IV Złoty Bieg w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Złotowie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Przybylska Karolina Bydgoszcz Bieg Orlen Running Team 40.00 PLN
2 Wójtowicz Przemysław Wójtowicz Wałcz Bieg Puls Fitness Wałcz 40.00 PLN
3 Krasowski Tomasz Wałcz Bieg 40.00 PLN
4 Skuza Piotr Wałcz Bieg Team TERMINATORun 40.00 PLN
5 Tłok Damian Złotów Bieg 40.00 PLN
6 Kazimierczak DOMINIK Koszalin Bieg PRZEDSZKOLE NR 34 40.00 PLN
7 Sawicki Eligiusz Złotów Bieg 40.00 PLN
8 Kazimierczak Fabian Koszalin Bieg Szkoła podstawowa nr 23 koszalin 40.00 PLN
9 Kazimierczak Izabela Niekłonice Bieg 40.00 PLN
10 Kazimierczak Leszek Koszalin Bieg For-Rest-Run Koszalin 40.00 PLN
11 Grochowska Agnieszka Piła Bieg 40.00 PLN
12 Majer Anna Radawnica Bieg 40.00 PLN
13 Beker-Zabrocka Aleksandra Złotów Bieg 40.00 PLN
14 Deja Magdalena Święta Bieg 40.00 PLN
15 Szulc Slawomir Złotów Nordic Walking 40.00 PLN
16 Szulc Anna ZŁOTÓW Nordic Walking 40.00 PLN
17 Daruk Maria Wałcz Bieg 40.00 PLN
18 Minda Marcin Złotów Bieg 40.00 PLN
19 PAPROCKA ELIZA Złotów Bieg 40.00 PLN
20 Minda Karolina Złotów Bieg 40.00 PLN
21 Adaszynski Wiesław BOBOLICE Bieg Boboliccy Morsjsnie 40.00 PLN
22 Rykała Justyna Nowa Wiśniewka Bieg 40.00 PLN
23 Koselke Agnieszka Złotów Bieg 40.00 PLN
24 Serowski Łukasz Drzewiany Bieg 40.00 PLN
25 Bohdanowicz Emil Szczecinek Bieg Wariacki Team 40.00 PLN
26 SYPNIEWSKA ANASTAZJA ZŁOTÓW Nordic Walking 40.00 PLN
27 Ruciński Jakub Złotów Bieg z wóźkiem dziecięcym 40.00 PLN
28 Haweto Janina Elżbieta Jastrowie Nordic Walking Kijowe siostry i brat 40.00 PLN
29 Ruciński Bartłomiej Złotów Bieg z wóźkiem dziecięcym 40.00 PLN
30 Wilk Jagoda Krzyż Wlkp Bieg KB Aktywni Krzyż Wlkp. 40.00 PLN
31 Ruciński Kacper Złotów Bieg 40.00 PLN
32 Bohdanowicz Darek Szczecinek Bieg Wariacki Team 40.00 PLN
33 Siegmiller Jakub Złotów Bieg 40.00 PLN
34 Bohdanowicz Sylwia Szczecinek Bieg Wariacki Team 40.00 PLN
35 Stromidło Sebastian Krzyż Bieg KB Aktywni Krzyż Wlkp. 40.00 PLN
36 Pączek Edwin Złotów Bieg 40.00 PLN
37 Klocek Agnieszka Święta Bieg 40.00 PLN
38 Mielec Hanula Kamień Pomorski Bieg WKURW_TEAM 40.00 PLN
39 Mielec Antoś Kamień Pomorski Bieg WKURW_TEAM 40.00 PLN
40 Mielec Marta Kamień Pomorski Bieg WKURW_TEAM 40.00 PLN
41 Sawicki Filip Krajenka Bieg 40.00 PLN
42 Sawicki Leszek Krajenka Bieg z wóźkiem dziecięcym 40.00 PLN
43 Winkel Justyna Piła Bieg 40.00 PLN
44 Winkel Aleksander Piła Bieg 40.00 PLN
45 Sawicka Aleksandra Krajenka Bieg 40.00 PLN
46 Winkel Szymon Piła Bieg 40.00 PLN
47 Gapińska Laura Złotów Bieg z wóźkiem dziecięcym 40.00 PLN
48 Gapińska Justyna Złotów Bieg z wóźkiem dziecięcym 40.00 PLN
49 Gapińska Martyna Złotów Bieg z wóźkiem dziecięcym 40.00 PLN
50 Pachuc Grzegorz Lipka Bieg RAGE RUN 40.00 PLN
51 Jagła Kacper Debrzno Bieg Kopeć Team 40.00 PLN
52 Pachuc Kamila Lipka Bieg RAGE RUN 40.00 PLN
53 Wejman Mariusz Debrzno Bieg Kopeć Team 40.00 PLN
54 Koniec Alan Bydgoszcz Bieg 40.00 PLN
55 Sarnowski Sebastian Złotów Bieg 40.00 PLN
56 Modrzejewski Mateusz Debrzno Bieg Kopeć Team 40.00 PLN
57 Koniec Piotr Bydgoszcz Bieg 40.00 PLN
58 Czerenkiewicz Magdalena Bydgoszcz Bieg z wóźkiem dziecięcym 40.00 PLN
59 Krzewińska Małgorzata Koszalin Bieg TKKF Koszalin 40.00 PLN
60 Jęsiek-Barabasz Agnieszka Złotów Bieg 40.00 PLN
61 Jagodzinski Kewin Złotów Bieg 40.00 PLN
62 Marczykowski Kamil Złotów Bieg 40.00 PLN
63 Barwikowska Klaudia Solec Kujawski Bieg 40.00 PLN
64 Marczykowska Monika Złotów Bieg 40.00 PLN
65 Paliga Antoni Sępólno Krajeńskie Bieg RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 40.00 PLN
66 Paliga Radosław Sępólno Krajeńskie Bieg RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 40.00 PLN
67 Paliga Mateusz Sępólno Krajeńskie Bieg RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 40.00 PLN
68 Nowak Arleta Grodzisk Wielkopolski Bieg 40.00 PLN
69 Kołodziej Maciej Złotów Bieg 40.00 PLN
70 Frankowski Michał Chodzież Bieg Lodożercy Chodzież 40.00 PLN
71 Deja Anna Złotów Nordic Walking 40.00 PLN
72 Frankowska Martyna Szamocin Bieg 40.00 PLN
73 Nakonieczna Anna PIŁA Bieg 40.00 PLN
74 Drabkowska Agnieszka Białogard Bieg 40.00 PLN
75 Nakonieczny Arkadiusz PIŁA Bieg 40.00 PLN
76 Barwikowska Bogusia Solec Kujawski Bieg 40.00 PLN
77 Kruszyńska Laura Bydgoszcz Bieg Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek 40.00 PLN
78 Kruszyński Marcin Bydgoszcz Bieg FordonRunners/Wkurw_Team 40.00 PLN
79 Rucińska Paulina Złotów Bieg 40.00 PLN
80 Lorenc-Kruszyńska Sylwia Bydgoszcz Bieg FordonRunners/Wkurw_Team 40.00 PLN
81 Poziomski Damian Radawnica Bieg 40.00 PLN
82 Kołodziej Marta Złotów Bieg 40.00 PLN
83 Łuszczewska Zofia Złotów Bieg Żytnia Team 40.00 PLN
84 Żukowski Cezary Koszalin Bieg For-Rest-Run Koszalin 40.00 PLN
85 ŚWIĘCIASZEK Mariusz Wałcz Bieg 40.00 PLN
86 Chrzanowski Tomasz Złotów Bieg z wóźkiem dziecięcym 40.00 PLN
87 Męcina Violetta Męcina Wałcz Bieg 40.00 PLN
88 Jaroszewski Robert Złotów Bieg 40.00 PLN
89 Jaroszewska Maria Złotów Bieg 40.00 PLN
90 Kasielski Rafał Golce Bieg Team TERMINATORun 40.00 PLN
91 Jaroszewski Piotr Złotów Bieg 40.00 PLN
92 Mańkowski Dariusz Jastrowie Bieg 40.00 PLN
93 Brandys Kaja Złotów Bieg 40.00 PLN
94 siódmiak Iga złotów Bieg 40.00 PLN
95 Błaszkiewicz Natalia Złotów Nordic Walking Sp2 zlotow 40.00 PLN
96 Zielinska Agata Złotów Bieg 40.00 PLN
97 Konak Michalina Złotów Bieg HalSpaw 40.00 PLN
98 Kotulla Agata Złotów Bieg HalSpaw 40.00 PLN
99 Tkacz Marcin Złotów Bieg HalSpaw 40.00 PLN
100 Konak Wojciech Złotów Bieg HalSpaw 40.00 PLN


Wyświetleń: 6945

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ