II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 3 Etap
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line
2 Ormianin Halina Tczew 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line
3 Jereczek Maria Tczew 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line
4 Komorowska Karolina Lubiszewo Tczewskiie 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line
5 Rogulski Tomasz Pasłęk 5km Nordic Walking - 3 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
6 Soroka Teresa Pasłęk 5km Nordic Walking - 3 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
7 Rogulska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - 3 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
8 Bujnicka Magdalena Pasłęk 5km Nordic Walking - 3 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
9 Bujnicki Marcin Pasłęk 5km Nordic Walking - 3 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
10 CHABOWSKA-PLUTA KATARZYNA STAROGARD GDAŃSKI 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line
11 MORGLIN-ŻURALSKA BEATA RYWAŁD 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line
12 Kopycińska Katarzyna Malbork 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line
13 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line
14 Grabowska Bożena Sztum 5km Nordic Walking - 3 etap LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
15 Rozewicz Bogumila TCZEW 5km Nordic Walking - 3 etap BMW TEAM PÓŁNOC opłacono on-line
16 Mazur Renata Wrocław 5km Nordic Walking - 3 etap BMW TEAM PÓŁNOC opłacono on-line
17 Olejko Radosław Gdańsk 5km Nordic Walking - 3 etap STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
18 Kozłowska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - 3 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
19 Dopierała Magdalena Grudziądz 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line
20 Śpica Tomasz Malbork 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono
21 Tomkowicz-Spica Monika Malbork 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono
22 Kulig Bożena Elblag 5km Nordic Walking - 3 etap K S Elbląskie Włóczkije opłacono on-line
23 Kulig Henryk Elblag 5km Nordic Walking - 3 etap K S Elbląskie Włóczkije opłacono on-line
24 Pluta Ewelina Malbork 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line
25 Obszańska Małgorzata Pasłęk 5km Nordic Walking - 3 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
26 Chachulska Teresa Malbork 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono
27 Chachulski Janusz Malbork 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono
28 Skowrońska- Łopińska Genowefa Piła 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono
29 Łopiński Aleksy Piła 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono
30 Chojnicka Joanna Pasłęk 5km Nordic Walking - 3 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
31 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 5km Nordic Walking - 3 etap New Village Team #Świry opłacono on-line
32 Bogusławska Katarzyna Elblag 5km Nordic Walking - 3 etap Elbląskie Włóczy-Kije
33 wiśniewski maciej malbork 5km Nordic Walking - 3 etap grupa malbork opłacono on-line
34 Gostomski Piotr Tczew 5km Nordic Walking - 3 etap Team Tapflo opłacono
35 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line
36 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line
37 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line
38 Lipińska Bożenna Baboszewo 5km Nordic Walking - 3 etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono on-line
39 Panek Aneta Gdynia 5km Nordic Walking - 3 etap Step by step Trójmiasto opłacono on-line
40 Jankowski Marcin Elbląg 5km Nordic Walking - 3 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
41 Łoszajć Justyna Sosnowiec 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line
42 Welenc Marzena Mława 5km Nordic Walking - 3 etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono on-line
43 Pawlak Agnieszka Płońsk 5km Nordic Walking - 3 etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono on-line
44 Różańska Helena Płońsk 5km Nordic Walking - 3 etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono on-line
45 Człapski Krzysztof Warszawa 5km Nordic Walking - 3 etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono on-line
46 obrębska Elżbieta płońsk 5km Nordic Walking - 3 etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono on-line
47 Jakubowska Izabela Szembruk 5km Nordic Walking - 3 etap RUN SZEMBRUK opłacono on-line
48 Rodacka Iwona Malbork 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono
49 Maciejewska Agnieszka Nieporęt 5km Nordic Walking - 3 etap NW CZŁAPSKI TEAM
50 Szydłowski Bogdan Stare Pole 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono
51 Szydłowska Jolanta Stare Pole 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono
52 Białecka Katarzyna Maksymilianowo 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line
53 Zielińska Aleksandra Malbork 5km Nordic Walking - 3 etap
54 Barczykowska Hanna Kwidzyn 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line
55 Krawczyk Monika Malbork 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono
56 Kmieć Edward Malbork 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono
57 Kmieć Krystyna Malbork 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono
58 Wasielewski Mirosław Elbląg 5km Nordic Walking - 3 etap Barzant nordic walking Elbląg opłacono
59 Mieszkuniec Wojciech Malbork 5km Nordic Walking - 3 etap
60 Koćko Dorota Kończewice 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono
61 Gutowski PAWEŁ Prudnik 5km Nordic Walking - 3 etap Paul Team
62 Rac Beata Dzierzgoń 5km Nordic Walking - 3 etap
63 Szałucha Jadwiga Gdańsk 5km Nordic Walking - 3 etap
64 Sosińska Katarzyna Krotoszyn 5km Nordic Walking - 3 etap
65 Stańczak Karolina Malbork 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono
66 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono
67 appel jurek Bydgoszcz 5km Nordic Walking - 3 etap GOSIR OSIELSKO opłacono
68 Eliasz Dawid Hel 5km Nordic Walking - 3 etap
69 Góra Beata Gdańsk 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono
70 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz 5km Nordic Walking - 3 etap
71 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK 5km Nordic Walking - 3 etap GK MALBORK opłacono
72 Maślana Elżbieta Gdańsk 5km Nordic Walking - 3 etap
73 Popowicz Marzena Malbork 5km Nordic Walking - 3 etap opłacono on-line


Wyświetleń: 7692

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ