Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BKKSE | |||||||||
1 | Stankiewicz Piotr | Elbląg | 5km Bieg - 2 etap | #BKKSE | opłacono | ||||
22 Baza Lotnictwa Taktycznego | |||||||||
2 | Groszkowski Marcin | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego | opłacono | ||||
22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | |||||||||
3 | GUZ Robert | Tczew | 5km Bieg - 2 etap | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono | ||||
4 | Majer Grzegorz | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono | ||||
AbsoFuckinLutely Team | |||||||||
5 | Jasińska Monika | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | AbsoFuckinLutely Team | opłacono | ||||
AbsofuckinlutelyTeam | |||||||||
6 | Cicherska Paulina | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | AbsofuckinlutelyTeam | opłacono | ||||
7 | Cicherski Szymon | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | AbsofuckinlutelyTeam | opłacono | ||||
Active Malbork | |||||||||
8 | Kaszubowski Zenon | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | Active Malbork | opłacono | ||||
BMW TEAM PÓŁNOC | |||||||||
9 | Rozewicz Bogumila | TCZEW | 5km Nordic Walking - 2 etap | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono | ||||
10 | Mazur Renata | Wrocław | 5km Nordic Walking - 2 etap | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono | ||||
Barzant nordic walking Elbląg | |||||||||
11 | Wasielewski Mirosław | Elbląg | 5km Nordic Walking - 2 etap | Barzant nordic walking Elbląg | opłacono | ||||
Bażant NW Elbląg | |||||||||
12 | Godzińska Karolina | Milejewo | 5km Bieg - 2 etap | Bażant NW Elbląg | opłacono | ||||
Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork/22blt | |||||||||
13 | JÓZEFOWICZ DAWID | MALBORK | 5km Bieg - 2 etap | Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork/22blt | opłacono | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
14 | Dywelski Mirosław | Tczew | 5km Bieg - 2 etap | Biegający Tczew | opłacono | ||||
15 | Kruszyńska Barbara | Tczew | 5km Bieg - 2 etap | Biegający Tczew | opłacono | ||||
16 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | 5km Bieg - 2 etap | Biegający Tczew | opłacono | ||||
17 | Nowak Grzegorz | Tczew | 5km Bieg - 2 etap | Biegający Tczew | opłacono | ||||
18 | Nowak Katarzyna | Tczew | 5km Bieg - 2 etap | Biegający Tczew | |||||
BluMarianTeam | |||||||||
19 | Nowicka Beata | Nowa Wieś Malborska | 5km Bieg - 2 etap | BluMarianTeam | opłacono | ||||
20 | Nowicki Michał | Nowa Wieś Malborska | 5km Bieg - 2 etap | BluMarianTeam | opłacono | ||||
Crosselite | |||||||||
21 | Jereczek Maria | Tczew | 5km Nordic Walking - 2 etap | Crosselite | opłacono | ||||
22 | Komorowska Karolina | Lubiszewo Tczewskiie | 5km Nordic Walking - 2 etap | Crosselite | opłacono | ||||
ETT - Elbląg Triathlon Team | |||||||||
23 | Pawłowska Julia | Braniewo | 5km Bieg - 2 etap | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono | ||||
ETT-Elbląg Triathlon Team | |||||||||
24 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | 5km Bieg - 2 etap | ETT-Elbląg Triathlon Team | opłacono | ||||
ETT Elbląg Triathlon Team | |||||||||
25 | Tamkun-Pawłowska Małgorzata | Braniewo | 5km Bieg - 2 etap | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono | ||||
EUROFINS | |||||||||
26 | Guliman Gabriel | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | EUROFINS | opłacono | ||||
27 | Jaskot Marek | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | EUROFINS | opłacono | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
28 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 5km Bieg - 2 etap | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||
FACE NORDIC WALKING TEAM | |||||||||
29 | Beczek Magdalena | Gdańsk | 5km Nordic Walking - 2 etap | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono | ||||
30 | RAKOWIECKI ZBIGNIEW | GDAŃSK | 5km Nordic Walking - 2 etap | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono | ||||
Florian Chojnice | |||||||||
31 | Rudnik Jerzy | Chojnice | 5km Bieg - 2 etap | Florian Chojnice | opłacono | ||||
GK MALBORK | |||||||||
32 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | 5km Nordic Walking - 2 etap | GK MALBORK | opłacono | ||||
GK Malbork | |||||||||
33 | Wolanin Jakub | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | GK Malbork | opłacono | ||||
GOLDEN TEAM | |||||||||
34 | Kurowski Michał | Elbląg | 5km Bieg - 2 etap | GOLDEN TEAM | opłacono | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
35 | Jurczyk Mateusz | Gardeja | 5km Bieg - 2 etap | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
36 | Olińska Marzena | Gardeja | 5km Bieg - 2 etap | Gmina Gardeja Biega | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
37 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | 5km Bieg - 2 etap | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
Godlewski Runners | |||||||||
38 | Rażewski Jan | Nowa Wieś Malborska | 5km Bieg - 2 etap | Godlewski Runners | |||||
39 | Rażewski Tomasz | Nowa Wieś Malborska | 5km Bieg - 2 etap | Godlewski Runners | |||||
40 | godlewski łukasz | malbork | 5km Bieg - 2 etap | Godlewski Runners | opłacono | ||||
Grupa Malbork | |||||||||
41 | Dackiewicz Marek | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | Grupa Malbork | opłacono | ||||
II LO MALBORK,GOKiS LICHNOWY | |||||||||
42 | STASZYŃSKA ANNA STASZYŃSKA | Starynia | 5km Nordic Walking - 2 etap | II LO MALBORK,GOKiS LICHNOWY | |||||
I LO Malbork | |||||||||
43 | Wądołowski Przemysław | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | I LO Malbork | opłacono | ||||
JRG Malbork | |||||||||
44 | Komasara Piotr | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | JRG Malbork | opłacono | ||||
KIJOWY FOLK | |||||||||
45 | Dominiecki Krzysztof | Cisy | 5km Bieg - 2 etap | KIJOWY FOLK | |||||
46 | Dominiecka Adriana | Cisy | 5km Bieg - 2 etap | KIJOWY FOLK | |||||
KS Elbląskie Włoczykije | |||||||||
47 | Markowska Halina | Elbląg | 5km Nordic Walking - 2 etap | KS Elbląskie Włoczykije | opłacono | ||||
K S Elbląskie Włóczkije | |||||||||
48 | Kulig Bożena | Elblag | 5km Nordic Walking - 2 etap | K S Elbląskie Włóczkije | opłacono | ||||
49 | Kulig Henryk | Elblag | 5km Nordic Walking - 2 etap | K S Elbląskie Włóczkije | opłacono | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
50 | Piotrowska Dominika | Pinczyn | 5km Bieg - 2 etap | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
51 | Trygalska Paulina | Pinczyn | 5km Bieg - 2 etap | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
Kujawscy runners | |||||||||
52 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | 5km Bieg - 2 etap | Kujawscy runners | |||||
Kurzętnik Biega | |||||||||
53 | Babalski Krystian | Kurzętnik | 5km Bieg - 2 etap | Kurzętnik Biega | |||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
54 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | 5km Bieg - 2 etap | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
55 | Malinowska Monika | Sztum | 5km Nordic Walking - 2 etap | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
56 | Grabowska Bożena | Sztum | 5km Nordic Walking - 2 etap | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
Latif Team | |||||||||
57 | Kargól Dorota | Tczew | 5km Bieg - 2 etap | Latif Team | opłacono | ||||
Leasing Polski Team | |||||||||
58 | Kowalski Waldemar | Borkowo | 5km Bieg - 2 etap | Leasing Polski Team | |||||
Malbork Biega | |||||||||
59 | Tołkacz Wojciech | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | Malbork Biega | opłacono | ||||
Malinowa Mamba | |||||||||
60 | Adamkowska Anna | Starogard Gdański | 5km Nordic Walking - 2 etap | Malinowa Mamba | |||||
61 | Adamkowski Jerzy | Starogard Gdański | 5km Nordic Walking - 2 etap | Malinowa Mamba | |||||
Maratonka | |||||||||
62 | Czopek Jaroslaw | EŁK | 5km Nordic Walking - 2 etap | Maratonka | |||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
63 | Maciejewska Agnieszka | Nieporęt | 5km Nordic Walking - 2 etap | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
64 | Welenc Marzena | Mława | 5km Nordic Walking - 2 etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
65 | Pawlak Agnieszka | Płońsk | 5km Nordic Walking - 2 etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
66 | Różańska Helena | Płońsk | 5km Nordic Walking - 2 etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
67 | Człapski Krzysztof | Warszawa | 5km Nordic Walking - 2 etap | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
NW Pasłęk | |||||||||
68 | Brzozowska Renata | Pasłęk | 5km Nordic Walking - 2 etap | NW Pasłęk | opłacono | ||||
New Village Team #Świry | |||||||||
69 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | 5km Nordic Walking - 2 etap | New Village Team #Świry | opłacono | ||||
Nord | |||||||||
70 | Rogulski Tomasz | Pasłęk | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nord | opłacono | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
71 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
72 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
73 | Jankowski Marcin | Pasłęk | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
74 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
75 | Obszańska Małgorzata | Pasłęk | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
76 | Rogulski Mateusz | Pasłęk | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
77 | Rogulska Anna | Pasłęk | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nordic Walking Pasłęk | |||||
78 | Kozłowska Anna | Pasłęk | 5km Nordic Walking - 2 etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
79 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | 5km Bieg - 2 etap | Nowy Staw Biega | opłacono | ||||
Nowy staw biega /Golden team | |||||||||
80 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | 5km Bieg - 2 etap | Nowy staw biega /Golden team | opłacono | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
81 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | 5km Bieg - 2 etap | OSP POGRODZIE | opłacono | ||||
PANACHE | |||||||||
82 | Brodzik Martyna | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | PANACHE | opłacono | ||||
PSP 6 Starogard Gdański | |||||||||
83 | Nierzwicki Kacper | Starogard Gdański | 5km Bieg - 2 etap | PSP 6 Starogard Gdański | opłacono | ||||
Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | |||||||||
84 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | 5km Bieg - 2 etap | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | opłacono | ||||
RUN SZEMBRUK | |||||||||
85 | Gachewicz Milena | Szembruk | 5km Bieg - 2 etap | RUN SZEMBRUK | opłacono | ||||
86 | Mazuchowska Katarzyna | Szembruk | 5km Bieg - 2 etap | RUN SZEMBRUK | opłacono | ||||
87 | Jakubowska Izabela | Szembruk | 5km Bieg - 2 etap | RUN SZEMBRUK | opłacono | ||||
88 | Jakubowski Leszek | Szembruk | 5km Bieg - 2 etap | RUN SZEMBRUK | opłacono | ||||
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |||||||||
89 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | 5km Bieg - 2 etap | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono | ||||
SKL /Filippides/BBL Starogard Gd | |||||||||
90 | BIELIŃSKI Krzysztof | STAROGARD GD. | 5km Bieg - 2 etap | SKL /Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono | ||||
SP Miłobądz | |||||||||
91 | Kruszyńska Olga | Miłobądz | 5km Bieg - 2 etap | SP Miłobądz | |||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
92 | Panek Aneta | Gdynia | 5km Nordic Walking - 2 etap | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono | ||||
Sp. 8 | |||||||||
93 | Jasiulewicz Sebastian | Elblag | 5km Bieg - 2 etap | Sp. 8 | opłacono | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
94 | Zych Dawid | Elbląg | 5km Bieg - 2 etap | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
95 | Olejko Radosław | Gdańsk | 5km Nordic Walking - 2 etap | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
Straszyn biega Pruszcz biega | |||||||||
96 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | 5km Bieg - 2 etap | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono | ||||
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||||||
97 | Borkowska Justyna | Sadlinki | 5km Bieg - 2 etap | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono | ||||
98 | Daniel Kacper | Karpiny | 5km Bieg - 2 etap | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono | ||||
Team Salceson | |||||||||
99 | Kirzeniewski Adrian | Kurzętnik | 5km Bieg - 2 etap | Team Salceson | |||||
Team Tapflo | |||||||||
100 | Gostomski Piotr | tczew | 5km Nordic Walking - 2 etap | Team Tapflo | opłacono | ||||
101 | Steinka Mateusz | Tczew | 5km Bieg - 2 etap | Team Tapflo | opłacono | ||||
102 | Mania Patryk | Tczew | 5km Bieg - 2 etap | Team Tapflo | opłacono | ||||
103 | Żurawski Mariusz | Tczew | 5km Bieg - 2 etap | Team Tapflo | opłacono | ||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
104 | Hapke Tomasz | Wilkowo | 5km Bieg - 2 etap | Traktor team gm kwidzyn | |||||
Vertikal | |||||||||
105 | Miklukhin Denis | Kaliningrad | 5km Bieg - 2 etap | Vertikal | |||||
Waniewski Coaching | |||||||||
106 | Ziniewicz Leon | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | Waniewski Coaching | opłacono | ||||
107 | Ziniewicz Emil | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | Waniewski Coaching | opłacono | ||||
108 | Waniewski Łukasz | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | Waniewski Coaching | opłacono | ||||
Wesoły Borsuk Team | |||||||||
109 | Gutowski PAWEŁ | Prudnik | 5km Nordic Walking - 2 etap | Wesoły Borsuk Team | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
110 | Chełchowska Agnieszka Chełchowska | Malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | ||||||
111 | benderski grzegorz | kwidzyn | 5km Bieg - 2 etap | ||||||
112 | Babciak Jakub | Nowy Staw | 5km Bieg - 2 etap | ||||||
113 | Jaskot Piotr | Gościszewo | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
114 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | 5km Bieg - 2 etap | ||||||
115 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | 5km Bieg - 2 etap | ||||||
116 | Wasiołek Mariola | Malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
117 | Wasiołek Adam | Malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
118 | Minda Ewelina Minda | Elblag | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
119 | Kozłowski Patryk | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
120 | Kozłowska Aleksandra | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
121 | Rudzki Adam | Sztum | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
122 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
123 | Ścisłowski Rafał | Parpary | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
124 | Ziniewicz Jadwiga | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
125 | Kolodynski Tomasz | Gościszewo | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
126 | GAŁĄZKA KRZYSZTOF | MALBORK | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
127 | Błaszczyk Dorota | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
128 | Justa Beata | Gniew | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
129 | Sieniek Krzysztof | Licze | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
130 | Tyburska Aniela | Sztum | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
131 | Orzechowska Magdalena | Elbląg | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
132 | Chabowska-Pluta Katarzyna | Starogard Gdański | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
133 | Morglin-Żuralska Beata | Rywałd | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
134 | Nierzwicka Patrycja | Starogard Gdański | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
135 | Jankowska Beata | Stare Pole | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
136 | Śpica Tomasz | Malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
137 | Tomkowicz-Spica Monika | Malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
138 | Tomaszewski Arkadiusz | Elblag | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
139 | GŁĄB ANDRZEJ | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
140 | Sparzak Tomasz | Elbląg | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
141 | Chachulska Teresa | Malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
142 | Skowrońska-Łopińska Genowefa | Piła | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
143 | Łopiński Aleksy | Piła | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
144 | Tołoczko Paulina | Elbląg | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
145 | Gleinert Magda | Żukowo | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
146 | Petrykowski Grzegorz | Sztum | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
147 | Szczygielski Robert | Sztum | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
148 | Majer Justyna | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
149 | STOPA ANNA | ELBLĄG | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
150 | Biegalski Wojciech | Mistów | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
151 | Michalecki Jarosław | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
152 | Michalecka Beata | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
153 | Szydłowski Bogdan | Stare Pole | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
154 | Szydłowska Jolanta | Stare Pole | 5km Nordic Walking - 2 etap | ||||||
155 | Karczewski Andrzej | Sztutowo | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
156 | kesz-karczewska magdalena | sztutowo | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
157 | Białecka Katarzyna | Maksymilianowo | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
158 | Jarczewska Renata | Goleniów | 5km Bieg - 2 etap | ||||||
159 | Barański Daniel | Obory | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
160 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | ||||||
161 | Sawicki Radek | Stare Pole | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
162 | Kołtonowski Marcin | Gniew | 5km Bieg - 2 etap | ||||||
163 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
164 | Bielak Tomasz | Tuszów | 5km Bieg - 2 etap | ||||||
165 | Kopycińska Katarzyna | Malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
166 | Tyfert Krzysztof | Elbląg | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
167 | Pluta Ewelina | Malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
168 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
169 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
170 | Karlak Marlena | Stare Pole | 5km Bieg - 2 etap | ||||||
171 | Moszońska Gosia | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | ||||||
172 | Miechowska Iwona | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | ||||||
173 | Wierzbicki Jakub | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
174 | Regliński Jakub | Żukowo | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
175 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
176 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
177 | Potorski Zbigniew | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
178 | Karczewska Edyta | Warszawa | 5km Nordic Walking - 2 etap | ||||||
179 | Kuczewska Agnieszka | Elblag | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
180 | Markowicz Paulina | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
181 | Roczyński Krzysztof | Gdańsk | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
182 | Krawczyk Monika | Malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
183 | Barczykowska Hanna | Kwidzyn | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
184 | Urban Henryk | Kwidzyn | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
185 | Piskorska Emilia | Stare Pole | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
186 | Dziedzic Marcin | malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
187 | Dziedzic Aneta | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
188 | Eliasz Dawid | Hel | 5km Nordic Walking - 2 etap | ||||||
189 | Koćko Dorota | Kończewice | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
190 | Warmińska Agnieszka | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
191 | Babciak Roman | Nowy Staw | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
192 | Mroczek Sławomir | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
193 | Kuciński Łukasz | Elbląg | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
194 | Rac Beata | Dzierzgoń | 5km Nordic Walking - 2 etap | ||||||
195 | Zielińska Aleksandra | Malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
196 | Szałucha Jadwiga | Gdańsk | 5km Nordic Walking - 2 etap | ||||||
197 | Klonowska Katarzyna | Stare Pole | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
198 | Stoj Natalia | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
199 | Rodacka Iwona | Malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
200 | Przybyła Marta | Janówka | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
201 | Sosińska Katarzyna | Krotoszyn | 5km Nordic Walking - 2 etap | ||||||
202 | Szczuraszek Jarosław | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
203 | Stańczak Karolina | Malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
204 | Stańczak-Mikołajska Małgorzata | Gdańsk | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
205 | Uciechowski Sławomir | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | ||||||
206 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
207 | Rymaszewska Jolanta | Bydgoszcz | 5km Nordic Walking - 2 etap | ||||||
208 | Klimczewski Mirosław | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | ||||||
209 | Kmieć Edward | Malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
210 | Kmiec Krystyna | Malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
211 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | 5km Nordic Walking - 2 etap | ||||||
212 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | 5km Bieg - 2 etap | ||||||
213 | Krzemieniewski Kamil | Poznań | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
214 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | 5km Bieg - 2 etap | opłacono | |||||
215 | Popowicz Marzena | Malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | opłacono | |||||
216 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | 5km Bieg - 2 etap | ||||||
drużyna szpiku | |||||||||
217 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | 5km Bieg - 2 etap | drużyna szpiku | opłacono | ||||
grupa malbork | |||||||||
218 | wiśniewski maciej | malbork | 5km Nordic Walking - 2 etap | grupa malbork | opłacono | ||||
niezrzeszony | |||||||||
219 | Jaskot Jerzy | Malbork | 5km Bieg - 2 etap | niezrzeszony | opłacono | ||||
tRUNsformacja Gniewu | |||||||||
220 | Kraiński Rafał | Kolonia Ostrowicka | 5km Bieg - 2 etap | tRUNsformacja Gniewu | opłacono | ||||
221 | Kujawska Małgorzata | Gniew | 5km Bieg - 2 etap | tRUNsformacja Gniewu | opłacono |
Wyświetleń: 14879