Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamkowska Anna | Starogard Gdański | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Malinowa Mamba | |
2 | Adamkowski Jerzy | Starogard Gdański | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Malinowa Mamba | |
3 | Babalski Krystian | Kurzętnik | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Kurzętnik Biega | |
4 | Babciak Jakub | Nowy Staw | Polska | 5km Bieg - 2 etap | ||
5 | Babciak Roman | Nowy Staw | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
6 | Barański Daniel | Obory | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
7 | Barczykowska Hanna | Kwidzyn | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
8 | Beczek Magdalena | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono |
9 | benderski grzegorz | kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 2 etap | ||
10 | Białecka Katarzyna | Maksymilianowo | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
11 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
12 | Biegalski Wojciech | Mistów | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
13 | Bielak Tomasz | Tuszów | Polska | 5km Bieg - 2 etap | ||
14 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg - 2 etap | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono |
15 | BIELIŃSKI Krzysztof | STAROGARD GD. | Polska | 5km Bieg - 2 etap | SKL /Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono |
16 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | 5km Bieg - 2 etap | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono |
17 | Brodzik Martyna | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | PANACHE | opłacono |
18 | Brzozowska Renata | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | NW Pasłęk | opłacono |
19 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
20 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
21 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | New Village Team #Świry | opłacono |
22 | Błaszczyk Dorota | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
23 | Chabowska-Pluta Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
24 | Chachulska Teresa | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
25 | Chełchowska Agnieszka Chełchowska | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | ||
26 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
27 | Cicherska Paulina | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | AbsofuckinlutelyTeam | opłacono |
28 | Cicherski Szymon | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | AbsofuckinlutelyTeam | opłacono |
29 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Maratonka | |
30 | Człapski Krzysztof | Warszawa | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
31 | Dackiewicz Marek | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Grupa Malbork | opłacono |
32 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | 5km Bieg - 2 etap | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono |
33 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 2 etap | ||
34 | Dominiecka Adriana | Cisy | Polska | 5km Bieg - 2 etap | KIJOWY FOLK | |
35 | Dominiecki Krzysztof | Cisy | Polska | 5km Bieg - 2 etap | KIJOWY FOLK | |
36 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Biegający Tczew | opłacono |
37 | Dziedzic Aneta | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
38 | Dziedzic Marcin | malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
39 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Kujawscy runners | |
40 | Eliasz Dawid | Hel | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | ||
41 | Gachewicz Milena | Szembruk | Polska | 5km Bieg - 2 etap | RUN SZEMBRUK | opłacono |
42 | GAŁĄZKA KRZYSZTOF | MALBORK | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
43 | Gleinert Magda | Żukowo | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
44 | godlewski łukasz | malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Godlewski Runners | opłacono |
45 | Godzińska Karolina | Milejewo | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Bażant NW Elbląg | opłacono |
46 | Gostomski Piotr | tczew | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Team Tapflo | opłacono |
47 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
48 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego | opłacono |
49 | Guliman Gabriel | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | EUROFINS | opłacono |
50 | Gutowski PAWEŁ | Prudnik | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Wesoły Borsuk Team | |
51 | GUZ Robert | Tczew | Polska | 5km Bieg - 2 etap | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono |
52 | GŁĄB ANDRZEJ | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
53 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
54 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Traktor team gm kwidzyn | |
55 | Jakubowska Izabela | Szembruk | Polska | 5km Bieg - 2 etap | RUN SZEMBRUK | opłacono |
56 | Jakubowski Leszek | Szembruk | Polska | 5km Bieg - 2 etap | RUN SZEMBRUK | opłacono |
57 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
58 | Jankowski Marcin | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
59 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | 5km Bieg - 2 etap | ||
60 | Jasińska Monika | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | AbsoFuckinLutely Team | opłacono |
61 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | 5km Bieg - 2 etap | ETT-Elbląg Triathlon Team | opłacono |
62 | Jasiulewicz Sebastian | Elblag | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Sp. 8 | opłacono |
63 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | niezrzeszony | opłacono |
64 | Jaskot Marek | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | EUROFINS | opłacono |
65 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
66 | Jereczek Maria | Tczew | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Crosselite | opłacono |
67 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | GK MALBORK | opłacono |
68 | JÓZEFOWICZ DAWID | MALBORK | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork/22blt | opłacono |
69 | Jurczyk Mateusz | Gardeja | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
70 | Justa Beata | Gniew | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
71 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
72 | Karczewska Edyta | Warszawa | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | ||
73 | Karczewski Andrzej | Sztutowo | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
74 | Kargól Dorota | Tczew | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Latif Team | opłacono |
75 | Karlak Marlena | Stare Pole | Polska | 5km Bieg - 2 etap | ||
76 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Active Malbork | opłacono |
77 | kesz-karczewska magdalena | sztutowo | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
78 | Kirzeniewski Adrian | Kurzętnik | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Team Salceson | |
79 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | ||
80 | Klonowska Katarzyna | Stare Pole | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
81 | Kmieć Edward | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
82 | Kmiec Krystyna | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
83 | Koćko Dorota | Kończewice | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
84 | Kolodynski Tomasz | Gościszewo | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
85 | Komasara Piotr | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | JRG Malbork | opłacono |
86 | Komorowska Karolina | Lubiszewo Tczewskiie | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Crosselite | opłacono |
87 | Kopycińska Katarzyna | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
88 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 2 etap | drużyna szpiku | opłacono |
89 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Leasing Polski Team | |
90 | Kozłowska Aleksandra | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
91 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
92 | Kozłowski Patryk | Malbork | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
93 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
94 | Kołtonowski Marcin | Gniew | Polska | 5km Bieg - 2 etap | ||
95 | Kraiński Rafał | Kolonia Ostrowicka | Polska | 5km Bieg - 2 etap | tRUNsformacja Gniewu | opłacono |
96 | Krawczyk Monika | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |
97 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | 5km Bieg - 2 etap | Biegający Tczew | opłacono |
98 | Kruszyńska Olga | Miłobądz | Polska | 5km Bieg - 2 etap | SP Miłobądz | |
99 | Krzemieniewski Kamil | Poznań | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |
100 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 2 etap | opłacono |
Wyświetleń: 14884