Jantarowy Przełaj - bieg 5km, 10km i 21km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zielińska Małgorzata Elbląg 10km bieg 30.00 PLN
2 Zachariasiewicz Tomasz Gdańsk 21km bieg FALA / YOLO 40.00 PLN
3 Stankiewicz Dawid Nowy Staw 5km bieg Nowy Staw Biega opłacono BM
4 Krefta Dagmara Nowe 21km bieg Parkrun Grudziądz opłacono BM
5 Żyła Justyna Wałdowo Szlacheckie 21km bieg opłacono BM
6 Mączewska Marzena Grudziądz 21km bieg Parkrun Grudziądz 40.00 PLN
7 Matulewicz Magdalena Elbląg 10km bieg 3athlete 30.00 PLN
8 Czeszejko-Sochacki Jonasz Stegna Gmina Stegna 21km bieg YOLO GROUP darmowy udział
9 Śmigiel Jarosław Malbork 10km bieg opłacono BM
10 Reinka Daniel Gdynia 10km bieg opłacono BM
11 Żurawik Piotr Kępice 21km bieg 40.00 PLN
12 Kurpiewski Paweł Gdańsk 5km bieg opłacono BM
13 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk 5km bieg FitnessFitback opłacono BM
14 Ossowski Marcin Skarszewy 10km bieg opłacono BM
15 Rutkowski Maciej Stegna Gmina Stegna 5km bieg SGO Gdansk darmowy udział
16 Piszczatowska Joanna Łęgowo 10km bieg 30.00 PLN
17 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN 21km bieg Gmina Gardeja Biega opłacono BM
18 Urbańczyk Ewa Warszawa 10km bieg opłacono BM
19 Jabłońska Natalia Elbląg 10km bieg opłacono BM
20 Żelazko Michał Warszawa 21km bieg stary człowiek a morze 40.00 PLN
21 Jóźwiak Marcin Jantar Gmina Stegna 10km bieg darmowy udział
22 Konopka Ewelina Jantar Gmina Stegna 5km bieg darmowy udział
23 Czarnecki Mateusz Stobiec Gmina Stegna 10km bieg darmowy udział
24 Florek Łukasz Grupa 10km bieg run team Florasy 30.00 PLN
25 Bartnicka Anetta Elbląg 21km bieg TeamKaraś-Elbląg 40.00 PLN
26 Bartnicki Wojciech Elbląg 21km bieg TeamKaraś-Elbląg 40.00 PLN
27 Będkowska Daria Elbląg 10km bieg opłacono BM
28 Dziedzic Marcin malbork 5km bieg 30.00 PLN
29 Dziedzic Aneta Malbork 5km bieg 30.00 PLN
30 Jurjewicz Grzegorz SZCZECINEK 21km bieg 40.00 PLN
31 Wiernicka Paulina KWIDZYN 10km bieg 30.00 PLN
32 Herzberg Przemysław Toruń 10km bieg 30.00 PLN
33 Kaczorowska Małgorzata juszkowo 10km bieg 30.00 PLN
34 Hapke Tomasz Wilkowo 21km bieg opłacono BM
35 Haftkowska Izabela Stegna 10km bieg 30.00 PLN
36 Wolska Aleksandra Mosty 5km bieg 30.00 PLN
37 Oliwniak Marcin Gdańsk 21km bieg Iron Team 40.00 PLN
38 Rokita Mariusz Gdynia 21km bieg RockyRUN opłacono BM
39 Parandyk Adam Pruszcz Gdański 21km bieg 49 Baza Lotnicza opłacono BM
40 Gałczyński Piotr Juszkowo 21km bieg 49 baza lotnicza opłacono BM
41 Kowalska Anna Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
42 Dydymski Krzysztof RUMIA 21km bieg opłacono BM
43 Dydymska Monika Rumia 21km bieg opłacono BM
44 Szymański Wojciech Kwidzyn 5km bieg opłacono BM
45 Szymańska Beata Kwidzyn 5km bieg Kwidzyn Biega opłacono BM
46 Gawdzik Arkadiusz Braniewo 21km bieg A.M.G.-BRANIEWO /WATAHA opłacono BM
47 Hillar Jacek Kwidzyn 21km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
48 Uciechowski Sławomir Malbork 10km bieg opłacono BM
49 Rzosińska Katarzyna Sadlinki 10km bieg opłacono BM
50 Rzosinski Krzysztof Sadlinki 21km bieg Kwidzyn Biega opłacono BM
51 Bullmann Dariusz Nowy Dwór Gdański 10km bieg opłacono BM
52 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn 21km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
53 Jaworski Piotr Rybina 10km bieg Gmina Stegna 30.00 PLN
54 Kida Krzysztof Elbląg 10km bieg Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
55 Satkiewicz Piotr Pasłęk 10km bieg Rozbiegany Pasłęk opłacono BM
56 Krzemieniewski Kamil Poznań 10km bieg 30.00 PLN
57 Zdziarski Adam Grudziądz 10km bieg Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
58 Kucharczyk Adam Kmiecin 5km bieg 30.00 PLN
59 Duchała Piotr Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
60 Sławińska Monika Kwidzyn 10km bieg Kwidzyn Biega 30.00 PLN
61 Łapiński Paweł Gdańsk 10km bieg Vege Runners opłacono BM
62 Mroczkowski Tomasz Malbork 21km bieg GRUPA MALBORK opłacono BM
63 Mańkowski Waldemar Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA 30.00 PLN
64 Brzuszkiewicz Bartek Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
65 Kotowicz Bartosz Kwidzyn 10km bieg Kwidzyn Biega opłacono BM
66 Kowalski Kazimierz Starogard Gdanski 21km bieg opłacono BM
67 Kozłowska Anna Malbork 10km bieg opłacono BM
68 Kozłowski Dariusz Malbork 21km bieg opłacono BM
69 Kwiatkowska Agnieszka Rumia 21km bieg WieWiór Team opłacono BM
70 JANIK Roman KWIDZYN 21km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
71 Tys Małgorzata Dąbrowa Górnicza 10km bieg 30.00 PLN
72 Brzozowska Iwona Unisław 21km bieg Przebiegli Unisław i Okolice opłacono BM
73 WOJTACKI Jakub Grudziądz 5km bieg Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
74 WOJTACKI Tomasz Grudziądz 10km bieg Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
75 Walczak Krzysztof Gdynia 5km bieg ElektroniczneZapisy.pl Team 30.00 PLN


Wyświetleń: 1556

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ