II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2 Etap
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szydłowski Bogdan Stare Pole 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
2 Karlak Marlena Stare Pole 5km Bieg - 2 etap
3 Karczewska Edyta Warszawa 5km Nordic Walking - 2 etap
4 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
5 Białecka Katarzyna Maksymilianowo 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
6 Chachulska Teresa Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
7 Rac Beata Dzierzgoń 5km Nordic Walking - 2 etap
8 Wierzbicki Jakub Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
9 Sparzak Tomasz Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
10 Jaskot Piotr Gościszewo 5km Bieg - 2 etap opłacono
11 Michalecka Beata Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
12 Michalecki Jarosław Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
13 Uciechowski Sławomir Malbork 5km Bieg - 2 etap
14 Jankowska Beata Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
15 Łoszajć Justyna Sosnowiec 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
16 Ziniewicz Jadwiga Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
17 Olejarczyk Piotr Elbląg 5km Bieg - 2 etap
18 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
19 Morglin-Żuralska Beata Rywałd 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
20 Chabowska-Pluta Katarzyna Starogard Gdański 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
21 Justa Beata Gniew 5km Bieg - 2 etap opłacono
22 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5km Bieg - 2 etap opłacono
23 Maślana Elżbieta Gdańsk 5km Nordic Walking - 2 etap
24 Kołtonowski Marcin Gniew 5km Bieg - 2 etap
25 Sawicki Radek Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
26 Kuciński Łukasz Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
27 Ścisłowski Rafał Parpary 5km Bieg - 2 etap opłacono
28 Urban Henryk Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap opłacono
29 GŁĄB ANDRZEJ Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
30 Ścisłowska Aleksandra Parpary 5km Bieg - 2 etap opłacono
31 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
32 STOPA ANNA ELBLĄG 5km Bieg - 2 etap opłacono
33 Minda Ewelina Minda Elblag 5km Bieg - 2 etap opłacono
34 Barczykowska Hanna Kwidzyn 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
35 Stańczak Karolina Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
36 Błaszczyk Dorota Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
37 Pluta Ewelina Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
38 Przybyła Marta Janówka 5km Bieg - 2 etap opłacono
39 Łopiński Aleksy Piła 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
40 Rudzki Adam Sztum 5km Bieg - 2 etap opłacono
41 Koćko Dorota Kończewice 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
42 Kmiec Krystyna Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
43 Skowrońska-Łopińska Genowefa Piła 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
44 Majer Justyna Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
45 Potorski Zbigniew Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
46 Kmieć Edward Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
47 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE 5km Bieg - 2 etap opłacono
48 Szczygielski Robert Sztum 5km Bieg - 2 etap opłacono
49 Miechowska Iwona Malbork 5km Bieg - 2 etap
50 Krawczyk Monika Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
51 Moszońska Gosia Malbork 5km Bieg - 2 etap
52 Wasiołek Adam Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
53 Mieszkuniec Wojciech Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap
54 Petrykowski Grzegorz Sztum 5km Bieg - 2 etap opłacono
55 Wasiołek Mariola Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
56 Orzechowska Magdalena Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
57 Kuczewska Agnieszka Elblag 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
58 Babciak Jakub Nowy Staw 5km Bieg - 2 etap
59 Krzemieniewski Kamil Poznań 5km Bieg - 2 etap opłacono
60 Klimczewski Mirosław Malbork 5km Bieg - 2 etap
61 benderski grzegorz kwidzyn 5km Bieg - 2 etap
62 Gleinert Magda Żukowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
63 Roczyński Krzysztof Gdańsk 5km Bieg - 2 etap opłacono
64 Popowicz Marzena Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
65 Regliński Jakub Żukowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
66 kesz-karczewska magdalena sztutowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
67 GAŁĄZKA KRZYSZTOF MALBORK 5km Bieg - 2 etap opłacono
68 Karczewski Andrzej Sztutowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
69 Mroczek Sławomir Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
70 Kolodynski Tomasz Gościszewo 5km Bieg - 2 etap opłacono
71 Sieniek Krzysztof Licze 5km Bieg - 2 etap opłacono
72 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
73 Tomaszewski Arkadiusz Elblag 5km Bieg - 2 etap opłacono
74 Tyfert Krzysztof Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
75 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
76 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz 5km Nordic Walking - 2 etap
77 Babciak Roman Nowy Staw 5km Bieg - 2 etap opłacono
78 Chełchowska Agnieszka Chełchowska Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap
79 Biegalski Wojciech Mistów 5km Bieg - 2 etap opłacono
80 Rodacka Iwona Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
81 Warmińska Agnieszka Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
82 Eliasz Dawid Hel 5km Nordic Walking - 2 etap
83 Dębski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap
84 Stoj Natalia Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
85 Tołoczko Paulina Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
86 Klonowska Katarzyna Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
87 Markowicz Paulina Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
88 Szałucha Jadwiga Gdańsk 5km Nordic Walking - 2 etap
89 Barański Daniel Obory 5km Bieg - 2 etap opłacono
90 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap opłacono
91 Sosińska Katarzyna Krotoszyn 5km Nordic Walking - 2 etap
92 Kopycińska Katarzyna Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
93 Piskorska Emilia Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
94 Tomkowicz-Spica Monika Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
95 Śpica Tomasz Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
96 Kozłowska Aleksandra Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
97 Kozłowski Patryk Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
98 Bielak Tomasz Tuszów 5km Bieg - 2 etap
99 Zielińska Aleksandra Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
100 Ruchlewicz Natalia Sztum 5km Bieg - 2 etap


Wyświetleń: 7923

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ