Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tys Małgorzata | Dąbrowa Górnicza | Polska | 10km bieg | ||
2 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
3 | Kozłowska Anna | Malbork | Polska | 10km bieg | opłacono BM | |
4 | Kucharczyk Adam | Kmiecin | Polska | 5km bieg | ||
5 | Krzemieniewski Kamil | Poznań | Polska | 10km bieg | ||
6 | Bullmann Dariusz | Nowy Dwór Gdański | Polska | 10km bieg | opłacono BM | |
7 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | 10km bieg | opłacono BM | |
8 | Haftkowska Izabela | Stegna | Polska | 10km bieg | ||
9 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
10 | Kaczorowska Małgorzata | juszkowo | Polska | 10km bieg | ||
11 | Herzberg Przemysław | Toruń | Polska | 10km bieg | ||
12 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | 10km bieg | ||
13 | Jurjewicz Grzegorz | SZCZECINEK | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
14 | Dziedzic Aneta | Malbork | Polska | 5km bieg | ||
15 | Dziedzic Marcin | malbork | Polska | 5km bieg | ||
16 | Czarnecki Mateusz | Stobiec | Polska | Gmina Stegna 10km bieg | ||
17 | Konopka Ewelina | Jantar | Polska | Gmina Stegna 5km bieg | ||
18 | Jóźwiak Marcin | Jantar | Polska | Gmina Stegna 10km bieg | ||
19 | Jabłońska Natalia | Elbląg | Polska | 10km bieg | opłacono BM | |
20 | Urbańczyk Ewa | Warszawa | Polska | 10km bieg | opłacono BM | |
21 | Piszczatowska Joanna | Łęgowo | Polska | 10km bieg | ||
22 | Ossowski Marcin | Skarszewy | Polska | 10km bieg | opłacono BM | |
23 | Kurpiewski Paweł | Gdańsk | Polska | 5km bieg | opłacono BM | |
24 | Żurawik Piotr | Kępice | Polska | 21km bieg | ||
25 | Żyła Justyna | Wałdowo Szlacheckie | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
26 | Zielińska Małgorzata | Elbląg | Polska | 10km bieg | ||
27 | Prokopiuk Krzysztof | Gdynia | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
28 | Partyka Tomasz | Kwidzyn | Polska | 5km bieg | opłacono BM | |
29 | Mrozińska Renata | Aleksandrów Łódzki | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
30 | Mroziński Albert | Aleksnadrów Łódzki | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
31 | Dreszler Wiesław | Skowarcz | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
32 | Śledź Łukasz | Rybina | Polska | Gmina Stegna 10km bieg | ||
33 | CHARLINSKI JACEK | OLSZTYN | Polska | 5km bieg | opłacono BM | |
34 | Okrój Darek Okrój | Nowy Dwór Gdański | Polska | 10km bieg | opłacono BM | |
35 | Auguścik Monika | Chojnik | Polska | 10km bieg | ||
36 | Auguścik Marcin | Chojnik | 10km bieg | |||
37 | Wycichowski Wojciech | Ostaszewo | Polska | 21km bieg | ||
38 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | 10km bieg | opłacono BM | |
39 | Witkowska Kamila | Malbork | Polska | 10km bieg | opłacono BM | |
40 | Słowik Janusz | Malbork | Polska | 10km bieg | opłacono BM | |
41 | Oleszczuk Paweł | Gdańsk | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
42 | Jaworski Piotr | Rybina | Polska | Gmina Stegna 10km bieg | ||
43 | Długosz Lucyna | KĘTRZYN | Polska | 10km bieg | ||
44 | RUTKOWSKI KRZYSZTOF | PELPLIN | Polska | 10km bieg | opłacono BM | |
45 | Piskorska Emilia | Stare Pole | Polska | 5km bieg | opłacono BM | |
46 | Tomal Grzegorz | Elbląg | Polska | 10km bieg | ||
47 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | 5km bieg | opłacono BM | |
48 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Polska | 10km bieg | opłacono BM | |
49 | Malinowski Marcin | Komorniki | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
50 | Kozłow Włodzimierz | Bielsk Podlaski | Polska | 10km bieg | opłacono BM | |
51 | Pawlak Krzysztof | Toruń | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
52 | Junak Michał | Stargard | Polska | 21km bieg | opłacono BM | |
53 | Karczowska Anna | Trzebnica | Polska | 10km bieg | opłacono BM | |
54 | SOCHACKI Waldemar | Kluczbork | Polska | 10km bieg | ||
55 | Bartnicki Wojciech | Elbląg | Polska | 21km bieg | TeamKaraś-Elbląg | |
56 | Micor Jolanta | Łódź | Polska | 5km bieg | #happyrunners | opłacono BM |
57 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | 10km bieg | 3athlete | |
58 | Gałczyński Piotr | Juszkowo | Polska | 21km bieg | 49 baza lotnicza | opłacono BM |
59 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | 21km bieg | 49 Baza Lotnicza | opłacono BM |
60 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | 10km bieg | Biegający Tczew | |
61 | Cybula Paweł | Kazimierz | Polska | 10km bieg | Danfoss Tuchom | |
62 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 5km bieg | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
63 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5km bieg | FitnessFitback | opłacono BM |
64 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | 21km bieg | Gmina Gardeja Biega | |
65 | Hrecki Jarosław | LNISKA | Polska | 10km bieg | GRUPA KUFLOWA NO TO CYK | opłacono BM |
66 | Karmelitow Aleksander | Gdańsk | Polska | 10km bieg | GRUPA KUFLOWA NO TO CYK JUNIOR | opłacono BM |
67 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Polska | 21km bieg | Grupa Malbork | |
68 | Barnaś Agata | Malbork | Polska | 21km bieg | Grupa Malbork | |
69 | Wesołowski Jarosław | Gniewowo | Polska | 21km bieg | HULK TEAM | opłacono BM |
70 | Kobylińska-Urbaniak Ewa | Gdańsk | Polska | 21km bieg | Invicta Power Team | opłacono BM |
71 | Oliwniak Marcin | Gdańsk | Polska | 21km bieg | Iron Team | |
72 | Brzuszkiewicz Bartek | Kwidzyn | Polska | 10km bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM |
73 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Polska | 10km bieg | KWIDZYN BIEGA | |
74 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | 10km bieg | Kwidzyn Biega | |
75 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Polska | 10km bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM |
76 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | 21km bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM |
77 | Hillar Zbigniewa | Kwidzyn | Polska | 21km bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM |
78 | Dropek Aleksandra | Kwidzyn | Polska | 5km bieg | KWIDZYN BIEGA | |
79 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Polska | 21km bieg | Kwidzyn Biega | |
80 | Jankowska Alicja | Gdynia | Polska | 10km bieg | Mama z Gdynii | opłacono BM |
81 | Schmidt Waldek | Gowino | Polska | 10km bieg | MTB- Małe Trójmiasto Biega Wejherowo | opłacono BM |
82 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Polska | 5km bieg | OBORYGENI | opłacono BM |
83 | Mączewska Marzena | Grudziądz | Polska | 21km bieg | Parkrun Grudziądz | opłacono BM |
84 | Krefta Dagmara | Nowe | Polska | 21km bieg | Parkrun Grudziądz | opłacono BM |
85 | Walichniewicz Patryk | Malbork | Polska | 21km bieg | Polska Organizacja Wojskowa | |
86 | AUGUSTYNOWICZ PIOTR | EŁK | Polska | 21km bieg | Polska Organizacja Wojskowa | |
87 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | 21km bieg | Przebiegli Unisław i Okolice | opłacono BM |
88 | Augustynowicz Aurelia | Bydgoszcz | Polska | 5km bieg | RCI Bydgoszcz | opłacono BM |
89 | Augustynowicz Andrzej | Bydgoszcz | Polska | 5km bieg | RCI Bydgoszcz | opłacono BM |
90 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | 10km bieg | Rozbiegany Pasłęk | opłacono BM |
91 | Florek Łukasz | Grupa | Polska | 10km bieg | run team Florasy | |
92 | Rutkowski Maciej | Stegna | Polska | Gmina Stegna 5km bieg | SGO Gdansk | |
93 | WOJTACKI Tomasz | Grudziądz | Polska | 10km bieg | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono BM |
94 | WOJTACKI Jakub | Grudziądz | Polska | 5km bieg | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono BM |
95 | Zdziarski Adam | Grudziądz | Polska | 10km bieg | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono BM |
96 | Vanhoof Jan | Jantar | Polska | 5km bieg | SP Mikoszewo | opłacono BM |
97 | Żelazko Michał | Warszawa | Polska | 21km bieg | stary człowiek a morze | |
98 | Choryński Adam | Swarzędz | Polska | 10km bieg | swarzedz24.pl | opłacono BM |
99 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Polska | 5km bieg | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono BM |
100 | Bartnicka Anetta | Elbląg | Polska | 21km bieg | TeamKaraś-Elbląg |
Wyświetleń: 16520