Jantarowy Przełaj - bieg 5km, 10km i 21km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Vanhoof Jan Jantar 5km bieg SP Mikoszewo opłacono BM
2 Wesołowski Jarosław Gniewowo 21km bieg HULK TEAM opłacono BM
3 SOCHACKI Waldemar Kluczbork 10km bieg
4 Karczowska Anna Trzebnica 10km bieg opłacono BM
5 Choryński Adam Swarzędz 10km bieg swarzedz24.pl opłacono BM
6 Junak Michał Stargard 21km bieg opłacono BM
7 Micor Jolanta Łódź 5km bieg #happyrunners opłacono BM
8 Pawlak Krzysztof Toruń 21km bieg opłacono BM
9 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie 5km bieg Tarnogórskie Łazęgi opłacono BM
10 Kozłow Włodzimierz Bielsk Podlaski 10km bieg opłacono BM
11 Malinowski Marcin Komorniki 21km bieg opłacono BM
12 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie 5km bieg OBORYGENI opłacono BM
13 Augustynowicz Andrzej Bydgoszcz 5km bieg RCI Bydgoszcz opłacono BM
14 Augustynowicz Aurelia Bydgoszcz 5km bieg RCI Bydgoszcz opłacono BM
15 Wiśniewska Małgorzata Gdynia 10km bieg opłacono BM
16 Jarczewska Renata Goleniów 5km bieg opłacono BM
17 Tomal Grzegorz Elbląg 10km bieg
18 Piskorska Emilia Stare Pole 5km bieg opłacono BM
19 RUTKOWSKI KRZYSZTOF PELPLIN 10km bieg opłacono BM
20 Długosz Lucyna KĘTRZYN 10km bieg
21 Kobylińska-Urbaniak Ewa Gdańsk 21km bieg Invicta Power Team opłacono BM
22 Jaworski Piotr Rybina Gmina Stegna 10km bieg
23 Kruszyńska Barbara Tczew 10km bieg Biegający Tczew
24 Barnaś Agata Malbork 21km bieg Grupa Malbork
25 Jankowska Alicja Gdynia 10km bieg Mama z Gdynii opłacono BM
26 Oleszczuk Paweł Gdańsk 21km bieg opłacono BM
27 Słowik Janusz Malbork 10km bieg opłacono BM
28 Witkowska Kamila Malbork 10km bieg opłacono BM
29 Jankowicz Artur Malbork 10km bieg opłacono BM
30 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK 21km bieg Polska Organizacja Wojskowa
31 Walichniewicz Patryk Malbork 21km bieg Polska Organizacja Wojskowa
32 Wycichowski Wojciech Ostaszewo 21km bieg
33 Karmelitow Aleksander Gdańsk 10km bieg GRUPA KUFLOWA NO TO CYK JUNIOR opłacono BM
34 Auguścik Marcin Chojnik 10km bieg
35 Auguścik Monika Chojnik 10km bieg
36 Hrecki Jarosław LNISKA 10km bieg GRUPA KUFLOWA NO TO CYK opłacono BM
37 Wójcik Piotr PRABUTY 21km bieg Kwidzyn Biega
38 Okrój Darek Okrój Nowy Dwór Gdański 10km bieg opłacono BM
39 Sciepuro Karolina Gdańsk 10km bieg opłacono BM
40 CHARLINSKI JACEK OLSZTYN 5km bieg opłacono BM
41 Cybula Paweł Kazimierz 10km bieg Danfoss Tuchom
42 Śledź Łukasz Rybina Gmina Stegna 10km bieg
43 Fałkowski Jarosław Gardeja 21km bieg Gmina Gardeja Biega
44 Dreszler Wiesław Skowarcz 21km bieg opłacono BM
45 Małkowski Mateusz Kwidzyn 21km bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn
46 Mroziński Albert Aleksnadrów Łódzki 21km bieg opłacono BM
47 Mrozińska Renata Aleksandrów Łódzki 21km bieg opłacono BM
48 Partyka Tomasz Kwidzyn 5km bieg opłacono BM
49 Dropek Aleksandra Kwidzyn 5km bieg KWIDZYN BIEGA
50 Hillar Zbigniewa Kwidzyn 21km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
51 Schmidt Waldek Gowino 10km bieg MTB- Małe Trójmiasto Biega Wejherowo opłacono BM
52 Kruk Agnieszka Szymankowo 21km bieg Grupa Malbork
53 Prokopiuk Krzysztof Gdynia 21km bieg opłacono BM
54 Zielińska Małgorzata Elbląg 10km bieg
55 Krefta Dagmara Nowe 21km bieg Parkrun Grudziądz opłacono BM
56 Żyła Justyna Wałdowo Szlacheckie 21km bieg opłacono BM
57 Mączewska Marzena Grudziądz 21km bieg Parkrun Grudziądz opłacono BM
58 Matulewicz Magdalena Elbląg 10km bieg 3athlete
59 Czeszejko-Sochacki Jonasz Stegna Gmina Stegna 21km bieg YOLO GROUP
60 Żurawik Piotr Kępice 21km bieg
61 Kurpiewski Paweł Gdańsk 5km bieg opłacono BM
62 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk 5km bieg FitnessFitback opłacono BM
63 Ossowski Marcin Skarszewy 10km bieg opłacono BM
64 Rutkowski Maciej Stegna Gmina Stegna 5km bieg SGO Gdansk
65 Piszczatowska Joanna Łęgowo 10km bieg
66 Urbańczyk Ewa Warszawa 10km bieg opłacono BM
67 Jabłońska Natalia Elbląg 10km bieg opłacono BM
68 Żelazko Michał Warszawa 21km bieg stary człowiek a morze
69 Jóźwiak Marcin Jantar Gmina Stegna 10km bieg
70 Konopka Ewelina Jantar Gmina Stegna 5km bieg
71 Czarnecki Mateusz Stobiec Gmina Stegna 10km bieg
72 Florek Łukasz Grupa 10km bieg run team Florasy
73 Bartnicka Anetta Elbląg 21km bieg TeamKaraś-Elbląg
74 Bartnicki Wojciech Elbląg 21km bieg TeamKaraś-Elbląg
75 Dziedzic Marcin malbork 5km bieg
76 Dziedzic Aneta Malbork 5km bieg
77 Jurjewicz Grzegorz SZCZECINEK 21km bieg opłacono BM
78 Wiernicka Paulina KWIDZYN 10km bieg
79 Herzberg Przemysław Toruń 10km bieg
80 Kaczorowska Małgorzata juszkowo 10km bieg
81 Hapke Tomasz Wilkowo 21km bieg opłacono BM
82 Haftkowska Izabela Stegna 10km bieg
83 Oliwniak Marcin Gdańsk 21km bieg Iron Team
84 Parandyk Adam Pruszcz Gdański 21km bieg 49 Baza Lotnicza opłacono BM
85 Gałczyński Piotr Juszkowo 21km bieg 49 baza lotnicza opłacono BM
86 Hillar Jacek Kwidzyn 21km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
87 Uciechowski Sławomir Malbork 10km bieg opłacono BM
88 Bullmann Dariusz Nowy Dwór Gdański 10km bieg opłacono BM
89 Kida Krzysztof Elbląg 10km bieg Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
90 Satkiewicz Piotr Pasłęk 10km bieg Rozbiegany Pasłęk opłacono BM
91 Krzemieniewski Kamil Poznań 10km bieg
92 Zdziarski Adam Grudziądz 10km bieg Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
93 Kucharczyk Adam Kmiecin 5km bieg
94 Duchała Piotr Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
95 Sławińska Monika Kwidzyn 10km bieg Kwidzyn Biega
96 Łapiński Paweł Gdańsk 10km bieg Vege Runners opłacono BM
97 Mańkowski Waldemar Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA
98 Brzuszkiewicz Bartek Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
99 Kozłowska Anna Malbork 10km bieg opłacono BM
100 Kozłowski Dariusz Malbork 21km bieg opłacono BM


Wyświetleń: 8428

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ