Leśny Rajd na Orientacje zButa 14 edycja, jubileuszowa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Downarowicz Dorota Stare Miasto zButa Wilki DZIERZGOŃ TEAM
2 Pławska Justyna Dzierzgoń zButa Wilki
3 Pławski Marcin Dzierzgoń zButa Wilki
4 Zieliński Karol Iława zButa Wilki PTTK Iława opłacono
5 Filipiak Mariusz Sztum zButa Wilki
6 Kazimierowicz Jarosław Sztumskie Pole zButa Wilki
7 Dramiński Krystian Malbork zButa Wilki DzbaN opłacono
8 Rychlewski Adrian Czernin zButa Wilki DzbaN opłacono
9 Pudełko Mieczysław Krasna Łąka zButa Wilki opłacono
10 Pudełko Joanna KRASNA ŁĄKA zButa Wilki opłacono
11 Typański Roman Elbląg zButa Wilki Typki opłacono
12 Typańska Monika Elbląg zButa Wilki Typki opłacono
13 Olesiński Bartosz Gdańsk zButa Wilki papudraki do boju opłacono
14 Frankiewicz Anna Malbork zButa Wilki GRUPA MALBORK opłacono
15 Grzymowicz Piotr Brodnica zButa Wilki ZenoTeam opłacono
16 Zakrzewski Dariusz Iława zButa Wilki ZenoTeam opłacono
17 Broda Ewa Starogard Gdanski zButa Wilki Zygzak opłacono
18 Liana Aleksandra Starogard Gdanski zButa Wilki Zygzak opłacono
19 Kamiński Jarosław Starogard Gdanski zButa Wilki Zygzak opłacono
20 Kamińska Anna Starogard Gdanski zButa Wilki Zygzak opłacono
21 Jędras Przemysław Kwidzyn zButa Wilki UMKS Kwidzyn opłacono
22 Bień Robert Sztum zButa Wilki opłacono
23 Sugalska Beata Brodnica zButa Wilki ZenoTeam opłacono
24 Pustkowski Wojtek Tczew zButa Wilki
25 Rozycka-Pustkowska Basia Tczew zButa Wilki
26 Yasynovenko Oleksiy Malbork zButa Wilki Ulitki opłacono
27 Frankiewicz Maciej Malbork zButa Wilki GRUPA MALBORK opłacono
28 Torchała Mariusz Kwidzyn zButa Wilki UMKS Kwidzyn opłacono
29 Wrzałkowski Marek Głuche zButa Wilki powsinoga opłacono
30 Sternicki Piotr Skórcz zButa Wilki Uks Włóczykij Osiek opłacono
31 Dudziński Tomasz Sztum zButa Wilki zButa opłacono
32 Cherek Małgorzata Sztum zButa Wilki zButa opłacono
33 Sereda Michał Grudziądz zButa Wilki KInO Ekoton opłacono
34 Sawaniewski Rafał Malbork zButa Wilki Szpiedzy z Krainy Deszczowców opłacono
35 Malinowski Marek Malbork zButa Wilki Szpiedzy z Krainy Deszczowców opłacono
36 Chechłowski Edward Lubawa zButa Wilki opłacono
37 Droń Grzegorz Kwidzyn zButa Wilki UMKS Kwidzyn opłacono
38 Wiśniewski Mikołaj Bydgoszcz zButa Wilki Bydgoski Klub Morsów opłacono
39 Żołnowski Edward Grudziądz zButa Wilki opłacono
40 Lemkowski Paweł Sztum zButa Wilki Ulitki opłacono
41 Żołnowska Aleksandra Grudziądz zButa Wilki opłacono
42 Krawców Andrzej Nowa Wieś Malborska zButa Wilki opłacono
43 Kowalska Anna Kwidzyn zButa Wilki Dreptaki opłacono
44 Piróg Arkadiusz Sztum zButa Wilki PISFAK opłacono
45 Łukaszewicz Jerzy Fijewo zButa Wilki PTTK Iława opłacono
46 Brocka-Tymińska Joanna Kwidzyn zButa Wilki Dreptaki
47 Rudzki Grzegorz Sztum zButa Wilki Ulitki opłacono
48 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN zButa Wilki Dreptaki
49 Zielinska Magda Kwidzyn zButa Wilki Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
50 Głowala Piotr Kwidzyn zButa Wilki Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
51 Grabowiecki Zenon Iława zButa Wilki ZenoTeam opłacono
52 Zabłocka Joanna Iława zButa Wilki ZenoTeam opłacono
53 Zabłocki Leszek Iława zButa Wilki ZenoTeam opłacono
54 Kołaczkowski Krystian Iława zButa Wilki ZenoTeam opłacono
55 Margalski Marcin Iława zButa Wilki ZenoTeam opłacono
56 Klonowski Łukasz Iława zButa Wilki ZenoTeam opłacono
57 Kotłowski Krzysztof Iława zButa Wilki ZenoTeam opłacono
58 Wołoszczakiewicz Zenon Iława zButa Wilki ZenoTeam opłacono
59 Żemojdzin Michał Dzierzgoń zButa Wilki DZIERZGOŃ TEAM
60 Leoniak Ewa Dzierzgoń zButa Wilki DZIERZGOŃ TEAM opłacono
61 Leoniak Adam Dzierzgoń zButa Wilki DZIERZGOŃ TEAM opłacono
62 Kosowski Paweł Kwidzyn zButa Wilki UMKS Kwidzyn opłacono


Wyświetleń: 976

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ