Jantarowy Przełaj - bieg 5km, 10km i 21km
10km bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Florek Łukasz Grupa 10km bieg run team Florasy
2 RUTKOWSKI KRZYSZTOF PELPLIN 10km bieg opłacono BM
3 Urbańczyk Ewa Warszawa 10km bieg opłacono BM
4 Tomal Grzegorz Elbląg 10km bieg
5 Kozłow Włodzimierz Bielsk Podlaski 10km bieg opłacono BM
6 Kida Krzysztof Elbląg 10km bieg Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
7 Jankowska Alicja Gdynia 10km bieg Mama z Gdynii opłacono BM
8 Wiernicka Paulina KWIDZYN 10km bieg
9 Krzemieniewski Kamil Poznań 10km bieg
10 Schmidt Waldek Gowino 10km bieg MTB- Małe Trójmiasto Biega Wejherowo opłacono BM
11 Auguścik Monika Chojnik 10km bieg
12 Auguścik Marcin Chojnik 10km bieg
13 Ossowski Marcin Skarszewy 10km bieg opłacono BM
14 Długosz Lucyna KĘTRZYN 10km bieg
15 Łapiński Paweł Gdańsk 10km bieg Vege Runners opłacono BM
16 Bullmann Dariusz Nowy Dwór Gdański 10km bieg opłacono BM
17 Uciechowski Sławomir Malbork 10km bieg opłacono BM
18 Wiśniewska Małgorzata Gdynia 10km bieg opłacono BM
19 Choryński Adam Swarzędz 10km bieg swarzedz24.pl opłacono BM
20 Satkiewicz Piotr Pasłęk 10km bieg Rozbiegany Pasłęk opłacono BM
21 Haftkowska Izabela Stegna 10km bieg
22 Karczowska Anna Trzebnica 10km bieg opłacono BM
23 Cybula Paweł Kazimierz 10km bieg Danfoss Tuchom
24 Okrój Darek Okrój Nowy Dwór Gdański 10km bieg opłacono BM
25 Brzuszkiewicz Bartek Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
26 Sławińska Monika Kwidzyn 10km bieg Kwidzyn Biega
27 Kozłowska Anna Malbork 10km bieg opłacono BM
28 Duchała Piotr Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
29 Kruszyńska Barbara Tczew 10km bieg Biegający Tczew
30 Mańkowski Waldemar Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA
31 Zdziarski Adam Grudziądz 10km bieg Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
32 Jankowicz Artur Malbork 10km bieg opłacono BM
33 WOJTACKI Tomasz Grudziądz 10km bieg Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
34 Hrecki Jarosław LNISKA 10km bieg GRUPA KUFLOWA NO TO CYK opłacono BM
35 Witkowska Kamila Malbork 10km bieg opłacono BM
36 SOCHACKI Waldemar Kluczbork 10km bieg
37 Jabłońska Natalia Elbląg 10km bieg opłacono BM
38 Tys Małgorzata Dąbrowa Górnicza 10km bieg
39 Piszczatowska Joanna Łęgowo 10km bieg
40 Słowik Janusz Malbork 10km bieg opłacono BM
41 Zielińska Małgorzata Elbląg 10km bieg
42 Kaczorowska Małgorzata juszkowo 10km bieg
43 Herzberg Przemysław Toruń 10km bieg
44 Matulewicz Magdalena Elbląg 10km bieg 3athlete
45 Karmelitow Aleksander Gdańsk 10km bieg GRUPA KUFLOWA NO TO CYK JUNIOR opłacono BM


Wyświetleń: 12221

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ