Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Syk Anna | Bielsko-Biała | Polska | Wirtulana aktywność po medal | opłacono on-line | |
2 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | 5km Bieg - 4 etap | Straszyn biega Pruszcz biega Kazik w biegu | opłacono on-line |
3 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | 5km Bieg - 4 etap | Leasing Polski Team | |
4 | Tamkun-Pawłowska Małgorzata | Braniewo | Polska | 5km Bieg - 4 etap | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
5 | Pawłowska Julia | Braniewo | Polska | 5km Bieg - 4 etap | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
6 | Rymaszewska Jolanta | Bydgoszcz | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | ||
7 | appel jurek | Bydgoszcz | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | GOSIR OSIELSKO | opłacono |
8 | Hinz Karolina | Chełmno | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
9 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | 5km Bieg - 4 etap | Florian Chojnice | opłacono |
10 | Jasiński Krystian | Chojnice | Polska | 5km Bieg - 4 etap | Florian Chojnice | opłacono on-line |
11 | Dominiecka Adriana | Cisy | Polska | 5km Bieg - 4 etap | kijowy folk | |
12 | Dominiecki Krzysztof | Cisy | Polska | 5km Bieg - 4 etap | kijowy folk | |
13 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
14 | Rac Beata | Dzierzgoń | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | ||
15 | Bogusławska Katarzyna | Elblag | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | opłacono on-line | |
16 | Minda Ewelina Minda | Elblag | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
17 | Kulig Henryk | Elblag | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | K S Elbląskie Włóczkije | opłacono on-line |
18 | Kulig Bożena | Elblag | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | K S Elbląskie Włóczkije | opłacono on-line |
19 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono | |
20 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etap | ||
21 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono | |
22 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | 5km Bieg - 4 etap | ETT-Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
23 | Wasielewski Mirosław | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | Barzant nordic walking Elbląg | opłacono |
24 | Tołoczko Paulina | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
25 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
26 | Stankiewicz Piotr | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etap | #BKKSE | opłacono on-line |
27 | Orzechowska Magdalena | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
28 | Kurowski Michał | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etap | GOLDEN TEAM | opłacono on-line |
29 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
30 | STOPA ANNA | ELBLĄG | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
31 | Dorociak Wioletta | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etap | mistrzowski_trening | opłacono on-line |
32 | Tyfert Krzysztof | Elbląg | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
33 | JASIULEWICZ SEBASTIAN | ELBLĄG | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
34 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Polska | 5km Bieg - 4 etap | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
35 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | ||
36 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | opłacono | |
37 | Stańczak-Mikołajska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | opłacono | |
38 | Szałucha Jadwiga | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | ||
39 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Polska | 5km Bieg - 4 etap | Żarta Wataha | opłacono on-line |
40 | Wensierska Violetta | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | ||
41 | Wensierski Zbigniew | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | ||
42 | Olejko Radosław | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
43 | Roczyński Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
44 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | 5km Bieg - 4 etap | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
45 | RAKOWIECKI ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono on-line |
46 | Beczek Magdalena | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono on-line |
47 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | 5km Bieg - 4 etap | JARBUD | opłacono on-line |
48 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
49 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | 5km Bieg - 4 etap | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
50 | Kujawska Małgorzata | Gniew | Polska | 5km Bieg - 4 etap | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
51 | Justa Beata | Gniew | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono | |
52 | Kołtonowski Marcin Kołtonowski | Gniew | Polska | 5km Bieg - 4 etap | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
53 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | 5km Bieg - 4 etap | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
54 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
55 | Kolodynski Tomasz | Gościszewo | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
56 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
57 | Dopierała Magdalena | Grudziądz | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | opłacono on-line | |
58 | Zieliński Marcin | Grudziądz | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
59 | Przybyła Marta | Janówka | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
60 | Miklukhin Denis | Kaliningrad | Rosja | 5km Bieg - 4 etap | Vertical | |
61 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | 5km Bieg - 4 etap | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono |
62 | Kraiński Rafał | Kolonia Ostrowicka | Polska | 5km Bieg - 4 etap | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
63 | Koćko Dorota | Kończewice | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | opłacono | |
64 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | 5km Bieg - 4 etap | ŻARTA WATAHA - SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line |
65 | Beginski Sławomir | Kowale | Polska | 5km Bieg - 4 etap | SP47 źarta WATAHA | opłacono on-line |
66 | Sosińska Katarzyna | Krotoszyn | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | ||
67 | Babalski Krystian | Kurzętnik | Polska | Wirtulana aktywność po medal | Kurzętnik Biega | opłacono on-line |
68 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 4 etap | ||
69 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
70 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 4 etap | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
71 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | opłacono on-line | |
72 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | opłacono on-line | |
73 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 4 etap | drużyna szpiku | opłacono on-line |
74 | benderski grzegorz | kwidzyn | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
75 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
76 | Komorowska Karolina | Lubiszewo Tczewskie | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | Crosselite | opłacono on-line |
77 | Popowicz Marzena | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | opłacono on-line | |
78 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | GK MALBORK | opłacono |
79 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etap | ||
80 | Stańczak Karolina | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | opłacono | |
81 | Szczuraszek Jarosław | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
82 | Gutowski PAWEŁ | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | Paul Team | |
83 | Komasara Piotr | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etap | JRG Malbork | opłacono on-line |
84 | Kmieć Krystyna | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | ||
85 | Kmieć Edward | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | ||
86 | Warmińska Agnieszka | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
87 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono | |
88 | Dziedzic Marcin | malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
89 | Dziedzic Aneta | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
90 | Werkowski Dariusz | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etap | ||
91 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | ||
92 | Jarząbek Marcin | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etap | First Malbork Team | |
93 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etap | Malbork Biega | opłacono on-line |
94 | Potorski Zbigniew | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line | |
95 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Polska | 5km Bieg - 4 etap | I LO Malbork | opłacono on-line |
96 | Rodacka Iwona | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | opłacono | |
97 | Krawczyk Monika | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | opłacono on-line | |
98 | Tomkowicz-Spica Monika | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | opłacono | |
99 | Śpica Tomasz | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking - 4 etap | opłacono | |
100 | JĘDRZEJCZAK ROBERT | MALBORK | Polska | 5km Bieg - 4 etap | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13922