IV Złoty Bieg w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Złotowie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Guździoł Jarosław Solec kujawski Bieg TBKM WILK Solec Kujawski
2 Januszewski Marcin Bydgoszcz Bieg Gang Kocura
3 Kotecku Marcin Bydgoszcz Bieg Gang Kocura
4 Kotecka Lili Bydgoszcz Bieg Gang Kocura
5 Nikiel Dariusz WĄGROWIEC Bieg Dirty Sparrows
6 Jagiełka Bartek Bydgoszcz Bieg Jagiełka Team
7 Jagiełka Marzena Bydgoszcz Bieg
8 Jagiełka Patryk Bydgoszcz Bieg Jagiełka Team
9 Łopiński Aleksy Piła Nordic Walking Daj radość niepełnosprawnym
10 Centka Katarzyna Święta Bieg
11 Świerad Przemysław Wałcz Bieg 100 batalion łączność
12 ŚWIĘCIASZEK Zuzanna Wałcz Bieg Uczennica
13 Centka Jakub Święta Bieg
14 Rudawski Kamil Złotów Bieg
15 Burzynska Marzena Złotów Nordic Walking
16 ROMANKO MONIKA ZŁOTÓW Bieg
17 Grzystek Michał Sitno Bieg
18 Chojnacki Maciej Chodzież Bieg
19 Iwanicki Marcin Wągrowiec Bieg 4run Piła
20 Bonisławski Jarosław Sławno Bieg SPOKO
21 Przybylska Karolina Bydgoszcz Bieg Orlen Running Team
22 Wójtowicz Przemysław Wójtowicz Wałcz Bieg Puls Fitness Wałcz
23 Krasowski Tomasz Wałcz Bieg
24 Skuza Piotr Wałcz Bieg Team TERMINATORun
25 Tłok Damian Złotów Bieg
26 Kazimierczak DOMINIK Koszalin Bieg PRZEDSZKOLE NR 34
27 Sawicki Eligiusz Złotów Bieg
28 Kazimierczak Fabian Koszalin Bieg Szkoła podstawowa nr 23 koszalin
29 Kazimierczak Izabela Niekłonice Bieg
30 Grochowska Agnieszka Piła Bieg
31 Majer Anna Radawnica Bieg
32 Beker-Zabrocka Aleksandra Złotów Bieg
33 Deja Magdalena Święta Bieg
34 Szulc Slawomir Złotów Nordic Walking
35 Szulc Anna ZŁOTÓW Nordic Walking
36 Daruk Maria Wałcz Bieg
37 Gabryś Alicja ZŁOTÓW Bieg
38 PAPROCKA ELIZA Złotów Bieg
39 Gabryś Agnieszka ZŁOTÓW Bieg
40 Adaszynski Wiesław BOBOLICE Bieg Boboliccy Morsjsnie
41 Rykała Justyna Nowa Wiśniewka Bieg
42 Serowski Łukasz Drzewiany Bieg
43 Bohdanowicz Emil Szczecinek Bieg Wariacki Team
44 SYPNIEWSKA ANASTAZJA ZŁOTÓW Nordic Walking
45 Haweto Janina Elżbieta Jastrowie Nordic Walking Kijowe siostry i brat
46 Wilk Jagoda Krzyż Wlkp Bieg KB Aktywni Krzyż Wlkp.
47 Koselke Agnieszka Złotów Bieg
48 Bohdanowicz Darek Szczecinek Bieg Wariacki Team
49 Siegmiller Jakub Złotów Bieg
50 Bohdanowicz Sylwia Szczecinek Bieg Wariacki Team
51 Stromidło Sebastian Krzyż Bieg KB Aktywni Krzyż Wlkp.
52 Pączek Edwin Złotów Bieg
53 Klocek Agnieszka Święta Bieg
54 Mielec Hanula Kamień Pomorski Bieg WKURW_TEAM
55 Mielec Antoś Kamień Pomorski Bieg WKURW_TEAM
56 Mielec Marta Kamień Pomorski Bieg WKURW_TEAM
57 Sawicki Filip Krajenka Bieg
58 Sawicki Leszek Krajenka Bieg z wóźkiem dziecięcym
59 Winkel Justyna Piła Bieg
60 Winkel Aleksander Piła Bieg
61 Sawicka Aleksandra Krajenka Bieg
62 Winkel Szymon Piła Bieg
63 Królikowska Katarzyna Lipka Bieg RAGE RUN
64 Jagła Kacper Debrzno Bieg Kopeć Team
65 Pachuc Kamila Lipka Bieg RAGE RUN
66 Wejman Mariusz Debrzno Bieg Kopeć Team
67 Koniec Alan Bydgoszcz Bieg
68 Sarnowski Sebastian Złotów Bieg
69 Modrzejewski Mateusz Debrzno Bieg Kopeć Team
70 Koniec Piotr Bydgoszcz Bieg
71 Czerenkiewicz Magdalena Bydgoszcz Bieg z wóźkiem dziecięcym
72 Krzewińska Małgorzata Koszalin Bieg TKKF Koszalin
73 Jęsiek-Barabasz Agnieszka Złotów Bieg
74 Jagodzinski Kewin Złotów Bieg
75 Marczykowski Kamil Złotów Bieg
76 Barwikowska Klaudia Solec Kujawski Bieg
77 Marczykowska Monika Złotów Bieg
78 Paliga Antoni Sępólno Krajeńskie Bieg RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
79 Paliga Radosław Sępólno Krajeńskie Bieg RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
80 Paliga Mateusz Sępólno Krajeńskie Bieg RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
81 Nowak Arleta Grodzisk Wielkopolski Bieg
82 Kołodziej Maciej Złotów Bieg
83 Frankowski Michał Chodzież Bieg Lodożercy Chodzież
84 Deja Anna Złotów Nordic Walking
85 Frankowska Martyna Szamocin Bieg
86 Nakonieczna Anna PIŁA Bieg
87 Drabkowska Agnieszka Białogard Bieg
88 Nakonieczny Arkadiusz PIŁA Bieg
89 Barwikowska Bogusia Solec Kujawski Bieg
90 Kruszyńska Laura Bydgoszcz Bieg Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek
91 Kozłowska Karolina Bydgoszcz Bieg FordonRunners/Wkurw_Team
92 Lorenc-Kruszyńska Sylwia Bydgoszcz Bieg FordonRunners/Wkurw_Team
93 Poziomski Damian Radawnica Bieg
94 Kołodziej Marta Złotów Bieg
95 Tomasz Longin Złotów Bieg
96 Żukowski Cezary Koszalin Bieg For-Rest-Run Koszalin
97 ŚWIĘCIASZEK Mariusz Wałcz Bieg
98 Chrzanowski Tomasz Złotów Bieg z wóźkiem dziecięcym
99 Męcina Violetta Męcina Wałcz Bieg
100 Jaroszewski Robert Złotów Bieg


Wyświetleń: 16148

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ