Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rac Beata Dzierzgoń 5km Nordic Walking - 2 etap 30.00 PLN
2 Uciechowski Sławomir Malbork 5km Bieg - 2 etap 30.00 PLN
3 Olejarczyk Piotr Elbląg 5km Bieg - 2 etap 30.00 PLN
4 Maślana Elżbieta Gdańsk 5km Nordic Walking - 2 etap 30.00 PLN
5 Kuciński Łukasz Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
6 Urban Henryk Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap 30.00 PLN
7 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk 5km Nordic Walking - 2 etap 30.00 PLN
8 Barczykowska Hanna Kwidzyn 5km Nordic Walking - 2 etap 30.00 PLN
9 Stańczak Karolina Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap 30.00 PLN
10 Przybyła Marta Janówka 5km Bieg - 2 etap 30.00 PLN
11 Koćko Dorota Kończewice 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
12 Kmiec Krystyna Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
13 Kmieć Edward Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
14 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE 5km Bieg - 2 etap opłacono
15 Krawczyk Monika Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap 30.00 PLN
16 Krzemieniewski Kamil Poznań 5km Bieg - 2 etap 30.00 PLN
17 Klimczewski Mirosław Malbork 5km Bieg - 2 etap 30.00 PLN
18 Popowicz Marzena Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap 30.00 PLN
19 Mroczek Sławomir Malbork 5km Bieg - 2 etap 30.00 PLN
20 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz 5km Nordic Walking - 2 etap 30.00 PLN
21 Babciak Roman Nowy Staw 5km Bieg - 2 etap 30.00 PLN
22 Rodacka Iwona Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap 30.00 PLN
23 Warmińska Agnieszka Malbork 5km Bieg - 2 etap 30.00 PLN
24 Eliasz Dawid Hel 5km Nordic Walking - 2 etap 30.00 PLN
25 Dębski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap 30.00 PLN
26 Stoj Natalia Malbork 5km Bieg - 2 etap 30.00 PLN
27 Klonowska Katarzyna Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
28 Szałucha Jadwiga Gdańsk 5km Nordic Walking - 2 etap 30.00 PLN
29 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap 30.00 PLN
30 Sosińska Katarzyna Krotoszyn 5km Nordic Walking - 2 etap 30.00 PLN
31 Piskorska Emilia Stare Pole 5km Bieg - 2 etap 30.00 PLN
32 Zielińska Aleksandra Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap 30.00 PLN
33 Dziedzic Aneta Malbork 5km Bieg - 2 etap 30.00 PLN
34 Szczuraszek Jarosław Malbork 5km Bieg - 2 etap 30.00 PLN
35 Dziedzic Marcin malbork 5km Bieg - 2 etap 30.00 PLN
36 Rekowski Kazimierz Tczew 5km Bieg - 2 etap Eaton Running Team/Biegajacy Tczew 30.00 PLN
37 Pawłowska Julia Braniewo 5km Bieg - 2 etap ETT - Elbląg Triathlon Team 30.00 PLN
38 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 5km Bieg - 2 etap ETT Elbląg Triathlon Team 30.00 PLN
39 Rudnik Jerzy Chojnice 5km Bieg - 2 etap Florian Chojnice opłacono
40 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK 5km Nordic Walking - 2 etap GK MALBORK opłacono
41 Wądołowski Przemysław Malbork 5km Bieg - 2 etap I LO Malbork 30.00 PLN
42 Dziewiatowska Joanna Tuchom 5km Bieg - 2 etap Kujawscy runners 30.00 PLN
43 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap Kwidzyn Biega 30.00 PLN
44 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 5km Nordic Walking - 2 etap New Village Team #Świry 30.00 PLN
45 Jakubowski Leszek Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
46 Jakubowska Izabela Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
47 Mazuchowska Katarzyna Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK 30.00 PLN
48 BIELIŃSKI Krzysztof STAROGARD GD. 5km Bieg - 2 etap SKL /Filippides/BBL Starogard Gd 30.00 PLN
49 Bielińska Barbara Starogard Gdański 5km Bieg - 2 etap SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD 30.00 PLN
50 Zych Dawid Elbląg 5km Bieg - 2 etap Spartanie Dzieciom opłacono
51 Panek Aneta Gdynia 5km Nordic Walking - 2 etap STEP BY STEP TRÓJMIASTO 30.00 PLN
52 Żurawski Mariusz Tczew 5km Bieg - 2 etap Team Tapflo opłacono
53 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg - 2 etap Traktor team gm kwidzyn 30.00 PLN
54 Borkowska Justyna Sadlinki 5km Bieg - 2 etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 30.00 PLN
55 Daniel Kacper Karpiny 5km Bieg - 2 etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 30.00 PLN
56 Gutowski PAWEŁ Prudnik 5km Nordic Walking - 2 etap Wesoły Borsuk Team 30.00 PLN


Wyświetleń: 849

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ