Więcbork Biegnie dla WOŚP 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Patyna Mikołaj Więcbork Bieg
2 Patyna Szymon Więcbork Bieg
3 Szweda Wojciech Więcbork Bieg
4 Bona Szweda Justyna Więcbork Bieg
5 Starzecka Laura Wiecbork Bieg
6 Starzecki Oskar Wiecbork Bieg
7 Starzecka Dagmara Wiecbork Bieg
8 Starzecki Tomasz Wiecbork Bieg
9 Błocińska Iga Więcbork Bieg
10 Schulke Konstancja Sępólno Bieg
11 Schulke Aurelia Sępólno Bieg
12 Schulke Estera Sępólno Bieg
13 Kąkol Patrycja Potulice Bieg
14 Marzyńska Ilona Potulice Bieg
15 Binkowska Pola Sępólno Kr Bieg
16 Fojucik Przemysław Sępólno Krajeńskie Bieg
17 Fojucik Dorota Sępólno Krajeńskie Bieg
18 KACZMAREK Renata Bydgoszcz Bieg
19 Płaczkiewicz Zbigniew Bydgoszcz Bieg
20 Koniec Piotr Bydgoszcz Bieg IronTata
21 Czerenkiewicz Magdalena Bydgoszcz Bieg
22 Binkowska Ewelina Sępólno Krajeńskie Bieg
23 CZAPIEWSKA-SIEKIERKA EWA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE Bieg
24 Błażewski Fabian Sępólno Krajeńskie Bieg
25 Błażewski Mieszko Sępólno Krajeńskie Bieg
26 Błażewski Sylwester Sępólno Krajeńskie Bieg
27 Błażewska Magda Sępólno Krajeńskie Bieg
28 Błażewska Luiza Sępólno Krajeńskie Bieg
29 Górnowicz Agata WITUNIA Bieg WKKW
30 Dropia Emila Wiecbork Bieg
31 Borowicz Anita Nowy Dwór Bieg
32 Wyrobek Monika Więcbork Bieg
33 Krasicka Marcelina Witunia Bieg
34 Krasicka Katarzyna Witunia Bieg TKKF Wodnik Więcbork
35 Krasicki Michał Witunia Bieg TKKF Wodnik Więcbork
36 Golańska Edyta Więcbork Bieg TKKF WIĘCBORK
37 Majorkowska Lena Bydgoszcz Bieg
38 Czepulonis Hanna Bydgoszcz Bieg
39 Czepulonis Barbara Bydgoszcz Bieg
40 Jabłońska Anita Nakło nad Notecią Bieg
41 Jabłoński Kacper Nakło nad Notecią Bieg TRAWERS TEAM NAKŁO
42 JABŁOŃSKI Adrian Nakło nad Notecią Bieg TRAWERS TEAM NAKŁO
43 Dadaev Vakhid Sępólno Krajeńskie Bieg
44 Wargin Antoni Sępólno Krajeńskie Bieg
45 Wargin Karolina Sępólno Krajeńskie Bieg
46 Wargin Daniel Sępólno Krajeńskie Bieg
47 Jendrzejek Dorota Sępólno Krajeńskie Bieg
48 Jacuński Wojciech Wiecbork Bieg
49 Patoka Pola Więcbork Bieg
50 Pankanin Magdalena Więcbork Bieg
51 Łopuszyńska Iga Bydgoszcz Bieg Przedszkole IGUŚ
52 Łopuszyński Hubert Bydgoszcz Bieg SP 16
53 Łopuszyńska Joanna Bydgoszcz Bieg TEAM OCHAL
54 Łopuszyński Krzysztof Więcbork Bieg Lange TRI Coach/ h2oshop.pl
55 Bobkowska Kasia Więcbork Bieg Krajeńskie Morsy "Przerębel"
56 Sosnowski Łukasz Więcbork Bieg TKKF Wodnik Więcbork / Endure Team
57 Dropia Marcin Zabartowo Bieg WDW "IMMORTALS"
58 Balcer Sebastian Zabartowo Bieg WDW "IMMORTALS"
59 Balcer Ireneusz Zabartowo Bieg WDW "IMMORTALS"
60 Balcer Roksana Zabartowo Bieg Krajeńskie Morsy "Przerębel"
61 Balcer Katarzyna Zabartowo Bieg Krajeńskie Morsy "Przerębel"
62 Szmidt Zuzanna Więcbork Bieg
63 Fulbiszewski Artur Więcbork Bieg Krajeńskie Morsy "Przerębel"
64 Bąkowski Marek Więcbork Bieg
65 Garsztka Marek Rogalin Bieg
66 Tusznio Oliwia Rozalia Więcbork Bieg
67 MAJORKOWSKA ANNA BYDGOSZCZ Bieg
68 Bator Dominik Więcbork Bieg
69 Bator Łukasz Więcbork Bieg
70 Bator Krzysztof Więcbork Bieg
71 Bator Izabela Więcbork Bieg
72 Nowak ALEKSANDRA SOLEC KUJAWSKI Bieg Team Czyścik
73 KACZMAREK ZOFIA SZCZUTKI Bieg Team Czyścik
74 kaczmarek jarek szczutki Bieg Team Czyścik
75 Hemmerling Lena Mąkowarsko Bieg
76 Bąk Mateusz Mąkowarsko Bieg
77 Bąk Oskar Mąkowarsko Bieg
78 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Bieg TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
79 Kogut Mirosław Suchorączek Bieg
80 Wegner Marek Więcbork Bieg
81 Piątek Kamila Piątek Dąbrówka Bieg
82 Wrzesińska Krystyna Więcbork Bieg TKKF Wodnik Więcbork
83 Zach Sebastian Wiecbork Bieg TKKF Wodnik Więcbork
84 Zach Aneta Więcbork Bieg TKKF Wodnik Więcbork
85 Brączyk Krzysztof Więcbork Bieg TKKF Wodnik Więcbork
86 Bąkowska Jolanta Więcbork Bieg TKKF Wodnik Więcbork
87 Lach Agnieszka Sypniewo Bieg
88 Ruta Joanna Więcbork Bieg TKKF Wodnik Więcbork
89 Szmidt Bożena Więcbork Bieg
90 Krzanik Oliwier Sępólno Krajeńskie Bieg
91 Wadycka Anna Sępólno Krajeńskie Bieg
92 Podgruszewska Justyna Sępólno Krajeńskie Bieg
93 Janke Zofia Sępólno Krajeńskie Bieg RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
94 Janke Karolina Sępólno Krajeńskie Bieg RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
95 Janke Damian Sępólno Krajeńskie Bieg RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
96 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Bieg
97 Megger Patryk Frydrychowo Bieg
98 Megger Waldemar Frydrychowo Bieg
99 Przybysz Marcin Sepolno Krajenskie Bieg
100 Główczewska Magdalena Karolewo Bieg


Wyświetleń: 8040

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ