II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4 Etap

5km NW - 4 etap

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Pary Mał. DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 298 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 1 M 40-49 1 MALBORK GRUPA MALBORK 0 5km NW 0:31:03 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km]
2 248 JANKOWSKI MARCIN M 2 M 40-49 2 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 0 5km NW 0:32:02 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
3 242 CZŁAPSKI KRZYSZTOF M 3 M 50-59 1 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 0 5km NW 0:32:27 9.24 [km/h] 0:06:29 [min/km]
4 225 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 4 M 50-59 2 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM Świsłoccy 5km NW 0:32:35 9.22 [km/h] 0:06:31 [min/km]
5 271 OLEJKO RADOSŁAW M 5 M 40-49 3 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 0 5km NW 0:33:21 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
6 214 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 6 M 40-49 4 LASOWICE WIELKIE 0 5km NW 0:33:23 8.99 [km/h] 0:06:41 [min/km]
7 244 GIBAS ASIA K 1 K 40-49 1 ELBLĄG BAŻANT NW ELBLĄG 0 5km NW 0:34:03 8.81 [km/h] 0:06:49 [min/km]
8 274 RAKOWIECKI ZBIGNIEW M 7 M 50-59 3 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 0 5km NW 0:34:05 8.80 [km/h] 0:06:49 [min/km]
9 209 GODZIŃSKA DOROTA K 2 K 40-49 2 MILEJEWO BAŻANT NW ELBLĄG Godzińscy 5km NW 0:34:25 8.72 [km/h] 0:06:53 [min/km]
10 234 ADAMKOWSKI JERZY M 8 M 60-69 1 STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA 0 5km NW 0:34:28 8.70 [km/h] 0:06:54 [min/km]
11 258 KULIG HENRYK M 9 M 60-69 2 ELBLAG Kuligowie 5km NW 0:34:29 8.70 [km/h] 0:06:54 [min/km]
12 240 BUJNICKI MARCIN M 10 M 40-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 5km NW 0:34:51 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km]
13 263 MALINOWSKA MONIKA K 3 K 40-49 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 5km NW 0:34:57 8.58 [km/h] 0:06:59 [min/km]
14 226 TELEGA MAŁGORZATA K 4 K 30-39 1 KWIDZYN ZUT MILEWSKI 0 5km NW 0:34:59 8.58 [km/h] 0:07:00 [min/km]
15 210 GODZIŃSKI PAWEŁ M 11 M 40-49 6 MILEJEWO BAŻANT NW ELBLĄG Godzińscy 5km NW 0:35:02 8.56 [km/h] 0:07:00 [min/km]
16 212 KOŁPAK JAN M 12 M 70+ 1 SZTUM ZANTYR LKS 0 5km NW 0:35:22 8.48 [km/h] 0:07:04 [min/km]
17 130 PANEK ANETA K 5 K 40-49 4 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 0 5km NW 0:35:26 8.47 [km/h] 0:07:05 [min/km]
18 237 BŁĄDEK RAFAŁ M 13 M 40-49 7 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM #ŚWIRY 0 5km NW 0:35:34 8.43 [km/h] 0:07:07 [min/km]
19 204 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ M 14 M 70+ 2 ELBLĄG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZKIJE 0 5km NW 0:35:36 8.43 [km/h] 0:07:07 [min/km]
20 243 CZOPEK JAROSLAW M 15 M 30-39 1 EŁK MARATONKA 0 5km NW 0:35:58 8.34 [km/h] 0:07:12 [min/km]
21 198 ŚWIERCZYŃSKA JOANNA K 6 K 50-59 1 ELBLĄG ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJE 5km NW 0:36:01 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km]
22 285 STAŃCZAK-MIKOŁAJSKA MAŁGORZATA K 7 K 40-49 5 GDAŃSK 0 5km NW 0:36:13 8.28 [km/h] 0:07:15 [min/km]
23 238 BOGUSŁAWSKA KATARZYNA K 8 K 30-39 2 ELBLAG ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE 0 5km NW 0:36:20 8.26 [km/h] 0:07:16 [min/km]
24 262 ŁOPIŃSKI ALEKSY M 16 M 70+ 3 PIŁA Łopińscy 5km NW 0:36:20 8.26 [km/h] 0:07:16 [min/km]
25 373 ZALEWSKI PRZEMYSŁAW M 17 M 40-49 8 STAROGARD GDAŃSKI 0 5km NW 0:36:23 8.25 [km/h] 0:07:17 [min/km]
26 195 GUTOWSKI PAWEŁ M 18 M 40-49 9 PRUDNIK WESOŁY BORSUK TEAM 0 5km NW 0:36:30 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km]
27 269 OBRĘBSKA ELŻBIETA K 9 K 60-69 1 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI TEAM 0 5km NW 0:36:34 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km]
28 207 DĘGA LIDIA K 10 K 30-39 3 TRALEWO 0 5km NW 0:36:48 8.15 [km/h] 0:07:22 [min/km]
29 246 GRABOWSKA BOŻENA K 11 K 40-49 6 SZTUM 0 5km NW 0:36:50 8.14 [km/h] 0:07:22 [min/km]
30 231 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 19 M 50-59 4 BANINO ELITE TEAM Zientki Elite Team 5km NW 0:36:50 8.14 [km/h] 0:07:22 [min/km]
31 264 MIESZKUNIEC WOJCIECH M 20 M 30-39 2 MALBORK 0 5km NW 0:37:37 7.98 [km/h] 0:07:31 [min/km]
32 247 HALIK-LEWANDOWSKA JADWIGA K 12 K 60-69 2 KWIDZYN Lewandowscy 5km NW 0:37:50 7.93 [km/h] 0:07:34 [min/km]
33 213 KOPCZYK BOŻENA K 13 K 50-59 2 MALBORK 0 5km NW 0:37:52 7.92 [km/h] 0:07:34 [min/km]
34 202 BIAŁK ROMAN M 21 M 60-69 3 GDAŃSK 0 5km NW 0:38:08 7.87 [km/h] 0:07:38 [min/km]
35 236 BECZEK MAGDALENA K 14 K 30-39 4 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 0 5km NW 0:38:12 7.85 [km/h] 0:07:38 [min/km]
36 275 RODACKA IWONA K 15 K 50-59 3 MALBORK 0 5km NW 0:38:12 7.85 [km/h] 0:07:38 [min/km]
37 221 MAZURKIEWICZ ANTONI M 22 M 70+ 4 RYJEWO 0 5km NW 0:38:35 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km]
38 284 STAŃCZAK KAROLINA K 16 K 0-19 1 MALBORK 0 5km NW 0:38:54 7.71 [km/h] 0:07:47 [min/km]
39 260 LEWANDOWSKI ROMAN M 23 M 60-69 4 KWIDZYN Lewandowscy 5km NW 0:39:01 7.69 [km/h] 0:07:48 [min/km]
40 280 RYMASZEWSKA JOLANTA K 17 K 50-59 4 BYDGOSZCZ 0 5km NW 0:39:15 7.64 [km/h] 0:07:51 [min/km]
41 218 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 18 K 50-59 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 5km NW 0:39:20 7.63 [km/h] 0:07:52 [min/km]
42 239 BUJNICKA MAGDALENA K 19 K 0-19 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 5km NW 0:39:20 7.63 [km/h] 0:07:52 [min/km]
43 282 SKOWROŃSKA-ŁOPIŃSKA GENOWEFA K 20 K 60-69 3 PIŁA Łopińscy 5km NW 0:39:26 7.61 [km/h] 0:07:53 [min/km]
44 256 KRAWCZYK MONIKA K 21 K 30-39 5 MALBORK 0 5km NW 0:39:32 7.59 [km/h] 0:07:54 [min/km]
45 217 ŁAPINSKI LESZEK M 24 M 70+ 5 ELBLĄG ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJE 0 5km NW 0:39:34 7.58 [km/h] 0:07:55 [min/km]
46 245 GOSTOMSKI PIOTR M 25 M 40-49 10 TCZEW TEAM TAPFLO 0 5km NW 0:39:38 7.57 [km/h] 0:07:56 [min/km]
47 251 KMIEĆ KRYSTYNA K 22 K 60-69 4 MALBORK KMIEĆ 5km NW 0:39:38 7.57 [km/h] 0:07:56 [min/km]
48 259 KULIG BOŻENA K 23 K 60-69 5 ELBLAG Kuligowie 5km NW 0:39:40 7.56 [km/h] 0:07:56 [min/km]
49 222 SOKOŁOWSKA EWA K 24 K 60-69 6 JASNA 42 0 5km NW 0:40:00 7.50 [km/h] 0:08:00 [min/km]
50 255 KOZŁOWSKA ANNA K 25 K 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 5km NW 0:40:03 7.49 [km/h] 0:08:01 [min/km]
51 272 PLUTA EWELINA K 26 K 40-49 8 MALBORK 0 5km NW 0:40:06 7.48 [km/h] 0:08:01 [min/km]
52 266 NIERZWICKA PATRYCJA K 27 K 30-39 6 STAROGARD GDAŃSKI 0 5km NW 0:40:13 7.46 [km/h] 0:08:03 [min/km]
53 205 DĄBROWSKA ANETA K 28 K 40-49 9 MALBORK 0 5km NW 0:40:16 7.45 [km/h] 0:08:03 [min/km]
54 194 CHACHULSKA TERESA K 29 K 50-59 6 MALBORK 5km NW 0:41:40 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km]
55 270 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 30 K 50-59 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 5km NW 0:41:41 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km]
56 241 CHOJNICKA JOANNA K 31 K 40-49 10 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0 5km NW 0:41:41 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km]
57 380 WCISEŁ BEATA K 32 K 50-59 8 MALBORK 0 5km NW 0:41:56 7.15 [km/h] 0:08:23 [min/km]
58 200 KOMOROWSKA KAROLINA K 33 K 30-39 7 TCZEW 5km NW 0:41:58 7.15 [km/h] 0:08:24 [min/km]
59 288 SZYDŁOWSKA JOLANTA K 34 K 50-59 9 STARE POLE Szydłowscy 5km NW 0:42:03 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km]
60 273 POPOWICZ MARZENA K 35 K 20-29 1 MALBORK 0 5km NW 0:42:06 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km]
61 253 KOĆKO DOROTA K 36 K 40-49 11 KOŃCZEWICE 0 5km NW 0:42:29 7.06 [km/h] 0:08:30 [min/km]
62 230 ZIENTKIEWICZ AGA K 37 K 40-49 12 BANINO ELITE TEAM Zientki Elite Team 5km NW 0:42:43 7.02 [km/h] 0:08:33 [min/km]
63 224 ŚWISŁOCKA EWA K 38 K 50-59 10 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM Świsłoccy 5km NW 0:42:54 6.99 [km/h] 0:08:35 [min/km]
64 211 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 39 K 40-49 13 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 0 5km NW 0:42:55 6.99 [km/h] 0:08:35 [min/km]
65 206 DĘGA JADWIGA K 40 K 60-69 7 TRALEWO 0 5km NW 0:43:00 6.98 [km/h] 0:08:36 [min/km]
66 289 SZYDŁOWSKI BOGDAN M 26 M 60-69 5 STARE POLE Szydłowscy 5km NW 0:43:25 6.91 [km/h] 0:08:41 [min/km]
67 252 KMIEĆ EDWARD M 27 M 70+ 6 MALBORK KMIEĆ 5km NW 0:43:25 6.91 [km/h] 0:08:41 [min/km]
68 215 KULCZYCKI JAN M 28 M 70+ 7 GDAŃSK 0 5km NW 0:43:55 6.83 [km/h] 0:08:47 [min/km]
69 254 KOPYCIŃSKA KATARZYNA K 41 K 40-49 14 MALBORK 0 5km NW 0:44:14 6.78 [km/h] 0:08:51 [min/km]
70 249 JONATOWSKI ZYGMUNT M 29 M 70+ 8 MALBORK 0 5km NW 0:45:07 6.65 [km/h] 0:09:01 [min/km]
71 228 WIADERSKA GRAŻYNA K 42 K 60-69 8 ELBLĄG 0 5km NW 0:45:36 6.58 [km/h] 0:09:07 [min/km]
72 286 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA K 43 K 40-49 15 MALBORK 0 5km NW 0:46:05 6.51 [km/h] 0:09:13 [min/km]
73 279 RÓŻAŃSKA HELENA K 44 K 70+ 1 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI TEAM 0 5km NW 0:46:33 6.44 [km/h] 0:09:19 [min/km]
74 292 TOMKOWICZ-SPICA MONIKA K 45 K 40-49 16 MALBORK 0 5km NW 0:47:58 6.25 [km/h] 0:09:36 [min/km]
75 291 ŚPICA TOMASZ M 30 M 0-19 1 MALBORK 0 5km NW 0:48:58 6.13 [km/h] 0:09:48 [min/km]
76 191 RAC BEATA K 46 K 40-49 17 DZIERZGOŃ 5km NW 0:49:37 6.05 [km/h] 0:09:55 [min/km]
77 199 ZIELIŃSKA ALEKSANDRA K 47 K 30-39 8 MALBORK 0 5km NW 0:49:38 6.04 [km/h] 0:09:56 [min/km]
78 352 DOPIERAŁA MAGDALENA K 48 K 30-39 9 GRUDZIĄDZ 0 5km NW 0:49:59 6.00 [km/h] 0:10:00 [min/km]
79 90 JAKUBOWSKA IZABELA K 49 K 30-39 10 SZEMBRUK RUN SZEMBRUK Jaqubki 5km NW 0:49:59 6.00 [km/h] 0:10:00 [min/km]
80 314 ORMIANIN HALINA K 50 K 60-69 9 TCZEW 0 5km NW 0:50:56 5.89 [km/h] 0:10:11 [min/km]
81 300 JERECZEK MARIA K 51 K 60-69 10 TCZEW 5km NW 0:50:57 5.89 [km/h] 0:10:11 [min/km]
82 287 SZAŁUCHA JADWIGA K 52 K 70+ 2 GDAŃSK 0 5km NW 0:56:15 5.33 [km/h] 0:11:15 [min/km]
83 219 MAŚLANA ELŻBIETA K 53 K 50-59 11 GDAŃSK 0 5km NW 0:56:15 5.33 [km/h] 0:11:15 [min/km]

5km BiEG - 4 etap

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Pary Mał. DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 19 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 1 M 25-29 1 ROZADNY GMINA GARDEJA 5km Bieg 0:17:38 17.01 [km/h] 0:03:32 [min/km]
2 35 OŁOWSKI KAMIL M 2 M 35-39 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE/DZIERZGOŃ TEAM 0 5km Bieg 0:17:44 16.92 [km/h] 0:03:33 [min/km]
3 64 ZIENKIEWICZ PIOTR M 3 M 45-49 1 MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK 0 5km Bieg 0:17:58 16.70 [km/h] 0:03:36 [min/km]
4 317 CHĘTNIK RAFAŁ M 4 M 40-44 1 SZTUM 0 5km Bieg 0:18:11 16.50 [km/h] 0:03:38 [min/km]
5 34 OLIŃSKI WOJCIECH M 5 M 50-54 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 0 5km Bieg 0:18:16 16.42 [km/h] 0:03:39 [min/km]
6 165 ZINIEWICZ LEON M 6 M 16-19 1 MALBORK WANIEWSKI COACHING 0 5km Bieg 0:18:27 16.26 [km/h] 0:03:41 [min/km]
7 44 SIKORA MARCIN M 7 M 45-49 2 DZIERZGOŃ KRAM FC / DKS POWIŚLE 0 5km Bieg 0:18:29 16.23 [km/h] 0:03:42 [min/km]
8 43 SENIUŚ MARCIN M 8 M 40-44 2 EGIERTOWO 0 5km Bieg 0:18:33 16.17 [km/h] 0:03:43 [min/km]
9 305 KOWALSKI WALDEMAR M 9 M 35-39 2 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 0 5km Bieg 0:18:44 16.01 [km/h] 0:03:45 [min/km]
10 13 HAPKE TOMASZ M 10 M 40-44 3 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 0 5km Bieg 0:19:03 15.75 [km/h] 0:03:49 [min/km]
11 158 WALENDZIAK JAN M 11 M 0-15 1 GOŚCISZEWO SP 1 MALBORK 0 5km Bieg 0:19:05 15.72 [km/h] 0:03:49 [min/km]
12 77 DANIEL KACPER M 12 M 20-24 1 KARPINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:19:12 15.63 [km/h] 0:03:50 [min/km]
13 101 KASZUBOWSKI ZENON M 13 M 55-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 0 5km Bieg 0:19:22 15.49 [km/h] 0:03:52 [min/km]
14 2 BIEŃKOWSKI DAWID M 14 M 25-29 2 MALBORK FIRST MALBORK TEAM 0 5km Bieg 0:19:26 15.44 [km/h] 0:03:53 [min/km]
15 142 SIENIEK KRZYSZTOF M 15 M 40-44 4 LICZE 0 5km Bieg 0:19:28 15.41 [km/h] 0:03:54 [min/km]
16 49 SZEWCZYK ADAM M 16 M 30-34 1 MALBORK BBKTS Szewczyk 5km Bieg 0:19:44 15.20 [km/h] 0:03:57 [min/km]
17 382 ZINIEWICZ ŁUKASZ M 17 M 40-44 5 MALBORK 0 5km Bieg 0:19:49 15.14 [km/h] 0:03:58 [min/km]
18 138 RUCHLEWICZ NATALIA K 1 K 25-29 1 SZTUM 0 5km Bieg 0:19:59 15.01 [km/h] 0:04:00 [min/km]
19 114 KUROWSKI MICHAŁ M 18 M 30-34 2 ELBLĄG GOLDEN TEAM 0 5km Bieg 0:20:16 14.80 [km/h] 0:04:03 [min/km]
20 33 OLIŃSKI MARCIN M 19 M 16-19 2 MALBORK ACTIVE MALBORK 0 5km Bieg 0:20:26 14.68 [km/h] 0:04:05 [min/km]
21 12 GRZONKA KAMILA K 2 K 30-34 1 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 0 5km Bieg 0:20:27 14.67 [km/h] 0:04:05 [min/km]
22 76 DACKIEWICZ MAREK M 20 M 35-39 3 MALBORK GRUPA MALBORK 0 5km Bieg 0:20:32 14.61 [km/h] 0:04:06 [min/km]
23 96 JASKOT PIOTR M 21 M 50-54 2 GOŚCISZEWO 0 5km Bieg 0:20:34 14.59 [km/h] 0:04:07 [min/km]
24 140 RUDZKI ADAM M 22 M 35-39 4 SZTUM 0 5km Bieg 0:20:35 14.57 [km/h] 0:04:07 [min/km]
25 141 SARNOWSKI MATEUSZ M 23 M 16-19 3 MALBORK 0 5km Bieg 0:20:45 14.46 [km/h] 0:04:09 [min/km]
26 333 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 24 M 45-49 3 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 0 5km Bieg 0:20:49 14.41 [km/h] 0:04:10 [min/km]
27 166 ZINIEWICZ EMIL M 25 M 0-15 2 MALBORK WANIEWSKI COACHING 0 5km Bieg 0:20:50 14.40 [km/h] 0:04:10 [min/km]
28 66 BABCIAK ROMAN M 26 M 40-44 6 NOWY STAW LOTOS RUNNING TEAM 0 5km Bieg 0:20:52 14.38 [km/h] 0:04:10 [min/km]
29 319 GŁĄB ANDRZEJ M 27 M 50-54 3 MALBORK 0 5km Bieg 0:20:56 14.33 [km/h] 0:04:11 [min/km]
30 350 MIKLUKHIN DENIS M 28 M 35-39 5 KALININGRAD VERTIKAL 0 5km Bieg 0:21:04 14.24 [km/h] 0:04:13 [min/km]
31 151 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 29 M 25-29 3 SZTUM 0 5km Bieg 0:21:05 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km]
32 128 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 30 M 35-39 6 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 5km Bieg 0:21:21 14.05 [km/h] 0:04:16 [min/km]
33 125 NIERZWICKI KACPER M 31 M 0-15 3 STAROGARD GDAŃSKI PSP 6 STAROGARD GDAŃSKI 0 5km Bieg 0:21:26 14.00 [km/h] 0:04:17 [min/km]
34 177 KOMASARA PIOTR M 32 M 25-29 4 MALBORK JRG MALBORK 5km Bieg 0:21:41 13.84 [km/h] 0:04:20 [min/km]
35 63 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 33 M 55-59 2 BŁOTNIA KAZIK W BIEGU 0 5km Bieg 0:21:43 13.81 [km/h] 0:04:21 [min/km]
36 290 SPARZAK TOMASZ M 34 M 25-29 5 ELBLĄG 5km Bieg 0:21:47 13.77 [km/h] 0:04:21 [min/km]
37 88 GUZ ROBERT M 35 M 45-49 4 TCZEW 0 5km Bieg 0:21:49 13.75 [km/h] 0:04:22 [min/km]
38 356 RAŻEWSKI JAN M 36 M 0-15 4 NOWA WIEŚ MALBORSKA GODLEWSKI RUNNERS 0 5km Bieg 0:21:54 13.70 [km/h] 0:04:23 [min/km]
39 5 BOCHON AGATA K 3 K 25-29 2 MALBORK BBKTS 0 5km Bieg 0:21:57 13.67 [km/h] 0:04:23 [min/km]
40 147 SUCHOMSKI MARCIN M 37 M 30-34 3 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA /GOLDEN TEAM 0 5km Bieg 0:22:08 13.55 [km/h] 0:04:26 [min/km]
41 157 WALENDZIAK ALICJA K 4 K 40-44 1 GOŚCISZEWO KUJAWSCY S7 RUNNERS 0 5km Bieg 0:22:13 13.50 [km/h] 0:04:27 [min/km]
42 155 TYFERT KRZYSZTOF M 38 M 40-44 7 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:22:13 13.50 [km/h] 0:04:27 [min/km]
43 170 DZIEWIATOWSKA JOANNA K 5 K 45-49 1 TUCHOM KUJAWSCY RUNNERS 0 5km Bieg 0:22:13 13.50 [km/h] 0:04:27 [min/km]
44 332 MINDA EWELINA K 6 K 30-34 2 ELBLAG 0 5km Bieg 0:22:22 13.41 [km/h] 0:04:28 [min/km]
45 120 MICHALECKI JAROSŁAW M 39 M 30-34 4 MALBORK Michaleccy 5km Bieg 0:22:27 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km]
46 281 SAWICKI RADOSŁAW M 40 M 40-44 8 STARE POLE 0 5km Bieg 0:22:28 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km]
47 371 SOJKA ZBIGNIEW M 41 M 55-59 3 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE MALBORK 0 5km Bieg 0:22:28 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km]
48 78 DANIELEWSKA MAGDALENA K 7 K 40-44 2 STARY TARG 0 5km Bieg 0:22:28 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km]
49 376 JĘDRZEJCZAK ROBERT M 42 M 45-49 5 MALBORK 0 5km Bieg 0:22:32 13.31 [km/h] 0:04:30 [min/km]
50 375 JASIŃSKI KRYSTIAN M 43 M 25-29 6 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 0 5km Bieg 0:22:37 13.26 [km/h] 0:04:31 [min/km]
51 359 JARZĄBEK MARCIN M 44 M 25-29 7 MALBORK FIRST MALBORK TEAM 0 5km Bieg 0:22:38 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km]
52 8 DĘBSKI TOMASZ M 45 M 50-54 4 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:22:39 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km]
53 91 JAKUBOWSKI LESZEK M 46 M 35-39 7 SZEMBRUK RUN SZEMBRUK Jaqubki 5km Bieg 0:22:42 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km]
54 167 ZYCH DAWID M 47 M 45-49 6 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 0 5km Bieg 0:22:47 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km]
55 54 TREĆ LEON M 48 M 60-64 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 5km Bieg 0:22:48 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
56 343 ZAWADZKI DAMIAN M 49 M 35-39 8 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km Bieg 0:22:49 13.15 [km/h] 0:04:34 [min/km]
57 171 WANIEWSKI ŁUKASZ M 50 M 0-15 5 MALBORK WANIEWSKI COACHING 5km Bieg 0:22:49 13.15 [km/h] 0:04:34 [min/km]
58 186 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 51 M 25-29 8 ELGLĄG 5km Bieg 0:22:51 13.13 [km/h] 0:04:34 [min/km]
59 41 RÓŻYCKI RYSZARD M 52 M 60-64 2 TCZEW KLUB KOCIEWIAK TCZEW 0 5km Bieg 0:22:55 13.09 [km/h] 0:04:35 [min/km]
60 144 STANKIEWICZ PIOTR M 53 M 40-44 9 ELBLĄG #BKKSE 0 5km Bieg 0:22:55 13.09 [km/h] 0:04:35 [min/km]
61 127 NOWAK GRZEGORZ M 54 M 35-39 9 TCZEW Nowak Power Team 5km Bieg 0:22:59 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km]
62 178 STANKIEWICZ DAWID M 55 M 30-34 5 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA 5km Bieg 0:23:01 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
63 58 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 56 M 45-49 7 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 0 5km Bieg 0:23:04 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
64 168 ŻURAWSKI MARIUSZ M 57 M 40-44 10 TCZEW TEAM TAPFLO 0 5km Bieg 0:23:05 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km]
65 46 SKRAJDA SZYMON M 58 M 50-54 5 PAWLICE ZUT MILEWSKI 0 5km Bieg 0:23:10 12.95 [km/h] 0:04:38 [min/km]
66 161 WIERZBICKI JAKUB M 59 M 50-54 6 MALBORK 0 5km Bieg 0:23:12 12.93 [km/h] 0:04:38 [min/km]
67 14 HOFFMANN DANIEL M 60 M 35-39 10 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 0 5km Bieg 0:23:17 12.88 [km/h] 0:04:39 [min/km]
68 117 MANIA PATRYK M 61 M 25-29 9 TCZEW TEAM TAPFLO 0 5km Bieg 0:23:19 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km]
69 185 SZCZYGIELSKI ROBERT M 62 M 35-39 11 SZTUM 0 5km Bieg 0:23:21 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km]
70 132 PETRYKOWSKI GRZEGORZ M 63 M 45-49 8 SZTUM 0 5km Bieg 0:23:23 12.83 [km/h] 0:04:41 [min/km]
71 139 RUDNIK JERZY M 64 M 65-69 1 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 0 5km Bieg 0:23:35 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km]
72 99 KAMINSKI JANUSZ M 65 M 55-59 4 STARE POLE 0 5km Bieg 0:23:36 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
73 150 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 66 M 60-64 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 0 5km Bieg 0:23:43 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
74 175 JASIŃSKA MONIKA K 8 K 40-44 3 MALBORK ABSOUCKIINLUTELY TEAM 5km Bieg 0:23:45 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
75 53 SZYDŁOWSKI CEZARY M 67 M 35-39 12 STARE POLE 0 5km Bieg 0:23:45 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
76 135 PRZYBYŁA MARTA K 9 K 30-34 3 JANÓWKA 0 5km Bieg 0:23:48 12.61 [km/h] 0:04:46 [min/km]
77 16 JANCZYNSKI KAROL M 68 M 35-39 13 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 0 5km Bieg 0:23:50 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km]
78 340 TOŁKACZ WOJCIECH M 69 M 55-59 5 MALBORK MALBORK BIEGA 0 5km Bieg 0:23:50 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km]
79 364 JANKA MACIEJ M 70 M 30-34 6 PELPLIN 0 5km Bieg 0:23:55 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
80 6 CHABOWSKI TOMASZ M 71 M 40-44 11 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 0 5km Bieg 0:23:56 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
81 378 KÜCHLER PAWEŁ M 72 M 25-29 10 GDYNIA JARBUD 0 5km Bieg 0:23:59 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
82 187 GROSZKOWSKI MARCIN M 73 M 35-39 14 MALBORK 22 BLT 0 5km Bieg 0:24:00 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
83 73 BORKOWSKA JUSTYNA K 10 K 25-29 3 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 5km Bieg 0:24:00 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
84 358 RAŻEWSKI TOMASZ M 74 M 45-49 9 NOWA WIEŚ MALBORSKA GODLEWSKI RUNNERS 0 5km Bieg 0:24:03 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
85 69 BENDERSKI GRZEGORZ M 75 M 45-49 10 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:24:11 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km]
86 372 BURDA PATRYK M 76 M 35-39 15 MALBORK 5km Bieg 0:24:12 12.40 [km/h] 0:04:50 [min/km]
87 102 KESZ-KARCZEWSKA MAGDALENA K 11 K 40-44 4 SZTUTOWO Karczewscy 5km Bieg 0:24:18 12.35 [km/h] 0:04:52 [min/km]
88 24 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 12 K 35-39 1 M I Ł O B Ą D Z 0 5km Bieg 0:24:20 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km]
89 45 SKOREK ARKADIUSZ M 77 M 35-39 16 KOŃCZEWICE MIŁORUN 0 5km Bieg 0:24:23 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
90 374 DOROCIAK WIOLETTA K 13 K 50-54 1 ELBLĄG MISTRZOWSKI_TRENING 0 5km Bieg 0:24:33 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
91 370 CICHOWSKA JOANNA K 14 K 25-29 4 DURĄG 0 5km Bieg 0:24:38 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km]
92 4 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 78 M 40-44 12 TCZEW 0 5km Bieg 0:24:39 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km]
93 190 JANKOWSKA BEATA K 15 K 40-44 5 STARE POLE 5km Bieg 0:24:47 12.10 [km/h] 0:04:57 [min/km]
94 23 KOZŁOWSKI DARIUSZ M 79 M 50-54 7 MALBORK Kozłowscy Anna&Dariusz 5km Bieg 0:24:54 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km]
95 126 NOWAK KATARZYNA K 16 K 35-39 2 TCZEW Nowak Power Team 5km Bieg 0:24:54 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km]
96 7 CYBULSKI KAROL M 80 M 35-39 17 MALBORK NYBORG-MAWENT 0 5km Bieg 0:24:55 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km]
97 32 OLEJARCZYK PIOTR M 81 M 60-64 4 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:24:59 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
98 137 ROCZYŃSKI KRZYSZTOF M 82 M 50-54 8 GDAŃSK 0 5km Bieg 0:25:00 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km]
99 68 BARAŃSKI DANIEL M 83 M 20-24 2 OBORY 0 5km Bieg 0:25:02 11.98 [km/h] 0:05:00 [min/km]
100 326 NOWICKA BEATA K 17 K 45-49 2 NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM NOWICCY 5km Bieg 0:25:07 11.94 [km/h] 0:05:01 [min/km]
101 308 GODZIŃSKA KAROLINA K 18 K 20-24 1 MILEJEWO BAŻANT NW ELBLĄG 0 5km Bieg 0:25:08 11.94 [km/h] 0:05:02 [min/km]
102 3 BINISZKIEWICZ MARCIN M 84 M 40-44 13 TCZEW 0 5km Bieg 0:25:09 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km]
103 105 KOLODYNSKI TOMASZ M 85 M 40-44 14 GOŚCISZEWO 0 5km Bieg 0:25:17 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
104 52 SZYCHOWSKI MICHAŁ M 86 M 30-34 7 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:25:24 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km]
105 20 KORDUNOWSKI TOMASZ M 87 M 25-29 11 JELEŃ OSP JELEŃ 0 5km Bieg 0:25:26 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
106 60 WĘSIORA ANGELIKA K 19 K 35-39 3 HOPOWO 0 5km Bieg 0:25:27 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
107 148 SZCZURASZEK JAROSŁAW M 88 M 50-54 9 MALBORK 0 5km Bieg 0:25:29 11.77 [km/h] 0:05:06 [min/km]
108 174 WERKOWSKI DARIUSZ M 89 M 45-49 11 MALBORK 5km Bieg 0:25:32 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km]
109 347 KRUSZYŃSKA BARBARA K 20 K 55-59 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 0 5km Bieg 0:25:37 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km]
110 123 MROCZEK SŁAWOMIR M 90 M 45-49 12 MALBORK 0 5km Bieg 0:25:44 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km]
111 100 KARCZEWSKI ANDRZEJ M 91 M 45-49 13 SZTUTOWO Karczewscy 5km Bieg 0:25:48 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km]
112 55 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 92 M 55-59 6 MALBORK 0 5km Bieg 0:25:50 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km]
113 40 ROGOWSKI MARIUSZ M 93 M 40-44 15 MALBORK 22.BLT 0 5km Bieg 0:25:52 11.60 [km/h] 0:05:10 [min/km]
114 81 DZIEDZIC MARCIN M 94 M 35-39 18 MALBORK Dziedzice 5km Bieg 0:26:01 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
115 342 ŚLĘZAK ADAM M 95 M 30-34 8 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 0 5km Bieg 0:26:07 11.49 [km/h] 0:05:13 [min/km]
116 329 JASIULEWICZ IZABELA K 21 K 35-39 4 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0 5km Bieg 0:26:11 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
117 119 MICHALECKA BEATA K 22 K 30-34 4 MALBORK Michaleccy 5km Bieg 0:26:16 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
118 366 ŚLUSARCZYK DANIEL M 96 M 16-19 4 PRUSZCZ GDAŃSKI SHOW MUST GO ON 0 5km Bieg 0:26:17 11.41 [km/h] 0:05:15 [min/km]
119 131 PAWŁOWSKA JULIA K 23 K 0-15 1 BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0 5km Bieg 0:26:20 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
120 39 ROGOWSKA JULIA K 24 K 0-15 2 MALBORK SP NR 3 MALBORK 0 5km Bieg 0:26:20 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
121 345 GIBAS SŁAWOMIR M 97 M 40-44 16 ELBLĄG NORDIC WLAKING BAŻANT 5km Bieg 0:26:25 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
122 121 MIZURA-STENCEL ANETTA K 25 K 45-49 3 STAROGARD GDAŃSKI 0 5km Bieg 0:26:26 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
123 152 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA K 26 K 45-49 4 BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0 5km Bieg 0:26:27 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km]
124 283 MARKOWICZ PAULINA K 27 K 30-34 5 MALBORK 0 5km Bieg 0:26:28 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
125 82 GACHEWICZ MILENA K 28 K 30-34 6 SZEMBRUK 0 5km Bieg 0:26:30 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km]
126 71 BIELIŃSKA BARBARA K 29 K 40-44 6 STAROGARD GDAŃSKI SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD Bielińscy 5km Bieg 0:26:37 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km]
127 330 STOPA ANNA K 30 K 40-44 7 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:26:40 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
128 383 YANKA WIKTOR M 98 M 25-29 12 PELPLIN 5km Bieg 0:26:42 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
129 381 NAUMCZYK RAFAŁ M 99 M 35-39 19 MALBORK 5km Bieg 0:26:54 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
130 107 KOŁTONOWSKI MARCIN M 100 M 30-34 9 GNIEW Kołtunki 5km Bieg 0:27:01 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
131 111 KRAIŃSKI RAFAŁ M 101 M 25-29 13 KOLONIA OSTROWICKA 0 5km Bieg 0:27:07 11.06 [km/h] 0:05:25 [min/km]
132 160 WĄDOŁOWSKI PRZEMYSŁAW M 102 M 50-54 10 MALBORK I LO MALBORK 0 5km Bieg 0:27:10 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
133 72 BIELIŃSKI KRZYSZTOF M 103 M 45-49 14 STAROGARD GD. SKL /FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD Bielińscy 5km Bieg 0:27:29 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km]
134 377 PAŃKA ADAM M 104 M 40-44 17 SOPOT 0 5km Bieg 0:27:37 10.86 [km/h] 0:05:31 [min/km]
135 94 JASKOT JERZY M 105 M 70+ 1 MALBORK NIEZRZESZONY 0 5km Bieg 0:27:40 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
136 116 MAJER JUSTYNA K 31 K 35-39 5 MALBORK Majerki 5km Bieg 0:27:41 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
137 115 MAJER GRZEGORZ M 106 M 35-39 20 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO Majerki 5km Bieg 0:27:41 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
138 30 NAUMCZYK TOMASZ M 107 M 40-44 18 MALBORK NYBORG-MAWENT 0 5km Bieg 0:27:51 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
139 183 KARLAK MARLENA K 32 K 25-29 5 STARE POLE 0 5km Bieg 0:27:51 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
140 250 KLONOWSKA KATARZYNA K 33 K 45-49 5 STARE POLE 0 5km Bieg 0:27:57 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km]
141 61 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 34 K 45-49 6 MALBORK KIJOWY FOLK 0 5km Bieg 0:28:07 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km]
142 26 MAGNUSKI RAFAŁ M 108 M 40-44 19 MALBORK 0 5km Bieg 0:28:18 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
143 379 WCISEL JUDYTA K 35 K 25-29 6 MALBORK 0 5km Bieg 0:28:21 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km]
144 216 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 109 M 70+ 2 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 0 5km Bieg 0:28:26 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
145 42 RUCHLEWICZ URSZULA K 36 K 50-54 2 SZTUM 0 5km Bieg 0:28:31 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
146 106 KOŁTONOWSKA AGNIESZKA K 37 K 30-34 7 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW Kołtunki 5km Bieg 0:28:33 10.51 [km/h] 0:05:43 [min/km]
147 112 KRZEMIENIEWSKI KAMIL M 110 M 35-39 21 POZNAŃ 0 5km Bieg 0:28:54 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km]
148 146 STOJ NATALIA K 38 K 30-34 8 MALBORK 0 5km Bieg 0:29:32 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km]
149 113 KUJAWSKA MAŁGORZATA K 39 K 50-54 3 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 0 5km Bieg 0:29:36 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km]
150 37 PĘKALSKA MONIKA K 40 K 40-44 8 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:30:10 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km]
151 299 CHARZEWSKI MAREK M 111 M 50-54 11 MALBORK 5km Bieg 0:30:20 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km]
152 133 PISKORSKA EMILIA K 41 K 35-39 6 STARE POLE 0 5km Bieg 0:30:20 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km]
153 173 ŻUKOWSKA DIANA K 42 K 35-39 7 MALBORK 5km Bieg 0:30:27 9.85 [km/h] 0:06:05 [min/km]
154 172 WORON ALEKSANDRA K 43 K 60-64 1 MALBORK 5km Bieg 0:30:27 9.85 [km/h] 0:06:05 [min/km]
155 110 KOZŁOWSKI PATRYK M 112 M 30-34 10 MALBORK Kozłowscy Ola&Patryk 5km Bieg 0:30:37 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km]
156 153 TOŁOCZKO PAULINA K 44 K 30-34 9 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:30:39 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km]
157 98 JUSTA BEATA K 45 K 50-54 4 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 0 5km Bieg 0:30:39 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km]
158 25 KÜCHLER MAŁGORZATA K 46 K 40-44 9 GDYNIA JARBUD 0 5km Bieg 0:30:47 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
159 75 CICHERSKI SZYMON M 113 M 16-19 5 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 0 5km Bieg 0:31:06 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km]
160 38 PUCHALSKI MARCIN M 114 M 40-44 20 MALBORK 22.BLT 0 5km Bieg 0:31:11 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km]
161 74 CICHERSKA PAULINA K 47 K 40-44 10 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 0 5km Bieg 0:31:17 9.59 [km/h] 0:06:15 [min/km]
162 118 MAZUCHOWSKA KATARZYNA K 48 K 40-44 11 SZEMBRUK RUN SZEMBRUK 0 5km Bieg 0:31:18 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km]
163 9 FILIPIAK BEATA K 49 K 45-49 7 ELBLĄG JET SYSTEM ACTIVE TEAM 0 5km Bieg 0:31:30 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km]
164 80 DZIEDZIC ANETA K 50 K 35-39 8 MALBORK Dziedzice 5km Bieg 0:31:38 9.48 [km/h] 0:06:20 [min/km]
165 62 ZALEWSKA KAROLINA K 51 K 40-44 12 STAROGARD GDAŃSKI 0 5km Bieg 0:31:44 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
166 129 ORZECHOWSKA MAGDALENA K 52 K 40-44 13 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:31:48 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km]
167 134 POTORSKI ZBIGNIEW M 115 M 60-64 5 MALBORK 0 5km Bieg 0:32:23 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km]
168 179 SZELSKI KRYSTIAN M 116 M 40-44 21 ELBLĄG 5km Bieg 0:32:25 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
169 159 WARMIŃSKA AGNIESZKA K 53 K 40-44 14 MALBORK 0 5km Bieg 0:32:33 9.22 [km/h] 0:06:31 [min/km]
170 384 DOMINIECKI KRZYSZTOF M 117 M 50-54 12 CISY KIJOWY FOLK 0 5km Bieg 0:32:49 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km]
171 18 DOMINIECKA ADRIANA K 54 K 45-49 8 CISY KIJOWY FOLK Domienieccy 5km Bieg 0:32:49 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km]
172 17 KOBUS ZBIGNIEW M 118 M 45-49 15 GDAŃSK 0 5km Bieg 0:33:08 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
173 189 GAWROŃSKA BARBARA K 55 K 30-34 10 MALBORK 5km Bieg 0:33:11 9.04 [km/h] 0:06:38 [min/km]
174 188 BIANGA MICHAŁ M 119 M 30-34 11 MALBORK 5km Bieg 0:33:11 9.04 [km/h] 0:06:38 [min/km]
175 180 REKOWSKI KAZIMIERZ M 120 M 60-64 6 TCZEW EATON RUNNING TEAM 5km Bieg 0:33:18 9.01 [km/h] 0:06:40 [min/km]
176 10 GÓRNIAK JAROSŁAW M 121 M 35-39 22 POGÓRZE JARBUD 0 5km Bieg 0:33:19 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
177 51 SZKLARSKI ANDRZEJ M 122 M 45-49 16 ELBLĄG SZKLARSCY 5km Bieg 0:33:24 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km]
178 1 BACZEWSKI ROBERT M 123 M 45-49 17 TCZEW 0 5km Bieg 0:33:32 8.95 [km/h] 0:06:42 [min/km]
179 15 JANCZYNSKA MARIA K 56 K 60-64 2 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 0 5km Bieg 0:33:32 8.95 [km/h] 0:06:42 [min/km]
180 124 MROCZKOWSKA JOANNA K 57 K 50-54 5 KWIDZYN 0 5km Bieg 0:33:55 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km]
181 108 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 58 K 55-59 2 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 0 5km Bieg 0:33:56 8.84 [km/h] 0:06:47 [min/km]
182 36 PEPLIŃSKI MAREK M 124 M 60-64 7 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 0 5km Bieg 0:34:14 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km]
183 338 KRUSZYŃSKA OLGA K 59 K 0-15 3 MIŁOBĄDZ SP MIŁOBĄDZ 0 5km Bieg 0:34:35 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km]
184 328 JASIULEWICZ SEBASTIAN M 125 M 0-15 6 ELBLAG SP. 8 0 5km Bieg 0:34:54 8.60 [km/h] 0:06:59 [min/km]
185 79 DYWELSKI MIROSŁAW M 126 M 60-64 8 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 0 5km Bieg 0:34:59 8.58 [km/h] 0:07:00 [min/km]
186 22 KOZŁOWSKA ANNA K 60 K 45-49 9 MALBORK Kozłowscy Anna&Dariusz 5km Bieg 0:35:01 8.57 [km/h] 0:07:00 [min/km]
187 59 WEREDYCKA MONIKA K 61 K 40-44 15 ELBLĄG 0 5km Bieg 0:35:06 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km]
188 365 ŚLUSARCZYK DOMINIKA K 62 K 20-24 2 PRUSZCZ GDAŃSKI SHOW MUST GO ON 0 5km Bieg 0:36:31 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km]
189 50 SZKLARSKA ALICJA K 63 K 40-44 16 ELBLĄG SZKLARSCY 5km Bieg 0:39:14 7.65 [km/h] 0:07:51 [min/km]
190 47 SOWA RENATA K 64 K 45-49 10 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG Sowy 5km Bieg 0:40:10 7.47 [km/h] 0:08:02 [min/km]
191 48 SOWA SYLWESTER M 127 M 40-44 22 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG Sowy 5km Bieg 0:40:10 7.47 [km/h] 0:08:02 [min/km]
192 331 TOMASZEWSKI ARKADIUSZ M 128 M 50-54 13 ELBLAG 0 5km Bieg 0:45:04 6.66 [km/h] 0:09:01 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ