Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
2 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
3 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Spartanie Dzieciom | opłacono |
4 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Team Tapflo | opłacono |
5 | Krzemieniewski Kamil | Poznań | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
6 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Florian Chojnice | opłacono |
7 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
8 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono | |
9 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Traktor team gm kwidzyn | |
10 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
11 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | 5km Bieg - 3 etap | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono |
12 | Szczuraszek Jarosław | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
13 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Kujawscy runners | |
14 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | 5km Bieg - 3 etap | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono |
15 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono | |
16 | Komasara Piotr | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | JRG Malbork | opłacono on-line |
17 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono | |
18 | Biegalski Wojciech | Mistów | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono | |
19 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Leasing Polski Team | |
20 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ETT-Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
21 | Kolodynski Tomasz | Gościszewo | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
22 | Kargól Dorota | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Latif Team | |
23 | Potorski Zbigniew | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono | |
24 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | niezrzeszony | opłacono |
25 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ROCK70RUNNER | opłacono on-line |
26 | Miklukhin Denis | Kaliningrad | Rosja | 5km Bieg - 3 etap | Vertikal | |
27 | Dziedzic Aneta | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono | |
28 | Dziedzic Marcin | malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono | |
29 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Active Malbork | opłacono |
30 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Nowy Staw Biega | opłacono on-line |
31 | Kurowski Michał | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 3 etap | GOLDEN TEAM | opłacono |
32 | GŁADYSZ KRZYSZTOF | ŚWIECIE | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono | |
33 | JÓZEFOWICZ DAWID | MALBORK | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork/22BLT | opłacono |
34 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | I LO Malbork | opłacono on-line |
35 | Przybyła Marta | Janówka | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
36 | Babciak Roman | Nowy Staw | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Lotos Running Team | opłacono on-line |
37 | Babciak Jakub | Nowy Staw | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
38 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg - 3 etap | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono on-line |
39 | BIELIŃSKI Krzysztof | STAROGARD GD. | Polska | 5km Bieg - 3 etap | SKL /Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line |
40 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | 5km Bieg - 3 etap | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
41 | Tołoczko Paulina | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
42 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 3 etap | drużyna szpiku | opłacono on-line |
43 | Gachewicz Milena | Szembruk | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
44 | Piskorska Emilia | Stare Pole | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
45 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 3 etap | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
46 | Stoj Natalia | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
47 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Malbork Biega | opłacono on-line |
48 | Mazuchowska Katarzyna | Szembruk | Polska | 5km Bieg - 3 etap | RUN SZEMBRUK | opłacono |
49 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
50 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Straszyn biega Pruszcz biega Kazik w biegu | opłacono on-line |
51 | Karlak Marlena | Stare Pole | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
52 | Sławecka Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
53 | Czechowski Piotr | Gdańsk | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
54 | Jakubowski Leszek | Szembruk | Polska | 5km Bieg - 3 etap | RUN SZEMBRUK | opłacono on-line |
55 | Roczyński Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
56 | Ziniewicz Leon | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
57 | Ziniewicz Emil | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
58 | Zaborowska Beata | Drzycim | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Diabelskie pioruny | opłacono on-line |
59 | Wesiora Mariusz | Drzycim | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Diabelskie pioruny | opłacono on-line |
60 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Diabelskie pioruny | opłacono on-line |
61 | Chudecki Robert | Gródek | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line |
62 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Biegający Tczew | opłacono on-line |
63 | Petrykowski Grzegorz | Sztum | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono | |
64 | benderski grzegorz | kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
65 | Warmińska Agnieszka | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
66 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Biegający Tczew | opłacono on-line |
67 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
68 | Michalecka Beata | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
69 | Michalecki Jarosław | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
70 | Kozłowska Aleksandra | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
71 | Kozłowski Patryk | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
72 | Werkowski Dariusz | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
73 | Tyburska Aniela | Sztum | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
74 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
75 | Szyszka Radosław | Bydgoszcz | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
76 | Waniewski Łukasz | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
77 | Waniewski Marcin | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
78 | Kraiński Rafał | Kolonia Ostrowicka | Polska | 5km Bieg - 3 etap | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
79 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | 5km Bieg - 3 etap | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
80 | JASIULEWICZ SEBASTIAN | ELBLĄG | Polska | 5km Bieg - 3 etap | SZKOŁA NR.8 | opłacono on-line |
81 | TOMASZEWSKI ARKADIUSZ | ELBLĄG | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
82 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ŻARTA WATAHA - SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line |
83 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Żarta Wataha | opłacono on-line |
84 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
85 | Bielak Tomasz | Tuszów | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
86 | GUZ Robert | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono on-line |
87 | Beginski Sławomir | Kowale | Polska | 5km Bieg - 3 etap | SP47 źarta WATAHA | |
88 | Steinka Mateusz | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Team Tapflo | opłacono on-line |
89 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
90 | GŁĄB ANDRZEJ | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
91 | Błaszczyk Dorota Błaszczyk | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
92 | Sawicki Radosław | Stare Pole | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
93 | Nowak Katarzyna | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Biegający Tczew | opłacono on-line |
94 | Nowak Grzegorz | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Biegający Tczew | opłacono on-line |
95 | Stankiewicz Piotr | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 3 etap | #BKKSE | opłacono on-line |
96 | Kujawska Małgorzata | Gniew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
97 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
98 | Tarasiewicz Ireneusz | WÓJTOWO | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
99 | Mikielski Daniel | Olsztynek | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
100 | Barański Daniel | Obory | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15538