Jantarowy Przełaj - bieg 5km, 10km i 21km
10km bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SOCHACKI Waldemar Kluczbork 10km bieg
2 Karczowska Anna Trzebnica 10km bieg opłacono BM
3 Choryński Adam Swarzędz 10km bieg swarzedz24.pl opłacono BM
4 Kozłow Włodzimierz Bielsk Podlaski 10km bieg opłacono BM
5 Wiśniewska Małgorzata Gdynia 10km bieg opłacono BM
6 Tomal Grzegorz Elbląg 10km bieg
7 RUTKOWSKI KRZYSZTOF PELPLIN 10km bieg opłacono BM
8 Długosz Lucyna KĘTRZYN 10km bieg
9 Kruszyńska Barbara Tczew 10km bieg Biegający Tczew
10 Jankowska Alicja Gdynia 10km bieg Mama z Gdynii opłacono BM
11 Słowik Janusz Malbork 10km bieg opłacono BM
12 Witkowska Kamila Malbork 10km bieg opłacono BM
13 Jankowicz Artur Malbork 10km bieg opłacono BM
14 Karmelitow Aleksander Gdańsk 10km bieg GRUPA KUFLOWA NO TO CYK JUNIOR opłacono BM
15 Auguścik Marcin Chojnik 10km bieg
16 Auguścik Monika Chojnik 10km bieg
17 Hrecki Jarosław LNISKA 10km bieg GRUPA KUFLOWA NO TO CYK opłacono BM
18 Okrój Darek Okrój Nowy Dwór Gdański 10km bieg opłacono BM
19 Sciepuro Karolina Gdańsk 10km bieg opłacono BM
20 Cybula Paweł Kazimierz 10km bieg Danfoss Tuchom
21 Schmidt Waldek Gowino 10km bieg MTB- Małe Trójmiasto Biega Wejherowo opłacono BM
22 Zielińska Małgorzata Elbląg 10km bieg
23 Matulewicz Magdalena Elbląg 10km bieg 3athlete
24 Ossowski Marcin Skarszewy 10km bieg opłacono BM
25 Piszczatowska Joanna Łęgowo 10km bieg
26 Urbańczyk Ewa Warszawa 10km bieg opłacono BM
27 Jabłońska Natalia Elbląg 10km bieg opłacono BM
28 Florek Łukasz Grupa 10km bieg run team Florasy
29 Wiernicka Paulina KWIDZYN 10km bieg
30 Herzberg Przemysław Toruń 10km bieg
31 Kaczorowska Małgorzata juszkowo 10km bieg
32 Haftkowska Izabela Stegna 10km bieg
33 Uciechowski Sławomir Malbork 10km bieg opłacono BM
34 Bullmann Dariusz Nowy Dwór Gdański 10km bieg opłacono BM
35 Kida Krzysztof Elbląg 10km bieg Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
36 Satkiewicz Piotr Pasłęk 10km bieg Rozbiegany Pasłęk opłacono BM
37 Krzemieniewski Kamil Poznań 10km bieg
38 Zdziarski Adam Grudziądz 10km bieg Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
39 Duchała Piotr Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
40 Sławińska Monika Kwidzyn 10km bieg Kwidzyn Biega
41 Łapiński Paweł Gdańsk 10km bieg Vege Runners opłacono BM
42 Mańkowski Waldemar Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA
43 Brzuszkiewicz Bartek Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
44 Kozłowska Anna Malbork 10km bieg opłacono BM
45 Tys Małgorzata Dąbrowa Górnicza 10km bieg
46 WOJTACKI Tomasz Grudziądz 10km bieg Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM


Wyświetleń: 9810

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ