Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nafalska Anna | Berlin | Polska | Bieg | ||
2 | Ustjanowska ( FLAGA ) Katarzyna | Biała | Polska | Bieg | ||
3 | Nowak Waldemar | Białe Błota | Polska | Bieg | Tri-Amator Ewelina Nowak | |
4 | Danowski Maciej | Białogard | Polska | Bieg | Fitnes Club Forma | |
5 | Danowski Kuba | Białogard | Polska | Bieg | Fitnes Club Forma | |
6 | Drabkowska Agnieszka | Białogard | Polska | Bieg | ||
7 | Adaszynski Wiesław | BOBOLICE | Polska | Bieg | Boboliccy Morsjsnie | |
8 | Lorenc-Kruszyńska Sylwia | Bydgoszcz | Polska | Bieg | FordonRunners/Wkurw_Team | |
9 | Kozłowska Karolina | Bydgoszcz | Polska | Bieg | FordonRunners/Wkurw_Team | |
10 | Kruszyńska Laura | Bydgoszcz | Polska | Bieg | Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek | |
11 | Koniec Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg | ||
12 | Koniec Alan | Bydgoszcz | Polska | Bieg | ||
13 | Przybylska Karolina | Bydgoszcz | Polska | Bieg | Orlen Running Team | |
14 | Jagiełka Patryk | Bydgoszcz | Polska | Bieg | Jagiełka Team | |
15 | Jagiełka Marzena | Bydgoszcz | Polska | Bieg | ||
16 | Jagiełka Bartek | Bydgoszcz | Polska | Bieg | Jagiełka Team | |
17 | Kotecka Lili | Bydgoszcz | Polska | Bieg | Gang Kocura | |
18 | Kotecku Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg | Gang Kocura | |
19 | Januszewski Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg | Gang Kocura | |
20 | Klabacha Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg | ||
21 | Płaczkiewicz Robert | Bydgoszcz | Polska | Bieg | SOL3|SquadRUN / PB SLA | |
22 | Jagiełka Michał | Bydgoszcz | Polska | Bieg | Jagiełka Team | |
23 | Klabacha Katarzyna Klabacha | Bydgoszcz | Polska | Bieg | ||
24 | Wiśniewski Kacper | Chodzież | Polska | Bieg | Chodzież | |
25 | Frankowski Michał | Chodzież | Polska | Bieg | Lodożercy Chodzież | |
26 | Chojnacki Maciej | Chodzież | Polska | Bieg | ||
27 | Woźniak Natalia | Chodzież | Polska | Bieg | ||
28 | Woźniak Kamil | Chodzież | Polska | Bieg | ||
29 | MODRZEJEWSKI Wojciech | Chojnice | Polska | Bieg | WT Chojnice | |
30 | Juszczak Karolina | Czaplinek | Polska | Bieg | Rundorfina | |
31 | Gzubicki Piotr | Czaplinek | Polska | Bieg | Rundorfina Czaplinek | |
32 | Bońkowski Cezar | Czaplinek | Polska | Bieg | Rundorfina | |
33 | Tylman Piotr | Czaplinek | Polska | Bieg | Rundorfina | |
34 | Massel Grzyb Magdalena | Czaplinek | Polska | Bieg | rundorfina Czaplinek | |
35 | Firlej Agnieszka | Czaplinek | Polska | Bieg | Rundorfina | |
36 | Nowak Paweł | Czaplinek | Polska | Bieg | Rundorfina | |
37 | Sydor Katarzyna Sydor | Czaplinek | Polska | Bieg | Rundorfina | |
38 | Sydor Julia | Czaplinek | Polska | Bieg | Rundorfina | |
39 | Sydor Marcin | Czaplinek | Polska | Bieg | ||
40 | Sepiotek Kamil | Czaplinek | Polska | Bieg | Rundorfina | |
41 | Rokita Joanna | Czarne | Polska | Bieg | ||
42 | Kozłowski Krzysztof | Czarne | Polska | Bieg | ||
43 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Polska | Bieg | Czarne Biega | |
44 | Jabłoński Andrzej | Czarne | Polska | Bieg | ||
45 | Suliga-Krakowiak Agnieszka | Czarne | Polska | Bieg | Czarne Biega | |
46 | Rokita Michał | Czarne | Polska | Bieg | Czarne Biega | |
47 | Rokita Mikolaj | Czarne | Polska | Bieg | ||
48 | Wyrwa Przemysław | Człopa | Polska | Bieg | TerminatoRun | |
49 | Melnyk Piotr | Człuchów | Polska | Bieg | Żółwie Człuchów | |
50 | Marczewska Małgorzata | CZŁUCHÓW | Polska | Bieg | JW 3775 | |
51 | Markowska Karolina | Człuchów | Polska | Bieg | ||
52 | Litwiniuk Katarzyna | Człuchów | Polska | Bieg | ||
53 | Modrzejewski Mateusz | Debrzno | Polska | Bieg | Kopeć Team | |
54 | Wejman Mariusz | Debrzno | Polska | Bieg | Kopeć Team | |
55 | Jagła Kacper | Debrzno | Polska | Bieg | Kopeć Team | |
56 | Bońkowska Agata | Dębsko | Polska | Bieg | ||
57 | Serowski Łukasz | Drzewiany | Polska | Bieg | ||
58 | Kasielski Rafał | Golce | Polska | Bieg | Team TERMINATORun | |
59 | Nowak Arleta | Grodzisk Wielkopolski | Polska | Bieg | ||
60 | Zaborowski Maciej | Jarocin | Polska | Bieg | Fundacja Ogród Marzeń | |
61 | Konieczka Patrycja | Jastrowie | Polska | Bieg | ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA | |
62 | Konieczka Paweł Konieczka | Jastrowie | Polska | Bieg | ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA | |
63 | Thomas Daniel | Jastrowie | Polska | Bieg | Precon Polska | |
64 | Liwandowska Marta Liwandowska | Jastrowie | Polska | Bieg | ||
65 | Thomas Jessica | JASTROWIE | Polska | Bieg | Rozbiegane Jastrowie | |
66 | Thomas Oliwier | JASTROWIE | Polska | Bieg | Rozbiegane Jastrowie | |
67 | Mańkowski Dariusz | Jastrowie | Polska | Bieg | ||
68 | Wyrobek Jarosław | Jastrowie | Polska | Bieg | ||
69 | Seren-Wyrobek Ignacy | Jastrowie | Polska | Bieg | ||
70 | Mazur Anna | Jastrowie | Polska | Bieg | Rozbiegane Jastrowie | |
71 | Mazur Gabrysia | Jastrowie | Polska | Bieg | Gwda Piła | |
72 | Mazur Tomasz | Jastrowie | Polska | Bieg | Rozbiegane Jastrowie | |
73 | Szczukocki Marcin | Jastrowie | Polska | Bieg | TerminatoRun | |
74 | Zakielarz Adriana | Jastrowie | Polska | Bieg | ||
75 | Zakielarz Piotr | Jastrowie | Polska | Bieg | Precon Polska | |
76 | Zakielarz Tatiana | Jastrowie | Polska | Bieg | ||
77 | Zakielarz Alan | Jastrowie | Polska | Bieg | ||
78 | Bodziony Amelia | Jastrowie | Polska | Bieg | ||
79 | Bodziony Kaspian | Jastrowie | Polska | Bieg | ||
80 | Bodziony( FLAGA ) Grzegorz | Jastrowie | Polska | Bieg | ||
81 | Seren-Wyrobek Leon | Jastrowie | Polska | Bieg | ||
82 | Mańkowska Janina | Jastrowie | Polska | Bieg | ||
83 | Borkowska Katarzyna | Józefowo | Polska | Bieg | KaMarki | |
84 | Ciechanowska Nadia | Józefowo | Polska | Bieg | ||
85 | Ciechanowski Maciej | Józefowo | Polska | Bieg | ||
86 | Banaszkiewicz Katarzyna | Kaczory | Polska | Bieg | Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż Wlkp. | |
87 | Wilk Daniel | Kaczory | Polska | Bieg | Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż Wlkp. | |
88 | Mielec Marta | Kamień Pomorski | Polska | Bieg | WKURW_TEAM | |
89 | Mielec Antoś | Kamień Pomorski | Polska | Bieg | WKURW_TEAM | |
90 | Mielec Hanula | Kamień Pomorski | Polska | Bieg | WKURW_TEAM | |
91 | Majchrzak( FLAGA ) Paweł | Karlino | Polska | Bieg | ||
92 | Majchrzak Marcin | Karlino | Polska | Bieg | ||
93 | Białoń Jakub | Kleszczyna | Polska | Bieg | ||
94 | Wąsowicz Anna | Kołobrzeg | Polska | Bieg | BBL Kołobrzeg | |
95 | Dorosz Grzegorz | Konstantowo | Polska | Bieg | Tkkf Wodnik Więcbork | |
96 | Czarnecka Agnieszka | Kostrzyn | Polska | Bieg | Walka Kostrzyn | |
97 | Latopolska-Olejnik Kalina | Koszalin | Polska | Bieg | >Żytnia Team | |
98 | Olejnik Paweł | Koszalin | Polska | Bieg | >Żytnia Team | |
99 | Olejnik Bartlomiej | Koszalin | Polska | Bieg | >Żytnia Team | |
100 | Olejnik Krzysztof | Koszalin | Bieg | >Żytnia Team |
Wyświetleń: 28235