II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4 Etap
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Syk Anna Bielsko-Biała Wirtulana aktywność po medal opłacono on-line
2 Zawadzki Kazimierz Błotnia 5km Bieg - 4 etap Straszyn biega Pruszcz biega Kazik w biegu opłacono on-line
3 Kowalski Waldemar Borkowo 5km Bieg - 4 etap Leasing Polski Team
4 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 5km Bieg - 4 etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
5 Pawłowska Julia Braniewo 5km Bieg - 4 etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
6 appel jurek Bydgoszcz 5km Nordic Walking - 4 etap GOSIR OSIELSKO opłacono
7 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz 5km Nordic Walking - 4 etap
8 Hinz Karolina Chełmno 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
9 Rudnik Jerzy Chojnice 5km Bieg - 4 etap Florian Chojnice opłacono
10 Jasiński Krystian Chojnice 5km Bieg - 4 etap Florian Chojnice opłacono on-line
11 Dominiecka Adriana Cisy 5km Bieg - 4 etap kijowy folk
12 Dominiecki Krzysztof Cisy 5km Bieg - 4 etap kijowy folk
13 Cichowska Joanna Durąg 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
14 Rac Beata Dzierzgoń 5km Nordic Walking - 4 etap
15 Kulig Henryk Elblag 5km Nordic Walking - 4 etap K S Elbląskie Włóczkije opłacono on-line
16 Kulig Bożena Elblag 5km Nordic Walking - 4 etap K S Elbląskie Włóczkije opłacono on-line
17 Bogusławska Katarzyna Elblag 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
18 Minda Ewelina Minda Elblag 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
19 Orzechowska Magdalena Elbląg 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
20 Olejarczyk Piotr Elbląg 5km Bieg - 4 etap
21 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG 5km Bieg - 4 etap ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
22 Kuciński Łukasz Elbląg 5km Bieg - 4 etap opłacono
23 Tołoczko Paulina Elbląg 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
24 Kurowski Michał Elbląg 5km Bieg - 4 etap GOLDEN TEAM opłacono on-line
25 Wasielewski Mirosław Elbląg 5km Nordic Walking - 4 etap Barzant nordic walking Elbląg opłacono
26 STOPA ANNA ELBLĄG 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
27 Jankowski Marcin Elbląg 5km Nordic Walking - 4 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
28 Zych Dawid Elbląg 5km Bieg - 4 etap opłacono
29 Stankiewicz Piotr Elbląg 5km Bieg - 4 etap #BKKSE opłacono on-line
30 Tyfert Krzysztof Elbląg 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
31 JASIULEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
32 Dorociak Wioletta Elbląg 5km Bieg - 4 etap mistrzowski_trening opłacono on-line
33 Sparzak Tomasz Elbląg 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
34 Kowalewski Łukasz Gardeja 5km Bieg - 4 etap Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
35 Olejko Radosław Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
36 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Nordic Walking - 4 etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
37 Maślana Elżbieta Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap
38 Góra Beata Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono
39 Beczek Magdalena Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
40 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk 5km Bieg - 4 etap Żarta Wataha opłacono on-line
41 Wensierska Violetta Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap
42 Wensierski Zbigniew Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap
43 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono
44 Roczyński Krzysztof Gdańsk 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
45 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5km Bieg - 4 etap STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
46 Szałucha Jadwiga Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap
47 Küchler Paweł Gdynia 5km Bieg - 4 etap JARBUD opłacono on-line
48 Panek Aneta Gdynia 5km Nordic Walking - 4 etap STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
49 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 5km Bieg - 4 etap OSP POGRODZIE opłacono on-line
50 Kujawska Małgorzata Gniew 5km Bieg - 4 etap tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
51 Justa Beata Gniew 5km Bieg - 4 etap opłacono
52 Kołtonowski Marcin Kołtonowski Gniew 5km Bieg - 4 etap tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
53 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5km Bieg - 4 etap tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
54 Jarczewska Renata Goleniów 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
55 Kolodynski Tomasz Gościszewo 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
56 Jaskot Piotr Gościszewo 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
57 Dopierała Magdalena Grudziądz 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
58 Zieliński Marcin Grudziądz 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
59 Przybyła Marta Janówka 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
60 Miklukhin Denis Kaliningrad 5km Bieg - 4 etap Vertical
61 Daniel Kacper Karpiny 5km Bieg - 4 etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
62 Kraiński Rafał Kolonia Ostrowicka 5km Bieg - 4 etap tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
63 Koćko Dorota Kończewice 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono
64 Hinc Stanisław Kowale 5km Bieg - 4 etap ŻARTA WATAHA - SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
65 Beginski Sławomir Kowale 5km Bieg - 4 etap SP47 źarta WATAHA opłacono on-line
66 Sosińska Katarzyna Krotoszyn 5km Nordic Walking - 4 etap
67 Babalski Krystian Kurzętnik Wirtulana aktywność po medal Kurzętnik Biega opłacono on-line
68 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5km Bieg - 4 etap drużyna szpiku opłacono on-line
69 Dębski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 4 etap
70 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
71 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
72 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5km Bieg - 4 etap Kwidzyn Biega opłacono on-line
73 benderski grzegorz kwidzyn 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
74 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
75 Sieniek Krzysztof Licze 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
76 Komorowska Karolina Lubiszewo Tczewskie 5km Nordic Walking - 4 etap Crosselite opłacono on-line
77 Jasińska Monika Malbork 5km Bieg - 4 etap AbsoFuckinLutely Team opłacono on-line
78 Mroczek Sławomir Malbork 5km Bieg - 4 etap opłacono
79 Kozłowska Aleksandra Malbork 5km Bieg - 4 etap
80 Kozłowski Patryk Malbork 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
81 Ziniewicz Łukasz Malbork 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
82 Jaskot Jerzy Malbork 5km Bieg - 4 etap niezrzeszony opłacono on-line
83 Komasara Piotr Malbork 5km Bieg - 4 etap JRG Malbork opłacono on-line
84 Stoj Natalia Malbork 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
85 Kmieć Krystyna Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap
86 Kmieć Edward Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap
87 Uciechowski Sławomir Malbork 5km Bieg - 4 etap
88 Markowicz Paulina Malbork 5km Bieg - 4 etap opłacono
89 Ziniewicz Emil Malbork 5km Bieg - 4 etap Waniewski Coaching opłacono on-line
90 Dziedzic Marcin malbork 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
91 sojka zbigniew malbork 5km Bieg - 4 etap MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono on-line
92 Dziedzic Aneta Malbork 5km Bieg - 4 etap opłacono on-line
93 Gutowski PAWEŁ Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap Paul Team
94 Groszkowski Marcin Malbork 5km Bieg - 4 etap 22.BLT opłacono on-line
95 Wciseł Beata Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
96 Wądołowski Przemysław Malbork 5km Bieg - 4 etap I LO Malbork opłacono on-line
97 Jarząbek Marcin Malbork 5km Bieg - 4 etap First Malbork Team
98 Kopycińska Katarzynak Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
99 Majer Grzegorz Malbork 5km Bieg - 4 etap 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
100 Majer Justyna Malbork 5km Bieg - 4 etap opłacono


Wyświetleń: 4394

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ