Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nowicka Beata | Nowa Wieś Malborska | Polska | 5km Bieg - 3 etap | BluMarianTeam | opłacono on-line |
2 | Mania Patryk | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
3 | kesz-karczewska magdalena | sztutowo | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
4 | Cicherska Paulina | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | AbsoFuckinLutely Team | opłacono on-line |
5 | Cicherski Szymon | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | AbsoFuckinLutely Team | opłacono on-line |
6 | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||||
7 | sojka zbigniew | malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | |
8 | Sochacki Michał | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
9 | Jasińska Monika | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | AbsoFuckinLutely Team | opłacono on-line |
10 | Kubicki Darek | Wójtowo | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Waniewski Coaching/JUCON | opłacono on-line |
11 | Nowicki Michał | Nowa Wieś Malborska | Polska | 5km Bieg - 3 etap | BluMarianTeam | opłacono on-line |
12 | Pawłowska Julia | Braniewo | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
13 | Tamkun-Pawłowska Małgorzata | Braniewo | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
14 | Żukowska Diana | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
15 | Woron Aleksandra | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
16 | Majer Justyna | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
17 | Majer Grzegorz | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | |
18 | Kozłowska Aleksandra | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
19 | Karpiński Łukasz | Aleksandrów Łódzki | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
20 | Kołtonowski Marcin | Gniew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
21 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
22 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
23 | GAŁĄZKA KRZYSZTOF | MALBORK | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
24 | Jarząbek Marcin | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | First Malbork Team | |
25 | Babalski Krystian | Kurzętnik | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Kurzętnik Biega | opłacono on-line |
26 | Ziniewicz Jadwiga | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
27 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
28 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
29 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
30 | Pysanets Yevhen | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Team Tapflo | opłacono on-line |
31 | Ślusarczyk Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | 5km Bieg - 3 etap | SHOW MUST GO ON | opłacono on-line |
32 | Ślusarczyk Daniel | Pruszcz Gdański | Polska | 5km Bieg - 3 etap | SHOW MUST GO ON | opłacono on-line |
33 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
34 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | 22.BLT | opłacono on-line |
35 | Brodzik Martyna | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | PANACHE | opłacono on-line |
36 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
37 | Justa Beata | Gniew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
38 | Minda Ewelina Minda | Elblag | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
39 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
40 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Biegający Tczew | opłacono |
41 | Nierzwicki Kacper | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg - 3 etap | PSP 6 Starogard Gdański | opłacono on-line |
42 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
43 | Dominiecki Krzysztof | Cisy | Polska | 5km Bieg - 3 etap | KIJOWY FOLK | |
44 | Dominiecka Adriana | Cisy | Polska | 5km Bieg - 3 etap | KIJOWY FOLK | |
45 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | opłacono on-line |
46 | Dackiewicz Marek | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Grupa Malbork | opłacono on-line |
47 | Tyfert Krzysztof | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono | |
48 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
49 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono | |
50 | Barański Daniel | Obory | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
51 | Mikielski Daniel | Olsztynek | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
52 | Tarasiewicz Ireneusz | WÓJTOWO | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
53 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
54 | Kujawska Małgorzata | Gniew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
55 | Stankiewicz Piotr | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 3 etap | #BKKSE | opłacono on-line |
56 | Nowak Grzegorz | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Biegający Tczew | opłacono on-line |
57 | Nowak Katarzyna | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Biegający Tczew | opłacono on-line |
58 | Sawicki Radosław | Stare Pole | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
59 | Błaszczyk Dorota Błaszczyk | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
60 | GŁĄB ANDRZEJ | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
61 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
62 | Steinka Mateusz | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Team Tapflo | opłacono on-line |
63 | Beginski Sławomir | Kowale | Polska | 5km Bieg - 3 etap | SP47 źarta WATAHA | |
64 | GUZ Robert | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono on-line |
65 | Bielak Tomasz | Tuszów | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
66 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
67 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Żarta Wataha | opłacono on-line |
68 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ŻARTA WATAHA - SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line |
69 | TOMASZEWSKI ARKADIUSZ | ELBLĄG | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
70 | JASIULEWICZ SEBASTIAN | ELBLĄG | Polska | 5km Bieg - 3 etap | SZKOŁA NR.8 | opłacono on-line |
71 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | 5km Bieg - 3 etap | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
72 | Kraiński Rafał | Kolonia Ostrowicka | Polska | 5km Bieg - 3 etap | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
73 | Waniewski Marcin | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
74 | Waniewski Łukasz | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
75 | Szyszka Radosław | Bydgoszcz | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
76 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
77 | Tyburska Aniela | Sztum | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
78 | Werkowski Dariusz | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
79 | Kozłowski Patryk | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
80 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ||
81 | Michalecki Jarosław | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
82 | Michalecka Beata | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
83 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
84 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Biegający Tczew | opłacono on-line |
85 | Warmińska Agnieszka | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
86 | benderski grzegorz | kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
87 | Petrykowski Grzegorz | Sztum | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono | |
88 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Biegający Tczew | opłacono on-line |
89 | Chudecki Robert | Gródek | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line |
90 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Diabelskie pioruny | opłacono on-line |
91 | Wesiora Mariusz | Drzycim | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Diabelskie pioruny | opłacono on-line |
92 | Zaborowska Beata | Drzycim | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Diabelskie pioruny | opłacono on-line |
93 | Ziniewicz Emil | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
94 | Ziniewicz Leon | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
95 | Roczyński Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
96 | Jakubowski Leszek | Szembruk | Polska | 5km Bieg - 3 etap | RUN SZEMBRUK | opłacono on-line |
97 | Potorski Zbigniew | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono | |
98 | Przybyła Marta | Janówka | Polska | 5km Bieg - 3 etap | opłacono on-line | |
99 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Polska | 5km Bieg - 3 etap | I LO Malbork | opłacono on-line |
100 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | 5km Bieg - 3 etap | ETT-Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15369