Jantarowy Przełaj - bieg 5km, 10km i 21km
10km bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 RUTKOWSKI KRZYSZTOF PELPLIN 10km bieg opłacono BM
2 Urbańczyk Ewa Warszawa 10km bieg opłacono BM
3 Tomal Grzegorz Elbląg 10km bieg
4 Kozłow Włodzimierz Bielsk Podlaski 10km bieg opłacono BM
5 Wiernicka Paulina KWIDZYN 10km bieg
6 Krzemieniewski Kamil Poznań 10km bieg
7 Auguścik Monika Chojnik 10km bieg
8 Auguścik Marcin Chojnik 10km bieg
9 Ossowski Marcin Skarszewy 10km bieg opłacono BM
10 Długosz Lucyna KĘTRZYN 10km bieg
11 Bullmann Dariusz Nowy Dwór Gdański 10km bieg opłacono BM
12 Uciechowski Sławomir Malbork 10km bieg opłacono BM
13 Wiśniewska Małgorzata Gdynia 10km bieg opłacono BM
14 Haftkowska Izabela Stegna 10km bieg
15 Karczowska Anna Trzebnica 10km bieg opłacono BM
16 Okrój Darek Okrój Nowy Dwór Gdański 10km bieg opłacono BM
17 Kozłowska Anna Malbork 10km bieg opłacono BM
18 Jankowicz Artur Malbork 10km bieg opłacono BM
19 Witkowska Kamila Malbork 10km bieg opłacono BM
20 SOCHACKI Waldemar Kluczbork 10km bieg
21 Jabłońska Natalia Elbląg 10km bieg opłacono BM
22 Tys Małgorzata Dąbrowa Górnicza 10km bieg
23 Piszczatowska Joanna Łęgowo 10km bieg
24 Słowik Janusz Malbork 10km bieg opłacono BM
25 Zielińska Małgorzata Elbląg 10km bieg
26 Kaczorowska Małgorzata juszkowo 10km bieg
27 Herzberg Przemysław Toruń 10km bieg
28 Matulewicz Magdalena Elbląg 10km bieg 3athlete
29 Kruszyńska Barbara Tczew 10km bieg Biegający Tczew
30 Cybula Paweł Kazimierz 10km bieg Danfoss Tuchom
31 Hrecki Jarosław LNISKA 10km bieg GRUPA KUFLOWA NO TO CYK opłacono BM
32 Karmelitow Aleksander Gdańsk 10km bieg GRUPA KUFLOWA NO TO CYK JUNIOR opłacono BM
33 Brzuszkiewicz Bartek Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
34 Sławińska Monika Kwidzyn 10km bieg Kwidzyn Biega
35 Duchała Piotr Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
36 Mańkowski Waldemar Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA
37 Jankowska Alicja Gdynia 10km bieg Mama z Gdynii opłacono BM
38 Schmidt Waldek Gowino 10km bieg MTB- Małe Trójmiasto Biega Wejherowo opłacono BM
39 Satkiewicz Piotr Pasłęk 10km bieg Rozbiegany Pasłęk opłacono BM
40 Florek Łukasz Grupa 10km bieg run team Florasy
41 Zdziarski Adam Grudziądz 10km bieg Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
42 WOJTACKI Tomasz Grudziądz 10km bieg Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
43 Choryński Adam Swarzędz 10km bieg swarzedz24.pl opłacono BM
44 Łapiński Paweł Gdańsk 10km bieg Vege Runners opłacono BM
45 Kida Krzysztof Elbląg 10km bieg Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM


Wyświetleń: 12222

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ