewska Agnieszka Elblag 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
14 Jasiulewicz Sebastian Elblag 5km Bieg - 2 etap Sp. 8 opłacono
15 Tomaszewski Arkadiusz Elblag 5km Bieg - 2 etap opłacono
16 Sparzak Tomasz Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
17 Olejarczyk Piotr Elbląg 5km Bieg - 2 etap
18 Kuciński Łukasz Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
19 Markowska Halina Elbląg 5km Nordic Walking - 2 etap KS Elbląskie Włoczykije opłacono
20 STOPA ANNA ELBLĄG 5km Bieg - 2 etap opłacono
21 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG 5km Bieg - 2 etap ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono
22 Wasielewski Mirosław Elbląg 5km Nordic Walking - 2 etap Barzant nordic walking Elbląg opłacono
23 Orzechowska Magdalena Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
24 Tyfert Krzysztof Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
25 Stankiewicz Piotr Elbląg 5km Bieg - 2 etap #BKKSE opłacono
26 Kurowski Michał Elbląg 5km Bieg - 2 etap GOLDEN TEAM opłacono
27 Tołoczko Paulina Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
28 Zych Dawid Elbląg 5km Bieg - 2 etap Spartanie Dzieciom opłacono
29 Czopek Jaroslaw EŁK 5km Nordic Walking - 2 etap Maratonka
30 Jurczyk Mateusz Gardeja 5km Bieg - 2 etap Gmina Gardeja Biega opłacono
31 Olińska Marzena Gardeja 5km Bieg - 2 etap Gmina Gardeja Biega
32 Olejko Radosław Gdańsk 5km Nordic Walking - 2 etap Step by Step Trójmiasto opłacono
33 Maślana Elżbieta Gdańsk 5km Nordic Walking - 2 etap
34 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
35 Roczyński Krzysztof Gdańsk 5km Bieg - 2 etap opłacono
36 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Nordic Walking - 2 etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono
37 Beczek Magdalena Gdańsk 5km Nordic Walking - 2 etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono
38 Szałucha Jadwiga Gdańsk 5km Nordic Walking - 2 etap
39 Panek Aneta Gdynia 5km Nordic Walking - 2 etap STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
40 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 5km Bieg - 2 etap OSP POGRODZIE opłacono
41 Kujawska Małgorzata Gniew 5km Bieg - 2 etap tRUNsformacja Gniewu opłacono
42 Justa Beata Gniew 5km Bieg - 2 etap opłacono
43 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5km Bieg - 2 etap opłacono
44 Kołtonowski Marcin Gniew 5km Bieg - 2 etap
45 Jarczewska Renata Goleniów 5km Bieg - 2 etap
46 Jaskot Piotr Gościszewo 5km Bieg - 2 etap opłacono
47 Kolodynski Tomasz Gościszewo 5km Bieg - 2 etap opłacono
48 Eliasz Dawid Hel 5km Nordic Walking - 2 etap
49 Przybyła Marta Janówka 5km Bieg - 2 etap opłacono
50 Miklukhin Denis Kaliningrad 5km Bieg - 2 etap Vertikal
51 Daniel Kacper Karpiny 5km Bieg - 2 etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
52 Kraiński Rafał Kolonia Ostrowicka 5km Bieg - 2 etap tRUNsformacja Gniewu opłacono
53 Koćko Dorota Kończewice 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
54 Sosińska Katarzyna Krotoszyn 5km Nordic Walking - 2 etap
55 Babalski Krystian Kurzętnik 5km Bieg - 2 etap Kurzętnik Biega
56 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik 5km Bieg - 2 etap Team Salceson
57 Urban Henryk Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap opłacono
58 Barczykowska Hanna Kwidzyn 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
59 benderski grzegorz kwidzyn 5km Bieg - 2 etap
60 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap Kwidzyn Biega opłacono
61 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
62 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
63 Dębski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap
64 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap opłacono
65 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap drużyna szpiku opłacono
66 Sieniek Krzysztof Licze 5km Bieg - 2 etap opłacono
67 Komorowska Karolina Lubiszewo Tczewskiie 5km Nordic Walking - 2 etap Crosselite opłacono
68 Białecka Katarzyna Maksymilianowo 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
69 Jaskot Jerzy Malbork 5km Bieg - 2 etap niezrzeszony opłacono
70 Cicherski Szymon Malbork 5km Bieg - 2 etap AbsofuckinlutelyTeam opłacono
71 Cicherska Paulina Malbork 5km Bieg - 2 etap AbsofuckinlutelyTeam opłacono
72 Komasara Piotr Malbork 5km Bieg - 2 etap JRG Malbork opłacono
73 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK 5km Nordic Walking - 2 etap GK MALBORK opłacono
74 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
75 Chachulska Teresa Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
76 Wierzbicki Jakub Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
77 Michalecka Beata Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
78 Michalecki Jarosław Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
79 Wądołowski Przemysław Malbork 5km Bieg - 2 etap I LO Malbork opłacono
80 Uciechowski Sławomir Malbork 5km Bieg - 2 etap
81 Ziniewicz Emil Malbork 5km Bieg - 2 etap Waniewski Coaching opłacono
82 Ziniewicz Leon Malbork 5km Bieg - 2 etap Waniewski Coaching opłacono
83 Ziniewicz Jadwiga Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
84 Wolanin Jakub Malbork 5km Bieg - 2 etap GK Malbork opłacono
85 GŁĄB ANDRZEJ Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
86 Tołkacz Wojciech Malbork 5km Bieg - 2 etap Malbork Biega opłacono
87 Stańczak Karolina Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
88 Błaszczyk Dorota Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
89 Pluta Ewelina Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
90 Kmiec Krystyna Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
91 Groszkowski Marcin Malbork 5km Bieg - 2 etap 22 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
92 Majer Grzegorz Malbork 5km Bieg - 2 etap 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
93 Majer Justyna Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
94 Potorski Zbigniew Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
95 Kmieć Edward Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
96 godlewski łukasz malbork 5km Bieg - 2 etap Godlewski Runners opłacono
97 Miechowska Iwona Malbork 5km Bieg - 2 etap
98 Jaskot Marek Malbork 5km Bieg - 2 etap EUROFINS opłacono
99 Krawczyk Monika Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
100 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK 5km Bieg - 2 etap Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork/22blt opłacono


Wyświetleń: 7674

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ