Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Walichniewicz Patryk | Malbork | Polska | 21km bieg | Polska Organizacja Wojskowa | |
2 | Hillar Zbigniewa | Kwidzyn | Polska | 21km bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM |
3 | Mrozińska Renata | Aleksandrów Łódzki | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
4 | Mroziński Albert | Aleksnadrów Łódzki | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
5 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | 21km bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
6 | Dreszler Wiesław | Skowarcz | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
7 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | 21km bieg | Gmina Gardeja Biega | |
8 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Polska | 21km bieg | Kwidzyn Biega | |
9 | Wycichowski Wojciech | Ostaszewo | Polska | 21km bieg | ||
10 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Polska | 21km bieg | Grupa Malbork | |
11 | AUGUSTYNOWICZ PIOTR | EŁK | Polska | 21km bieg | Polska Organizacja Wojskowa | |
12 | Oleszczuk Paweł | Gdańsk | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
13 | Barnaś Agata | Malbork | Polska | 21km bieg | Grupa Malbork | |
14 | Kobylińska-Urbaniak Ewa | Gdańsk | Polska | 21km bieg | Invicta Power Team | opłacono BM |
15 | Malinowski Marcin | Komorniki | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
16 | Pawlak Krzysztof | Toruń | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
17 | Junak Michał | Stargard | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
18 | Wesołowski Jarosław | Gniewowo | Polska | 21km bieg | HULK TEAM | opłacono BM |
19 | Bartnicki Wojciech | Elbląg | Polska | 21km bieg | TeamKaraś-Elbląg | |
20 | Kwiatkowska Agnieszka | Rumia | Polska | 21km bieg | WieWiór Team | opłacono BM |
21 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
22 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | 21km bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM |
23 | Gałczyński Piotr | Juszkowo | Polska | 21km bieg | 49 baza lotnicza | opłacono BM |
24 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | 21km bieg | 49 Baza Lotnicza | opłacono BM |
25 | Oliwniak Marcin | Gdańsk | Polska | 21km bieg | Iron Team | |
26 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
27 | Jurjewicz Grzegorz | SZCZECINEK | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
28 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | 21km bieg | Przebiegli Unisław i Okolice | opłacono BM |
29 | Bartnicka Anetta | Elbląg | Polska | 21km bieg | TeamKaraś-Elbląg | |
30 | Żelazko Michał | Warszawa | Polska | 21km bieg | stary człowiek a morze | |
31 | Żurawik Piotr | Kępice | Polska | 21km bieg | ||
32 | Mączewska Marzena | Grudziądz | Polska | 21km bieg | Parkrun Grudziądz | opłacono BM |
33 | Żyła Justyna | Wałdowo Szlacheckie | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
34 | Krefta Dagmara | Nowe | Polska | 21km bieg | Parkrun Grudziądz | opłacono BM |
35 | Prokopiuk Krzysztof | Gdynia | Polska | 21km bieg | opłacono BM |
Wyświetleń: 16493