Czarna Hańcza Ultra Trail

Zapraszamy Was na bieg, który będzie pierwszym biegiem pokazującym najpiękniejsze zakątki i meandry kultowej rzeki Czarnej Hańczy, jeziora Wigry i Wigierskiego Parku Narodowego. Większość  Was zna ją od strony wody, my poprowadzimy trasę pięknymi leśnymi drogami zaczynając od granicznej śluzy Kurzyniec z Białorusią, kończąc w Klasztorze Kamedułów w miejscowości Wigry w pięknych ogrodach papieskich. Punkty kontrolno - żywieniowe będą usytuowane w stanicach wodnych zaczynając od Rygola przez Jałowy Róg, Frącki, następnie Wysoki Most, Maćkowa Ruda. Następnie  w miejscowościach położonych nad jeziorem Wigry, Bryzgiel, Płociczno.

Miejsce startu (80km, 40km): Wieś Rudawka, Śluza Kurzyniec

Miejsce mety:  Klasztor Wigry

Biuro zawodów:  Pole Namiotowe u Haliny Wigry

Termin:  23.05.2020 r.

Start:

  • 80km – godz. 6:00 (limit 12 godzin)
  • 40km – godz. 7:00 (limit 6 godzin)

Zawodnicy w kategorii wiekowej 60+ są zwolnieni z opłaty startowej na podstawie okazania dokument. W tym celu należy dokonać wyłącznie rejestracji elektronicznej bez dokonywania płatności i skontaktować się z organizatorem.

 

ORGANIZATOR:

  • Run For You
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci "Jesteśmy Razem"

Dyrektor zawodów:  Wojciech Klekotko, tel.: 507 077 372

Dyrektor d/s biegów i biura zawodów:  Jarosław Zajkowski, Tel. : 503 777 312

Wyświetleń: 2490

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ