II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4 Etap
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kruszyńska Olga Miłobądz 5km Bieg - 4 etap SP Miłobądz opłacono on-line
2 Pańka Adam Sopot 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
3 Kowalewski Łukasz Gardeja 5km Bieg - 4 etap Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
4 Dominiecki Krzysztof Cisy 5km Bieg - 4 etap kijowy folk
5 Dominiecka Adriana Cisy 5km Bieg - 4 etap kijowy folk
6 Cicherska Paulina Malbork 5km Bieg - 4 etap AbsoFuckinLutely Team opłacono on-line
7 Cicherski Szymon malbork 5km Bieg - 4 etap AbsoFuckinLutely Team opłacono on-line
8 GŁĄB ANDRZEJ Malbork 5km Bieg - 4 etap Waniewski Coaching opłacono on-line
9 Jurczyk Mateusz Otłówko Wirtulana aktywność po medal Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
10 Białkowski Krzysztof Rozajny 5km Bieg - 4 etap Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
11 Nowicka Beata Nowa Wieś Malborska 5km Bieg - 4 etap BluMarianTeam opłacono on-line
12 Pawłowska Julia Braniewo 5km Bieg - 4 etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
13 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 5km Bieg - 4 etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
14 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5km Bieg - 4 etap tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
15 Kołtonowski Marcin Kołtonowski Gniew 5km Bieg - 4 etap tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
16 Beczek Magdalena Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
17 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Nordic Walking - 4 etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
18 Justa Beata Gniew 5km Bieg - 4 etap opłacono
19 Kozłowski Patryk Malbork 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
20 Kozłowska Aleksandra Malbork 5km Bieg - 4 etap
21 Śrutkowski Sylwester Sztum 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
22 Ruchlewicz Natalia Sztum 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
23 Wciseł Beata Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
24 Ziniewicz Emil Malbork 5km Bieg - 4 etap Waniewski Coaching opłacono on-line
25 Ziniewicz Leon Malbork 5km Bieg - 4 etap Waniewski Coaching opłacono on-line
26 Babalski Krystian Kurzętnik Wirtulana aktywność po medal Kurzętnik Biega opłacono on-line
27 Mania Patryk Tczew 5km Bieg - 4 etap Team Tapflo opłacono on-line
28 Kargól Dorota Tczew 5km Bieg - 4 etap Latif team
29 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5km Bieg - 4 etap STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
30 JASIULEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
31 Wcisel Judyta Malbork 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
32 Jasiński Krystian Chojnice 5km Bieg - 4 etap Florian Chojnice opłacono on-line
33 Jaskot Jerzy Malbork 5km Bieg - 4 etap niezrzeszony opłacono on-line
34 Mroczek Sławomir Malbork 5km Bieg - 4 etap opłacono
35 Tyfert Krzysztof Elbląg 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
36 Rozewicz Bogumila TCZEW Wirtulana aktywność po medal BMW TEAM PÓŁNOC opłacono on-line
37 Mazur Renata Wrocław Wirtulana aktywność po medal BMW TEAM PÓŁNOC opłacono on-line
38 Dorociak Wioletta Elbląg 5km Bieg - 4 etap mistrzowski_trening opłacono on-line
39 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
40 Ormianin Halina Tczew 5km Nordic Walking - 4 etap Crosselite opłacono on-line
41 Jereczek Maria Tczew 5km Nordic Walking - 4 etap Crosselite opłacono on-line
42 Komorowska Karolina Lubiszewo Tczewskie 5km Nordic Walking - 4 etap Crosselite opłacono on-line
43 Ziniewicz Łukasz Malbork 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
44 Jaskot Piotr Gościszewo 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
45 Bujnicka Magdalena Pasłęk 5km Nordic Walking - 4 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
46 Bujnicki Marcin Pasłęk 5km Nordic Walking - 4 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
47 Cichowska Joanna Durąg 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
48 Kozłowska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - 4 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
49 Dackiewicz Marek Malbork 5km Bieg - 4 etap Grupa Malbork opłacono on-line
50 Kraiński Rafał Kolonia Ostrowicka 5km Bieg - 4 etap tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
51 STOPA ANNA ELBLĄG 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
52 Ścisłowski Andrzej Tczew 5km Bieg - 4 etap Biegający Tczew opłacono on-line
53 Sparzak Tomasz Elbląg 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
54 Malinowska Monika Sztum 5km Nordic Walking - 4 etap LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
55 Barański Daniel Obory 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
56 Chachulski Janusz Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap
57 Chachulska Teresa Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono
58 Mazuchowska Katarzyna Szembruk 5km Bieg - 4 etap RUN SZEMBRUK opłacono on-line
59 Roczyński Krzysztof Gdańsk 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
60 Grabowska Bożena Sztum 5km Nordic Walking - 4 etap LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
61 Stoj Natalia Malbork 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
62 Łoszajć Justyna Sosnowiec Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
63 Majer Justyna Malbork 5km Bieg - 4 etap opłacono
64 Majer Grzegorz Malbork 5km Bieg - 4 etap 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
65 Obszańska Małgorzata Pasłęk 5km Nordic Walking - 4 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
66 Dywelski Mirosław Tczew 5km Bieg - 4 etap Biegający Tczew opłacono on-line
67 Kurowski Michał Elbląg 5km Bieg - 4 etap GOLDEN TEAM opłacono on-line
68 Panek Aneta Gdynia 5km Nordic Walking - 4 etap STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
69 Janka Maciej Pelplin 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
70 Groszkowski Marcin Malbork 5km Bieg - 4 etap 22.BLT opłacono on-line
71 benderski grzegorz kwidzyn 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
72 Żukowska Diana Malbork 5km Bieg - 4 etap Leier Polska
73 Woron Aleksandra Malbork 5km Bieg - 4 etap Leier Polska
74 CHĘTNIK Rafał SZTUM 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
75 Orzechowska Magdalena Elbląg 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
76 Gostomski Piotr tczew 5km Nordic Walking - 4 etap Team Tapflo opłacono on-line
77 Szydłowski Bogdan Stare Pole 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
78 Szydłowska Jolanta Stare Pole 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
79 Kulig Bożena Elblag 5km Nordic Walking - 4 etap K S Elbląskie Włóczkije opłacono on-line
80 Kulig Henryk Elblag 5km Nordic Walking - 4 etap K S Elbląskie Włóczkije opłacono on-line
81 Hinz Karolina Chełmno 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
82 Zieliński Marcin Grudziądz 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
83 Szczygielski Robert Sztum 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
84 Kujawska Małgorzata Gniew 5km Bieg - 4 etap tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
85 Jasińska Monika Malbork 5km Bieg - 4 etap AbsoFuckinLutely Team opłacono on-line
86 Waniewski Łukasz Malbork 5km Bieg - 4 etap Waniewski Coaching opłacono on-line
87 Godzińska Karolina Milejewo 5km Bieg - 4 etap Bażant NW Elbląg opłacono on-line
88 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5km Bieg - 4 etap drużyna szpiku opłacono on-line
89 Bielak Tomasz Tuszów Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
90 Minda Ewelina Minda Elblag 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
91 Gachewicz Milena Szembruk 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
92 Rudzki Adam Sztum 5km Bieg - 4 etap opłacono
93 GUZ Robert Tczew 5km Bieg - 4 etap 22.BLT opłacono on-line
94 Olejko Radosław Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
95 Michalecki Jarosław Malbork 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
96 Michalecka Beata MALBORK 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
97 Zalewski Przemysław Starogard Gdański 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
98 wiśniewski maciej malbork 5km Nordic Walking - 4 etap WiśniaTeam opłacono on-line
99 Jankowska Beata Stare Pole 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
100 Wierzbicki Jakub Malbork 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line


Wyświetleń: 5907

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ