Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domżalska Daria | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 14-15 lat (roczniki 2004 - 2005) | RKS Rumia | |
2 | Domżalska Dominika | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 14-15 lat (roczniki 2004 - 2005) | RKS Rumia | |
3 | Bartkowski Michał | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Sp 1 Rumia | |
4 | Boczyński Leon | Puck | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | ||
5 | Halman Nikola | Luzino | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | ||
6 | Kazyaka Szymon | Reda | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | PESS Rumia | |
7 | Oreszke Franciszek | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi | |
8 | Rzetelny Oskar | Rumia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi | |
9 | Trzebiatowska Martyna | Rumia | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi | |
10 | Lewandowska Antonina | Rumia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi | |
11 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | Sp 8 Gdańsk | |
12 | Domagała Pola | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | SP 9 Rumia | |
13 | Stoińska Julia | RUMIA | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | SP 1 RUMIA | |
14 | Urbaniak Wiktoria | RUMIA | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Sp 1 Rumia | |
15 | Mendalka Pola | RUMIA | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Sp 1 Rumia | |
16 | LASZUK OLIWIA | RUMIA | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Sp 1 Rumia | |
17 | Lewandowski Oliwier | Bolszewo | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | ||
18 | Lewandowski Dominik | Bolszewo | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | ||
19 | Ławrukajtis Anna | Rumia | Polska | Bieg dziewcząt 16-18 lat (rocznik 2001 - 2003) | RKS Rumia | |
20 | Nowak Wiktoria | RUMIA | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | ||
21 | Godula Jeremiasz | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
22 | Śmigiecka Maja | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
23 | Szmidt Paulina | reda | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda | |
24 | Klawikowska Lena | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
25 | Kolasa Lea | reda | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda | |
26 | Czerwionka Wiktor | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
27 | Waleśkiewicz Mateusz | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
28 | Bienias Klaudia | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
29 | Wolańska Urszula | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
30 | Pawłowska Marta | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
31 | Malotka-Trzebiatowska Amelia | Gościcino | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | ||
32 | Brzezik Michał | Gościcino | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | POLIPACK TEAM GWE | |
33 | Brzezik Damian | Gościcino | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | ||
34 | Łagód Szymon | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
35 | Wawrzyniak Igor | Gościcino | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | POLIPACK TEAM GWE | |
36 | Lodzińska Jacek | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
37 | Bąkała Michalina | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
38 | Godula Natalia | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
39 | Tasior Amelia | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
40 | Pobudkiewicz Zuzanna | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
41 | Godula Jagoda | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
42 | Lodzińska Martyna | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
43 | Grzegorczyk Aleksandra | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
44 | Buśko Mateusz | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
45 | Waleśkiewicz Natalia | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
46 | Wolańska Aleksandra | Szczenurze | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
47 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | RKS Rumia | |
48 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | Bieg dziewcząt 16-18 lat (rocznik 2001 - 2003) | LKB .im Braci Petk | |
49 | Korżyński Nikodem | Reda | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | ||
50 | Wiczling Konrad | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Sp 1 Rumia | |
51 | Ludwiczak Tymon | Rumia | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | ||
52 | Ludwiczak Filip | Rumia | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | ||
53 | Ludwiczak Kornel | Rumia | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | ||
54 | Romanowski Paweł | Reda | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | Przedszkole nr 1 w Redzie | |
55 | Romanowska Magdalena | Reda | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | Przedszkole nr 1 w Redzie | |
56 | KONARZEWSKA Julia | Rumia | Polska | Bieg dzieci 14-15 lat (roczniki 2004 - 2005) | Rumia biega /Salezjańskie Liceum | |
57 | Konarzewski Adam | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Rumia biega / SP6 Rumia | |
58 | Frymark Gaja | Reda | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | ||
59 | Frymark Aleksander | Reda | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | SP6 Reda | |
60 | Wit Kuba | Gdynia | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | ||
61 | Wit Filip | Gdynia | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | LKS Zorza Gdynia | |
62 | Baniel Alicja | Rumia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | SP9 Rumia | |
63 | Mika Piotr | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | SP 31 Gdynia | |
64 | Mika Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | SP 31 Gdynia | |
65 | Kwaśny Krystian | GOSTKOWO | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | SP Gostkowo | |
66 | Ślepokura Jakub | Gdynia | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | SP 31 Gdynia | |
67 | Tokarczyk Piotr | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | UKS LA Banino | |
68 | Ossowicka Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | SP 6 Gdynia | |
69 | Ossowicki Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | ||
70 | Pstragowska Natalia | reda | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda | |
71 | Kulczyk Kinga | Rumia | Polska | Bieg dzieci 14-15 lat (roczniki 2004 - 2005) | ||
72 | ZIEMIANCZYK GRACJAN | reda | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | Uks 1 REDA | |
73 | FERRA KACPER | reda | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | Uks 1 REDA | |
74 | IWASIUTA WOJCIECH | reda | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | Uks 1 REDA | |
75 | ZYLA JULIA | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
76 | BEHRENDT JULIA | reda | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | Uks 1 REDA | |
77 | SKRZYPCZYNSKI OLIWIER | reda | Polska | Bieg dzieci 14-15 lat (roczniki 2004 - 2005) | Uks 1 REDA | |
78 | KUCHARCZYK LAURA | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
79 | Wiśniewska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | ||
80 | MATYJASZCZYK WIKTOR | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
81 | LEWANDOWSKA ZOFIA | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
82 | KLEJNO KONRAD | reda | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | Uks 1 REDA | |
83 | SABISZ MATEUSZ | reda | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | Uks 1 REDA | |
84 | GESSLER MARTA | reda | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | Uks 1 REDA | |
85 | MEJ WOJTEK | reda | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | Uks 1 REDA | |
86 | MEJ OLAF | reda | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Uks 1 REDA | |
87 | POZANSKA POLA | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
88 | OLESZEK ZUZANA | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
89 | MACHNICKI MAREK | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
90 | KRZEMIEN FILIP | reda | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | Uks 1 REDA | |
91 | GDANIETZ DOMINIK | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
92 | GDANIETZ SZYMON | reda | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | Uks 1 REDA | |
93 | TALASKA TOMEK | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
94 | SZWARC TAMARA | reda | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Uks 1 REDA | |
95 | SZEWCZYK JULIA | reda | Polska | Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) | Uks 1 REDA | |
96 | MOLENDA PAULINA | reda | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | Uks 1 REDA | |
97 | WOLANSKI KSAWERY | reda | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | Uks 1 REDA | |
98 | DYLAK ADAM | reda | Polska | Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) | Uks 1 REDA | |
99 | DYLAK JAKUB | reda | Polska | Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) | Uks 1 REDA | |
100 | Woźniak Olivka | Gdynia | Polska | Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) | Przedszkole 4 gdynia |
Wyświetleń: 18762