IV Złoty Bieg w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Złotowie
Bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Guździoł Jarosław Solec kujawski Bieg TBKM WILK Solec Kujawski
2 Januszewski Marcin Bydgoszcz Bieg Gang Kocura
3 Kotecku Marcin Bydgoszcz Bieg Gang Kocura
4 Kotecka Lili Bydgoszcz Bieg Gang Kocura
5 Nikiel Dariusz WĄGROWIEC Bieg Dirty Sparrows
6 Jagiełka Bartek Bydgoszcz Bieg Jagiełka Team
7 Jagiełka Marzena Bydgoszcz Bieg
8 Jagiełka Patryk Bydgoszcz Bieg Jagiełka Team
9 Centka Katarzyna Święta Bieg
10 Świerad Przemysław Wałcz Bieg 100 batalion łączność
11 ŚWIĘCIASZEK Zuzanna Wałcz Bieg Uczennica
12 Centka Jakub Święta Bieg
13 Rudawski Kamil Złotów Bieg
14 ROMANKO MONIKA ZŁOTÓW Bieg
15 Grzystek Michał Sitno Bieg
16 Chojnacki Maciej Chodzież Bieg
17 Iwanicki Marcin Wągrowiec Bieg 4run Piła
18 Bonisławski Jarosław Sławno Bieg SPOKO
19 Przybylska Karolina Bydgoszcz Bieg Orlen Running Team
20 Wójtowicz Przemysław Wójtowicz Wałcz Bieg Puls Fitness Wałcz
21 Krasowski Tomasz Wałcz Bieg
22 Skuza Piotr Wałcz Bieg Team TERMINATORun
23 Tłok Damian Złotów Bieg
24 Kazimierczak DOMINIK Koszalin Bieg PRZEDSZKOLE NR 34
25 Sawicki Eligiusz Złotów Bieg
26 Kazimierczak Fabian Koszalin Bieg Szkoła podstawowa nr 23 koszalin
27 Kazimierczak Izabela Niekłonice Bieg
28 Grochowska Agnieszka Piła Bieg
29 Majer Anna Radawnica Bieg
30 Beker-Zabrocka Aleksandra Złotów Bieg
31 Deja Magdalena Święta Bieg
32 Daruk Maria Wałcz Bieg
33 Gabryś Alicja ZŁOTÓW Bieg
34 PAPROCKA ELIZA Złotów Bieg
35 Gabryś Agnieszka ZŁOTÓW Bieg
36 Adaszynski Wiesław BOBOLICE Bieg Boboliccy Morsjsnie
37 Rykała Justyna Nowa Wiśniewka Bieg
38 Serowski Łukasz Drzewiany Bieg
39 Bohdanowicz Emil Szczecinek Bieg Wariacki Team
40 Wilk Jagoda Krzyż Wlkp Bieg KB Aktywni Krzyż Wlkp.
41 Koselke Agnieszka Złotów Bieg
42 Bohdanowicz Darek Szczecinek Bieg Wariacki Team
43 Siegmiller Jakub Złotów Bieg
44 Bohdanowicz Sylwia Szczecinek Bieg Wariacki Team
45 Stromidło Sebastian Krzyż Bieg KB Aktywni Krzyż Wlkp.
46 Pączek Edwin Złotów Bieg
47 Klocek Agnieszka Święta Bieg
48 Mielec Hanula Kamień Pomorski Bieg WKURW_TEAM
49 Mielec Antoś Kamień Pomorski Bieg WKURW_TEAM
50 Mielec Marta Kamień Pomorski Bieg WKURW_TEAM
51 Sawicki Filip Krajenka Bieg
52 Winkel Justyna Piła Bieg
53 Winkel Aleksander Piła Bieg
54 Sawicka Aleksandra Krajenka Bieg
55 Winkel Szymon Piła Bieg
56 Królikowska Katarzyna Lipka Bieg RAGE RUN
57 Jagła Kacper Debrzno Bieg Kopeć Team
58 Pachuc Kamila Lipka Bieg RAGE RUN
59 Wejman Mariusz Debrzno Bieg Kopeć Team
60 Koniec Alan Bydgoszcz Bieg
61 Sarnowski Sebastian Złotów Bieg
62 Modrzejewski Mateusz Debrzno Bieg Kopeć Team
63 Koniec Piotr Bydgoszcz Bieg
64 Krzewińska Małgorzata Koszalin Bieg TKKF Koszalin
65 Jęsiek-Barabasz Agnieszka Złotów Bieg
66 Jagodzinski Kewin Złotów Bieg
67 Marczykowski Kamil Złotów Bieg
68 Barwikowska Klaudia Solec Kujawski Bieg
69 Marczykowska Monika Złotów Bieg
70 Paliga Antoni Sępólno Krajeńskie Bieg RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
71 Paliga Radosław Sępólno Krajeńskie Bieg RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
72 Paliga Mateusz Sępólno Krajeńskie Bieg RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
73 Nowak Arleta Grodzisk Wielkopolski Bieg
74 Kołodziej Maciej Złotów Bieg
75 Frankowski Michał Chodzież Bieg Lodożercy Chodzież
76 Frankowska Martyna Szamocin Bieg
77 Nakonieczna Anna PIŁA Bieg
78 Drabkowska Agnieszka Białogard Bieg
79 Nakonieczny Arkadiusz PIŁA Bieg
80 Barwikowska Bogusia Solec Kujawski Bieg
81 Kruszyńska Laura Bydgoszcz Bieg Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek
82 Kozłowska Karolina Bydgoszcz Bieg FordonRunners/Wkurw_Team
83 Lorenc-Kruszyńska Sylwia Bydgoszcz Bieg FordonRunners/Wkurw_Team
84 Poziomski Damian Radawnica Bieg
85 Kołodziej Marta Złotów Bieg
86 Tomasz Longin Złotów Bieg
87 Żukowski Cezary Koszalin Bieg For-Rest-Run Koszalin
88 ŚWIĘCIASZEK Mariusz Wałcz Bieg
89 Męcina Violetta Męcina Wałcz Bieg
90 Jaroszewski Robert Złotów Bieg
91 Jaroszewska Maria Złotów Bieg
92 Kasielski Rafał Golce Bieg Team TERMINATORun
93 Jaroszewski Piotr Złotów Bieg
94 Mańkowski Dariusz Jastrowie Bieg
95 Brandys Kaja Złotów Bieg
96 siódmiak Iga złotów Bieg
97 Chołodowska Małgorzata Złotów Bieg Urząd Miejski w Złotowie
98 Zielinska Agata Złotów Bieg
99 Konak Michalina Złotów Bieg HalSpaw
100 Kotulla Agata Złotów Bieg HalSpaw


Wyświetleń: 16100

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ