XXXV Bieg Pokoju - biegi dzieci i młodzieży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 MOLENDA PAULINA reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Uks 1 REDA darmowy udział
2 WOLANSKI KSAWERY reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Uks 1 REDA darmowy udział
3 DYLAK ADAM reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA darmowy udział
4 DYLAK JAKUB reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Uks 1 REDA darmowy udział
5 Grzegorczyk Martyna Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
6 Grzegorczyk Dawid Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
7 Woźniak Olivka Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Przedszkole 4 gdynia darmowy udział
8 Adamski Artur Gowino Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Janusze Joggingu darmowy udział
9 browarczyk-bogdziewicz DZAMILA reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA darmowy udział
10 browarczyk-bogdziewicz telimena reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Uks 1 REDA darmowy udział
11 browarczyk-bogdziewicz CYPRIAN reda Bieg dzieci 14-15 lat (roczniki 2004 - 2005) Uks 1 REDA darmowy udział
12 Bolda Marysia Władysławowo Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) darmowy udział
13 Cybulski Wojciech Malbork Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
14 Rybicka Alicja Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni darmowy udział
15 Rybicka Daria Gdynia Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni darmowy udział
16 Ossowska Zuzanna Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Przedszkole 32 Gdynia darmowy udział
17 Ossowski Kacper Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia darmowy udział
18 Kreft Michał Reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Taem Kreft darmowy udział
19 Kreft Paulina Reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Taem Kreft darmowy udział
20 Kreft Agata Reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Taem Kreft darmowy udział
21 Dybowski Hubert Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Komando Flaki darmowy udział
22 Dybowski Oskar Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Komando Flaki darmowy udział
23 Piotrowski Ksawery Kosakowo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Przedszkole Kazimierz darmowy udział
24 Piotrowski Krystian Kosakowo Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) ULKS SKOCZEK POGORZE darmowy udział
25 Król Olga Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
26 Burzyński Michał Gdańsk Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
27 Suszek Mateusz Rokitnica Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Sp 4 Pruszcz Gdanski darmowy udział
28 Treder Wiktoria Rumia Bieg dzieci 14-15 lat (roczniki 2004 - 2005) darmowy udział
29 Kitowski Maciej Rumia Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) Sp 1 Rumia darmowy udział
30 Nastały Oskar Wejherowo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
31 Ferra Krzysztof Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) darmowy udział
32 Ferra Antonina Gdynia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) darmowy udział
33 Ferra Zuzanna Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
34 Kmieciak Weronika Gdynia Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) darmowy udział
35 Michalska Pola Kosakowo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
36 Rombel Hubert Braniewo Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) darmowy udział
37 Rombel Dagmara Braniewo Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) darmowy udział
38 Jaguś Helena Pogórze Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
39 Rutkowski Filip Chwaszczyno Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) darmowy udział
40 Rutkowska Lilianna Chwaszczyno Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
41 Zakrzewska Agnieszka Warszkowo Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) darmowy udział
42 Zakrzewski Mateusz Warszkowo Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) darmowy udział
43 Jachimska Aurelia Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
44 Jachimska Julianna Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia darmowy udział
45 Antczak Szymon Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP9 Rumia darmowy udział
46 Antczak Marta Rumia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) SP9 Rumia darmowy udział
47 Prabucka Adrianna Wejherowo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Szkoła Wejherowo darmowy udział
48 Prabucki Nikodem Wejherowo Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) darmowy udział
49 Konkol Agata Bolszewo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Szkoła Bolszewo darmowy udział
50 Konkol Maja Bolszewo Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Szkoła Bolszewo darmowy udział
51 Klas Gabriel Bolszewo Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Szkoła Bolszewo darmowy udział
52 Sawicki Janek Kniewo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
53 Hinz Maria Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia darmowy udział
54 Hinz Jakub Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia darmowy udział
55 Klas Natan Bolszewo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Szkoła Bolszewo darmowy udział
56 Czarnowska Zuzanna Reda Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) FabrykaDobrejZabawy.pl darmowy udział
57 Paszka Bartosz Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek darmowy udział
58 Paszka Natalia Gdynia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Sp 17 Gdynia darmowy udział
59 Plavinskaya Leya Gdynia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) SGA Gdynia darmowy udział
60 Plavinskaya Aliya Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) SGA Gdynia darmowy udział
61 Szwedowski Kacper Kulice Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) ZKiW Kulice darmowy udział
62 Szwedowska Laura Kulice Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) ZKiW Kulice darmowy udział
63 Szwedowska Julia Kulice Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
64 Szwedowska Martyna Kulice Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) ZKiW Kulice darmowy udział
65 Lewandowska Sonia Lębork Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Sp 8 Lębork darmowy udział
66 Lewandowski Filip Lębork Bieg chłopców 16-17 lat (rocznik 2002-2003) SKLA Sopot darmowy udział
67 Leik Marta Gdańsk Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 8 Gdańsk darmowy udział
68 Dardzińska Martyna Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia darmowy udział
69 Gawryś Nikodem RUMIA Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
70 Gulczyńska Adrianna Kosakowo Bieg dzieci 14-15 lat (roczniki 2004 - 2005) II LO Gdynia darmowy udział
71 Kulczyk Igor Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Szkoła podstawowa nr 8 w Rumi darmowy udział
72 Tokarska Laura Gdynia Bieg dzieci 14-15 lat (roczniki 2004 - 2005) darmowy udział
73 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg dzieci 14-15 lat (roczniki 2004 - 2005) darmowy udział
74 Czerniak Julia Elbląg Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Przedszkole nr 26 Elbląg darmowy udział
75 mielcarek Antosia Reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
76 Latosinska Paulina KUŹNICA Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) Jastarnia darmowy udział
77 Budzisz Amelia KUŹNICA Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Jastarnia darmowy udział
78 Ufnowski Bruno Czersk Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
79 Ufnowska Maja Czersk Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) darmowy udział
80 Hinz Kamil Rumia Bieg dzieci 14-15 lat (roczniki 2004 - 2005) Hinz Team darmowy udział
81 Brożek Marta Bolszewo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
82 Pac Ola Reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 4 Reda darmowy udział
83 Brożek Mikołaj Bolszewo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
84 Brożek Kacper Bolszewo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
85 Fetta Maciej Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) LKS Zorza Gdynia darmowy udział
86 Fetta Dominika Gdynia Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) LKS Zorza Gdynia darmowy udział
87 Grinholc Krzysztof Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Maluszkowo Rumia darmowy udział
88 Grinholc Wojciech Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) SP 4 Rumia darmowy udział
89 Kruk Maja Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni darmowy udział
90 Kankowska Dominika Luzino Bieg dziewcząt 16-18 lat (rocznik 2001 - 2003) GKS KASZUBI LUZINO darmowy udział
91 Kankowski Kordian Luzino Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) darmowy udział
92 Kankowski Jakub Luzino Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) - darmowy udział
93 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg dzieci 14-15 lat (roczniki 2004 - 2005) LKS Zorza Gdynia darmowy udział
94 Kuchta Antoni Sopot Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) darmowy udział
95 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
96 Żornaczuk Mikołaj Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 1 Rumia darmowy udział
97 Żornaczuk Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 1 Rumia darmowy udział
98 Żornaczuk Olga Rumia Bieg dzieci 12-13 lat (roczniki 2006 - 2007) SP 1 Rumia darmowy udział
99 Janiak Natasza Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) darmowy udział
100 PIOTROWSKI ŁUKASZ GDYNIA Bieg dzieci 10-11 lat (roczniki 2008 - 2009) SZTORM KOSAKOWO darmowy udział


Wyświetleń: 1904

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ