Jantarowy Przełaj - bieg 5km, 10km i 21km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SOCHACKI Waldemar Kluczbork 10km bieg
2 Tomal Grzegorz Elbląg 10km bieg
3 Długosz Lucyna KĘTRZYN 10km bieg
4 Kruszyńska Barbara Tczew 10km bieg Biegający Tczew
5 Barnaś Agata Malbork 21km bieg Grupa Malbork
6 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK 21km bieg Polska Organizacja Wojskowa
7 Walichniewicz Patryk Malbork 21km bieg Polska Organizacja Wojskowa
8 Wycichowski Wojciech Ostaszewo 21km bieg
9 Auguścik Marcin Chojnik 10km bieg
10 Auguścik Monika Chojnik 10km bieg
11 Wójcik Piotr PRABUTY 21km bieg Kwidzyn Biega
12 Cybula Paweł Kazimierz 10km bieg Danfoss Tuchom
13 Fałkowski Jarosław Gardeja 21km bieg Gmina Gardeja Biega
14 Małkowski Mateusz Kwidzyn 21km bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn
15 Dropek Aleksandra Kwidzyn 5km bieg KWIDZYN BIEGA
16 Kruk Agnieszka Szymankowo 21km bieg Grupa Malbork
17 Zielińska Małgorzata Elbląg 10km bieg
18 Matulewicz Magdalena Elbląg 10km bieg 3athlete
19 Żurawik Piotr Kępice 21km bieg
20 Piszczatowska Joanna Łęgowo 10km bieg
21 Żelazko Michał Warszawa 21km bieg stary człowiek a morze
22 Florek Łukasz Grupa 10km bieg run team Florasy
23 Bartnicka Anetta Elbląg 21km bieg TeamKaraś-Elbląg
24 Bartnicki Wojciech Elbląg 21km bieg TeamKaraś-Elbląg
25 Dziedzic Marcin malbork 5km bieg
26 Dziedzic Aneta Malbork 5km bieg
27 Wiernicka Paulina KWIDZYN 10km bieg
28 Herzberg Przemysław Toruń 10km bieg
29 Kaczorowska Małgorzata juszkowo 10km bieg
30 Haftkowska Izabela Stegna 10km bieg
31 Oliwniak Marcin Gdańsk 21km bieg Iron Team
32 Krzemieniewski Kamil Poznań 10km bieg
33 Kucharczyk Adam Kmiecin 5km bieg
34 Sławińska Monika Kwidzyn 10km bieg Kwidzyn Biega
35 Mańkowski Waldemar Kwidzyn 10km bieg KWIDZYN BIEGA
36 Tys Małgorzata Dąbrowa Górnicza 10km bieg
37 Walczak Krzysztof Gdynia 5km bieg ElektroniczneZapisy.pl Team


Wyświetleń: 10535

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ